Nedokážu si užít milování - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

nedokážu si užít milování

Diskuze

anonym
| 17. 6. 2016 20:18
Tohle jsme s pritelem taky jednu dobu resili, nejak me nemohl udelat, pac prisel do loznice s uzasnou hracickou a hned to slo, vyplati se trochu experimentovat
dracek264
| 11. 8. 2016 19:45
TO Terezka: Hracickou? A to jakou? primo pro tebe jo?
anonym
| 1. 8. 2014 18:44
Ahoj,
Mám přítele s kterým chodím 4 roky ,před ním jsem bývala holka která si ráda užívala a experimentovala.Na začátku vztahu jsem to tak nevnímala bylo mi 17 ale teď už to vnímám ..při ***u je přítel strašně jemný a já se nedokážu vzrušit .Ještě nikdy jsem nezažila orgazmus ,vím že je to někdy normální ale poslední dobou mě vzrušují kluci co se starají o svou fyzičku ,jelikož jsem začala taky intenzivně cvičit.Přítel je na to ale zhnily a já si myslím že v tom ***u se to projevuje , moc nevydrží a já bych chtěla pořád víc ale někdy mě to přestává bavit říkám mu že se má uvolnit a nebýt tak jemný a on že se snaží .Poslední dobou se dokonce vybíhám ***u protože vím že od toho nic nemůžu očekávat .Neporadily byste mi .. sama nevím v čem je ta pořádná chyba
!!
Sajrajt
| 30. 12. 2009 01:46
Sice si ho nemůžu prohlížet na FB, ale můžeš mi poslat ODKAZY na všechny ty fotky - takže pěkně sedni za PC a otevři si zprávičky a linkuj linkuj linkuj!!!
Seth
Lulu89
| 29. 12. 2009 22:50
Já vím Sethe, že už to sem nepatří...tak už to tedy uzavírám
Lulu...
Seth
| 29. 12. 2009 22:10
nazvala jsi své téma: "Nedokážu si užít milování", a já si myslím, že toto téma můžeš s klidným svědomím uzavřít, a pokud tě pálí jiné problémy, otevřít si téma nové (nic ve zlým). Milování si užít umíš, o tom ses v posledních týdnech přesvědčila sama. Že ti to nešlo s Pepou je sice smutný, ale tak už to holt někdy chodí, s tím se nedá vcelku nic dělat. Holky si kolikrát užijou víc milování s charismatickým ***řským hajzlíkem, než s hodným klukem, a pak si to podobně jako ty musí patřičně obrečet a tak nějak dozrát...
Pro pořádek - nemluví ze mě nějaká nemístná ironie, já sám jsem pomalu 20 let pohodově ženatej a přeju ti jen to nejlepší
Sajrajt
Lulu89
| 29. 12. 2009 20:14
Máš pravdu, teď to vidím...škoda...a chlapi to asi mají jinak, já jsem se prostě hned zamilovala, nedovedu si představit, že by to šlo bez toho, prostě se milovat s někým a ochutnávat štávy někoho, do koho se nezamiluju..no asi to jde! Dovedu si představit nějaký úlet, ale opakovaně se s někým scházet, dělat všechny ty příjemné věci a nic hlubokého v tom druhém nezůstane?no asi to tak chodí, zvlášť když to někdo bere jako samozřejmost, kdežto pro mě to byl sedmý div světa, když to všechno fungovalo, jak má..
Vím, že jsem Pepovi zlomila srdce, stále ho mám ráda...jsme v kontaktu přes mail a tak...Nese to statečně, seznamuje se s novými lidmi, chodí na různé meditace a semináře, nikdy mě neprosil, ať se vrátím a sám jednou napsal, že je dobře, že jsem se rozešli, protože na to ještě nebyl připravený, abychom spolu žili v jedné místnosti...Pořád cítím, že jsme spojení a vím, že mě má moc rád i já jeho..ale takhle to nejde, přeju si, abychom si oba našli někoho, s kým to půjde lépe..Takže to možná není to zlomení srdce v pravém slova smyslu, cítím, že ho to posunulo někam dál, i když ho to asi hodně mrzí.

No to je tedy pěkná historka s tou slečnou... Máš štěstí, že si s ní nespal, to by ses do ní možná opravdu zamiloval a to by už bylo jiná...no možná ne...Protože ti prostě lhala a přišel jsi na to , kdežto já jsem mu věřila do poslední chvíle a ještě si mě tak omotal kolem prstu, že jsem z něho byla vzrušená jenom jak se na mě podíval...S Pepou jsem měla problém se vzrušit a tak nějak mi to tam vůbec nefungovalo..a u něj, stačilo jedno slůvko, jeden pohled a nevěřila jsem, jak mi tělo správně funguje...Byla jsem schopná se mu odevzdat ve dne v noci! a to přesně chtěl a pak odešel. Takže mám pocit, že jsem v trochu horší situaci, ale taky jsi byl zklamaný, věřím, že to bylo kruté zjištění...

No už se tomu trochu směju, jak jsem se snadno stala další zářezem, jak píše Ax, snad to časem bude lepší...Asi to bude přesně ten profesionální balič, i když věřím, že mě měl svým způsobem rád , ale prostě se toho životního stylu nevzdá...

Ten seznam ti ukázat nemůžu, leda bys měl facebook a přidal by sis ho, ale tam si přidává jen kamarády a holky, které sbalil, takže smůla
...
ax
| 29. 12. 2009 10:01
Sajrajte, to teda byla mrcha - když už dala všem, měla i tobě
Promiň, já jsem něco podobného taky zažila, dokonce opakovaně. Oni ti profesionální baliči žen už mají lety prověřené fígle - nikdo jim nerozumí, celý svět jim křivdí a ejhle - vždyť se mnou si rozumí, já ho přivedu na správnou cestu, spolu budeme žít šťastně až do smrti ... a pak jsem se stala dalším zářezem ..
...
Sajrajt
| 29. 12. 2009 01:11
Ale prosimtě, jakej výsměch?! Kdybys třeba byla hloupá pipinka, nebo nedej bože neuměla dělit nulou, jo to bych se ti vysmál.

Ale zrovna v tomhle.. Prostě sis nabila hubu a navíc si to přiznáš, to se mi líbí a myslím, že to z tebe udělá lepšího člověka. Dobře pro tebe!! Akorád je mi prostě líto Pepy. Ok, on asi taky nebyl dokonalej partner, ale kdo je? Miluje tě a zlomila jsi mu srdce - a teď sama vidíš, že láska není ***. Hrozně bych si přál, aby si Pepa našel nějakou partnerku, se kterou mu to půjde v ***u líp a která se k němu bude hodit víc - a aby všichni byli spokojení. Protože on za tu tvojí životní zkušenost musel zaplatit taky.

Jinak, to co jsi prožila. Já vím, bolí to a hrozně si se zklamala, ale měla bys to brát s humorem. Jednou to budeš vyprávět lidem coby veselou historku Mě se to taky stalo. A abych nebyl za trapáka, tak vám to hned povím.


Jednou jsem hrál takovou hru. Jmenovalo se to Ultima Online. A byl jsem v ní (nečekaně) vážně dobrej. Hrálo jí několik tisíc lidí po internetu a já patřil mezi šest "hrdinů", úplná špička a pak jsem se dokonce stal Game Masterem. Něco jako bůh, který s ostatními bohy tu hru řídí. V mé moci bylo tvořit celé krajiny, proměnit věž na slepici, nebo se vtělit a ovládnout libovolného hráče v tom světě. Proč vás s tím zdržuji? No byl jsem samozřejmě bůh pekel a válek a ohně a seznámil jsem se s milou slečnou. Taky tu hru hrála a hrozně ji očaroval můj pekelný kůň. Se slečnou jsem si moc rozuměl a brzy jsme si dali rande v Pražské Zoo. Velmi příjemné! Slečna byla TAK roztomilá a krásná a okouzlující, ptal jsem se jí na spousty věcí a ve všem mi vyhovovala. Začali jsme se vídat častěji i u ní ve městě, chodili jsme na procházky po okolí a tak vůbec. Do slečny jsem se zamiloval, ale nikam jsme nespěchali, jen jsme si dali pusu a tak. Prostě všechno podle mých představ! Říkal jsem si "Kruciš Sajrajte, to je paráda, asi budeš mít krásnou mladou a PRSATOU (což je ve vztahu nedůležitější) přítelkyni. Máš radost? Mám!" Prostě všechno šlo krásně.
Jenže jednoho dne, bylo to pondělí, jsem přijel na kolej a hned jsem cítil, že je něco špatně. Sedl jsem k počítači a kamarád mi píše: "Ty bláho, měl jsi tu bejt přes víkend, to byla super akce, toho chlastu a navíc jsem si parádně zašukal!" Říkám si kruciš chlape vždyť máš ženu a dítě, hmno ale nejhorší bylo, že si tak parádně za***oval s tou mojí budoucí slečnou!! A dozvěděl jsem se, že vůbec není pravda, že je nekuřák, ale že pálí jak fabrika. Že chlastá jak duha a spí s kde kým. Proč mi kruciš lhala? Proč se semnou chovala tak slušně a mile? No každopádně jsem byl smutnej, podobně jako ty. A ona? Pořád jen mlela, jak je jí semnou dobře.. Měl jsem se s tím smířit a začít s ní spát taky? Samozřejmě jsem ji poslal do pekla a teď je z toho skvělá histroka


Já si prostě takhle vztah nepředstavuji. Očekával jsem od toho něco jinýho. Nevím přesně, o co jí šlo.. ale určitě jsem se toho nechtěl účastnit. A vzpamatoval a oklepal jsem se z toho mnohem dřív, než nečekaného rozchodu v dlouhodobém vztahu (jako třeba Pepa).

Takže neboj. Tak, teď jsem tě podržel a podpořil a utěšil a cojávím, prostě snažil jsem se být milý a projevit soucit a pochopení. A jestli chceš udělat na oplátku radost mě, tak mi UKAŽ TEN SEZNAM!!! Vážně ho chci vidět! Chci se podívat, jaký holky měl! Jsem chlap a vážně mě to zajímá!
Lulu
Kloa
| 28. 12. 2009 23:13
Asi je to pochopitelné, potom co jsi prožívala v minulém vztahu. Musela jsi být úplně vyprahlá a najednou jsi to všechno měla a ostatní bylo vedlejší.

Co je on za charakter těžko soudit, z toho co píšeš asi frajer, lovec těl na svůj seznam ... Asi to tak všechno mělo být, k něčemu ti tohle poznání mělo být dobré, ale je moc dobře, že už je po všem. Být tebou už mu nepíšu, jen mu to dělá dobře.

Jak se říká - důvěřuj, ale prověřuj. Na lehkou váhu to neber. On se mi zrovna jako zodpovědný typ nejeví. Nechci strašit, ale život píše různé scénáře.
. . .
Lulu89
| 28. 12. 2009 23:00
Ano, já asi vztah založený na ***u mít nedokážu...Jen jsem zoufale hledala, co mi chybělo...

Myslela jsem si, že to přijde časem, protože se tak choval, chtěl mě představit mamce, jeho kamarádi o mě mluvili jako o přítelkyni...ale asi to byla součást jeho hry a byl vážně dobrý herec..Ronil přede mnou i slzy..nemohla jsem tomu věřit, ale po dnešku už věřím...

I já mám strach z nemocí, bavili jsme se o tom a s důvěrou mi tvrdil, že pravidelně chodí na prohlídky a používal ochranu, i když se mnou ji neměl, asi poznal, že nejsem ten typ co on a neumusí se bát !..to jsem ho ještě neznala a myslela jsem si, že je to strašně hodný kluk, dokonce jsem z něho jasně cítila tu lásku, když jsme byli spolu..no asi to byla jiná láska...ale snad je to v pořádku, to už by byl vážně pech..

jak zpívá Lucie Bílá: Po zábradlí jsi přešel starý most a já ti žrala každou pitomost..

Sajrajte chápu tvůj výsměch, holt jsem naivní a musím se poučit...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sajrajt
| 28. 12. 2009 22:23
!! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! !!! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! !

!!!! CHCI VIDĚT TEN SEZNAM !!!!

!! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! !!! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! !

zn. Poprosím, když to bude nutné
Lulu89
anonym
| 28. 12. 2009 22:16
ty jsi jenom hledala něco , co ti chybělo. Nebylo to ale to pravé ořechové a tak je dobře, že to skončilo a nezanechá to v tobě nějaký hluboký šrám. To, že si dělá seznam, o něm hodně vypovídá, netrap se tím.Já si užívání neprožila a nechybí mi to. Držím ti palce a těším se, že dáš do deníčku nějaké nové fotky, moc dobře fotíš a tvé fotky mi tu chybí.
užívání
Kloa
| 28. 12. 2009 22:13
Lulu, tak je užívání a užívání. Nemůžeš ze vztahu založeném na ***u čekat něco hlubšího. A tak by se i takový vztah měl brát, jinak to může bolet. Od svého posledního vztahu jsi myslím čekala něco co tam nebylo, jak i tady mnozí vycítili.
Taky jsem měla období kdy jsem si chtěla jen tak užívat, neměla jsem na nějaký vážný vztah a závazky chuť, nepřitahovalo mě to, chtěla jsem touhu, ale taky volnost. Nevkládala jsem do toho v takových případech víc než tam mohlo být.
No, jak už tady někdo napsal, jdeš z extrému do extrému. Být chvíli sama a ujasnit si co chceš opravdu není na škodu. Ale každá zkušenost dobrá. Byl to úlet, tak to tak ber Taky bych si v tvém případě dala pozor na pohlavní nemoci, ale špatně na tom snad nejsi.
Hodně štěstí v novém vztahu, jednou to bude ono
. . .
Lulu89
| 28. 12. 2009 21:47
Chtěla bych vás před tím užíváním varovat....

Po tom, co se ozval, že mu chybím jsem dostala novou naději a když byl online, tak jsem mu psala, chtěla jsem si popovídat...ach ta naivita..nakonec jsme si volali přes kameru, smál se na mě...

pak mi ukazoval fotky nějaké holky a ptal se, jestli se mi líbí..a já proč..a on, že jí šukal..a vlastně celý ten seznam na facebooku a začal se smát...samozřejmě jsem na tom seznamu...

Holt někdy hledáme dobro, kde prostě není...
Sajrajt
angelwoman
| 28. 12. 2009 12:32
Přesně tohle všechno ty kamarádky dělají A říkají, jak strašně si užívají a přitom tajně touží, aby je konečně sbalil někdo, kdo to bude myslet vážně a mohly se s ním usadit, pořídit si společný byt a běžný účet
..
Sajrajt
| 28. 12. 2009 11:06
Užívají si co? Že mají najednou plno času a můžou dělat to, co jinak nemohli? Chodit chlastat a balit kde koho? To je hrozně přeceňované Možná to někdy zatoužíš prožít, ale není o co stát!

Když už člověk je najednou takhle odpoutaný, měl by se podle mě někam posunout. Zkusit nové věci, nebo změnit prostředí. Lulu je teď na koleji, získá asi nové kamarády a pozná nový životní styl, asi se bude ještě vyvíjet. Ale jen tak se vrátit ke starým věcem je prostě krok zpět.
Lulu
angelwoman
| 28. 12. 2009 10:15
Tak já to mám tak nějak odjakživa, že jsem hledala toho "pravého", který ke mně bude pasovat jako puzzle A nikdy jsem nebyla přelétavý typ, takže i kdybych teď byla sama, stejně bych do dalšího vztahu šla na vážno a ne s tím, že si "užiju" - to já bych neuměla Nemám na to povahu..jsem typický tvrdohlavý Býk, který hledá svoje zázemí a pro partnera a rodinu udělá cokoli
Ale mám kamarádky, kterým se teď dlouhodobé vztahy rozpadly a užívají si teď o sto šest Ale nezávidím jim - hlavní je, aby si to člověk vyřešil sám v sobě Věřím, že i to období užívání a hledání má něco do sebe
Po takovém vztahu, jaký máš teď za sebou, je asi přirozené, že člověk potřebuje oddych a trochu bilancování...aby ses z toho všeho mohla poučit a pochopit to
ax
Lulu89
| 27. 12. 2009 18:26
Nejsem do něj zamilovaná, bylo by to z takových důvodů a myslela bych si, že ta láska přijde, kdybych ho více poznala, ale třeba by nepřišla a proto si uvědomuju, že je to hloupost.
ax
Lulu89
| 27. 12. 2009 18:26
Nejsem do něj zamilovaná, bylo by to z takových důvodů a myslela bych si, že ta láska přijde, kdybych ho více poznala, ale třeba by nepřišla a proto si uvědomuju, že je to hloupost.
Lulu89
ax
| 27. 12. 2009 17:48
Lulu, já tě přímo nenabádám, aby jsi byla sama, ale aby jsi do dalšího vztahu šla z lásky a současně s určitou dávkou rozumu. Je blbost říct si, teď budu sama a hotovo. Někdy prostě láska přijde, i když se tomu všemožně bráníš. Kdyby jsi do toho fotografa, o kterém jsi tu psala, byla zamilovaná, už dávno by jsi s ním byla. Spíš je to takový kalkul - má byt, měl by mě rád, líbil by se mamince apod.
angelwoman
Lulu89
| 27. 12. 2009 17:42
Slona má pravdu, stejně nemůžeme všechno zažít...je to opravdu jen o tom si to prožít a říct si, že vím, jaké to je a chci lásku na celý život, to jediné mě naplní... Lidé to prožít chtějí, aby to pocítili na vlastní kůži a uvěřili..
Ale určitě to jde i bez toho, uvědomit si, že je to štěstí potkat takového člověka se kterým chci být pořád a nemusela jsem si projít tím "užíváním" , které doprovází i zklamání a pak to uvědomění..
Mi se stejně všechno co prožiju po určité době zdá jako nějaký sen, zůstává to jen v těch vzpomínkách..je to opravdu jen o tom pocitu..
ax
Lulu89
| 27. 12. 2009 17:30
Ahoj Ax, vůbec se blbě neptáš..
Já si to uvědomuju, ale myslela jsem, že to z toho vzkazu pak vyznělo, že si zároveň uvědomuju, že je to hloupost a že bych teď měla být sama... a že mi je tak vlastně dobře. Neměla jsem to zbytečně rozepisovat...chtěla jsem jen nastínit, jaké drama jakoby zažívám, ale přitom jen mou vinou a že to všechno vím..

To je jakoby takový návyk, to přemýšlení, že bych zase měla jít do vztahu, když tu jsou nápadníci... přitom v srdci cítím, že je to hloupost, že je to jen strach, protože už jsem sama dlouho nebyla..Ale ten strach je jen na povrchu, protože uvnitř vím, že mám svou cenu a nemusím s někým hned zase být..asi to nevyznělo, jak jsem chtěla..je to takový rozpor a psala jsem, že to beru jako zkoušku a nejlepší bude, když opravdu budu sama a poznám jak je to vlastně fajn myslet více na sebe.
angelwoman
zonan
| 27. 12. 2009 16:48
Upřímně řečeno, s manželem jsem také od svých sedmnácti a nikdy jsem neměla pocit, že mi ujíždí vlak . Je ale fakt, že jsem před ním stihla jednu, tehdy pro mě vážnou, známost. Ten muž měl ovšem jiný názor a tak jsem si užila i onoho bolavého srdíčka. Jo, bylo to to nejlepší, co pro mě udělal .

Moc pěkné povídání o lásce (i když je to jen upoutávka na kurz).
http://cestakcelistvosti.ning.com/…-a-7-podob-lasky#…
Lulu89
ax
| 27. 12. 2009 16:34
Lulu, promiň, že se tak blbě ptám, ale proč máš takovu přílišnou potřebu se pořád na někoho upínat? Ještě ti ani neuschnou slzy vybrečené po rozchodu a ty už přemýšlíš, s kým by jsi to dala dohromady. Ano, být ve vztahu je pro většinu lidí uspokojivější než být sám, ale člověk taky potřebuje nějaký čas, aby se dostal z bývalé lásky, jít do nového vztahu s čistým štítem, nebrat ho jako záplatu na nevydařený minulý vztah. Nevím, ale já sama jsem ve vztahu, protože miluju konkrétního člověka a chci být právě s ním, ale ne jen tak, abych nebyla sama.
angelwoman
Katarinka
| 27. 12. 2009 13:35
Co říká okolí Ti může být jedno. Máš na to svůj názor, tak si za tím stůj a ostatní ať se jdou vycpat
slona
angelwoman
| 27. 12. 2009 13:12
Jo, vidím to stejně jako ty Mám ve svém okolí několik párů, kterým první láska vydržela a je to moc krásné Já nemám pocit, že by mi něco chybělo, nikdy jsem nebyla typ na krátkodobé povrchní vztahy, vždycky jsem do vztahu šla na plno a dávala do něj vše... Jen okolí si myslí, že jednou budu litovat, že jsem si "neužívala" No, uvidíme
Slona
Seth
| 27. 12. 2009 09:54
Ještě trapnější je sledovat padesátníka, kterej si rozbije manželství kvůli dvacítce
angelwoman
slona
| 26. 12. 2009 21:59
Možná ti to bude trochu chybět, ale myslím, že to zvládneš. V životě stejně nemůžeme být všude a zažít vše, vždy o něco přicházíme, ale pokud si svoji volbu přijala dobrovolně, tak spíš oželíš to, co tě mine. Myslím, že většina žen by raději prožila život se svojí první láskou, ale ne vždy je to možné.
..
angelwoman
| 26. 12. 2009 21:51
Jo, tohle "zkoušení" to je možná věc, která mi bude v životě chybět Nevýhoda vztahu od 17 let

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video