Výtok - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

výtok

Diskuze

rojana
Kloa
| 3. 8. 2007 13:45
Tak nejdřív bych zašla ke gynekologovi, ten nejlépe určí o co se jedná. Jinak na takové prasklinky bych doporučovala krém infadolan, ale pokud jde i výtok (kvasinkový), tak do pochvy zavést krém nebo tablety proti kvasinkám a rozhodně bych upravila stravu, tj. zařadila kysané mléčné výrobky, popř. doplněk stravy ve formě laktobacilů. Prohlídnou lékařem bych se ale určitě nechala, není dobré něco zanedbat.
výtok
rojana
| 3. 8. 2007 11:46
Ahojte, chtěla bych se zeptat, když mám výtoky, tak se mi udělají na pyscích praskliny. Docela to bolí ne jen při ***u. Mohl by být výtok více kyselý a proto dráždí kůži? Nevíte co s tím? Děkuji. Jana
krtekova
anonym
| 31. 7. 2007 23:03
Pro ženu je toto bohužel záležitost dosti nepříjemná, také jsem ve 24 letech absolvovala mamograf, ale dopadlo to dobře, zjistilo se , že jsem se musela někde hodně uhodit přímo do bradavky a pak se vytvořila jakási tekutina z otoku o kterém jsem netušila, až do chvíle, když jsem si myslela, že mám po dítěti ještě mléko! Radím jediné, zde ti pomůže jedině mamolog, neodkládej to, zdraví je to nejcenější, co máš a jsi ještě mladá!Přeji ti moc a moc pevné nervy a štěstí!
Výtok z bradavky
krtekova
| 31. 7. 2007 22:51
Dobrý večer děvčata.
Může mi někdo poradit?Můj problém jsem začala pozorovat asi tak před dvěma měsícema.Výtok z levé bradavky a mírná bolest,ale pro velké prac.nasazení jsem to nějak přestala vnímat a i proto,že můj partner nesnáší,když někdo knučí.Ted už se bolestí i budím.Vím,že bych měla navštívit lékaře,ale ten strach je daleko silnější.
Rakovinu jsem si už prodělala a to je mi teprve 32(úspěšně vyléčena před 5roky).Tak co,je tu někdo kdo poradí?
to Lucy
angelwoman
| 14. 7. 2007 16:31
Ahoj! Tak to ti přeju, ať se vyléčíš, vím, jaký jsou ty kvasinky svinstvo. Mě právě pomohlo přestat baštit po tunách sladké (i když občas i dám ), pít zakysané mlíka, užívat Pangamin, často měnit tampony, používat ručník určený jen na intimní místa, s přítelem si dávat pozor, co v posteli "vyvádíme" , na doma se snažím nosit bavlněné prádlo, ale jen občas, holt se chci líbit a nevystrašit přítele bombarďákama A taky to nepřehánět s bazény, to si vždycky něco odnesu-jsem na to prostě náchylná
výtok
LUCY
| 30. 5. 2007 07:59
ahoj všem, tak co týká výtoků a vše s tím spojené, mohla bych snad napsat už i knížku . Trpím na to léta, chodila jsem k doktorce, která mi vždy vyléčila problém, ale pokaždé se to vrátilo do starých kolejí...:( Se svým přítelem, kterého mám 1/2 roku, jsem měla 3x měsíčně problém s výtokem. Žádala jsem i o vyšetření partnera, odmítla i na vyšetření chlamidií. Díky bohu, mám kamarádku, co pracuje v Gyncentru, tak jsem tam mohla přejít, kde vyléčili mého partnera, ale já trochu stále mám starosti. Zrovna mne opět léčí, a snad to bude dobré. Pokud ne, nabídli mi jakousi autovakcínu, ale přesně nevím, co to znamená. Hrubou představu mám, ale co přesně to je, to NE. Snad se jednou dočkám.. Hezký den
kvasinky
anonym
| 29. 5. 2007 18:26
Ahoj holky, jestli máte problémy s kvasinkama, tak si zadejte do vyhledávače "česnekové čípky"a ono už Vás to navede.........-mam zato, že to bylo dost potrobně popsaný v: Jitřní země.to by mělo na ty kvasinky opravdu zabírat!!!! Česnekový stroužek se zavádí do pochvy....
dieta
Kloa
| 24. 5. 2007 21:54
Proč by ses měla u té diety vyvrátit? To neznamená, že nebudeš jíst, není to ani dieta jako taková. Jde jen o to zdravě jíst.
Pokud máš pochybnosti a zdravotní potíže, tak plánovanou dietu zkounzultuj s lékařem.
kvasinkovy vytok
anonym
| 24. 5. 2007 21:01
Mam dotaz na dietu.Jsem hubena a mam nizky tlak,tak si nemuzu dovolit drzet nejakou dietu.Mam strach abych se nevyvratila.Nestacilo by uzivat jen ty leky a vitaminy co se pise u te diety?Vzdat se cukru a bileho peciva neni problem.Take piju bylinkove caje.Muze mi prosim nekdo odepsat?Dekuji Hanka
bolavé břicho
Kloa
| 24. 5. 2007 17:00
To tady za tebe nikdo nevyřeší, nevyřešíš to ani sama, vyhledej pomoc gynekologa Nejspíš jde o zánět.
vytok a boleni břicha jako pri menstruaci
anonym
| 24. 5. 2007 16:46
ahoj pisi po prve snad mi nekdo poradi co stimobčas mi svedi a pali pochva a mam vytoky a boli me břicho jako bych to mela dostat ale menstruace se ma objevit až za tyden,jestli někdo ma stejny problem budu rada za jakoukoliv odpověd.
výtok
anonym
| 3. 3. 2007 20:24
ahoj holky,tak jsem se tady dočetla o kapkách gynex-brala jsem je také,dají se koupit kde prodávají bylinky.bral ajsem je také,ale výtoku mě nezbavili ,ale asi zaléží o jaký se jedna.podle mé doktorky to je normální výtok.je pravda že me bolell i žaludek a to mi teda pomohlo,ale o miminko see snažíme a to asi na to taky nebylo to pravý.
prosim o radu
anonym
| 3. 3. 2007 19:07
dnes jsem se poprve dostala na tuto stranku a jak ctu nejsem sama kdo si uziva vytoku pekne dlouho....ja uz pres dva roky....nekolikrat jsem zmenila gynekologa, ale z toho velkeho mnozstvi leku mi nic nepomohlo.delam si kazdy den vyplachy tantum rosalgin a to jedinne me drzi nad vodou...i kdyz to docela leze do penez.sladky zboznuju...krmim kvasinky kazdy den velmi peclive tim nejlepsim co maji radi...musim najit konecne odhodlani zacit jist zdrave a vyhybat se cokolade bez ktere jsem cely den neskutecne nervozni a omdlivam-jsem na cukru proste zavisla.ale trapi me uplne jina vec....od te doby, co me trapi vytoky-asi pred dvema roky-vubec nemohu pouzivat tampony protoze mi uvnitr neco vyrostlo.mela jsem strach jestli to neni nejaky myom nebo tak neco ale pani doktorka mi udelala rentgen a nic tam nebylo.pry je to delozni cipek...tak jsem ji rela ze tak velky nikdy nebyl a nikdy mi neprekazel pri zavadeni tamponu....ona mi rekla ze je to v poradku, ze jsem si toho asi jen nevsimla.ale ja to preci musim vedet nejlip jestli to tam bylo nebo ne....odbery na hpv mam v norme....tak nevim proc mam delozni cipek tak velky.nemate nekdo tuseni?dekuji
to znám
anonym
| 20. 2. 2007 13:37
Přesně vím, jak se cítíš. Taky mám za sebou dva roky hledání, snad kila antibiotik a dokonce i laparoskopickou operaci, aby zjistili, co tam uvnitř zlobí. A nic. Kvasinky mě zlobí i jednou do měsíce, ale už jsme si nějak zvykla. Vím že je to šílený, ale je to tak. Snažím se vyhýbat sladkému, protože to ty *** milují a když to přijde koupat se v bylinkách nebo slané vodě. Jediné co ti mohu poradit, je zkusit jiného gynekologa, pokud máš pocit, že se ti dost nevěnoval. To já u toho svého nemám. Chudák byl ze mě zoufalejší než já.
výtoky
anonym
| 20. 2. 2007 11:46
Jsem už zoufalá, po dobu 2 let trpím výtoky z pochvy,u svého gynekologa jsem si nechala udělat vyšetření na chlamídie a nález byl normální. Přesto jsem dostla Klion D100 a léčba nezabrala. Výtoky trvají pořád a jsou horší.Při upozornění na potíže, mi bylo sděleno, že žádné problémy nejsou možné. Poradí mi prosím někdo co mám dělat??? předem všem moc děkuji
mršky
Kloa
| 10. 2. 2007 13:35
Ahojky, o kvasinkách je tady na jiné diskuzi už psáno, určitě to najdeš. Ty mršky žijí na sladkém, na pečivu atd., ale to množství sladkého, které máš určitě neškodí, spíše bych řekla, že v tvém případě to bude tím bazénem Kdysi jsem často trpěla na záněty močového měchýře, i ty výtoky, lékař mi řekl, že koupání v bazénech vše jen zhoršuje, že to nemám přehánět, řekl také, že je lepší se sprchovat než se koupat ve vaně a vážně, od té doby, co nechodím na bazény a jen se sprchuju tak mám pokoj Sice ráda plavu, ale za ty následky mi to nestojí. Ve vaně už jsem se nekoupala snad 9 let a teď mi to už vůbec nechybí, na začátku jsem měla takové stavy, že jsem se chtěla položit do vany, do vody, ale už o tom ani nevím a problémy jsou pryč. Ono se i běžně doporučuje na globulích do pochvy, že se mají užít po návštěvě koupaliště, bazénu, takže něco na tom bude.
A hlavně všeho s mírou
Strava
bluddicka
| 10. 2. 2007 09:14
Ahojky,

tak teda nevím, že by ty mršky opravdu žily na sladkém. To je
totiž jedinná věc, které se nedokážu vzdát. Pečivo nemusím, salámy ,
alkohol, sladké pití a další takové nezdravosti taky ne, ale sladkostí
ty teda můžu. Dokonce ani teď, kdy jsem se rozhodla zhubnout, tak
sladké nevynechávám. To si vždycky tu svoji čokotyčinku rozdělím na půl
a půl mám na jedno ráno a půl na druhé. Takže je fakt, že v nějákém
závratném množství to taky nejím .

Myslíte, že by můj největší problém mohlo být plavání. Miluju to a na
bazéně jsem opravdu každý den. Doktorka říkala, že by to mohlo být ono.
Jenže vzdát se plavání to vážně nechci.

Jinak pokud jde o článek alá " mléko je nezdravé " , tak s tím
nesouhlasím. Mléko sice nepiji, jen v kávičce, ale mléčné výrobky, to
je moje. Sýry, jogurtíky, tvaroh........ A moji holčičku vedu k tomu
samému. Dokonce jsem nadšená z toho, že ráno vstane a jako první se
hlásí k mléčku. A mám z toho radost, žádný problém. Já vyrostla na
domácím kravském mléku a jsem zdravá. Pravdou sice je, že jsem trpěla
na alergie, ale teď v dospělosti mám kočičáka a alergie je fuč.

Nejlepší je asi řídit se pravidlem všeho s mírou a jíst moře zeleniny.

