Gelové nehty - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Gelové nehty

Diskuze

poraďte kde to seženu
evunka
| 3. 3. 2010 15:23
Ahoj všechny,zaujal mě příspěvek od laaria,je to už dlouho,proto se neobracím na ni.Poraďte kde se dá sehnat např. v HK vytvrzovač a přilnavač na nehty.Jak píše laaria je to docela zajímavé.Zdravím
další nehtařka
mautanka
| 1. 3. 2010 21:43
Tak sem vyzkošela novou nehaku co děla akrylgel. No potěš koště. Nehty tlusté jak blazen, lehce hrbolaté. Vydrz zatim nemůžu posoudit mam je par hodin. Už jsem fakt zoufala. Neexistuje nejaká normální nehtařka nebo co. ZLÍN
Gelové nehty ???
Vendulina
| 21. 2. 2010 22:32
Gelovky dělají všechny nehtařky, jsou na začátek nejlehčí, Ty pokročilejší umí akryl, ten je náročnější a manikérka musí něco umět. V současné době je ale nejkvalitnější modeláž akrygelem, a tu bohužel umí a dělají jen některé nehtařky . Ale když se to umí, je to nádhera, vyzkoušela jsem to na vlastních nehteh-původně zničených a okousaných, pak "ozdobených" nánosem tvrdého akrylu - gel praskal, pod akrylem se tenčily. Teď chodím 1x za 4 týdny, vezme to cca hodinku a a mám radost když sundám rukavice, každý se se zalíbením koukne i na mé dříve schovávané ruce. Nedám na tuhle novou modeláž dopustit, zvlášť když to stojí stejné jako ten tvrdý akryl. Hlavně bych neriskovala u vietnamců a samouků.Ahojky.
akrylove nehty
mautanka
| 3. 12. 2009 12:44
zataner mám akryl už o jara, jsem moc spokojená krásně drži a ruce jsou pořád upravené. Mám akorát takový problem a nevím jestli je to normalní nebo je to kvůli nehtařce atd. CCA po týdnu se mi začkou nehty okolo lůžka odchlipovat a nevipada to dobre a já to vždy nevidržim a udloupnu kousiček. Někdy je to v pohodě třeba i dýl ale po těch 14 dnech nic moc. Všeci píšou jak na nehty 4 týdny nesáhnou. Většinou si je sama mezi doplněním jednou upravim a nalakuju ale myslim že za ty peníze by to mělo vydržet po celou dobu díky za odpověd.
Gelikove nehtiky
Onyx
| 23. 11. 2009 22:46
tak se tak zabivam gelovima nehtikama, a mam nejake prebytky ktere nevyuziji ... mate nektera zajem tak do vzkaziku
gelove nehty
sonia
| 18. 12. 2008 17:49
ahojky,může někdo poradit,mam čtyřžárovkovou uv lampu s novymi žárovkami,po zbroušení nehtu použiji primer,už zkouším třetí gel--- a netvrdne,nechápu
AHoj
Bnails
| 24. 11. 2008 11:22
Ahoj,
já musím nesouhlasit, gelovky jsem si dělala sama bez jakékoli rekvalifikace a v pohodě drží a vypadaj moc hezky. jediné co mi stačilo tak to, že jsem byla 2x na modeláži u profesionálky, okoukla jsem jak to dělá a tak a zbytek jsem našla na netu. Všechno ok, dokonce bych řekla, že co se týká gelu a pevnosti jsou lepší než od té profesionálky, tam se mi většinou během prvního týdne nějaký ulomil a nebo se mi od kůžičky začal odlepovat gel:( S těmi, který mám teď se mi nic takového neděje.
gelové nehty
Mirra
| 10. 11. 2008 21:17
A ještě bych přibrala, kdyby měl někdo zájem, Pha 4 kontakt: mi.xx@seznam.cz
gelové nehty
Mirra
| 10. 11. 2008 21:10
Já dělám sobě a kamarádkám gelové nehtíky a jsou super, vydrží asi 4 týdny a ruce jsou krásně upravené
anonym
| 15. 1. 2013 12:57
TO Mirra:

ahoj můžu se zeptat s jakým gelem pracujete???
