Diskuse: strie

Řadit:
71
Kamarádka nemá fotografii.
Lenana Poslat vzkaz | 14.12.2015 23:43

A bolí to? Nebo jak to probíhá? Mám strach hlavně z toho aby to nebolelo

JitkaM Poslat vzkaz | 23.11.2015 23:08

Taky by mě zajímalo už si s tím nevím rady - nemůžu do plavek!

Někde jsem slyšela že na strie pomáhá akustická rázová vlna, nevíte kde to dělají, podstoupil jste to někdo někde?

Alexandra | 7.8.2015 16:14

Ráda bych si nechala odstranit dvě tetování, jsou tak 10 let stará, jedno je popraskané a přetetovávat nechci.Chci se jich zbavit. Taky bych ráda pokud možno aby nezůstala jizva. Je to sice na nohou ale i ty bych ráda např. v létě dál vystavovala :D Tak pokud by někdo věděl o dobré klinice budu ráda za tip děkuji :)

Luuuuca | 11.7.2015 11:01

TO Nikanika: Dobrý den, a musí se jít na ten zákrok vícekrát? Nebo je to jednorázová záležitost? Také bych se ráda zbavila strií a nejde to :( zkoušela jsem různé krémy ale ty moc nepomáhají ...

Nikanika | 7.7.2015 11:30

Ahojky.určitě doporučuji mikrojehličkovou-radiofrekvenci.Spolehlivě vás to zbaví strií.Jsem toho sama živoucím důkazem :)

Chudák | 6.6.2015 18:35

Jsem kluk v pubertě je mi 14 let a měřím 175cm a vážím 64kg rychle rostu hraju 9let tennis chodím sportovat posiluju no a jak sem říkal jsem v pubertě a strie bohužel mám, jak moc rychle rostu ,tak mě bolí záda a kolena strie mám u třísel mám jich tam celkem dost a vadí mi to moje mamka to taky má ale něják to neřeší mám bráchu je mu 17 let a nevím jestli to má dočetl jsem se že to je hodně růstem a geny.Vím že už se toho nezbavím ale chci to aspoň zmírnit.Máme v koupelně nějáké tělové mléka, a začínam se tím mazat posiluju nohy,protože nechci to tam mít a na vzhledu asi záleží všem že ano? A celkem dost jsem zhubnul když jsem byl dva týdny nemocný a neměl jsem chuť na jídlo a něják sem nejedl ... Potřebuju pomoc a předem díky za všechny odpovědi :-(

Verča | 21.9.2014 10:04

Já jsem velmi spokojená s krémem Exclusive proti striím z řady elastiq. Nové strie díky pravidelnému mazání mi nevznikají a ty staré se hezky vstřebávají a jsou skoro nepatrné. Krom toho, že se pravidelně krémem mažu, tak jsem začala i cvičit, chodit do sauny a celkově kůži masírovat a opravdu je kůže pěkně napnutá a hladká.

Barbora | 28.8.2014 14:40

Od manžela jsem teď k narozeninám dostala olej pro těhotné od elastiq. Takže každý večer mažu bříško, boky, stehna i prsa. Olej hezky vstřebává do kůže a příjemně voní a nejsem po něm lepkavá.

Silva | 30.6.2014 21:17

Já teda mohu doporučit krém Exclusive od ElastiQ. Je vhodný na již vzniklé strie a pomáhá je vyhlazovat a zesvětlit, pak jsou úplně nepatrné a světlé.

Po porodu jsem na strie používala kosmetiku Tepezcohuite strom kůže. Doporučila mi ji kamarádka a jsem za to ráda. Strie pěkně vybledly prostě super-doporučuju všem.

Miluse6678 | 16.3.2013 19:35

Strie se mi udělaly když jsem hodně přibrala, byla jsem z toho neštastná..prý pomáhá sluníčko, ale já nechtěla čekat, tak jsem si v lékárně nechala poradit a koupila si Elasti-Q exclusive. Když jsem strie poctivě mazala tak mi pěkně vybledly..jsem fakt štastná že to tak krásně pomohlo

Raaja | 28.9.2012 12:25

TO aalma: Tak nevím, jestli ten olej zabírá i na pokožku, která už strie má. Já jsem si pořídila krém Scar Esthetique- propagují ho asi spíš na odstranění jizev, ale na ty strie mi taky zabral. Našla jsem ho na netu (pro zájemkyně stránky www.zbavsejizvy.cz). Příště zkusím i ten olivový olej, díky za tip :-)

simonee Poslat vzkaz | 25.7.2010 19:56

Já jsem našla v jiné diskusi,že i na staré bílé strie pomáhá dobře Trilastin a můžu potvrdit, je to opravdu zmizík na strie, což je prostě k neuvěření. Špatně se shání, v Ćechách jsem ho našla jen na www.zbavsestrii.cz. V těhotenství jsem se mazala jak blázen Eucerinem a Elasti-Q, ale bylo to k ničemu, pak jsem byla ze strií skoro rok fakt nešťastná, ale potom jsem konečně narazila na tenhle krém a nejen že byl účinný, ale působil i docela rychle. Moc doporučuju, nevím o žádném podobně účinném.

bosorka Poslat vzkaz | 2.3.2010 12:53

taky mám velice dobré zkušenosti s pleťovým olejem ale jojobovým. Používám luxusní ( luxusní neznamená drahý )jojobový pleťový olej od f. Topvet má velice dobrou vsakovost a podle recenzí je to nejlepší co je na pleť. Je velice dobrý i na dekolt.::smutny::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění