Strie - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

strie

Diskuze

Antistri
jituliiik
| 30. 11. 2008 22:23
Ahoj, já mám taky docela dost strií a teď momentálně na ně používám olej Antistri od Salusu a je výborný, nové se mi už nedělají
Tak to zkuste a uvidíte, třeba vám taky pomůže
tvaroh
petulinecka
| 13. 10. 2008 13:46
mám známou co si mazala cele těhotenství bříško tvarohem a problemova míst a anepopraskalo ji nic.Já jsem s emazal aruznými drahými kremy na tyhle potíže apopraskalo mi strašně břicho a troch i prsa a zada.No prost ě hrozná dan .Jako by nestačil porod

mažu s ekréme odjakživa, ale gynekolog řekl že pokud je to dědične nenaděláme nikdo nic.
strie
adelaida
| 22. 1. 2008 12:12
Věřím, že bílý strie nejsou tak vidět jako fialový, ale spíš mi jde o to, že ty fialovo-rudý by měly být v počátku, kdy je největší šance s tím něco udělat (např. laser nebo i ty krémíky budou určo o fous víc účinný). Teda aspoň něco, páč jde o nevratnej proces poškození. Čím jsou prý čerstvější tím lépe. Když na ně čučim po letech a mám tam bílý vyrytý potoky, tak teda už to asi nespasím..
avon
ksyslicek
| 21. 1. 2008 16:52
Strie mám taky - na prsách, stehnech a bokách. Dřív byli fialový až rudý a to jsem se fakt za ně dost styděla. Pak jsem začala používat, co se dalo (něco z lékárny, enja, dermacol...) a moc to teda nazbíralo. Pak jsem si objednala nějaký přípravky od avonu - Firm Sculpt (Zpevňující krém na poprsí) a Cellu-Sculpt a strie byly hned "pryč". Teda spíš bílý rýhy, protože úplně se jich zbavit nedá, ale rozhodně se už nestydím jít na koupaliště a pokud bych na ně přítele neupozornila, tak by si jich snad ani nevšiml ( a to jich třeba na prsách nemám zrovna málo!).
fialové strie
Dedeckova
| 21. 1. 2008 15:29
Věř mi, že bílé strie jsou oproti těm červeno-fialovým nic. Úplně to bije do očí. Takže jsem ráda, že můžu něco vyzkoušet. Teda nejde ani tak o mě jako o mého přítele, strie má na ramenou z posilování.
strie
adelaida
| 21. 1. 2008 10:37
Tak to je sice pěkné, že olejíček strie vybělí, ale to je třeba mně úplně k ničemu, když je tam mám roky a bílé jsou dávno. Nepamatuju vůbec, že by byly někdy fialové, zaznamenala sem je až když zbělely..
jsem v tom taky až po uši :o(
Lili6
| 20. 1. 2008 22:31
Mám strie na vnitřní a přední straně stehen (tam teda krátké a poměrně tenké, ale zato jednu vedle druhé na celé ploše), na bocích (to už jsou pořádné) a na prsou (tady mam bohužel strie největší, hlavně zespoda a uprostřed mezi prsy, ale ty jsou, některé i centimetr široké).

Na stehnech mi pomáhá dětský olej Johnson Baby (v drogerii asi az 70,-). Nejsou pak tolik vidět a jsou jemnější.
Ale na ty velké na prsou bohužel vůbec nic nezabírá A tam mě to trápí maximálně, protože je na dotek dost cítím, ty hranky jsou hrozný :o(
Moc se za ně stydím. Nikdy mi sice žádný můž kvůli nim nic neřekl.
U současného přítele mám dokonce pocit, jako by o nich ani nevěděl - slyšela jsem ho párkrát jak na adresu jiných lidí (hlavně kulturistů) říká, že jsou ty strie strašná věc, ale co mě se týče - ani náznak reakce, jako bych je neměla.
To mě sice na jednu stranu těší, ale na druhou nevím co si o tom mám myslet. Jsou opravdu velké... že by je hrubé mužské ruce nezaznamenali?

Přišla jsem ke striím jako mnoho z vám v pubertě, rychlím růstem. Mám prsa pětky, ale bohužel za cenu těch hrozných strií.

