Diskuse: Chloupky pod pupikem a na prsou

Řadit:
77
babihanda
babihanda Poslat vzkaz | 20.8.2013 18:54

děvčata, nezlobte se, že nemluvím k tématu, je mi 72 roků a moje chloupky odešly neznámo kam, ale já špatně vidím, a četla jsem CHALOUPKY POD PUPÍKEM, tak jsem to otevřela, a slzím smíchy. Přeji vám aby jste zdárně svůj problém vyřešily. Zdravím Hana <3

Kamarádka nemá fotografii.
Denisa | 19.8.2013 23:02

Ahoj, jak se tak koukám nejsem jediná co má tyhle problémy.
Jenže rozdíl je v tom, že mi je teprve patnáct let a už jsem chlupatá jako opice.:( Nevím co s tím mám dělat. Mám chlupy snad všude. Na obličeji ne, jen pod nosem. Ale mám komplet celé chlupaté břicho a nejsou to jen ty jemné a světlé chloupky. Jsou to černé chlupy a některé mají skoro centimetr. Dálé mám ty černé chloupky(trochu kratší) na prsou a kolem bradavek jich mám pár také.
Mám je i na tříslech a o nohách a stehnech radši nemluvím. Jenže nohy se dá ještě vyřešit. Nejvíc mě štve to břicho a prsa.:( Bojím se zajít k doktorovi, příjde mi to strašně trapné. Poradíte mi někdo?:(

marskaa | 24.7.2013 11:53

TO Lili6: co takhle se domluvit a zarosteme všechny a budeme prostě všechny chlupatý? :) Stejně ty chlapy nikdy nedoženeme :D

Sasanka | 20.5.2013 16:12

TO Diva: Díky za tip. Anděliku si hned zítra koupím a zkusím. Mám stejný problémy, co tu popisujete všechny přede mnou. Je mi 29 a mám to takto cca od 19 let. Tmavé chloupky mi vyrůstají na bradě, pár na tváři, hodně pod pupíkem směrem dolů a taky kolem bradavek. O chlupech na nohách ani nemluvě. Rozhodně všem radím - neholit žiletkou !!! Rychle narostou nové chloupky a je to k ničemu. Já volím holení depilátorem, kde to jen jde a vše ostatní trhám pinzetou. Ale už mě to štve taky. U gynekoložky jsem byla na testech krve už kdysi a nic mi nezjistila. Tak mi dala jen HA Chloe. Brala jsem ji asi rok a nic. Takže chci zkusit nějakou přírodní léčbu.Přeju všem hodně sil, zkuste vyzkoušet všechny možnosti a hlavně s klidem. Chlapi jsou chlupatí o sto šest a vůbec to nikomu nevadí, tak proč my bysme si z toho měly dělat hlavu! :-)

sid | 30.4.2013 22:28

TO květina: jak jste dopadla??

květina | 15.4.2013 12:42

ahoj, už jsem to nemohla vydržet a začala to řešit. Objednala se k dr. obvodní a ke gynekologovi. A asi skončím i na endokrinologii. Nevím, dky přesně se to takhle rozjelo....asi po druhém dítku. Musím se holit denně i nekolikrát na tváři - hlavně brada....a všude jinde rosto utaky chloupky rychleji o moc....((( i obočí, Do toho se my ukládá tuk na břiše a ramena a ruce mám široká, i když se snažím hubnoutT. Když se nenamaluji a neusmívám vypadám jak chlap.-(((, nikomu se nepřibližuji, dávám si ruce před obličej, šátek, je to hrozné - hrozné....Psychicky to strašně ubíjí a kŕ nyní, dkyž vysvitl oslnce a je vše vidět.-((( :-( O Iveta:

Ellie | 1.4.2013 23:01

TO Drago: prosimte, kolik cca stoji?:) diky .. :-)

