Hubnutí podle Mudr.L.Středy - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Hubnutí podle Mudr.L.Středy

Diskuze

anonym
| 28. 1. 2019 10:59
Dobry den,chtlelajsem se zeptat zda se pri teto diete mohou jist chia seminka a jak se boduji.Nikde jsem to nenasla.Dekuji za info
anonym
| 6. 11. 2013 20:41
Ja bych chtěla osobně panu doktorovi poděkovat za tuto dietu.Vyzkousela jsem vsemozne diety ale tahle doopravdy funguje.Pribrala jsem hlavne po antikoncepci.V 16 jsem mela 52 kg ale jak jsem byla starsi moje vaha rostla.Ted je mi 22 a mela jsem 65 kg.Díky nizkosacharidove diete hubnu kazdy mesic 2 kg.Je to vazne skveli,máte muj obdiv
anonym
| 21. 8. 2013 14:02
můžete 30
anonym
| 21. 8. 2013 14:01
Dobrý den, začala jsem od srpna hubnout s MUDr. L. Středou. Jediné co můžu napsat. Hodnotím za 1. Skvěle promyšlené. Opravdu to funguje. Mám dole 5 kilo a nehladovím. Pan doktor mi vysvětlil jak to budeme dělat až zhubnu požadovanou váhu aby nebyl jojo efekt.
Docent Středa a jeho dieta
pro
| 25. 8. 2009 08:40
I já se musím připojit k nadšeným príznivcům diety doc.dr.Středy. Za čtyři měsíce mám o devět kilo méně, což má být ten ideální způsob (shazovat jen 2 kila za měsíc). Přestože to takhle fantasticky funguje, nejenom,že nemám hlad.Naopak hoduju si. Je to podobné jako kdysi bývala Atkinsonova dieta, jen to v knížce Univerzita hubnutí dr.Středa rozpracoval dokonale, že vůbec není ten jídelníček fádní. Klobouk dolů.
ahoj
Vyky
| 20. 5. 2009 20:56
také bych se chtěla podělit o zkušenosti s hubnutm se stravou Dr. Středy. V loňském roce jsem zhubla bez hladu 12 kg, ale potom jsem měla ostruhy na patách a tak jsem celý podzim seděla doma a mazala mastí. A zase jsem přibrala. Ale v květnu jsem šla do sebe a opět začala tuto dietu. Na kila nic moc, ale sako které jsem nemohla dopnout je mě volné. Opravdu je to báječná dieta, jen mě zarazilo, že L.S. píše ve své knize že kila padají dolů, ale u mě se začnou hýbat až za delší dobu. Ale funguje a tak dík panu doktorovi.
MUDr. L. Středa
helenaKu
| 20. 4. 2009 10:37
Ahojda všem
já jsem uplně nadšená, že to prostě existuje. Vyzkoušela jsem a stále držím. Dietka krásně zabírá a přitom se nemusím trápit s tím že na mě přišla chuť nebo hlad senzační už jsem nějaká kilka dala dolů

mám dotaz, snad to někdo budete vědet.... v tabulce se středíky je napsaná papaya hned pod sušenými plody a oříšky, tak nevím jestli je i ta brána na jeden bod v syrovém stavu nebo sušeném
držte se všichni a každé kilko dole chce oslavu
ahhoj
acrev1
| 13. 3. 2008 07:00
chci se optat jestli někdo nemá napsanou dietu Vítka Chaloupky,měla jsem jí před 6lety,zhubla jsem 19kg ted chci znovu,jenže jak se to půjčuje tak najednou se po ní zem slehla.Děkuji
Vyrazeni cukru
LS
| 10. 3. 2008 22:10
Musim odpoved na vas dotaz zjednodusit, podrobne vysvetleni by se sem neveslo: nase telo potrebuje denne 120 az 150 gramu sacharidu (cukru, drive se rikalo uhlovodanu) pro pokryti aktuani energeticke potreby. Abychom mohli chodit, dychat, mrkat... no a pokud prijem dlouhodobe snizime pod tuto hodnotu, zacne si telo vytvaret sacharidy z tukovych zasob. Podrobne je to popsano prave v moji Univerzite hubnuti, v kapitole o diete Streda life. Jako kazda redukcni dieta, je i Stredalife nefyziologicky. U vsech redukcnich diet je dobre si zapamatovat zakladni pravidlo: Redukcni dieta neni navod na trvaly spravny zivotni styl, je to redukcni dieta. Urcena pro prechodne obdobi, kdy potrebujeme hubnout. Kazda redukcni dieta nejakym zpusobem sidi organismus. To je dobre si pamatovat. Zadna dieta ani zadny jiny prostredek pro hubnuti nedovede odstranit jo jo efekt, ten ma pricinu ve stravovacich navycich, nasi fyziologii. Dnes jsou reklamy slibujici trvale zhubnuti popularni, ale bohuzel nepravdive. V Univerzite hubnuti jsem se snazil popsat objektivne vetsinu diet a redukcnich rezimu a ukazat co je na "tom-kterem" dobreho a co ne. MUDr. Leos Streda
Jablečný ocet
Jupinka
| 25. 9. 2007 09:12
Ahoj jablečný ocet jsem na sobě zkoušela a když jsem si ho dávala po ránu do sklenice vody tak jsem měla problém se žaludkem,myslím,že to není nic dobrého po ránu do žaludku.Zvolila jsem tedy jablečný ocet v tobolkách-výsledkem jsou vyhozené peníze.Nezhubla jsem vůbec nic a žádné pozitivní účinky jsem nepozorovala.Měla jsem 100 tablet což myslím není málo.Souhlasíms tím,že hubnout se dá jedině rozumným stravováním a pohybem.Jako vše má i toto svoje "ale".Cvičím 3,5 měsíce 3x týdně v posilovně.Hodinu cvičím na elipticalu kde spaluji a hodinu posiluju jednotlivé partie v posilovně.Kdyby mě to nezačalo bavit tak už s tím seknu,protože i při téhle dřině mám dole pouze 2 kg.Což se mi zdá málo.Jídelníček jsem si upravila samozřejmě s min příjmem tuků omezené cukry a žádná bílá mouka.Stejně to nefunguje,snažím se být trpělivá,ale přiznám,že to někdy bere "vítr z plachet" když nevidím výsledky.
Dobrý den
Jupinka
| 25. 9. 2007 09:04
můžete nám ,kteří by měli zájem o dietu podle bodů prozradit alespon v krátkosti jak je to tedy s tím vyřazením cukrů?Já osobně mívám takové ty stavy kdy mi klesne hladina cukru v krvi a udělá se mi nevolno.Musím v takové chvíli sníst třeba banán.A jak je to s jo-jo efektem?Děkuji
Na co jsem neodpovedel?
LS
| 24. 9. 2007 22:33
Dobry den, na co jsem vam nedokazal odpovedet? Mam pocit,ze si vymyslite. Nevyrabel jsem zadny diagnosticky pristroj, tak jste se na nej tezko mohla dotazovat. I tak si troufnu rici, ze znam principy vetsiny medicinskych i kosmetickych diagnostickych pristroju. Vzdyt o tom prednasim na Karlove Univerzite. Oznacila jste se za inteligentni,protoze jste me "prokoukla". Blahopreji k vasi inteligenci a zdravim vas. Leos Streda. P.S, Jsem momentalne v Asii, nemam pocitac s diakritikou, tak se omlouvam za text bez hacku a carek.
jablečny ocet
maja
| 28. 2. 2007 15:13
ja jsem slyšela že se bere 3krat denně žlice.ale je lepší si to davat do 2deci vody.aby nebyli kyseliny v žaludku.hodně zdaru
zajic
bluddicka
| 28. 2. 2007 12:49
Tak tak, také si myslím, že je hubnutí jde nejlíp pokud se člověk dá na
zdravý životní styl. Zdravá strava, sport a zdravý rozum ( ten hlavně )
je ta nejlepší cesta ke zdravému, spokojenému a v konečné fázi i
štíhlému tělu.

Věruš, je to přesně jak píšeš, opravdu hrozí jojo-efekt, protože každá
dieta, ve které musíš omezit nějakou složku ( tuky, sacharidy,
bílkoviny ) je nanic. Tělo potřebuje všechny složky a taková dieta by
se musela držet celý život, abys pak zase nenabrala. Jde spíše o to
snížit celkový počet kj, jíst málo a často.....no však to sama znáš. Je
to o hodně lepší než tělu něco upírat.

Krásný den
Dr.L.Středa
anonym
| 28. 2. 2007 10:36
Dr.Středa je podle mého velký podvodník co jen rýžuje peníze na důvěřivcích. Byla jsem na několika jeho přednáškách...kdo je trochu rozumný a inteligentní tak ho prokoukne. Jeho a jeho partu hic ,neboli realizační tým. Sám mi nedokázal odpovědet nebo vysvětlit pricip jednoho "jeho" diagnostického přístroje na jehož základě si pak u něj koupíte přípravky za nehorázné sumy! Je ale na každém z nás podle čeho žije, jí ,hubne...Osobně se přikláním k přirozenému zdravému přístupu k životu na základě zdravé stravy ,sportu, pozitivního myšlení a zdravého rozumu.
dieta MUDR. Leoše Středy
anonym
| 18. 1. 2007 15:47
Tak vám vůbec nevím, co dělat. Dieta podle bodíků je založená na
sacharidech a zase jiní odborníci říkají, že to není dobré nedat tělu
cukr. V té tabulce je nulovým nebo hodně nízkým ohodnocením obsažena
spousta potravin, které mají ale naopak hodně tuku. Tak jsem z toho
jelen. Zhubnu, dobře, ale protože tuto dietu nemohu přece držet celý
život, tak zase naberu a ještě se může objevit jo-jo efekt. Poradí
někdo, jak na to? Díky. Věra
středíky
anonym
| 11. 1. 2007 18:21
Pěkný večer,
těch středíků se ma sníst maximálně 30.Mám doma knihu,ve které je Středíková dieta popsaná.Mnoho ´úspěchů. Renča
Hubnutí s octem
anonym
| 9. 1. 2007 08:07
Ahoj, slyšela jsem o hubnutí s pomocí octa. Máte to někdo vyzkoušené? Jak se to "užívá"?
Děkuju moc.
HUBNUTÍ PODLE BODŮ
anonym
| 7. 1. 2007 15:28
STAHLA JSEM SI KOLIK KTERÁ POTRAVINA MÁ BODÍKŮ PODLE MUDr STŘEDY,ALE
NEVÍM KOLIK JICH MŮŽU ZA DEN SNÍST PORADÍ NĚKDO PROSÍM DĚKUJI MÁCA
www stránky
anonym
| 14. 9. 2006 15:50
Vzhledem tomu, že jsem taky po této dietě troch pátrala, našla jsem jeden odkaz, který by Vám mohl pomoci. Na stránkách www.univerzitahubnuti.euweb.cz je tabulka potravin s body, jinak podle této stránky vydal pan doktror knihu "Univerzita hubnutí", ve které se na tuto dietu soustředí, jen ji pojmenoval trochu jinak.
ohubnutí a dietě pro Doru
anonym
| 24. 8. 2006 14:32
Myslím,že v knížce je uvedeno 30 bodů (středíků) denně.
o hubnutí a dietě
anonym
| 24. 8. 2006 09:16
Prosim Vás, nevíte kolik se může sníst bodů při dietě podle MUDr. Středy. Děkuji
Hubnutí podle Mudr.L.Středy
anonym
| 23. 8. 2006 14:46
Nejen tabulku, alei různé rady k hubnutí podle Mudr.L.Středy najdeš na http://www.univerzitahubnuti.euweb.cz/index2.html
přeji hodně úspěchů a napiš,jaký bude výsledek
hubnutí podle MUDr. Středy
anonym
| 23. 8. 2006 08:32
Dobrý den, náhodou jsem se dostala na Váš příspěvek při hledání diety podle bodů a upoutala mě Vaše nabídka. Byla by jste tak hodná a pokud můžete poslala by jste mi mailem na adresu zadnikova.h@seznam.cz uvedenou tabulku? Děkuji moc
hubnutí podle Mudr.Středy
anonym
| 10. 8. 2006 23:15
jestli mužu poradit,tak v tesku je ted na tuto knihu sleva,stoji 39 nebo 49kč.dnes jsem si ji koupila.pokud ji neseženete,pošlu vam jí na e-mail,nebo poštou.(tu tabulku).
Hubnutí podle Mudr.L.Středy
anonym
| 5. 8. 2006 13:01
Chtěla bych se zeptat jestli někdo zná Dietu 30 podle Mudr.Leoše Středy.Je to dieta kde jsou potraviny očíslované body a to podle toho kolik obsahují cukru.Mám tabulku z novin z roku 1992 ,ale bohužel zub času se na papíře podepsal a tabulka není čitelná.Kdyby někdo měl typ na knížku nebo netové stránky o této dietě prosím poradte.Děkuji

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
tepu
20. 4. 2024 12:02
70267
helena.07
20. 4. 2024 10:33
11801
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video