BULKA V PRSU :JAK TO ZVLÁDNOUT_? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

BULKA V PRSU :JAK TO ZVLÁDNOUT_?

Diskuze

re:bulka
anonym
| 23. 8. 2006 14:08
taky ti držím pěstičky!!!!
Určitě se ozvi,a poreferuj, jaké to bylo a jak to dopadlo!!
Bulka
Ria
| 23. 8. 2006 14:01
Držím Ti palce.Ahoj .
Bulka
anonym
| 23. 8. 2006 11:39
Ahoj,tak jsem se konečně dopracovala k těm správným lékařům.Už mám za sebou vyšetření mamografie,sona,ultrazvuku.A konečně jsem včera od chirurga dostala termín operace.Sice to je až za měsíc,ale má plno.Tak se to konečně řeší a to mě těší.Za měsíc se ozvu jak vše dopadlo.
Bulka
anonym
| 24. 7. 2006 20:35
Tak jsem ráda, že jsi konečně pochodila u obvodní lékařky a začali se ti věnovat. Držím palečky, aby ti ta další vyšetření dopadla dobře a hlavně se zbytečně nestresuj. Až budeš mít výsledky, tak se ozvi, jak to dopadlo.Zatím se měj hezky.
Re : bulka
anonym
| 22. 7. 2006 09:28
Ahoj,taky jste si dost užila,nevím proč ale přijde mi to divné když jsme třicátnice tak prostě jako by jsme je otravovali s nějakýma problémama když takové mají ženy staršího věku. Já už po dětech jsem a tak jsem slýchávala že to mám bulku jako ucpanou žlázu,nebo jsem se někde praštila nebo že jsem moc citlivá.A jak vám to dopadlo už jste po dětech?Mám z toho strach ale mám skvělého přítele který je má největší podpora a až to budeme mít vše za sebou tak se chceme do budoucna vzít.Takového človíčka bych přála každé ženě.
bulka
anonym
| 22. 7. 2006 09:03
Preji prekrasny den,v soucasne dobe je mi tricet let, byla jsem na operaci obou prsou ve ctrnacti a pak jednoho v devatenacti letech, kdy mi konecne bylo sdeleno, ze to neni vazne, ale je to treba hlidat. V Praze mi jisty pan doktor, kazdou prohlidku rikal (vetsinou po roce), ze se to spravi materstvim a neni to treba operativne odstranovat - asi bych uz asi k tomu nepristoupila, protoze se uz sestnact let citim jako jehelnicek. Na sonografii jsem vzdy o neco dele (fibroadenomy a cysta), to ze me to intenzivne boli uz pres dva mesice prisoudil menstruaci ... takze Ti preji dobreho lekare a velkou podporu Tvych blizkych
RE BULKA
anonym
| 21. 7. 2006 22:20
Tak jsem se snažila udělat vše co se dalo. Nakonec se mi gynekolog vysmál, že to fakt nepotřebuji aby mě poslal na další důležitá vyšetření, tak jsem se obrátila na svoji obvodní lékařku a ta mi ihned napsala doporučení na mamograf.Tak jsem tam dnes byla a tam mi paní doktorka udělala ještě sono a věci se hýbou kupředu.Bulka musí ven a být odeslána k dalšímu vyšetření. Jenže ten pan doktor co mi to má dělat je na dovolené tak budu měsíc čekat. Ale ani mi to nevadí protože mě paní doktorka říkala, že to nehraje roli.Hlavní je,že jsem se konečně dočkala nějakých vyšetření.Tak to snad dopadne dobře. Dokonce mi bylo navrhnuto podat žalobu na gynekologa, jenže nato fakt nemám sílu ani náladu. DĚKUJI ZA POVZBUZUJÍCÍ ZPRÁVU
Bulka
anonym
| 16. 7. 2006 13:30
Když, tak čtu co mi píšeš, tak se mi ani nechce věřit - nejspíš si narazila na špatné lékaře. U mně následovala všechna ta různá vyšetření okamžitě a do týdne jsem věděla, jak na tom jsem.Odběr těch vzorků mně dělali na onkologii a to injekční stříkačkou a to tím způsobem, že píchli přímo do té bulky a vytáhli z ní nějakou tekutinu, kterou poslali na histologii- na vyšetřeí jestli je to zhoubné nebo ne.Tu bulku jsem měla také hodně bolestivou. Léčily mně ve fakultní nemocnici v Olomouci- jelikož jsem z olomouckého kraje.Já být tebou, tak si zajedu co nejdřív přímo do nemocnice - doporučení od lékaře mít nemusíš na chirurgii nebo onkologii a se vším se jim svěřím. Nemocnici si vyber podle svého bydliště. Jeto tvé zdraví, tak pro něj udělej maximum, ale hlavně nevyčkávej 3 měsíce.Doufám, že jsem ti aspoň trošku pomohla. Určitě se ozvi!!!!!
Re bulka
anonym
| 14. 7. 2006 21:46
Ahoj,tak jsem čekala na výsledky toho ultrazvuku a bylo mi řečeno,že tam pan doktor nejspíš našel pouhý hematom.A byl semnou nato tata hotov.Ale překvapuje mě,že mám jít za tři měsíce na další ultrazvuk.Nevěřím,že to je pouhý hematom.Mám docela bolestivé prso a nato mi řekl.že je to normální.Mám jen pocit,že se mě prostě chtěl jen zbavit abych dále neobtěžovala.Když jsem se ptala proč mě neposlal zrovna i na manograf mi odpověděl,že to nepotřebuji.A na nějaké odběry prý také nemám nárok,to se provádí po třech měsících.Nebo po půl roce po dalším ultrazvuku.Tak jsem to říkala své obvodní lékařce a ta mi řekla,že odběry se neprovádí hned v začátku,ale po třech měsících.Takže jsem stále jako na trní,jsem podrážděná a stále se užírám co bude dál.Už si ani na bulku nesahám,protože jakmile jí tam nasahám je mi ještě hůř.Jak je mám tedy přesvědčit aby semnou konečně něco začli dělat?Ráda bych se zeptala jak to bylo zjištěno,že to není zhloubný?A co se dělo pak?Děkuji,že nejsem sama kdo má něco podobného.
Bulka
anonym
| 13. 7. 2006 22:40
Okamžitě vyhledej jiného lékaře mám s tím své vlastní zkušenosti. Ve svých 27 letech jsem si také nahmatala bulku a okamžitě nastal kolotoč různých vyšetření včetně ultrazvuku, mamografie a odběrů vzorku. Týden jsem čekala na výsledky ale i přes to, že jsem na to nechtěla myslet - nešlo to. Nakonec to bylo nezhoubné a mně se neskutečně ulevilo. Měla jsem štěstí na lékaře a na celý nemocniční personál. Přeji ti, aby ti vše dobře dopadlo a určitě se ozvi- držím palečky a drž se.
mamograf
anonym
| 5. 7. 2006 12:38
Musí tě hned poslat na mamograf, prostě na tom trvej, vem si nález z ultrazvuku, s tím běž ke svému gynekologov s tím ,ať tě na něj pošle, když nepošle, tak s tím běž ke svému obvoďákovi. Máš pravdu, že tyhle věc se nesmí odkládat a musí se řešit HNED! Jde o trvé zdraví, takse neboj lékařů a buď důrazná!
BULKA V PRSU :JAK TO ZVLÁDNOUT_?
anonym
| 5. 7. 2006 08:51
Ahoj mám docela velký problém,ještě mi není ani třicet let a už jsem si našla dost velkou bulku v prsu.Dost mě to bolí a když jsem šla za gynekologem tak mě sice ihned poslal na ultrazvuk a tam mi po vyšetření bylo sděleno,že tam něco je,jak na hmat tak i na ultrazvuku.Bylo mi řečeno,že mám jet domu a nemyslet nato.Na další ultrazvukové vyšetření mám jít až za tři měsíce,ale jak mám být v klidu?Proč se teda všude píše ČÍM DŘÍVE ŽENA PŘIJDE TÍM VĚTŠÍ MÁ ŠANCE?Copak nemám nárok na důkladnější vyšetření?Takto se fakt postupuje,že se jen má čekat?Má někdo nějaký podobný problém?Kam se obrátit na větší odborníky když tady v Jičíně je to nechává v klidu?Jen má člověk pocit jako když ty lékaře otravuji!Je jejich postup správný?Jak jste natom vy?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video