Dietami a jojo efectem jsem postupně přibírala v posledních letech (strie už jsem měla jako štíhlá), takže teď nejsem úplně twigy - nevyskytuji se teda až tak často v plavkách. Ale právě na sobě pracuji, konečně jsem to chytla za správný konec a začínám zdravě a natrvalo hubnout. Hrozně se těším až budu mít zase bezvadnou postavu - ALE! V duchu si maluju své budoucí krásné štíhlé nožky, ale vždyť pak budou ty strie o to výraznější- chjo! A co teprve prsa, zhubnu, prsa "splasknou", bůhví jak na tom budou s tvarem a ještě poseté tolika obříma jizvama - to bude hrůza!
Moc mě to trápí a nevím co s tím. Kamarádka byla silná a měla strie na rukách nahoře, mazala si to krémem od Dermacolu na to určeným a byla velmi spokojená, krásně jí to zmírňovalo a mohla si tak dovolit v létě krátký rukáv. Já ho na ty prsa taky zkoušela a je pravda že úžasně kůži zvláční, takže jako prevence super, ale strie mi přišly na dotek pořád stejně hluboké a hranky výrazné :o(

Taky jsem marně hledala ten přístroj co jste taky o něm na začátku psali za 2000 že účinkuje.
Prosím napište něco bližšího! Kde se to dá sehnat - je o tom na netu nějaká informace? A jak často se chodí na ta sezení? Moc děkuju, jsem zoufalá!!!!
dětský olejíček
Zucor
| 20. 1. 2008 17:10
Ahoj,dětský olejíček koupíš buď v drogerii a nebo v lékárně..na jaké bázi to funguje na strie nevím,,,ale jak jsem napsala,moji sestřence to pomohlo,,strie nezmizejí jen sbělají,ale při pohledu předtím a teď bych nikdy neřekla jak ošklivé to měla....myslím si,že olejíček respektive jeho pravidelná aplikace činí kůži pružnější a je tak méně náchylná k tvorbě nových.....
dětský olejíček
Dedeckova
| 20. 1. 2008 14:21
Ahoj, netuším nic o dětském olejíčku, to se dá sehnat normálně v drogerii a k čemu to původně slouží?
dětský olejíček
Zucor
| 19. 1. 2008 19:08
ahoj, moje sestřenka která měla velmi ošklivé strie ( dlouhé,široké, rude červeno-fialové) si je začala mazat na doporučení kožní lékařky obyčejným dětským olejíčkem a strie ji po tom krásně vyběleli a se stavem ,který byl předtím a teď je rozdíl markantní...
strie
DDD
| 16. 11. 2007 10:48
No jo no, člověk by si asi vždycky přál to, co mít nemůže. Asi bych se měla přestat tolik sledovat, jenže to se snadno řekne a hůř činí. Docela vždycky závidím holkám, který si vezmou velký výstřih nebo nějaké mini plavky. Postavou bych si to sice dovolit mohla, ale ukazovat jizvičky mi nepřijde zrovna moc ***y. Navíc když už jsem se s tím někdy někomu svěřila, že z toho mám takový komplex, tak se všichni ptají, jestli jsem někdy hodně nepřibrala Já jsem jen hodně rychle tak ve čtrnácti letech vyrostla. V té době se o tom ale ještě moc nemluvilo a žádné krémy na čerstvé strie mi nikdo neporadil, prý se to tím dá trošku zkorigovat, když jsou ještě fialové. Po jedenácti letech už je to zbytečné. Nejvíc mě rozčiluje, když mi někdo řekne, jé to já mám taky a ukáže jednu nebo dvě malé jizvičky. Mít jich pár, tak se tím vážně taky tolik netrápím, nikdo nejsme dokonalý, ale když jsou to takové ty hluboké rýhy a obrovské plochy, to se prostě nedá jen tak přejít. A kdo to umí, před tím smekám. Snad až budu mít jednou rodinu, manžela, který mě bude brát takovou jaká jsem, tak se s tím smířím...
DDD
adelaida
| 15. 11. 2007 11:15
Jej, tak to mě muži neříkaj, že jsem krásná Škoda.. Tak vidíš, seš žádaná, tak nešil se striema. Já z nich taky nedšená nejsem, ale svlíknout se ani nestydím. Já mám celkově postavu nic moc, takže mi vadí spíš toto než konkrétně jen strie. Zadek se aspoň zakryje prádlem.. ale ta přední strana stehen..to je dost markantně vidět.. Snad místo kalhotek jedině elasťáky..
teta
Miky
| 15. 11. 2007 09:58
No, vidíš a já si na to, po 8 letech co je mám po prvním dítěti, docela zvykla, brala jsem to, jak to je a vyrazila na koupák v dvojdílných plavkách - bylo to asi po 2 letech po porodu.....No a moje teta mi řekla natvrdo, že s takovým břichem by si to netroufla. Takže pak se to zase vrátilo a hlodalo to a hlodalo. Nakonec jsem se na to vybodla a chodím stejně v dvojdílných, ať si každý trhne nohou. Manželovi to nevadí a ostatní mi jsou ukradení. Já to v sobě někde v hloubi samozřejmě mám pořád, ale snažím se na to nemyslet.
Strie
DDD
| 15. 11. 2007 09:30
Ahoj adelaido, můžu tě ujistit, že nejsi sama. Já je třeba nemám na bocích ani na břichu, ale jen na prsou a na zadku. A můžu ti říct, že úplně po celém zadku, jedna vedle druhé. Zkoušela jsem kdeco, ale pomalu zjišťuju, že nezbývá, než se s tím smířit. Třeba jednou moderní věda něco vymyslí, ale obávám se, že to hned tak nebude. Je to hrůza, taky jsem nikdy výrazně nepřibrala, ani těhotná jsem nebyla. Mám váhu pořád kolem 52-55 kg. Myslím, že je to dané geneticky. Navíc já osobně se kvůli tomu strašně stydím, snažím se říkat si, že za to přece nemůžu, ale přesto... Když s někým chodím, tak se stydím za světla svléknout a muži to zrovna moc nechápou, tvrdí, že jsem krásná, tak proč se stydím. Většinou se s tím ani nesvěřím a tvrdím, že jsem prostě stydlivá. Docela mi to ničí život, hlavně ten partnerský. Ale vlastně i společenský, protože nerada chodím na koupaliště a všude, kde se člověk tak nějak víc odhaluje...
Adelaida
Miky
| 9. 11. 2007 14:21
O tom přístroji nic nevím, ale laeser je u nás. Jestli chceš, napíšu ti kontakt do osobní zprávy. V Táboře taky určitě něco je.
Strie??Neeeeeeechciiiiiiii
adelaida
| 9. 11. 2007 08:47
Ahoj všem. Jak tady psala Lathi, že chodí na ten přístroj na vyhlazování strií, tak by prý měl být od fy Gernetic. Já ale hledala a neobjevila jsem nic, jen značku kosmetiky. A nic o podobným přístroji nemůžu objevit. Nevíte, co by mohlo být na jihu Čech? Ani o la*** kloudně nemůžu nic objevit.. Děkuji
Strie
adelaida
| 31. 10. 2007 14:00
Strie jsou ***. Já je mám a vůbec nevím, kdy se mi objevily. V pubertě jistě ne. Těhotenství ani žádný třeba i méně rapidní nárůst váhy jsem nikdy neprodělala. Prostě tu najednou byly a ani nevím, že by byly zpočátku nějaký červený. Mám hluboký a bílý. Nikdo nepíše, že je má na zadku.. To jsem sama? Hýždě a stehna.. Někdo tomu halt unikne ani neví jak.. Šťastné to ženy..
Zesvětlají
Miky
| 30. 9. 2007 22:01
Fialové bývají zpočátku, časem zesvětlají. Pokud je má povrchové, nebudou časem skoro vidět. Já mám, bohužel hluboké a široké např na bocích a v podbříšku.
strie
Elunka
| 30. 9. 2007 12:09
já je nemám ale sestra tím strašně trpí...má kolem pupíku velký fialový a kvůli tomu nechce ani do plavek ...mě je jí líto tak bych ráda věděla co s tím má dělat...je pro to ochotná udělat všechno aby jí to zmizelo a nebo aby jí to alespoň zesvětlilo do běla...ty červený až do pialova jsou opravdu moc vidět..
Strie
Miky
| 23. 9. 2007 15:05
Strie mám od prvního těhotenství. Bříško jsem poctivě mazala, ale stejně se udělaly. Po porodu jsem chodila na leaser, ale vůbec nepomohl. Mám je dost hluboké. Doktor mi říkal, že pokud je to už ve mně, že mám prostě od přírody špatnou elasticitu pokožky, nepomůže žádná mast a stejně se strie udělají. Pouze se to může preventivě mírnit, ale u mne opravdu nic nezabralo. Zkoušela jsem plno jiných krémů, drahé, levné, ale bez úspěchu. Bohužel se s nimi musím smířit a to je mám i na stehnech, bocích prsech - někde víc a někde míň, ale jsou tam. V létě, když se opálím, úplně zrudnou a vylezou ještě víc, ach jo...
Strie
klaraRo
| 18. 9. 2007 14:36
