Smí muži cikat v sedě ? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

smí muži cikat v sedě ?

Diskuze

anonym
| 26. 12. 2016 22:38
správne muž má postojačky curat
anonym
| 29. 12. 2012 19:36
TO Ján:
Jan, velmi ta chvalim!
Mamka by mala byt rada. Osobne som zazila, ze znamy v Nemecku sa rozculoval, ze on nepripusti aby sa u nich doma pišalo postojačky. Kto to ma pratať? doslovne to povedal. V nemecku muži piškaju posediačky, čo velmi kvitujem. Hoci som sa na začiatku čudovala. Som rada, ze aj na slovensku existuju normalni chlapi. Takže to určite budem požadovať od partnera. Ak to nebude rešpektovať, tak jeho smola.
anonym
| 12. 6. 2012 23:00
TO Mirek: Ja mám 35 rokov a od malička močím posediačky. Źijem už len s matkou, otec mi zomrel pred 12 rokmi. Mama je však z toho že močím posediačky nešťastná stále sa o tom so mnou háda, že či aj keď sa budem milovať bude to posediačky a že veľmi trpí. Ja som jej povedal že nech teda trpí a mňa nech nechá na pokoji. So mnou nikto nikdy na WC nepôjde vždy tam budem sám a čo tam robím a ako močím je úplne moja vec. Je to skoro každý deň takáto hádka a je to strašne neznesiteľné.
pekne
Mirek
| 25. 8. 2009 09:39
to máš doma zariadené, ahoj Rezamko. Si šikovné žieňa. Ako si to zvládla ich presvedčiť, aby spoločne po sebe poutierali, keď tam bola nejaká galiba ? Veď holčina za to asi vôbec nemohla, z praktickej stránky no a aby utierala po bratoch spolu s nimi ? Vlastne už som to pochopil, píšeš predsa všeobecne aj o iných nehodách, ktoré neurobil " nik " - u nás vravíme - bol u nás Samo a Sato. Asi to sadnutie pri malej potrebe doma už nepresadím, chalani sú už pomerne veľký, bolo treba s tým začať skôr, teda hneď ako sa naučili na záchod. Proste doma v sede, v prírode jasné, aj niekde vo verejných WC v stoji. Ak to niekto číta, kto má ešte malých chlapcov a nechce mať v budúcnosti s týmto oštaru, ponúkam ako inšpiráciu učiť ich to hneď od malička. Zrejme to nemá fyzický, psychický vplyv na ich identitu muža. Tých mojich už nebudem lámať, aj keď sa potom bránia zubami nechtami, že oni nie, no a aby to upratovali spoločne, to môžme ešte skúsiť zabojovať. Nevzdávame to, pôsobíme spoločnými silami s manželkou, verím, že sa dostaneme do stavu, že každý z nich si bude sám bez rozpakov zodpovedať za všetko čo vykonajú ( nielen po tejto stránke ) . Nik z nás predsa nie je neomylný, každý môže urobiť kiks, len rozdiel je ako sa k tomu postavíme a či sme ochotný urobiť nápravu a ako to naučíme k takému postoju aj svoje deti.

Prajem Ti pekný deň Rezamko. M.
Mirek
rezama
| 19. 8. 2009 10:37
já sama nemám takový problém,i když mám mužský doma dva,mažela a syna, a k tomu ale jsme tři ženský,takže přesila,ale my s tím nikdy problém neměli,tak nějak se to vyřešilo samo a manžel i syn klidně čůrají v sedě,někdy manžel dokonce prohlásil,že je to lepší a pohodlnější,hlavně v noci.No a že by to bylo pod jejich důstojnost,zatím s ničím takovým nepřišli.No ale s tím že nevíte kterej z nich to počůral,tak to ti věřím.Moje zlatíčka,nebo taky sarnčata,jak já jim s oblibou říkám,taky většinou tam kde se něco podělo nejsou,vždy tam byl někdo jinej a většinou ani jeden z nich,takže máme doma asi nějaké skřítky,ale to má asi každá rodina s dětma,no a to jsou ti moji dva už dospělí a jedna skoro.No ale chtěla jsem tím říct,že poku opravdu něco provedli a nebyl u toho podle nich nikdo,tak to stejně uklízeli a společnejma silama.Sestra má dva kluky,taky tedy ještě manžela,a řešila podobnej problém jako vy.Taky bylo pořád mokro okolo záchodu,no a nikdo za to nemohl,tak to taky uklízela ona,no pointu to nemá,protože uklízí po klukách dodnes a to je jim 15 a 18,neumí,tedy po pravdě spíš nechtějí,po sobě uklidit ani talíř po jídle,proč taky když to po nich maminka poklidí,že jo.Tak nevím co je správné,děti jsou jedinečné osobnosti,mají svá práva,ale na druhou starnu taky přeci nějaké povinnosti a my nejsme jejich sluhové.
csctina
Mirek
| 19. 8. 2009 10:17
Ďakujem za Tvoj názor, presne takto sa snažíme s manželkou zaujať vždy jednotný postoj pri výchove synov. Inak to ani nejde, hlavne keď najstarší začína vystrkovať rožky. Ale niekedy je to na tom WC brutálne a neprizná sa nik, ani to nikto nechce upratať , samozrejme. Inak keď sme niekoho prichytili, tak za sebou samozrejme utieral. Inak sa ani nedivím iniciatíve žien vo svete, lebo niektoré tie verejné záchody nájde človek fakt v hroznom stave , manželka sa mi priznala, aby som sa ani nepýtal akú vystrúha figúru, aby to vtedy zvládla. No a na tej lyžovačke je to fakt dobrý nápad - robiť to postojačky, postavíš sa hocikde, nie je Ti zima na chrbát , čo myslíš Sajrat ? Ja keby som bol ženou by som to bral všetkými desiatimi.

Čau M.
curani v sede
DORI
| 19. 8. 2009 09:32
Clovek by neveril, ze na toto tema se tak rozvine debata, ze? Ja myslim, ze toto je mozne provozovat skutecne pouze doma. na cizim wc bych si ani ja jako zena nesedla. Takze sajrajte, i to podepisovani do snehu by bylo bez problemu u muzu. Osobne si myslim, ze doma kdo se vic z muzu stara o sve zdravi,( myslim, ze to pravda je s tou prostatou, uz jsem to slysela casto, ) proste si doma sedne a nemusi o tom nkde povidat. Jeste jsem neslysela, ze by lidi vedly debaty, jak kdo cura. Verejne do pisoaru sedat stejne nemuze a na tom snehu je to taky bez problemu.M.
!!! Močení v sedě !!!
Sajrajt
| 19. 8. 2009 08:40
A když bude močit v sedě, jak se bude podepisovat do sněhu??? !!!
11
Mirek
| 19. 8. 2009 08:25
Ahoj Mirka !

Presne si to pomenovala, že sa hádajú, kto tam bol, a kto to má upratať. Oni by si aj upratali za sebou, ale sa nepriznajú kto to bol a robiť policajta je pod úroveň aj rodiča. A čo sa týka zdravotných ťažkostí v staršom veku, že sú menšie problémy s prostatou, to som už tiež niekde čítal, čo ale keď tradícia-výchova je silná a zmeniť zmýšľanie je niekedy ťažšie ako postaviť chalupu. Aspoň doma by to mohlo takto fungovať, lebo vo verjných WC je to menej hygienické - sedátka. Napr. som sa dozvedel, že vo svete sa začína kvôli hygiene a praktickosti propagovať močenie žien v stoji s pomôckami - vo verejných WC, vo vlakoch - však viete ako tam WC vyzerá, v zime na lyžovačke. Svet sa mení.

Maj sa pekne M.
curani v sede
DORI
| 18. 8. 2009 16:46
Ahoj Mirku, cetla jsem si Tvuj prispevek, Take mam doma chlapi a znam to. I kdyz uz jsou doma jen dva,nemuzu je naucit si po sobe uklizet, to bych musela sedet jako vratni u WC,protoze jinak nevim kdy kdo tam byl a hadaji se. Take nechci byt jak nejaka stihacka, a porad na ne tlacit at si jdou uklidit po sobe chlapi to nesnasi . buzeraci. Ale pripojuji se k tomuto tematu proto, ze jsem slysela, ze muz kdyz cura v sede, predchazi tim problemu v pozdejsim veku s prostatou, Pokud je to pravda, je to zajimave reseni, ale muj muz ani syn se k tomuto nesnizi.Pritom si take myslim, ze pokud je to zdrave zmenit zauzivany zvyk, nic to na muzi nesnizuje a zeny by toto uvitaly , ze odpadnou vecne problemy s wc. ahoj Mirka
proc by ne?
csctina
| 18. 8. 2009 15:55
Nemyslim si ze by v tom byl problem. Spis vidim problem v uklizeni po tak velkych detech! Sedum let je dost vysoky vek na to, aby po chlapcovi rodice uklizeli - at uz na toalete nebo v pokojicku, v kuchyni...atd. Mozna byste meli sve kluky naucit uklizet si po sobe. Nebo budou povazovat za samozrejme aby po nich v budoucnu uklizela pritelkyne/manzelka nebo opet rodice! Preju hodne stesti - urcite to nebude zpocatku jednoduche, ale pokud v sobe budete mit dost vydrze a discipliny a oba dva s manzelkou budete stat na stejne strane, do tydne si budou uklizet po sobe sami a pak uz nebudete muset resit curani v sede.
smí muži cikat v sedě ?
Mirek
| 18. 8. 2009 13:37
Ahojte všetci !

Máme doma 4 chlapcov, vo veku od 7 - 13 rokov. Asi to poznáte viaceré, keď idete na záchod po mužovi-chlapcovi, keď sa dobre netrafí, (čo skoro nikdy, keď ciká postojačky), je tam niekedy okolo toaletnej misy dokonalá spúšť. Furt to musím ja alebo manželka utierať - asi to nikoho z nás nebaví. Ja sám chodím doma aj na malú potrebu posediačky, nevidím v tom problém, že by sa mi nejako znižovala moja mužskosť. Ke´d som to navrhoval manželke, reku naučme aj našich synov cikať posediačky - aspoň doma, kde nie sú pisoáre, trochu sa toho zľakla, že vraj by sme v nich mohli potlačiť nejakú mužskú črtu. Akú máte Vy skúsenosť s týmto ?

M.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video