Hubnutí po padesátce - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Hubnutí po padesátce

Diskuze

Uivatel_5522396
| 27. 6. 2023 22:36
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Re:---
Marie Slvov
| 1. 6. 2023 14:51
Já naštěstí ani v 50 nemám problémy s hubnutím. Chce to jen trochu úsilí.
Re:---
AdaProchm
| 31. 3. 2023 12:22
Ano, určitě se dá zhubnout v každém věku, jen je to s přibývajícími roky těžší. Doporučila bych nějakou ketogenní dietu, aby jste nepřišla o svalstvo.
Uivatel_5522396
| 29. 3. 2023 15:15
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Re:---
Uivatel_5518187
| 26. 11. 2022 23:06
Já si myslím že hubnout se dá v každém věku, jen je potřeba trochu chtít, a nebo si něčím vypomoct, například větším pohybem nebo upravou stravy a dietou
Uivatel_5518187
| 27. 9. 2022 21:56
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Uivatel_5397335
| 30. 8. 2022 08:44
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Uivatel_5508475
| 31. 1. 2022 18:11
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
anonym
| 3. 10. 2016 13:02
Mamka se dala na hubnutí po 50. Zatím jí to jde docela dobře, hlavně jí držím palce, protože má fakt pevnou vůli..
anonym
| 6. 8. 2014 11:22
Ahojky, mě hodně pomohl můj detoxikační proces :) upravila jsem jídlo, protože jsem každý večer u televize otevřela balíček chipsů a pak jsem byla nešťastná!Koupila jsem si na pomoc tree3chlorellu a výsledek? super! obsahuje zelený čaj, takže to jde poznat
anonym
| 5. 6. 2013 15:17
Ahojky, taky jsem bojovník s váhou. Zejména po porodech to jde hůř. Ale daří se a ráda se případně se zájemkyněmi poděllím o to, jak se mi to podařilo na blahova.zuzka@centrum.cz
magdalena1...
| 20. 11. 2012 14:32
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Hibiscus
vladi
| 23. 3. 2011 06:52
Ahoj Ladi, tak jak dopadl tvůj
pročišťovací sedmidenní detox? Určitě jsi musela zaznamenat
úbytek váhy? Po tak zdravém jídelníčku ses musela cítit i
fyzicky dobře, tělíčko si muselo po takové očistě lebedit, ne?
Já mám momentálně 2kg dole, takže 78kg, ale na lyžích se mi
povedlo natáhnout vaz v koleně, docela to bolí, takže jsem bez
cvičení , zřejmě i příští týden. Ozvi se prosím, potřebuju vědět, že na to hubnutí nejsem sama. Laďka
krabičková dieta
anonym
| 17. 3. 2011 08:56
Krabičková dieta znamená, že vám jídlo vozí domů nějaká firma, nebo si můžete krabičky chystat doma sami. Jedná se o zdravé a podle mě i velmi dobré jídlo 5x denně. Já jsem si je nechala ze začátku posílat od jedné firmy, protože jsem pořádně nevěděla jak na to a moc se mi to nedařilo....
Vím jak zhubnout a váhu si udržet!
Miselinda
| 16. 3. 2011 20:39
Ahojky,
chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost mé příbuzné, která
bojovala s nadváhou. Snažila se jíst méně, často, aktivně sportovat
(turistika, plavání, jízda na kole, lyžování, fitcentrum). Přesto to
kýžený výsledek nepřineslo, každé zhubnuté kilo představovalo velké
odříkání, jakmile přestala držet dietu kila byla rychle zpět.
Protože touha se sebou něco udělat byla stále velká, dostala se na doporučení k produktům zdravé výživy.
Díky této zdravé výživě si zhubla krásných 10kg za 2 měsíce. Nejprve zhubla více na cm a poté šly kila dolů, velmi nenásilnou cestou.
Jenom začala snídat zdravě a večeři nahradila plnohodnotným proteinovým nápojem.
Po dvou měsících se cítí v plné kondici, má více energie a je daleko šťastnější.
Avatar - Radmila Lukov
Re: Vím jak zhubnout a váhu si udržet!
Radmila Lukov
| 15. 5. 2023 16:06
Ahojky, mohla bych poprosit o podrobnosti?
Díky Radmila
Zdravím všechny padesátky,
vladi
| 10. 3. 2011 08:45
Anemone,
Tepu, FoodyElen, Mlado ozvěte se taky, ať je nás na ty kila víc!


Rebeko, gratuluji k úspěchu, to je
tedy bomba 8 kg dole, nikdy jsem o krabičkové dietě neslyšela,
přibliž nám ji trochu, prosím.


Hibiscus držím palce, abys úspěšně
dokončila „detox“ , určitě to je tělu převelice prospěšné
a odmění se ti váhovým úbytkem. A jak se při tom cítíš, máš
velký hlad nebo se to dá vydržet? Určitě nám dej vědět!