ahoj všichni, kdo trpíte strijemi, myslím si, že není nutné používat laser, protože jsou i levnější řešení. Já sama měla problém se strijemi a hledala jsem něco, co by mi nejméně škodilo a přitom pomohlo. Strijí se nezbavíte, to je jasné, ale můžete je potlačit tím, že je mažete krémem proti strijím, pokud je ještě nemáte a hrozí, že se objeví použijte ho preventivně a pokud už tu jsou, holt je musíme zamaskovat. Mě se osvědčil krém Elasti-q z lékárny, je tam i nějaký antioxidant, krém hezky voní a jde do hloubky. Strije mi docela zanikly a teď už nejsou vůbec vidět. Myslím, že ten krém má celou řadu, tkže ho můžete mít jako prevenci. Dobrý je, že v téhleté řadě existuje taky krém na unavené nohy, což jsem dokonale ocenila v posledních týdnech před příchodem našeho "drobečka" na svět. Klára
pajizévky čili strie
kecka
| 22. 5. 2007 17:45
Tady je zajímavé počteníčko, mrkněte.
http://www.plasticka-chirurgie.info/novinky/jizvu-nikdy-neodstranis%E2%80%A6
Strie
DDD
| 22. 5. 2007 13:27
Ahoj Lathi, děkuju za odpověď. Zní to opravdu zajímavě. Taky se po tom zkusím poptat tady v Brně. Ale jestli je to nějaká novinka, tak to do Brna přijde asi trochu se zpožděním. Ty 2 tisíce, to je skutečně zanedbatelná částka. Trápí mě to docela dost, hlavně když přijde léto a mám si obléknout plavky
pro DDD
Lathi
| 21. 5. 2007 14:29
Ahoj, no červený už jsem je taky moc neměla, mám je tak přes 10 let. Už jsem byla na té kůře 5x a musím říct, že tam kde jsem je měla menší a užší, třeba jako na lýtkách ze zadu a nebo na rukou tak tam je scvrkly a jsou to jen takový provázky, třeba na sluníču to samozřejmě vidět je,ale když na tebe kouká někdo a nejsi přímo na světle tak to tam vidět vubec není , no a na břiše jakoby splaskly, a zesvětlaly a taky se tak u o půlku zmenšily,ikdyž tam samozřejmě jsou vidět, tkauž ne tolik. Ale hlavně když je přejedu rukou tak už je skoro necítím, hrozně je to zjemnilo. Takže si myslím že výsledek fakt vidět je. Je to sice u každýho samozřejmě jiný, ale 100% nějaký výsledek bude určitě. Tak jelsit tě to hodně trápí tak to zkus. Já za to dala 2000, což na dnešní dobu zase tak moc není, když si vezmeš kolik stojí ty různé přípravky na to..
strie
DDD
| 21. 5. 2007 08:49
Ahoj Lathi, předpokládám, že ty strie máš ještě červené, viď? Když píšeš o tom zesvětlení... Já už je mám bohužel bílé Mám už je skoro víc jak deset let, rychle jsem tak kolem 14 let vyrostla. Mám pocit, že teď se o tom tak nějak i víc mluví než před těmi deseti lety. Tenkrát mi všichni řekli, že se s tím nedá nic dělat... No a teď už se s tím opravdu asi po tak dlouhé době nedá nic dělat. Zajímalo by mě, pomohl ti tedy ten stroj Gernetic? Já už jsem si i říkala, že bych si našetřila na nějaký dražší zákrok laserem nebo tak něco, ale ptala jsem se v několika ordinacích estetické chirurgie, kde mi řekli, že se to může zkusit, ale že výsledek asi nebude nic moc, vzhledem k tomu, že už je mám tak dlouho. A vyhodit desítky tisíc za něco, za co se ti nezaručí... Ach jo, zbývá se s tím tak akorát smířit
.
Lathi
| 3. 5. 2007 17:44
Já odedneška chodím na vyhlazování, stroj je od firmy Gernetic, nebo tak nějak, musela bych se podívat...10 návštěv stojí 2000,-. Dneska jsem bylana první a rozdíl je docela vidět. Na povrchu se dost zjemnily a měli by se asi o polovinu stáhnout a zesvětlat, tak uvidíme:)
strie
dasad
| 3. 5. 2007 09:18
Cauky, na strie pouzivam Dove zpevnujici krem, nemuzu rict, ze by zmizely, ale jsou temer neznatelne.
strie
Raffaelo
| 27. 4. 2007 08:19
já je mám také jenom na bokách a ani nejsou moc viditelné, vidět jsou když si zmáčknu kůži, ale prostě tam jsou tak by mohly být zase pryč.
Strie
Elunka
| 26. 4. 2007 17:36
Mě se udělaly ty potvory na prsách,když mi rychle z jedniček vyrostly na trojky, taky je mám na bokách kdy se mi rozšířily, ale to je všechno u mě daný vývinem:D
Strie
anonym
| 26. 4. 2007 17:15
Holky, a Vy máte strie? Z čeho? Rychle jste vyrostly nebo ztloustly? Nebo jste byly těhotné? Já tohle neznám

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video