Blanka | 3.3.2013 16:59

Zdravím,
Mám takový problém. Je mi téměř 18 a od začátku puberty mě trápí chloupky. :'( Na nohou to nějak neřeším, prostě je oholím, na rukou mi nějak nevadí(i když jsou dost viditelné, husté a černé). Knírek jsem začala trhat pinzetou a jsem spokojená :-) , ale mám pocit že mi začali růst a vousy na bradě a tvářích a nevím co s nimi. :-( Pak mám ještě problém s chloupkama pod pupíkem. Ze záčátku jsem to holilaa tím si to ještě zhoršila, ted se to snažím trhat pinzetou, ale potom některé ty chloupky za růstají. Holit je už moc nechci( i když občas po žiletce sáhnu, když se jich rychle potřebuji zbavit). :-( Nevím, co s nimi. Jsem docela světlý typ a mám i světlou pleť, takže je to dost vidět. Nemáte nějakou dobrou, efektivní a hlavně levnou metodu? Děkuju

Iveta | 31.1.2013 10:22

Ahoj, opravdu ráda vidim, že v tomhle boji nejsem sama. Všem děkuju za ty rady co tu píšete ohledně bylinek apod..hned na to jdu kouknout a zkusim to taky..a k tomu laseru. Ja osobne na nem byla uz dvakrat. Dohromady asi 13 sezení. Přičemž se všude uvádí, že po 3 sezeních je to už znát. A že většinou neni víc jak 6 návštěv potřeba. Bohužel mi to vůbec nepomohlo. Chloupky na obličeji rostou dal. Ba co víc, tim jak se museli zkracovat před samotným výkonem mám pocit, že je jich teď ještě víc. Paní kosmetička mi sama řekla, že nemá cenu, abych tam chodila, protože to nijak nepomáhá a zbytečně vyhazuju peníze. Odkázala mi právě ke gynekologovi, ať zkusím nějkou hormonální antikoncepci. To je moje asi poslední šance a pak už mi zbyde se jen naučit s chloupky žít. Což se mi tedy ale VŮBEC nechce! :-( Bohužel si nedokážu říct, že se na nějaky chlupy vykašlu a nebudu si s nima dělat vrásky..to prostě nejde. Kort když všude kolem sebe mám holky, co tyhle problémy nemají. Tak všem držim palce. A zkuste na to koukat víc s nadhledem než já ;-)

Mara | 13.11.2012 18:53

Ahojky vsichni.Taky mam na prsu chloupku :( stydim pred pritelem a rxchle jsem vytrhala chloupky :(( jak se zbavit???? :(((( =-O :-[

Ahoj, zkuste peroxid vodiku nebo HA vreya a nebo se na to vykašlete, je to „jen chlup“ proč si dělat vrásky a oplakavat každý chloupek ;-) . Sama jsem s tím bojovala hoooodně dlouho, chci zkusit pokud to půjde HA vreya, peroxid používám :-D tak uvidíme ale jinak? Nehodlám se s tím už více trápit!!!

xxx | 29.4.2012 09:38

Mně je 16, chloupky pod nosem si trhám voskovýma páskama (veet, jiné mi nezabírají), které jsou určené na nohy, střihám si je na pásky a jednou, dvakrát týdně strhnu, a co zůstane, to dotrhám pinzetou. Nedávno mi začly růst i chlupy na bradě, to řeším stejně, ale moc nevím, co s chlupama na břiše... :-\ nemám tam jenom tenký pásek chloupků, ale celé břícho, zkoušela jsem peroxid, ale ten mi je vůbec nezesvětlil, krémy mi taky moc nepomohlya páskama to dost bolí :-(

Sasannah | 8.4.2012 19:40

TO Nikass: zadej si do vyhledavače Angelica chinensis. V každém krámku s bylinkama ji budou mít také. Možná i v lékárně.

Nikass Poslat vzkaz | 8.4.2012 17:54

TO Diva: Mohla byste mi říci, kde ji sehnat? Našla jsem, že existují nějaké tablety a lze koupit i její kořen. A opravdu tak funguje proti těch chloupkům? Děkuji za odpověď.

Diva Poslat vzkaz | 23.9.2009 14:39

Na zvýšení ženských hormonů používám denně Anděliku čínskou (angelicae chinensis). Vařím ji tak dvě minutky, pět nechám luhovat a ráno na lačno. Zpravidelňuje menstruační cyklus, uvolňuje bolest v podbřišku, reguluje ochlupení, zvyšuje činnost prsních žláz atd. atd. Doporučuju :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění