Diskuse: Gelové nehty

1 2 3 4 .. 6 .. 8 .. 10 Další »

Řadit:
145
Kamarádka nemá fotografii.

Holky, mám dotaz... Co na podporu zdraví nehtů a vlasů... Těch přípravků je tolik a proto mě zajímá, jaký se osvědčil vám? Děkuji.

Nikoušekmal Poslat vzkaz | 7.3.2017 11:37

Ahoj holky, prosím kde seženu sadu na gelové nehty? Nemáte někdo nějakou dobrou stránku, kde se dá fakt vybrat? Děkuji

ja si delam gelovky doma a je to rozhodne pohodlnejsi nez nekam dochazet a utracet za to neuveritelny ceny..

TO pisalek111@post.cz: super, díky moc :)

TO kamila.336@email.cz: a kde prosím objednáváš veci na nehtiky?

TO michaelanavrc@post.cz: Ahojky ja jsem si objednavala sady na delani nehtu z internetu a vsechno ok. :) delam si je doma sama uz asi pul roku

Ahoj, holky nedelate si nektera doma gelove nehty? diky

ahoj holky, kde prosím nakupujete veci na nehtiky :)? diky :)

TO lenulkaaaaaa@email.cz: na živnost určitě ne...jenom doma pro kamarádky atd :)

TO luci49@email.cz: ahoj..a budeš delat nehtíky jen tak ..nebo maš certifikát a budeš to dělat na živnost :)? to bys totiž měla přístup do spešl obchodů pro živnostíky

ahojky, chci začít doma dělat gelovky..a nakoupit vše potřebné..máte někdo nějaké rady a tipy kde a co nakoupit a čemu se třeba vyvarovat :)? díky moc :)

TO lenkahanlova66@seznam.cz: clamp tak, tak... přesné! :-) a kde přesně nakupujete? :-P Spíše mám na mysli nějaký e-shop... nikam daleko trajdet se mi totiž nechce 8-)

TO Elunka: Doporučuji si koupit vlastní výbavu s kterou ve výsledku ušetříš (pokud chceš chodit pravidelně) a hlavně si je uděláš v klidu z pohodlí domova :-)

JančaPeš
JančaPeš Poslat vzkaz | 13.11.2015 17:31

TO lenka.gabcova@email.cz: Odkud ?Jaká cena ?dost mě láká to zkusit a dělat si je sama. aspon bych nedávala peníze cizím lidem ale investovala do svého

Dělat si nehty sama doma je jinačí luxus a když to chytneš do ruky a máš trochu toho talentu na detail a hlavně trpělivost tak to potom stojí za to. Už bych nikam na nehty nešla. To si raději sama doobjednám gely a udělám si všechno po svém.

1 2 3 4 .. 6 .. 8 .. 10 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění