Diskuse: Nové ženy.cz - co se vám líbí, nelíbí, nefunguje atd.

1 2 3 4 .. 17 .. 34 .. 50 .. 66 Další »

Řadit:
990
evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 3.2.2016 13:09

TO ..Magda: ;-) za malo

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 3.2.2016 12:18

Aha, jako že to nevadí ? No já pro jistotu nechodím . Tak dík .

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 2.2.2016 18:52

TO ..Magda: ja to hlasila a bylo mi slibeno, ze na to mrknou, ale nemusis se bat

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 2.2.2016 17:59

TO evelyn.admin: Pěkný podvečer Evelyn, tak jak to je , je tohle bezpečný web nebo ne, proč mi to píše, že to není bezpečné a soukromé když chci z tabletu, telefonu na zeny.cz do diskuze, při přihlášení se mi pořád ukazuje ta tabulka , co jsem ji už sem jednou dávala . Ze stolního počítače to není problém ale jinak . Daisy - Magda .

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 7.1.2016 21:55

TO Daisy: mrknou na to, dobrou

Kamarádka nemá fotografii.
Daisy | 7.1.2016 21:32

TO evelyn.admin:díky za pomoc. Dobrou noc.

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 7.1.2016 20:01

TO Anonym: poslu to dal

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 7.1.2016 18:37

Pěkný večer, mám prosbu, co mám dělat , začala se mi při preihlášení na web mladého fronty ukáže tohle. DÍKY za odpověď. Daisy

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 4.9.2015 20:45

TO daisy: flower

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 4.9.2015 18:21

Díky ti za spoustu informace, vidíš tohle by mě vůbec nenapadlo . Synek slíbil , že se na to zítra mrkne, asi to bere podle pořekadla, slibem nezarmoutíš . Tak se uvidí . .

Takže pokud bych to dělala já to bych si musela dávat jo veliký pozor . No nic, uvidíme, budu se mu dívat pod prsty . .

Tak díky a pěkný víkend .

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 4.9.2015 18:00

TO daisy: ono u nekterych zadara programu je problem, ze ti nainstaluji spoustu adware krom toho, co chces, to musis davat pozor a ne jen klikat na dalsi, dalsi... a neodsouhlasit defaultni instalaci, protoze si zasvinis pocitac. Ale tehle zadny prisosly svinstvo nema.

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 4.9.2015 16:37

TO evelyn.admin: to ani netuším , měl by za chvíli přijít z práce, potěším ho dotazem . Myslím, ale že mohu instalovat, pokud bych teda uměla . On se sice rozčiluje, že se nic neučím / kolem počítačů / a určitě mi poví, že to bych snad už měla umět .

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 4.9.2015 16:14

TO daisy: mozna nemas ani prava neco instalovat, mas svuj ucet na pc, nebo mate spolecnej?

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 4.9.2015 15:12

TO evelyn.admin:žádalo to o povolení ke změnám, ale protože na počítači bývám se synem a netuším, zda bych synovi něco nezměnila, tak jsem to raději stopla, takže netuším co vlastně se mělo změnit ..

Kdyby byl jen můj , tak už by to jelo , ale jsi hodná , vlastně mě zaučuješ . :-D

evelyn.admin
evelyn.admin Poslat vzkaz | 4.9.2015 14:56

TO daisy: sedmicky by si samy mely stahnout spravne ovladace na mys, tak ted zkusit ten scan, jake zmeny to po tobe chtelo?

1 2 3 4 .. 17 .. 34 .. 50 .. 66 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění