Děložní čípek - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

děložní čípek

Diskuze

anonym
| 21. 8. 2018 22:37
Mohla bych se zeptat je mi 13 let a už rok mě trápí bílý výtok s pochvy a mám tam i takovou velkou bouli hned u vchodu do pochvy a z ní jde ten výtok nevíte co to je???
Když se tam dolů podívám tak to jde hodně vidět....
Bojím se co by to mohlo být......
anonym
| 17. 9. 2013 08:26
Cetla jsem,ze nektere asijske zeny jsou natolik pruzne,ze pri styku dokazi sve delozni hrdlo doslova "navleci" na ***.Je to vubec mozne?
Uprimne damy,to bych si asi vyrvala hlasivky
anonym
| 5. 9. 2012 19:00
ahoj, prosím, můžete mi poradit? Když mám vřídek na děložním čípku, se kterým už jsem se narodila, může to nějak ovlivnit můj ***uální život? zajímalo by mě, jestli se můžu chovat normálně a nebo jestli mám být raději opatrnější, děkuji, trochu se toho bojím.
anonym
| 22. 7. 2012 20:36
Tak dobrou noc
anonym
| 22. 7. 2012 19:44
Tak pište pište.
anonym
| 22. 7. 2012 19:07
Ahoj mě vzali dělohu protože sem měla na děloze cystu tak mám komplet vše prič a je mi 25 ale mám s přítelem 2 dceru a sem 3 dejdny po operaci 6 nedělka.
anonym
| 22. 7. 2012 18:07
foto odpovídá tady *** někdo?
anonym
| 22. 7. 2012 18:52
foto TO ....................: Ahoj co potřebujš vědět?
anonym
| 6. 3. 2012 00:36
Dobry den,je mi 26 a mám problem.uz kdysi tak před třičtvrtě rokem jsem zjistila,že mi z pochvy vylézá takový malý výrustek. Nevěnovala jsem tomu pozornost a nedavno jsem se prohlížera a vyrustek se zvětšil až v takovou zduřeninu,ne bo jak bych to nazvala.Když zalačím, povylezez pochvy ještě víc, nijak to nebolí, menstruaci mám pravidelnou, ani při ***u necítím bolest ani jiné problemy. K doktorce samozřejmě pujdu,ale přesto bych nejdřív chtěla vědět, co to muže být. Mužete mi někdo poradit prosím?..chci se uklidnit,než se dostanu k doktorce.
anonym
| 6. 3. 2012 05:32
TO Kamilka:
Tatu
| 6. 3. 2012 08:17
TO Kamilka: Co k tomu říct? Všechno by byly jen plané řeči, mimo těch od té, která má zkušenost s tím samým problémem a ví co to může být. Mně se ale líbí to spojení "už kdysi, tak před třičtvrtě rokem", to mě dostalo.
michal675
| 23. 7. 2012 12:22
TO Kamilka: Zdravim vas tady soukromy lekař rad vam poradim ozvěte se prosim děkuji.
anonym
| 5. 3. 2012 12:30
Ahoj, potřebovala bych poradit ....
dnes jsem byla na gynekologii a p. doktorka mi udelala stery z delozniho cipku, jenze ja beru biseptol a zapomnela jsem ji to řict, myslíte, že má biseptol nejaky vliv na výsledky sterů ? jsou to antibiotika tak nevím ... poradte prosím ...
anonym
| 30. 11. 2011 16:18
Ahoj.. chtěla jsem se zeptat.. mám problém.. a vůbec nevím co to je.. s přítele pokaždý když chceme pohlavní styk tak to strašně bolí a potom začnu tročku krvácet.. byla bych ráda kdyby mi někdo poradil co to je..!!=(( moc děkuji.
Boulička na děložním čípku
Maris
| 19. 12. 2009 23:43
Dobrý den, mám dotaz ohledně mého nálezu n aděložním hrdle. Našla jsem si na čípku malou bulku tak 0,5 mm velkou nebolestivou. Nevím co by to mohlo být nemám žádné zvláštní problémy, občas tak dva tři dny před menstruací úplně nepatrné krvácení. Teď mně vyděsila ta bulka či vřídek, neví někdo co by to mohlo být. K lékaři asi půjdu, ale teď tu není a já jen pro klid v duši. Děkuji.
Krvácení děložního čípku
Helax
| 14. 12. 2009 14:56
Dobrý den, jedná se o mou kamarádku, která odjela na lyže. Již před tím
měla problémy s krvácením, teď čeká na výsledky od doktorky, podstoupila všechny vyšetření. Ale začala
hodně silně krvácet z děložního čípku. A neví co má dělat. Chci se
zeptat jak jí mám poradit, aby nebyla v histerii, že silně krvácí a zda
se má vrátit z hor hned.
děložní čípek
Kacena
| 6. 11. 2009 14:31
Zdravim,je mi 23 let a mám za sebou porod i interupci po který jsem nebyla na kontrole už je to 3roky co jsem se na gynekologii nedostavila až ted jsem se odhodlala a navštívila svého gynekologa protože mě často bolí břicho a mám nepravidelnou menstruaci a dost dlouho trvajíci,taky často krvacím z ničeho nic.Gynekolog mi zdělil,že mám docela velký a moc křehký děložní čípek,že musíme počkat na citologii a pak že se uvidí.Poslední dobou jsem i docela zhubla nemůže to být třeba tím čípkem???mám docela strach.....předem děkuji za odpověd
Lindynette 20
LucinkaS
| 23. 7. 2009 13:36
Ahoj,taky beru Lindynette 20 a jsem moc spokojená.To,že když děláš pauzu a začneš krvácet až po 3 dnech je normální,protože antikoncepce tě téměř 100% chrání ještě 3 dny po vynechání,proto třeba když 1 nebo 2 dny zapomeneš,tak se ještě nic závažného neděje,takže po 3 dnech začneš teprve krvácet,protože pilulka už 100% nefunguje a máš menstruaci. Dělej prostě 7 denní pauzu a musíš počítat s tím,že začneš krvácet o 3 dny později a přestaneš 3 dny po přerušení pauzy,ale můžeš přestat krvácet už dřív,někdy to mám kratší a někdy přesně 3 dny.Doufám,že jsem Ti dobře poradila.
Dotaz
urbanom
| 2. 8. 2008 15:33
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli když při 7 denní pauze dostanu menstruaci až 3 den a ta mi pak trvá týden, jestli si mám vzít ten prášek na konci té 7 denní pauze, že?Nejsem si jistá a tak se radši ptám, odpovězte mi prosím!Užívám LINDYNETTE 20!Děkuju moc za odpověď!
problem!!
Marie123
| 5. 7. 2008 22:48
tyjo:(mam problem vůbec newim co s tim!!!potřebuju si popovidat nako s gynekologem po netu...nebo ses nekým poradit me nebylo ješte 15:(a mela jsem pohl.styk s klukem:(a mam problem asi se to na 99%zjisti:(newim jestli mam lhat že to bylo od prstu nebo od nečeho jineho nebo jestli se fakt da přijit na to že jsem mela pohl styk...mam jeste k tomu chlamidye neni to moc važna nemoc jen se to musi lečit a lečila jsem to jednou a byla jsem na výteru tag jsem mela testy zase pozitivní leči se to antibiotikama zitra jde mamka se mnou se poradit k jednomu doktoroj taky nakej gynekolog co s tim prej em nebude vyšetřovat tag to je dobře ale až mi nasadi neco co me bude lečit tag budu muset zase jit na gyndu na vyšetřeni a bojim se že to zjistej :(a ješte jeden debilni promel mamka m chce dat na očkovani proti del.čípku:(a bojim se žeme předtim budou vyšetrovat prej nemusej ale prej že když už nejsi panna tag to ma menší vliv na to obraneni !!:(a nechci mamku zklamat:(:(:(moc se bojim a nechci už vůbec kdyby to zjistil nekod nakej doktor tag se bojim že to nahlasej na soud a bude z toho maler:(už ted newim co mam delat !!!:volala jsem na linku pro nezletile tam mi dali kontak na bilej kruh ale ješte jsem nevolala!!taky to chci ješte pořešit s klukem vůbec newim jestli mam lhat nebo jestli mam říct mamce a na gynde pravdu!??
konizace
Ameli
| 4. 7. 2008 16:36
Ja jsem podstoupila konizaci delozniho cipku, coz je myslim to stejne jako platika. No kazdopadne jsem krvacela jen ten den zakroku a pak asi 5 dni slabe spinila. Na tvem miste bych jeste nekam zasla!
No...
kalkulka
| 4. 7. 2008 16:05
Buď budeš věřit svému doktorivi nebo si zajdi na ambulanci do nemocnice, kde tě operovali. Mají s tím určitě větší zkušenosti. Já bych si to šla ověřit ještě někam jinam, než se spoléhat na jednoho doktora. MOc krvácet byto asi nemělo.
Plastika děložního čípku
kachinka
| 3. 7. 2008 13:25
Před 4 týdny jsem byla na plastice děložního čípku a od té doby krvácím. Ptala jsem se svého gynekologa a ten mi řekl, že je to běžné, ale já pouze nešpiním, ale krvácím a bojím se, zda je vše v pořádku a opravdu je to běžné. Počítala bych se špiněním, ale né s krvácením takovou dobu.
Díky za rady
suzzana
zonan
| 12. 9. 2007 06:37
Před 15 lety jsem také měla vřídek na děložním čípku a k tomu časté záněty. Krvácení (či dřívější menzes) při léčbě bylo dost běžné. Lékařka mi doporučila vypálení vřídku s tím, že se v něm může nacházet ložisko zánětů. Souhlasila jsem a od té doby nemám žádný problém. Ještě mám vypozorováné, že při léčbě antibiotiky (zvláště Biseptol) si můžu rovnou zajít na gyndu, protože kvasinkový výtok nastává s železnou pravidelností
terysh
Kloa
| 11. 9. 2007 21:56
Terysh, protože ti tam nikdo nevidí, tak ti nikdo nemůže říct co to je a jak to odstraníš. Takže jediná rada je jít s tím ke gynekologovi a říct mu co tě trápí. Zbytečně se trápíš, už jsi mohla být po gynekologické prohlídce.
Prosíím
terysh
| 11. 9. 2007 20:39
Odpovězte
Asi něco s děložním čípkem..
terysh
| 9. 9. 2007 20:41
Dobrýý den
Mam takový maličký problém.. Když se s přítelem milujeme tak v nějakém úhlu.. nebo hlubším ***u mě začne bolet v podbřišku.. taková divná bolest.. ta bolest se objevuje někdy když si zavádím tampón.. ale pak přestane.. jednou se mi to stalo i když sem si chtěla udělat dobře.. Je to hodně vážné? Poraďte prosím.. Nemůžeme si kuli mému problému užívat pořádně ***..
Prosím o radu
suzzana
| 12. 8. 2007 12:27
Hezký den všem, je to tu zase
Před časem jsem psala, že mám problém krvácení po pohlavním styku... můj gynelog mi také řekl, že to způsobuje onen vřídek na děložním čípku. Má ho prý opravdu dost velký.
Jenže ted, před pár dny, se mi objevil výtok. Ihned jsem proto šla na gynekologii a prý mám kvasinky. Tak mi nasadil tablety na zavádění. Ještě tu noc jsem začala lehce krvácet... myslela jsem, že jsem si poranila vřídek či slinznici při zavádění... šla jsem znova na gynekologii a prý to nic není, tohle při zánětu nastat může apod. Stále krvácím, vypadá to, jakoby mi nastal menzes, jenže ten mám dostat až v úterý. Jsem naprosto zoufalá, myslíte, že to může krvácet ten vřídek??? Nebo je to snad něco horšího? Ještě nikdy se to nestalo. Napadlo mě, jestli nepraskl ten vřídek nebo tak něco. Samozřejmě ještě půjdu na prohlídku k jinému gynekologovi. Děkuji všem moc
Klid
anonym
| 9. 7. 2007 12:32
To krvácení je zcala jistě z vřídku. Pokud chodíš pravidelně ke gynek. a bere Ti aspoň 1x ročně stěry, rakoviny se bát nemusíš.
S tím odstraněním bych ale váhala. Pokud jsou výsledky stěrů dobré, nedělala bych s ním nic...
Vřídek na děložním čípku
suzzana
| 9. 7. 2007 11:10
Hezký den všem, chci poprosit o radu.... můj gynekolog mi zjistil vřídek na děložním čípku, doporučil mi jej odstranit vypalováním, ale mám ho i dost velký, takže by prý bylo lepší jej odstranit chirurgicky. Ale vzhledem k tomu, že ještě nemám děti, tak to není zrovna nejlepší nápad. Žádné problémy jsem s ním neměla, jen se mi 2x stalo, že jsem po pohlavním styku krvácela, špinila... ale najednou to odeznělo a špinění bylo pryč... ale ted se objevilo znova, po každém pohlavním styku špiním, jako začínající menzes... mám obavy, aby to nebyla rakovina děložního čípku i když žádné jiné přiznaky nemám.... můžu tak krvácet jen z toho vřídku?? Moc děkuji všem

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
23. 4. 2024 19:22
70297
2112Hana
23. 4. 2024 18:39
11813
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video