Rozchod s přítelkyní a touha po nácratu - Diskuze | E15.cz
Zpět na výpis diskuze

Rozchod s přítelkyní a touha po nácratu

Tato diskuze byla uzavřena, nelze přidávat nové příspěvky

Diskuze

Kz Mai Shinkapha
| 12. 1. 2023 22:11
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Ivanka Lars
| 28. 3. 2022 14:26
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Philip Hudson
| 24. 3. 2022 20:42
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Philip Hudson
| 24. 3. 2022 20:42
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Jessica Wast
| 31. 3. 2021 02:32
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Jessica Wast
| 31. 3. 2021 02:32
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Uivatel_5441868
| 11. 6. 2020 21:22
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
anonym
| 29. 7. 2013 19:26
Dnes jsme se rozešli s přítelkyní po 8 letech. Respektivě ona se mnou. Hrozně mě to mrzí, a je fakt, že člověk si uvědomí chyby až potom, co se "to" stane. Nevím co mám dělat, nic mě nebaví, furt na ní myslím, a i když v srdci vím, že by to teď bylo hezké, víc bych si jí všímal, jejích pocitů, víc naslouchal, nemuselo se to stát. Ona byla mou PRVNÍ a naopak. Když jsem zijstil, že je definitivní konec, myslel jsem, že mi pukne srdce. Už jí nikdy nezískám nazpět. Už ji nikdy neřeknu myško moje.. Fakt to bolí..
anonym
| 1. 3. 2016 03:51
TO Mára:
Dobře ti tak
anonym
| 8. 2. 2017 10:58
TO Mára: To znám, stojí to za *** :( nenalezl jsem lék, čas to zahojí, ale může se to vrátit. Taky potřebuju pomoci.
anonym
| 24. 12. 2017 00:56
TO gdafdgff: Taky to znám, kopačky po pěti letech, už dva měsíce brečím. Má tu věci, takze ho ještě uvidím, ale hned si nabrnkl jinou - už druhou, na ně kašle. Taky nevidím světlo v tunelu, mám pocit, že vše pro mě skončilo.
Milovat dva
luciapraha
| 9. 1. 2010 16:32
Je možné abych milovala dva úplně odlišné lidi :(?
Rozchod
anonym
| 21. 11. 2009 17:53
rozhodně bolí delší dobu, než pár týdnů... A když už si myslíme, že jsme z toho venku, zas nám to něco připomene. a jsme v tom zas.
A čím dýl vztah trval, tím obtížnější odpoutání.

Když jsem byla mladá dívka, zamilovala jsem se během pár dnů do jednoho muže, a pak dalšího půl roku jsem se trápila, Přestože jsme přerušili veškeré kontakty a on mi neodpovídal na dopisy (mobily nebyly). Přesto jsem se tím dovedla ještě mnoho měsíců užírat.

Ono to bolí.
A zahojí to jen čas.
Tak přeji hodně síly a nějakou další lásku před sebou...
Sajrajte,
anonym
| 21. 11. 2009 11:18
tebe si jako trosku ani nechci představit. Přece jedna ženská nemůže mít takový dopad. Mysslím, že jsi psal, že už jsi se srozchodem smířil.
Klub
Sajrajt
| 21. 11. 2009 11:06
Asi založíme nějakej klub tragickejch trosek, který byli opuštěni svejma milovanejma přítelkyněma..
anonym
| 8. 3. 2016 19:15
TO Sajrajt: Já vás kluky fakt nechápu, odkopli jste nás vy tak co ted resite? To ze vam pak dojde o co jste prisli a najednou byste nás chteli zpatky ale predtim jste nás treba mesic nechali se v tom uzirat samotný, to si jako myslite ze se nam bude k vam chtit vrattit kdyz si pisknete? taky chceme abyste prozili z části to co my!
btw: nejsem feministka, jen ted zazivam to samy!...
anonym
| 1. 7. 2018 13:46
Tady je to svědčit, co mi toto skvělé kouzelnické kolečko udělalo. Nikdy nevěřím v casting kouzel, dokud jsem nebyl v pokušení to zkusit .. Já a můj manžel měli spoustu potíží spolu žít, vždycky mě nebude dělat šťastný, protože se zamiloval do jiné dámy mimo manželství. nejlépe se ujistit, že můj manžel opouští tuto ženu, ale čím víc mluvím s ním, tím víc mi to připadá smutné, takže se můj manželství rozpadal, protože mi dává větší pozornost. Takže se všemi těmito bolestmi a úzkostí jsem se rozhodl kontaktovat odborníka na kouzelnické kolečko, abych zjistil, jestli mezi mnou a mým manželem opět můžeme pracovat. Tento odborník na kouzelnické kolečko mi řekl, že můj manžel je opravdu ve velkém cestovním pasu, protože byl okouzlen určitým kouzlem, a tak mu řekl, aby vše znovu udělal jako obvykle. on šel dopředu a hodil okouzlení pro mě po 3 dnech odlévání kouzlo můj manžel úplně změnil on se omluvil, abych řekl, jak se mnou zacházel, že on sám, opravdu děkuji vám specialistovi přinést zpět svého manžela ke mně chci, aby vás každý kontaktovat on pro ty, kteří mají nějaké problémy spojené s problémem sňatku a problémy v souvislosti s ním, vyřeší to pro vás. jejich e-mailová adresa je zde: spellspecialistcaster937@gmail.com
1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
(2) kouzlo lásky
(3) Chcete být povýšeni v kanceláři.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali pro vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí nebo vyhrát loterii.
(7) Chcete, aby vaše manželka byla vaším věkem navždy.
(8) Pokud potřebujete finanční podporu.
(9) Pokud nemůžete svého partnera uspokojit.
(10), abyste zastavili rozvod.
(11), pokud se chcete odlišit od svého manžela.
(12), pokud chcete, aby vaše přání byla udělena.
(13) Těhotenské kouzlo myslet na dítě
(14) Záruka, kterou vyhráváte v rozporu s právními případy a rozvodem bez ohledu na scénu
(15) Zastavte manželství nebo vztah, aby se nerozlouskali.
Opět e-mailová adresa je spellspecialistcaster937@gmail.com
Cokoli chcete, dostanete to od specialisty. stačí ho kontaktovat, vysvětlit mu svůj problém a vyřešit.
zapomenout?!
iceboy
| 21. 11. 2009 09:58
Já jsem se taky před měsícem rozešel s přítelkyní a nevím,jak s tím bojovat.Nedokážu na ní zapomenout,ale já vím,že musím.Nejhorší je,když člověk vidí,jak je v pohodě,prostě mi řekla,že mě po 3 letech bere jako kamaráda.Všude se k tomu hrdě hlásí a když jsem našel odvahu se podívat na její facebook,tak jsem jenom zíral,když se tím veřejně chlubí jejím "nápadníkům" i se smajlíky.Přitom ví,že to těžce nesu a ublížila mi.Potom v práci si přede mnou textuje,přitom se vidíme třeba jen 5 minut.Já vím,že by mě to nemělo zajímat,ale to by to nevydržela,až třeba odejdu?Já se snažim vypadat jako,že mi je to uplně jedno,ale není.Myslíte,že to je nevyzrálost,že to dělá?Přitom chtěla zůstat kamarády,ale to všichni víme,že jsou to většinou jenom zdvořilostní fráze.
Nenašel jsem odvahu se ji zeptat a vrátit věci až ted v pátek,když jsem ji viděl s tím mobilem,který jsme měli jen jako druhý tel. pro naše textovky zdarma.Tím mi vlastně chtěla ukázat,že už má někoho jiného na psaní nebo mě zkouší,jestli žárlím?No kdybych to četl od někoho jiného,tak bych řekl,že je to blbost,že ta dotyčná na něho kašle,ale bohužel jsem jí nepřestal mít ještě rád.
Vím,že ji vždycky nejvíc žralo,když se s ní někdo nebavil,proto jsem hned po rozchodu s ní přerušil kontkat.Ted mě to přešlo a snažim se s ní aspon prohodit denně slovo,když se vidíme.Poradte mi,nevím jestli to mám už uplně hodit za hlavu,předat věci,nic neřešit a jít dál...nebo jí mám ukázat,že jsem ji měl opravdu rád a zkousnout zuby i když už někoho má a udržovat s ní kontakt? zároven si nechci dávat neděje,která stopro není.Děkuji
Jo
sakon
| 20. 11. 2009 19:18
Já myslel jestli si vzpomene jak nám bylo dobře třeba na výletě, jak jsme se dokázali lecčemu zasmát i při milování jsme si uměli udělat legraci. Já se místo snažení na ni zapomenout spíš snažím na ni nezapomenout, všude ji vidím, v bytě, když jsem na stavbě, vše se mi vrací jak jsme si to zařizovali a plánovali. Moc mi chybí.
Tak
anonym
| 20. 11. 2009 19:01
tohle vůbec neřeš, zbytečně se užíráš a stejně nemůžeš vědět o čem přemýšlí. Určitě si vzpomene, ale radši by měla myslet na hezké věci, které s tebou prožila a ne na to, jak jsi ji opustil. A srovnávat milování , to už je vůbec nesmysl.
díky
sakon
| 20. 11. 2009 18:56
Díky za vaše odpovědi. Sice jste mě moc nepotěšili, ale máte asi pravdu. Já jsem takový bl..c že to nemá obdoby. Je vůbec možné že na mě už úplně zapomněla, že si třeba nevzpomene, když je s novým přítelem třeba na nákupu nebo výletě nebo se třeba milují jaké to bylo se mnou atd.?
Souhlas
anonym
| 20. 11. 2009 18:39
S Vozlenkou a Sajrajtem.Za chyby se holt někdy tvrdě platí.
To je jak
anonym
| 20. 11. 2009 18:28
z učebnice. Klasický příklad, kdy si lidi neuvědomí , co mají.A přijdou na to, až je pozdě. Myslím, že Sajrajt má pravdu, budeš se muset smířit s faktem, že má někoho jiného, který ji asi ocenil víc než ty. Odpustit někomu zradu je moc těžké a někdy nemožné, ztracená důvěra se těžko vrací. Navíc jsi promarnil i šanci, kterou ti pravděpodobně dala.A tak jí nezbylo nic než se s tím smířit a jít dál. Udělej to samé, nekomplikuj život jí a ani sobě.
..
Sajrajt
| 20. 11. 2009 18:12
Sakon z Naruta? Bratr Yukona? Jestli koukáš, tak se nech inspirovat Shikamaru, stejně jako já.