Já se teď o něco takového nemůžu
pokoušet, příští týden jedeme lyžovat do Rakouska a tak to
nepřichází v úvahu. Docela z toho mám strach, stravování tam
vypadá asi tak, že se ráno více(to je mi pak špatně, protože
jsem po ránu zvyklá jen na jogurt a müsli) či méně (to mám pak
brzy hlad) nasnídáme, přes den něco málo, většinou nezdravého,
na sjezdovce a večer opulentní večeře. A mezitím proloženo
několik svařáčky . A to právě teď když jsem se
konečně trochu srovnala a odpoledne omezila příjem.
detox
Hibiscus
| 9. 3. 2011 18:23
Ahojte, posílám internetovou adresu na 7denní detox, hlavně si přečti zadání, na konci je sice jakýs takýs jídelníček, ale jídla jsou tam záhadná, tak jsem si to přizpůsobila podle sebe. Asi to nebude úplně všechno ono, ale já si ráno dám misku nakrájeného ovoce s musli (ale ne praženého nebo slazeného, jen to obyčejné) a zaliju to bílým jogurtem k tomu bezkofeinové kafe, stačí mí představa, že mám kávu. Přes den už piju jen ovocné, nebo zelené čaje a vodu. K obědu si dám rybu, nebo tofu,či robi maso, ale nesolím jen popepřím a používám ještě kari koření a brambory, nebo rýži. Na dopolední a odpolední svačinu si vybírám podle jejich jídelníčku, někdy jen ovoce, jindy jogurt s medem, a občas jen semínka nebo ořechy. Večer jím zeleninu s rybou, jogurtem, nebo opět tofu. Taky doporučujou luštěniny, ale ty jsem ještě neměla. V sobotu nebo neděli napíšu jaký bude výsledek.
drž mi palečky.
www.fitweb.cz/…x-dieta-na-7-dnu
jo s tou tabulkou máš pravdu, mohli bychom to zase začít. pá L.
hubnutí
anonym
| 8. 3. 2011 10:35
Ahoj, tak jsem ukončila krabičkovou dietu a mam dole 8 kilo... teď je ještě otázka, jak dlouho si tu novou váhu udržim.....
Hibiscus
vladi
| 7. 3. 2011 19:47
ahoj Hibiscus (a všechny ostatní padesátky), jsem ráda, že ses ozvala, já mám dole jen 1 kg, takže 79 kg. Pořád si myslím, že bych měla jíst méně odpoledne, po příchodu z práce, ale to já se na to jídlo přímo třesu, asi si tím jídlem odbourávám napětí z práce. Je to prostě v hlavě, ale musím si s tím poradit. Mohla bys mi poslat odkaz na tu detoxikační kůru? určitě by mi udělala taky dobře. Taky by mi moc pomohlo, kdybych tady mohla v pravidelných intervalech zveřejnit svoji váhu, jak jsme to kdysi dělaly na tom dřívějším hubnoucím chatu. Byla to pro mě docela dobrá motivace. Nešla byste se mnou některá do toho ? Nemusíme hned hned vytvářet tabulky, ale prostě se přiznat jak se nám za poslední týden nebo 14 dnů dařilo.
nic moc
Hibiscus
| 5. 3. 2011 15:52
Ahoj Vladi, tak není to žádná sláva, jsem na tom asi jako ty, mám ty kila pěkně usazená napevno a mrchy nechtějí se pustit. Mám teď 67.7, ale je to pořád aspoň o 7-8 kilo více než bych měla mít. Příští týden bych si chtěla zařadit do jídelníčku, částečně detoxikační jídlo - našla jsem na internetu - 7 denní detoxikační kůra, tak si ji trochu upravím a zkusím. A vážit se budu až za týden. K tomu cvičení 3x týdnně tak není možná, aby se to nehnulo cestou domů. pá L.
Hibiscus
vladi
| 2. 3. 2011 08:32
Tak co Ladi, jak váha? Jestli jsi měla jen jednorázově vyšší příjem potravy po oslavách, tak už jsi zase na normálu ne? Se mnou je to horší, já jsem si ty kila nechala na sobě pěkně usadit. Teď jsem byla o víkendu plesat, takže jsem nějakou tu energii navíc vydala, moc jsem se nevyspala a tak jsem doufala, že jsem tam alespoň kilo nechala. Bohužel jsem ale zřejmě výdej dorovnala červeným vínem.
Hubnutí cvičením
FoodyElen
| 25. 2. 2011 09:57
Píšeš, že postava se ti trochu vytvarovala a i když úbytek na váze byl sporadický, okolí vidělo, že jsi zhubla.
To si myslím, že je časté zjištění u lidí, kteří mají normální váhu nebo lehčí nadváhu. Cvičením se jim totiž vylepší poměr mezi svaly a tuky a svaly jsou těžší než tuk. To se při stejné celkové váze projeví zmenšením obvodů. Nechci se kasat, to není z mé hlavy. Výstižněji je to popsané na reduna.cz v článku "Stanovení optimální hmotnosti". Mají tam i kalkulátor, kde si můžeš zjistit, jak na tom jsi. A o stravování tam píšou taky...