Akrilík
laaria
| 3. 11. 2008 19:36
Asi to záleží na tom jaké má kdo přírodní nehty, ale já mám s nimi špatnou zkušenost. Měla jsem akrilíkové, vypadalo to krásně, byla jsem moc spokojená, ale už po půl roce jsem měla problémy s propilovanýma nehtama. Manikérkou to být nemohlo, protože dělá nehty doma sobě, ale i několika dalším holkám a nikdo takovýto problém nemá. Každopádně já si akrilík tehdy opatrně odpilovala a nehty nechala asi měsíc odrůstat, ale jelikož jsem byla zvyklá na upravené nehtíky, tak jsem se s tím jen tak nespokojila. Začala jsem se zajímat o laky. Našla jsem několik vychytávek co používám k lakování svých přírodních nehtů. Používám novinku od Expa-nails - přilnavač mezi přírodním nehtem a lakem - 1 vrstva, pak nanesu barevný lak, nazdobím, pak případně další vrstva laku na dozdobení (třpytky nebo tak) a na závěr přetřu vytvrzovačem od Four Seasons. Celá úprava mi trvá i s naprostým usušením nehtů asi hodinku. Po dvou dnech přetřu ještě vytvrzovačem a takhle mi to vydrží týden. Do té doby všechny podkladové laky i obyčejné laky max. 2 dny. Takže já už mám jasno, žádné ničení svých vlastních nehtů, když mám možnost zvolit tuto zdravější a méně finančně náročnou metodu
Jsem velice spokojena na Hájích, Brechtova ulice.
zuzacxxx
| 30. 10. 2008 10:16
Ahoj holky
já chodím už půl roku k jedné holčině na Jižním Městě, Hájích v Brechtově ulici a můžu říci a to jsem už vyzkoušela mnoho různých nehtařek ale tahle "PANÍ nehtařka" je moje poslední....SUPER dělá nehty...vydrží mi i 4 týdny a ani jeden se mi nezlomil...a navíc, nevím jak to dělá ale je velice levná a dělá super zdobení a v ceně. Kdyby byly všechny nehtařka takové....
www.nehtyrychle.***
Pa, Renča.
nehty
cervik
| 30. 6. 2008 23:50
ahoj,právě dnes jsem si utrhala všecny nehty i s gelem.Mám je 3 týden,padali mi stale dokola,měla jsem gel.Sice mi je dělala děvčica ve 3 ročníku kosmetily,ale jí prý drží.Je fakt,že jsem prala v ruce a nádobí a uklid jako každá jiná.Moje nehty pod nimi jsou kupodivu pevné.Slečna v obchode mi řekla,že ruce taky namáčí a nic ji nespadlo tak nevím.Prosím kde zjitím metodu P-shinek a de prodávájí laky Sally hanson?diky
Prirozene
steffi
| 20. 3. 2008 12:07
Ahoj, urcite jdou nehty udelat kratke a tenke...zalezi na profesionalce. Ja jsem vyzkousela uz ruzne a musim rict, ze jsem ted velmi spokojena. Mam porcelanove, kratke (drobne ruce, male nehty) a vypada to velmi dobre...vzdycky rika, ze mi dava ty nejmensi typy a piluje dle prani na tenko, ale perfektne drzi a to s tim delam vsechno. Musim ale rict, ze si nechavam co pet tydnu delat nove tzn. nedoplnuji - mam proste rada na nich franc.manik.
Nikdo nehada, ze nehty nejsou moje.
gel. nehty
angelwoman
| 20. 3. 2008 09:24
Měla bych dotaz na všechny,kt. gelové nehtíky mají nebo je dělají-dají se udělat přirozeně? Myslím, aby byly spíš krátké a přirozenější, než takové ty dlouhé drápy?
nehtiky
niky89
| 19. 3. 2008 23:46
ahoj, gelove nehty jsem mela rok a po sundani byli moje nehty jako z papiru, to se mi ale do mesice srovnalo a tak pevne a zdrave nehty jako mam ted jsem nikdy nemela..Takze stalo to za to
gelovky
kaculeena
| 5. 1. 2008 23:24
prosim nevi nekdo o sikovne nechtarce v Hradci Kralove?momentalne mam nechty potazene gelem ,ale moje nechtarka mi to zkazila ,takze uvazuju o nejake sikovnejsi...diky
gelovky
kaculeena
| 5. 1. 2008 23:21
ditvanko ..ja nevidim jediny duvod proc bys u gelovych nechtu nemela nosit tampony pri menzesu...podle me tampon nema na noseni gelovek vliv
Pryskyřice
Lilimi
| 5. 1. 2008 23:07
No já mám kamarádku a má nádherné nehtíky a ona řikala že si je necháva potahnout pryskyřicí víte o tom něco blíž?
gelovky
Ditvanka
| 1. 1. 2008 23:03
ahojky victorky chtěla sem se zeptat...jak je to s těmi gelovkami a menstruací........dneska sem si je nechávala dělat a nevim jestli můžu i u nich používat tampony......tak doufám že mi poradíte
gelové nehty doma
Paj
| 10. 10. 2007 21:12
Pro modeláž doma potřebuješ rekvalifikaci. Sama bez přednášky a ukázek profesionálky si to neuděláš, věř mi. Za druhý potřebuješ talent pro detail. A notnou dávku trpělivosti
Co se týká materiálu, tak je to:
-hrubý pilník na zapilování Tvých nehtů, je potřeba, aby Tvé nehty byly před aplikací typů hrubé
-lepidlo na typy
-typy (umělé nehty, které musí odpovídat Tvému tvaru nehtové plotýnky, tady opět musíš mít praxi ve tvatu nehtů, zda je lepší californie, nebo new york atd... nemůžeš si hodit na nehet jakýkoli typ
-kleště na typy
-gel (z bellazi je ten gel celkem dobrej)
-štěček na gel
-čistidlo na gel
-hrubý pilník na upravení typu
-UV lampu (cca 3.000,-)
Toť vše
Všechno pořídíš v bellazi
Sundání gelu
Paj
| 10. 10. 2007 21:03
Ahoj, profesionální sundání lze provést dvěma způsoby. Buď prodávají přímo "ředidlo" na gel, které gel rozpustí a z nehtu se odstraní, ale to je zdlouhavé a ne stoprocentní. Druhý způsob je zpilování až na Tvůj nehet. A vlastně existuje i třetí způsob, který je hojně rozšířen, prostě si to holky zkoušou dolů, což jsem jako manikérka "uplně zbožňovla", když s tím pak za mnou přišly a chtěly jim dát S.O.S.
Ahoj Elunko...
Paj
| 10. 10. 2007 20:54
Když máš křehké nehty, gelovky by Ti na nich nedržely, doporučuju Ti kalciové či proteinové laky. Neboj se do laků investovat. Doporučuju značku Sally Hanson. Zaručený výběr mají v každé SEPHORA. Vykašli se na gelovky, byla bys pak nešťastná, že Ti nedrží, a že se Ti pod nimi Tvé slabé nehýtky ještě víc zeslábly...
praha
ewinna
| 28. 9. 2007 20:53
Ahoj, já měla původně akrylové, ty byly velmi pevné, ale nebyly tak přirozené jako gelové, ale hlavně mi moc nedržely. To záleží na nehtech, každému drží něco jiného. Pak jsem měla i akrygel, ten mi taky moc nedržel.. a teď mám gelovky. Nechávala jsem si je dělat od jedné slečny a pak si koupila vše na jejich úpravu a dělám si je sama. Jenže pokud si je chci dělat i s francouzskou manikúrou, tak to trvá strašně dlouho, mně nějak schází trpělivost a je to pak vidět i na nehtech.. proto se chci zeptat, jestli neznáte v Praze někoho, kdo by je - za rozumnou cenu!!!! - dělal... prosím
gelové nehty
anonym
| 19. 6. 2007 18:25
Ahojky, já sama jsem gelové nehty měla až donedávna... byla jsem s nimi opravdu spokojená, mohla jsem dělat všechno, a přeci vydržely a ruce vypadaly stále udržované a krásné, i když jsem se o ně skoro nestarala. Jenže pak se mi jeden odlepil (bylo to po opravdu velkém nárazu, takže není divu...), a já jsem viděla, jak vypadá můj nehet po asi roční aplikaci "geláků"... Byla to hrůza, hned druhý den jsem si je nechala sundat a ... nikdy více. Nehty jsou jako z papíru - předtím jsem je měla docela dobré, jen jsem byla líná se o ně starat - a bude trvat dlouho, než se zase "uzdraví". Teď chodím na p-shine, to je metoda, která nehty vyživuje a zpevňuje. a vypadají potom jako nalakované, jsou leské a krásné. a stojí to daleko míň peněz. Tak se nejdřív zkus poptat po tomhle, než se rozhodneš pro gelové nehty. Zdraví Majda
gelové nehty doma
Tralalinka
| 19. 6. 2007 07:12
Děláte si někdo gelové nehty doma? potřebovala by jsem poradit, jakou značku kupovat a kde
Gelové nehty
anonym
| 18. 6. 2007 19:05
Ahoj, poradí mi prosím někdo, co všechno by jsem si měla domů pořídit pro gelovou modeláž nehtů a jaká značka je kvalitní?
nehtiky
werus
| 18. 5. 2007 08:49
ahojky no ja jsem je nosila rok pak jsem je sundala protoze jse na to nemela financne sama jsem si to odpilovala a mela jsem je mekky a poskrabany ale za půl roku jsme je mela za krans y ted je mam znova a nemzu si stezovat krása neco stojí.....
nehtíky
anonym
| 17. 5. 2007 19:30
holky a jak to je s temi gelovymi nechty kdyz s nima chci prestat? to ty moje musi byt hodne znicene ne?
nehty
anonym
| 17. 5. 2007 09:49
To asi nepůjde, bydlím v Brně

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Dana51
27. 4. 2024 08:12
11826
Remi - Mirka
27. 4. 2024 07:31
70323
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video