Taky chtěl obyčejný život s milou manželku, dvě děti, průměrný plat a společně šťastně zestárnout a umřít. Nechtěl se do ničeho zaplést. Ale zjistil, že život tak jednoduchej holt nebude. Povzdechl si, jaká je to otrava a šel tou cestou trnitou.

Život prostě není peříčko! Nikdo to nikdy netvrdil, naopak. Všude se dočteš, jak těžký to je a přesto si každej myslí, že on je vyjímka a že jemu se to vyhne. Nemusíš si sám komplikovat život, on se zkomplikuje sám. Chce se ti brečet? Mě taky! Stýská se ti po ní? Mě taky! A jak! Tak krásný jsme mohli mít život, jako v pohádce! Ale realita je jiná.

Třeba ti holky něco poradí. Třeba dostaneš svou slečnu zpět. Pro mě už je pozdě, já už jsem rozchod přijal jako fakt a vyrovnal jsem se s tím. Musím jít dál svým životem a doufám, že mě toho ještě hodně čeká. Přál bych ti, aby se ti slečna vrátila - ale spíš myslím, že budeš muset udělat to samé jako já.
Rozchod s přítelkyní a touha po nácratu
sakon
| 20. 11. 2009 11:49
Dobrý den, prosím o radu. Před téměř 5 měsíci jsem se rozešel po 5,5 letém vztahu s bývalou přítelkyní. Mě je 31 let, přítelkyni bylo 32 let a měla holku 14 let. Vztah jsem ukončil, teď to již vím, z vlastní blbosti po chvilkovém poblouznění jednou spolupracovnicí. Teď vůbec lituju, že jsem tenkrát dostal odvahu to skončit. S bývalou přítelkyní jsme spolu bydleli 2 roky v mém služebním bytě, ale předtím jsme spolu bydleli u jejích rodičů. Tam to nedělalo dobrotu. Společně jsme začali stavět domek, vybírali společně věci, měli stejný vkus. Přítelkyně nepracovala, měla plný invalidní důchod, ale domácnost zvládala na jedničku, vařila pekla, zavařovala, prostě nejlepší ženská jakou jsem si mohl přát. Pak došlo k momentálníku zkratu a já se zhlédnul v jiné, se kterou jsme se asi po měsíci a půl rozešli. Byla úplně jiné povahy, volno raději trávila s kamarády, s kamarády šla tam a tam a se mnou nešla nikam. Hádali jsme se, řekl jsem jí také pár věcí, ale vždy jsem byl špatnej jen já a ona byla jednička.
Moje bývalá přítelkyně mi asi dva měsice po rozchodu napsala jestli může přijet, že se jí stýská po bytě a že by chtěla přespat. Řekl jsem klidně ať přijede, udělali jsme si krásný večer, dali jsme si vínko a ona řekla, že je to naposledy, že už ji nikdy neuvidim. To jsem nechtěl, ale ani jsem se nějak zvláště nesnažil ji přesvědčit aby se ke mě vrátila. Tenkrát jsem promarnil ten okamžik a stále si to vyčítám. Asi tak měsíc poté jsem jsem ji psal, že mi chybí a že všeho lituju a chtěl bych to vrátit zpět, ale napsala, že má nového přítele (nyní je s ním něco málo přes měsíc) a že je s ním moc šťastná a pak si změnila číslo. Chybí mi čímdál tím víc, jenže nemám pořádně možnost s ní mluvit. Byl jsem za ní v práci (dělá v řeznictví), ale tam mají pořád plno lidí a nemůže se vybavovat. Chvilku jsem s ní mluvil, ale nic jsem nedokázal změnit. Domů ji vozí přítel tak nemám šanci ji ani odchytnout u autobusu a k ní domů nemůžu jít, protože s jejími rodiči jsme se rozhádali. Nemám šanci s ní mluvit o samotě, dát ji kytku nebo ji někam pozvat, protože na ni nemám kontakt a sama není. Nevím co udělat aby se vrátila ani jak to udělat, nechci bez ní žít, všude ji vidím, stále vzpomínám. Prosím o radu a názor co si o tom všem myslíte. Děkuji
anonym
| 24. 12. 2017 00:58
TO sakon:
Kéž by ten můj litoval, skočila bych po možnosti být s ním znova. Jenže za dva měsíce na už druhou ženskou, takže smolíček.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
anzelen
30. 1. 2023 14:43
9784
strelenkalenka
22. 12. 2022 08:28
193
Uivatel_5556686
30. 11. 2021 12:36
25
Elsa
27. 1. 2023 16:54
84
AdaProchm
27. 1. 2023 08:38
42
Ami Anastazia
19. 1. 2023 09:41
95
anonym
14. 1. 2023 20:04
1
luciapraha
9. 1. 2010 16:32
26
Pavllina
4. 10. 2009 13:32
2
sona.koutna8
31. 8. 2021 21:01
78
Elika Kaparov
7. 1. 2023 22:21
45
Katyna
17. 2. 2022 11:58
1189
Robinsonka
9. 12. 2021 11:06
324
Jan
24. 3. 2014 00:04
16
michal.veselka
28. 2. 2017 12:19
28
Petra Cermakova
29. 12. 2022 09:37
26
Uivatel_5587672
28. 12. 2022 23:21
282

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video