Krásný den Bára
strava
Kloa
| 9. 2. 2007 21:13
No přesně, tělo to pozná, nenechá se ošidit Ze sladkého musím mít denně svou dávku Ale v podstatě s kvasinkama nemám problémy, bylo jednou takové období, ale pak to nějak vymizelo. A asi to bude tou stravou, i když sladké jsem nevynechala, ale už skoro nejím rohlíky, teda ani si nepamatuju kdy jsem naposled nějaký měla. Pečivo v podstatě nejím skoro žádné, možná tak krajíček chleba, nebo tmavý chléb, nebo fitnes chleba, ale jinak jsou to právě mléčné výrobky (jogurty, mléko s müsli, sýry, tvarohy, cottage), racio chlebíčky, zelenina a ovoce (ananas, v létě meloun - to se celou sezónu nestravuju jinak, ráno meloun, odpoledne meloun, večer meloun , kiwi, banány, grepy) ... Taky je fajn, že máme vlastní zahrádku, tam se dá lecos vypěstovat a víš, že to není plné chemie, ale ono je to pěstování někdy těžké, tak není divu, že se proti plísním a škůdcům musí nějak zemědělci chránit. Ono člověk stejně většinou umře na něco jiného než je mlíko, maso apod. Ale to člověku dojde až se s tím setká Takže si nic neodpírám na co mám zrovna chuť.
Jinak koukni dneska pokud máš čas na film Divoké kočky. Je to komedie a mít takový bar jako v om filmu, tak jsi v balíku
zdravá strava
nika2411
| 9. 2. 2007 20:42
Já mám stejný názor na věc. Všeho s mírou. Tělo pozná když mu něco chybí nebo naopak co už nemusí. Já např. nejím červené maso - jen si pochutnávám na kuřátku, rybičkách a tak. Tak se stravuju už asi 5 let a vůbec nic mi nechybí. Jogurty bych mohla jíst pořád, těm nikdy neodolám a taky celozrnné pečivo, protože víc zasytí než bílé. Neříkám, že sladké nejím vůbec. Sem tam mě to taky popadne. Ale snažím se ho omezovat ( bolí mě z něj zuby a taky pracuju na vyhladovění těch potvor které si na mě chcou smlsnout ). Nesouhlasím s výrokem, že mléko škodí. Ono mléko samo o sobě určitě neškodí, ale spíš ty chemikálie co tam rvou, aby vydržela trvanlivé co nejdýl. Všechno je jen o chemii, kdyby nebyly v potravě žádné éčka, určitě by nám bylo po všech stránkách líp. Něco přece jen na těch biopotravinách bude. Myslím, že jednou lidem nezbyde nic jiného než s nimi začít... začít zase pěkně od znovu
Strava
Kloa
| 9. 2. 2007 20:21
Psala jsem to jen proto, že vím, že nevhodná strava kvasinkám jen nahrává a mnohdy je jejich hlavní příčinou. Já bych zase bez sladkého nemohla žít ale kompenzuju to těmi zakysanými výrobky, jogurty. Vlastně jaký máš názor na témata, které se tady nedávno objevily, že mléko a mléčné výrobky jsou nezdravé a škodi? Myslím, že lidé takováto varování už vůbec nevnímají, protože už je toho trochu moc, byl tam dobrý názor, něco ve smyslu nejezte kuřata jsou plné hormonů, nejezte hovězí, má nemoc šílených krav, nejezte zeleninu, je plná dusičnanů, nejezte mléčné výrobky, jsou nezdravé a způsobují alergie. Ale co má člověk jíst? Ono všeho moc škodí a každý člověk je individuální, jako každý organismus a pokud mu něco opravdu nevyhovuje, tak se to projeví. I když někdy dá práci přijít na to, co určité problémy způsobuje. Ale na mléčné výrobky nedám dopustit, vlastně tvoří většinu mé stravy. Stejně jako vegetariánství, má své úskalí právě v mase. Masu zrovna moc nedám, teda nemusím ho mít, ale občas mám na něj chuť a zrovna nedávno se to, že maso poslední dobou zanedbávám projevilo, měla jsem malinové skvrny na jazyku a doktor mi řekl, že je to nedostatek vitamínu B12 a jeho první otázkou bylo jestli nejsem vegetarián, že tohle postihuje hlavně tuto skupinu, nasadila jsem droždí, B komplex a problémy jsou pryč. Takže jsem zastáncem, že vše se má jíst s mírou, od každého trochu. Tak jsem se už i s tím masem polepšila, krůtí a ryby. I tuk tělo potřebuje, aby tělo lépe pracovalo s vitamíny.
Co se týče te antikoncepce, to už jsem ti psala v tom jiném tématu, ale v podstatě je to stejné jako to jídlo, ne každému to vyhovuje a člověk musí přijít na to, co mu dělá a nedělá dobře. Na nějakou dobu jsem HA taky vysadila, chtěla jsem vědět, zda se něco nezlepšilo na mém stavu, ale problémy pořád stejné bez nějakých vedlejších účinků, které se projevily u tebe. Jo, každé tělo je jiné a jinak na různé věci reaguje, proto je taky několik druhů HA, stejně jako je několik druhů bonbonů, třeba mě z gumových medvídků bolí zuby A tak to je se vším. Je to taky stav mysli. Tak snad budeš ok, zkus přidat pupalku v globulích nebo v jiné formě.
antikoncepce
nika2411
| 9. 2. 2007 19:28
Neboj Kloe, stravu mám plně pod kontrolou . sladké nejím - takže ty mrchy žíjící ve mně vyhladovím . kromě vysazení antikoncepce, jsem taky zařadila očistný čaj lapacho, který už piju přes měsíc, a litry mléčných a zakysaných výrobků . To je moje - to já strašně mooooc ráda.
Spíš mě teď trápí, že jaksi nemám měsíčky díky tomu vysazení HA. už je to druhý den co nic.... tak nevím. prášky už jsem jednou vysadila a cyklus mi nenaskočil ani za 4 měsíce. na gyndě do mě pichali všechny možné hormony, ale nic nepomohlo. zabralo až opětovné nasazení prášků. já už ale s nima chci zkoncovat nadobro, prostě jednou provždy. budu muset doufat a věřit, že se to samo upraví a tělíčko si s tím nějak poradí.
gynex
Kloa
| 8. 2. 2007 22:04
niko, o těch kapkách už jsem někde taky něco četla, na internetu a docela mě to zaujalo, ale taky jsem tam našla jen objednání přes internet, tak jsem si je nakonec neobjednala a v lékárně už jsem se neptala, tak často tam nechodím a pak už jsem zapomněla. Ale myslím, že tam o nich bylo psané, že jsou na celkové posílení imunity. Takže na tvůj výtok by mohly pomoct, ale můžou to být a určitě jsou kvasinky a u nich je důležitá i strava, hraje velkou roli, některé potraviny totiž kvasinkám jen nahrávají, tady na Viktorce už o tom je taky na jednom tématu psané, koukni tam
kapky Gynex
nika2411
| 8. 2. 2007 16:20
Ahojky Baru, kapky jsem si objednala z internetu. Nevýhodou je, že připlácíš poštovné, s kterým se to pěkně prodraží . Samy o sobě kapky stojí 385kč. Je to sice celkem dost, ale zdraví máme holt jen jedno. Jsem studentka, takže peněz taky nemám nazbyt.
Víc se o Gynexu dozvíš na stránce www.prozdravi.cz Jsou tam i recenze od všech, kterým pomohly. Dokonce jsem někde četla, že je doporučují i gynekologové. Že se prý osvědčily. Já je mám teprve necelý týden, tak uvidím, jestli mi naběhne cyklus a zmizí výtoky. Snad jo, musím doufat. Myslím, že by se ale daly sehnat i v lékárně. Aspoň bys ušetřila.

Verča
výtok
bluddicka
| 8. 2. 2007 10:21
Prosím Tě, a ty kapičky jde koupit v lékárně i bez předpisu?? Na výtoky
docela trpím, a nevím jak se jich zbavit, stačí si zajít na bazén a je
vymalováno..., takže už zkouším opravdu všechno!

Bára
výtok
nika2411
| 7. 2. 2007 17:49
Ahojky, to bude chtít návštěvu gynekologa. Pokud už je výtok s příměsí krve, tak to už asi sranda nebude.Já od té doby co jsem vysadila antikoncepci mám taky výtok a sem tam špiním. Pokud můžu poradit, tak na pročištění je výborný čaj lapacho a také kapky gynex - ty už pomohly hodně ženským. Momentálně je taky užívám a to hlavně na upravení cyklu. Ale výborně se osvědčily na záněty, výtoky, neplodnost apod...
výtok
anonym
| 6. 2. 2007 18:34
od včerejška mě nepříjemně svědí pochva. dneska jsem si přečetla o pár rubrik níž, že to nejspíš bude tou kvasinkou. jenže teď jsem přišla domů, šla jsem na záchod a docela jsem se lekla, protože jsem měla výtok smíšený s krví... nemáte s tím některá ze zdepřítomných dam zkušenost? díky moc...

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video