Chloupky pod pupikem a na prsou - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Chloupky pod pupikem a na prsou

Diskuze

+
Sosek
| 1. 4. 2009 23:03
Ještě něco, nejlepší na cukrové pastě je to, že se po ní nedělají právě ty pupínky, jak někdo psal výš. A taky chloupky nezarůstají...
na pupík jedině cukrovou pastu
Sosek
| 1. 4. 2009 23:01
Mám taky takový problém-chupy kolem pupíku a směrem od něj dolů...dřív jsem je trhala pinzetou, to je ale strašně zdlouhavý. Hlavně to prosimvás nikdo neholte, to je pak tragédie!! Znícuje se to a to strniště ja naprd. Teď používám cukrovou pastu. Je to super metoda, koukněte na net, co se o ní píše. Kdo by chtěl něco bližšího o týhle metodě epilace, ať mi píše na mail, mám kontakt i na levného výrobce
chloupky
Anndrea
| 29. 3. 2009 01:18
Já nenapsala o jaké chloupky jde...Mezi prsy a na pupíku
anonym
| 14. 12. 2015 21:23
TO Anndrea: Mám to stejné... štve mě to
chloupky
Anndrea
| 29. 3. 2009 01:16
Takže děvčata poslouchejte mám stejný problém,byla jsem dokonce u doktorky a nechala jsem si udělat test na hormony..Dopadlo to tak že jsem měla vše v pořádku
no a když jsem se ptala doktorky co za tím vězí samá mi nedokázala odpovědět..Takže asi budu muset našetřit na leaser nebo mě nic jiného nenapadá...Už mě to fakt dost štve
chloupky !
pusiketka
| 24. 3. 2008 09:15
Tak stejný problém mám bohužel i já . Asi od 14 let mě chloupky trápí, a to především pod nosem tak sem to začala trhat pinzetou ze začátku mučení největší ale už sem si zvykla a je to uplně v pohodě sice to dělám každý den ale je to vždy jen pár chloupků. Dále mě také trápí chloupky pod pupíkem .... tak to semtam přejedu epilátorem a jinak to neřešim ...... A ještě mám dotázek kdyz si epilátorem depiluji nohy asi po týdnu mi naskáčou takové menší pupínky a neni to moc příjemné asi je to růstem chloupků ? nebo ja nevim ? Nemáte s tim někdo nějakou zkušenost ? popř. neznáte nějakej dobrej krem ? Jooo a ještě hehe kdyby někdo znal nějaké ty prášky které maji vysoký obsah ženských hormonů že by fungovali zároven jako antikoncepce + jako zmírnovač těch našich chloupků ? nějaké zkušenosti ? mějte se smějte se a hlavně se kvůli tomu netrapte
Knírek Surina
Drago
| 16. 3. 2008 18:26
Jak říkáš musíš to zkusit.Mě to bere dobře.Jen tenkrát mi prodavačka poradila jak jsou ty pásky na nohy že je používá na knírka.Tak jsem si je koupila že si to budu stříhat ty proužky a ještě ušetřím ale vubec to nebralotak opravdu když chceš na knírka pod nosem tak přímo pásky na to.Nenech se zlákat jako já.Pinzetou jsem to zkusila a připadalo mi to hodně bolestivé a zdlouhavé
Díky za radu
Surina
| 15. 3. 2008 22:05
Určitě ty pásky vyzkouším. I když teda jak vidím, nepomáhají každému . Ale třeba mi to s tím půjde. Fakt si neumím představit, že bych si je vytrhávala pinzetou. Já pomalu brečím i u trhání obočí
chloupky pod nosem
thery
| 12. 3. 2008 19:25
Tak voskové pásky mi vuuuubec nezabírají, nevytrhnou vůbec nic Takže s nima bojuju pinzetou, což je dost zdlouhavý proces, ale jinak to nejde no....a navíc rostou fakt hodně rychle, no ale co se dá dělat, musí to být
anonym
| 15. 4. 2018 21:33
TO thery:
Ahojky, mám problémy také s nadměrným ochlupenim, ale podle mě na to nejlépe zabírají depilacni pásky od Baley, měla jsem od Veet, ale vůbec nic nevytrhli, teď mám Balea a jsem velmi spokojena.
anonym
| 9. 10. 2018 08:58
TO Eliii: vidíš, jsem chlap a zrovna taková těla se mi líbí
Knírek pryč
Drago
| 12. 3. 2008 15:31
Ahoj Surino já mám stejný problém s chloupky pod nosem tak jsem si zakoupila v drogerce voskové pásky na obličej od značky Veet.Při odstraňování to není příjemné pro mne i trochu bolestivé proto vždy požádám přítele aby mi to strhl ,protože sama nemám odvahu.Ale učinek je 100%. chloupky jsou pryč.Hlavně to neholit žiletkou !
anonym
| 28. 2. 2015 17:00
TO Drago: Ahoj,můžu se zeptat? Je mi 14 let. Chlupy kolem pupílu a pod nosem mám a docela hodně. Největší probém asi je,že jsem si to asi 3x oholila co s tím mám teď dělat? Poraďte mi prosím. Myslíte,že je to tím,že jsem v pubertě a že je to hormonama? Že se to zase vrátí zpět až budu mít po pubertě?
Knírek pryč
Drago
| 12. 3. 2008 15:31
Ahoj Surino já mám stejný problém s chloupky pod nosem tak jsem si zakoupila v drogerce voskové pásky na obličej od značky Veet.Při odstraňování to není příjemné pro mne i trochu bolestivé proto vždy požádám přítele aby mi to strhl ,protože sama nemám odvahu.Ale učinek je 100%. chloupky jsou pryč.Hlavně to neholit žiletkou !
anonym
| 1. 4. 2013 23:01
TO Drago: prosimte, kolik cca stoji?:) diky ..
Knírek
Surina
| 12. 3. 2008 13:38
Tak já naštěstí problém s chloupkama na těle nemám. Jsem zrzka a chloupky mi skoro nejdou vidět. Ale v poslední době jsem si všimla, že mi rostou světlé chloupky pod nosem, z blízka to vypadá fakt škaredě, tak jestli někdo víte co s tím, tak prosím poraďtě.
chloupky
angelwoman
| 2. 3. 2008 21:42
Mám kamarádku, která s tím má také problém. Vždy jsem si myslela, že tímto trpí jen brunetky a černovlásky, ale ona je docela světlý typ a s plavými vlasy, ale má trošku knírek a hlavně jí trápí ty chloupky na břiše..s knírkem teda nic moc nedělá, nevím proč, ale chloupky na břiše si normálně holí-má přítele už dlouho a zatím prý žádný problém
Lili6
thery
| 2. 3. 2008 16:55
Jsme na tom úúúplně stejně, tvůj příspěvek mi připadá, jako bych četla svoje myšlenky Je to fakt úmorný, ale co dělat když nechceme vypadat jak medvědi


Naštěstí jsem si zvykla na epilátor, takže sním vezmu nohy, bříško a trochu třísla ale někdy to šíleně zarůstá teda
Teď se potýkám s neštovicema tak se budu teda docela bát pak epilátoru, než se to úplně zahojí, to nevim jak to vyřeším


Tak hodně zdaru a nervů všem kdo mají tyto problémy
taky tak
Lili6
| 2. 3. 2008 09:17
Holky já jsem v tom taky až po uši
Od puberty mě trápí tmavé chloupky a to všude na těle. Na zádech to tedy také řeším jen v případech hluboce vykrojeného oblečení, a to žiletkou. Všude jinde se holím, depiluji, epiluji... a je to něco tak úmorného, že mám chuť se svléknout z kůže!!!

Musím to dělat prakticky denně (teď přes zimu díky dlouhému oblečení mám naštěstí sem tam "volno"), protože chloupky jsou extra rychlé a do 24 hodin (v případě holení někdy i dřív) je to na dotek cítit.
A ono než to člověk odstraní od nohou, bikin, přes bříško po ruce... zabere to hodinu, v případě elpilace i dvě, tři (ještě štěstí že alespoň na obličeji to mám ve snesitelném stavu a nemusím to kromě obočí řešit, rozpuštěné vlásky to trochu zamaskují, z dálky ).

Jenže při tahle častém odstraňování mě zase trápí zarůstání, často i s beďáčky, červené podráždené fleky, o stavu pokožky po epilaci ani nemluvím
Na bolest při epilaci už jsem si v případě nohou zvykla, ale takové podpaží nebo intimní partie - to je pro mě hodina intenzivního mučení a i přes zatnuté zuby občas nějaká ta slzička ukápne... no připadám si jako masochystka

Antikoncepci, která by měla mimo jiné v tomhle problému pomoci, užívám už leta a nezměnilo se vůbec nic! Na hormonálním vyšetření mi řeknou, že je vše v pořádku a lékařky nenabídnou jiné řešení, než ty laserové operace, které stejně nejsou trvalé a vyhodíme za ně desetitisíce - ty já nemám (navíc chloupky se před zákrokem nesmí vytrhávat a to aby se člověk asi odstěhoval na mars na ty dva týdny ne...).

Co se týče prsou, chci skusit koupit v lékárně peroxid (nebo se taky na netu dají sehnat za nějakou tu stovku krémi na zesvětlení chloupků) a bělit si je alespoň, protože tím holením se chloupky jen rozlejzají a i ty jemné tmavnou a sílý, což je v téhle oblasti obzvláště nepříjemné, víc už jich tam mít nechci!

Jinak žádné řešení nevidím, holt se budu ještě roky trápit a doufat, že jednou budu mít tučné konto a zaplatím si nějaké ty zákroky

Je to děs, ale aspoň víme, že v tom nejsme sami a nepřipadáme si tolik jako ufoni Co se dá dělat kočky, je to boj, tak se všechny držme!!!
anonym
| 24. 7. 2013 11:53
TO Lili6: co takhle se domluvit a zarosteme všechny a budeme prostě všechny chlupatý? :) Stejně ty chlapy nikdy nedoženeme :D
pavelabc
anonym
| 29. 2. 2008 14:56
To je stejná úvaha jako u mého muže! Mně se také po dětech rozházely hormony a nějaký ten chloupek mi také narostl, dokonce i na zádech!Vím a věřím, že pro ženu jako takovou to je hrůzná představa, že zarůstá jako opička, ale není to důvod k nějaké panice! Co se týká chloupků pod pupíkem, tak ty depiluji, na zádech mi na to nikdo nekouká, kdyžtak oholím a na obličeji to likviduje kosmetička!Takže dámy klid, jsou to věci, které se dají řešit a je nás takových chlupaček opravdu hodně!
chloupky
Pavelabc
| 29. 2. 2008 13:17
holky klid, pokud by měla partnerka jemné chloupky (nemyslím tím srst jako mám já) v popisovaných partiích, vadilo by mi to asi jako její případná piha na zadečku .
Pavel
chloupky na bříšku a jinde :)
Marse
| 28. 2. 2008 10:07
Milá Rory, tenhle problém mám od svých 14ti let a rostou mi i chloupky na krku. Někdy, když jsem statečná, si místa pod pupíkem trhám pinzetou, někdy je prostě vezmu žiletkou - jak se mi zrovna chce. A pro info - mám takové malé černé potvůrky i na krku a trhám je prakticky každý den - není tak snadné je schovat jako bříško. Můj bývalý i současný partner o tom problému věděli a nikdy jsem neslyšela ani jednu jedinou ošklivou narážku na mé chloupky. Ber to tak, že každý (skutečně každý) má nějaký handicap a musí se s ním nějakým způsobem vyrovnat. Jak na to nahlíží mužské pokolení? Udělej všechno pro to, aby ses cítila TY dobře a od toho se pak bude odvíjet i Tvé sebevědomí. A pokud potkáš muže, který Tě bude skutečně milovat, bude Tě brát i s Tvými nedostatky.
Osrstěná prsa
adelaida
| 25. 10. 2007 09:50
Žádnej stres,to má hafo lidí,počkejte po dětech..
Nejsem jediná
vesper
| 25. 10. 2007 00:17
Tak tento článek mi zvednul náladu. Bála jsem se, jetli nejsem divná nebo něco podobného a docela mě to trápilo. Ale po zjištění, že stejné problémy mají i jiné ženy, je mi líp. Myslela jsem si, že to bude mít něco společného s hormony, ale nechci si nechat píchat nějaké jiné hormony, aby mi zmizeli, a pak by se mohli třeba zhoršit. Já používám na pupík holítko a na ňadrech si to asi, jak jsme četla, taky začnu vytrhávat, protože bohužel světlé nejsou, ani za mák.
Antikoncepce
DANiELA
| 15. 10. 2007 21:41
Zdravim,
omlouvam se, nejak jsem zapomnela odepsat Pokud jste to jeste nevyresily jinak, tak antikoncepce muze byt jednim z reseni - napr. Chloe. Muzete mrknout tady: Chloe
("Léčba CHLOE je určena pro ženy v plodném věku, které
trpí lehkými formami hirsutismu (nadměrného ochlupení), vyjádřenými
především v obličeji.")

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
27. 4. 2024 23:11
70337
2112Hana
27. 4. 2024 19:41
11828
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video