Diskuse: Bezbolestná ultrazvuková liposukce - UltraContour

Řadit:
44
Kamarádka nemá fotografii.

TO eve.1@email.cz: jj, bohužel s Petra Clinic jsem toho moc dobrého taky neslyšela.. :-( viděla jsem i jiné šílené recenze..naštěstí kamarádka byla nedávno na neinvazivce a doporučila mi, kde to je fakt dobrý, i na googlo mají dobré recenze, tak jsem šla a boky jsou fakt viditelně menší. četla jsem někde, že ultrazvuk odvádí jen vodu a ne tuk, takže :-D . asi kliniky psaly O:-) . kravina. ja za sebe doporučuji a držím palce at najdete taky ku spokojenosti

eve.1@email.cz Poslat vzkaz | 22.3.2017 12:42

TO vilma2: Zdravím Vás, Vilmo (pokud si tedy po 6 ti letech tento příspěvek přečtete :-). Mám úplné stejné zkušenosti - klamavá reklama, stejné jednání, stejná vysvětlení,... co dodat. Každý si musí udělat názor sám, tak snad si naše zkušenosti další ženy přečtou a investují své peníze jinde, než v tomto kosmetickém salonu. Eva

eve.1@email.cz Poslat vzkaz | 22.3.2017 12:38

VELKÉ ZKLAMÁNÍ V PETRA CLINIC - URČITĚ NEZKOUŠEJTE. Chtěla jsem zmenšit objem tuku v podbřišku a zpevnit jeho pokožku. Koupila jsem si na doporučení paní Řehořkové 3 x kryolipolýzu a 3 x radiofrekvenci podbřišku. Ani po několika měsících se ošetřované partie podbřišku nezmenšily ani o milimetr. Celoživotně hodně cvičím a zdravě jím. Bohužel jsem se pozdě podívala na detaily fotek ve fotogalerii proměn (např. slečna Monika, paní Petra, paní Eliška,…), abych zjistila, že se jedná o fotomontáže. Podle písemného kréda Petra Clinic „Za kvalitu a výsledky Vám ručíme“ jsem chtěla vrátit peníze za neúčinné procedury, ale paní Řehořková toto odmítla. Lákání klientů na fotomontáže jí nevadí a pokračuje v něm i nadále.

zienka Poslat vzkaz | 30.11.2016 14:54

Která žena nemá problém s problametickými partiemi. Já teda nejsem moc na cvičení urpotné, takže pro mě by bylo dobré najít nějakou alternativu na zhubnutí bez extrémní námahy.

rachel | 4.1.2013 16:10

Bříško!!!To mě může vždycky rosekat,když dospělá ženská mluví o svém břichu,že má bříško. :-D :-D A stehýnka!!! :-D :-D :-D

Helča | 26.2.2012 02:42

TO Sheron: To není pravda. Ale ultrazvuk ti hlavně nic s tukem neudělá. Akorát tě odvodní a může způsobit zdravotní potíže. Najdi si to na internetu, jmenuje se to Velká kavitační lež.

Sheron | 29.10.2011 11:37

Ahojte, slyšela jsem, že po ultrazvukové liposukci se vám rozpuštěný tuk nevyplaví z těla ven, ale usadí se jinde. Máte s tím někdo zkušenosti? :-\

Kocicanda Poslat vzkaz | 23.2.2011 17:38

Tak to je dost zvláštní, že jste měla až po několikátém sezení kavitaci a navíc bolestivou. Divím se proto, protože mě kavitaci dělali hned ten den a pak mě navlíkli do kalhot, vypadá to jako skafandr,  a bylo to::ano-ano::Samotná kavitace mě nebolela, ale vzhledem k tomu, že už moc bříško necvičím jako kdysi, tak jsem cítila jak vakuová hlavice působí  na moje bříško a měla jsem ho i trochu namožený::souhlas:: Je vidět, že vždy se sejdou názory pozitivní i negativní a při tom by měl být vždy stejný výsledek, podle mého názoru?::stydlivka::