FoodyElen
vladi
| 24. 2. 2011 17:12
Ještě k tomu cvičení a pohybu vůbec. Musím dát bohužel zapravdu FoodyElen, že v našem věku už se samotným pohybem bez omezení jídla asi zhubnout nedá. Já tedy chodila vždycky cvičit, ale asi před půl rokem jsem změnila cvičitelku, vždycky jednou týdně máme posilovací cvičení-hlavně T-bow, nebo power ball, gumy atd a jednou v týdnu Zumbu. Obojí cvičení je hodně intenzivní, doslova ze nás leje. Byla jsem přesvědčená, že kila musí jít dolů., ale bohužel . Postava se mi asi trochu vytvarovala, občas jsem slyšela, že jsem musela zhubnout, ale úbytek na váze byl velice sporadický .
Opravdu je to v našem věku hlavně o stravování-bohužel.
Taky jsem se chtěla zeptat, v kolik hodin naposled večer jíte, a jestli myslíte, že to má na hubnutí vliv.
Hubnutí zdar
vladi
| 24. 2. 2011 10:47
Zdravím všechny padesátky
Hibiscus já ještě babička nejsem , ale snad se taky dočkám. Teď to vypadá nadějně, začátkem srpna se mi žení starší syn. Z toho zároveň plyne, že by se mi veeeelice hodilo zhubnout, abych byla na fotkách trochu k světu . Mám na to pět měsíců , o takových pět - šest kilo bych snad mohla být lehčí, ne?
Pak mám ještě mladšího synka, maturanta, tam nám snad svatba ještě nehrozí, i když je co se týče známostí velice aktivní.
halo jsme tu opět
Hibiscus
| 23. 2. 2011 18:31
Ahoj Vladi, tak přece jsi to ty! ano už jsme tady spolu s holkami hubly asi před 5 lety. Byli jsme fajn parta, psala jsem tabulku úbytků a úspěchů, vím, že to vlákno ještě pořád funguje, jen jsou tam už jiné holky.A já jsem opět tam co kdysi. Můžu začít od začátku. Jen jsem už 5 měsíců babičkou, a co ty?
Tak jsem včera byla na spininku, nohy to zvládly, dech taky, ale šíleně mně bolí zadek! Snad si na to zvyknu, chtělo by to polštářek do kalhot jako kdysi před výpraskem....
A co se týče Rebeky, myslím tak jako ty, snad aspoň delší procházky, plavání nebo rotoped, něco su určitě vhodného najde. Držím palečky. Laďka
rebeka
vladi
| 23. 2. 2011 13:56
A proč je pro tebe pohyb tabu? Mně je taky 52 a naopak by mi pohyb chyběl. Dělá mi moc dobře nejen na kondičku, ale i na psychiku. Třeba jsi jen nenašla ten pravý , určitě vyzkoušej něco nového.
hubnutí
anonym
| 23. 2. 2011 10:53
Na hubnutí je sice nejlepší pohyb, ale v mim věku ( 52 let) už je pro mě prostě pohyb tabu. S váhou problém mam a chci zhubnout.Zkoušela jsem několik diet, ale nikdy mi dlouho nevydrželi.Teď zkoušim krabičkovou dietu a zatím to vypadá dobře, tak jsem zvědavá....
Hibiscus
vladi
| 22. 2. 2011 06:26
Samozřejmě držím palce tobě i ostatním, abychom zvítězily v tom nekončícím boji. Jinak máme toho společného víc, já jsem taky Laďka(Ladislava) ta Vladi je jen nick, často mi tak říkají kolegové , kteří prostě neřeší jestli jsem Laďka nebo Vlaďka. Myslím že už jsme se tu spolu kdysi na nějakém chatu(pravděpodobně hubnoucím ) už sešly a to jméno jsme řešily). A 52 mi bylo před 5 měsíci.Tobě tedy dodatečně všechno nejlepší, hlavně zdraví , pohodu a kila dolůůů. Tedy s váhou se s tebou nemůžu rovnat, jsi na tom podstatně líp, ale budu se snažit.
vladi
Hibiscus
| 21. 2. 2011 19:46
Ahoj zdravím po delší odmlce, právě v sobotu jsem měla narozky - ty 52-hé a probíhlaly oslavy...a váha 69! takže od zítřka opět začnu. Taky jdu zítra cvičit spining, tak uvidím jestli se ty kila hnou.
jinač Vladi máme hodně společného, já jsem Laďka - takže Ladi, věk už víš, a při výšce 160 cm - váha 69, tak to máme taky podobné.
S tou zácpou je to pravde, se mnou hned tak něco nehne, ani Reduktan, já jíst ještě méně, tak můžu chodit jednou za týden....spatlat bych mnohla do kupy co se dá, nic na mně moc nereaguje. Tak mi drž zítra palce. Laďka

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
2112Hana
18. 4. 2024 19:21
11788
jirinaova
18. 4. 2024 15:58
70244
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video