mazlicek Poslat vzkaz | 20.2.2011 21:56

Kavitace - tedy bezbolsetná liposukce 3. generace jsou naprosto vyhozené peníze a ztráta času ::stydlivka::
Je to normální podvod, aby si studia na této „novince“ vydělala peníze.
Chodila jsem každý týden na přístrojovou lymfomasáž do specializovaného studia a asi po 8 sezeních jsem šla na kavitaci. Dodržovala jsem pitný režim, jídelníček i 3x týdně aerobní činnost a nyní jsem lehčí o pár tísíc a na stehnech a bocích mám úplně to stejné, co předtím - celulitidové tukové polštáře.
Lymfomasáž mi taky byla k ničemu. Nohy jako “ z olova“ mám pořád, pokud déle stojím nebo sedím a celulitida se vůbec nezlepšila.
Kavitace nebyla bezbolestná, jak se všude uvádí, ale prvních pár minut to byl vysloveně horor, když do vás jde proud a týden po tom, jsem se nemohla daných míst ani dotknout, takže jediné, co u mě zabírá je cvičení a drastická dieta, při níž bohužel zhubnu všude, takže horní část těla mám jako kostra a spodní mám pak hubenou.
Navíc s věkem... cvičením boky a stehna neovlivním.

andrea123 Poslat vzkaz | 9.12.2010 20:23

ahoj zeny
bola som na kavitacii ja aj moja znama. Bolo to na prekvapenie velmi prijemne. islo dolu citele peknych par centimetriko::radujici::.. Znama bola asi trosku odolnejsia mala vysledky mensie ale je to silna fajciarka a kava ide u nej ako voda takze to je pochopitelne...Odporucam vsem ak na to pojdete tak pite veeela vody. Aj ked je obcas tazsie ako by sa to mohlo zdat  sama viem o com hovorim ale nech to ma uz nejaky ten efekt nie ? a urcite vyberajte dobre aj salon ja som napriklad bola v slim and go co som citala na inych diskuziach tam to najviac chvalili a uz viem aj preco...Takze este raz vela pit a pojde to::usmev::

8hanina Poslat vzkaz | 8.12.2010 08:56

Ahoj Ivko, díky za odpověď . Myslíš,  že to funguje i na celulitidu a strie? Mám po porodu především stehýnka dost krabatá a na bříšku jizvičky. Faldy už jsem cvičením dost zredukovala, ale karbliky se nechtějí hýbat. ::nastvany2:: A kolikrát to tak musím absolvovat, aby to bylo vidět? Dík

ivka16 Poslat vzkaz | 7.12.2010 22:51

Ahoj Hani,jj přesně tak to je. trošku ti piští v uších, ale během pár minut je ti to fuk, povídáš s masérkou a si v klidu. Ty ceny jsou super a úbytky taky. nebolí to, žádná následná postliposukcní péče, jen pít, pít a pít, (aby si ty „škodliviny“ tuky:) mohlo tělo vyloučit) a nepřežírat se. Na to jsme my češi experti :) Vyzkoušej je. Vřele doporučujuIv

8hanina Poslat vzkaz | 7.12.2010 09:41

Ahoj Ivko,
také jsem si hledala různé informace o ultrazvukové liposukci a chci se zeptat: v té Althee mají přístroje, co se u nich drží taková tyčinka? O těch jsem četla, že jsou nejlepší. Jak jsem se dívala na jejich stránky, tak mají bezkonkurenčně nejlepší ceny.

Bubula Poslat vzkaz | 6.12.2010 16:51

no mě už přijde divný, jak se všude fotí ta majitelka, jak kdyby dělala reklamu sobě a ne studiu ::smich:: “modelka jedna “ ::vyplazeny-jazyk::

ivka16 Poslat vzkaz | 6.12.2010 13:44

Ahoj Vilmo,
moc mě mrzí, že už jste několikátá v pořadí, kdo si na petra clinic stěžují. Pak tyto salony dělají špatnou reklamu všem ostatním a tak bohužel, přibývá skeptických klientů a klientek. petra clinic má obecně špatné renomé. Já osobně, když chci něco podobného zkusit, tak si najdu všechny možné recenze a doporučení. Já osobně chtěla něco podobného vyzkoušet. Také jsem uvažovala o této clinice, ale vše potřebné jsem si předem zjistila a hned jsem tento nápad opustila. Na různých jiných webwech jsem se dočetla o Althea.cz, navštívila je a byla jsem velmi spokojená. Vše co se toho týká a mé návštěvy se dočteš v mém minulém příspěvku.
Zdravím Ivča

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění