Jak oživit sex? - Diskuze | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak vydělat v těžkých časech

Více k tématu
Zpět na výpis diskuze

Jak oživit sex?

Diskuze

Eli
slunko
| 26. 2. 2007 11:21
nechápu ...

Fakt ne. Ale ne náhodou se asi říká, že sex je ve vztahu hodně důležitý, i když to někdo nepřiznává. Asi uvidíš časem, jestli je to opravdu problém, nůžky mezi vámi se budou otevírat. Pokud najdete nějakou shodu, bude to v pohodě a budete dále sehranou dvojkou jak vás vidí ostatní. Drž se a bojuj, držím pěsti , K.
slunko
Elienka
| 26. 2. 2007 11:12
Katko,
kdo nám nevidí do ložnice, ten si myslí, že jsme sehraná dvojka, že máme ideální vztah. Ptá se mě jak se cítím, řeší se mnou problémy, stejně tak já s ním, smějeme se spolu, myslím, že život užíváme - výlety, hory, sporty, prostě se nenudíme. S vyjímkou sexu. V tom jsem prostě bezradná a jak říkám, když jsme se o tom začli bavit, bylo to vždy ještě horší, převrátil to tak, že jsem nějaká nadržená samička a on že mi nějakýho samečka na povel dělat nebude. Že to nedokáže, když nemá chuť. Zdravotně je podotýkám v pořádku, s tímhle nikdy problém neměl. Není to že bychom se jeden druhému docizili, prostě je problém jen v tom jednom. Říka, že čím víc se o tom bavíme, tím víc ho to méně vzrušuje. Takže o tom mlčím.
Eli
to Elienka
anonym
| 26. 2. 2007 10:55
Psala jsem ten první příspěvek o problému s chlapem. Já mám doma naprosto stejnou situaci, jak popisuje Elienka. Milujeme se, vím, že ho fyzicky přitahuju, jsme oba mladí. Ze začátku vztahu to chtěl dělat denně... ted se mu nechce, mluvili jsme spolu o tom několikrát, zkoušela jsem i hru- nevadí mi to, já to přece nepotřebuju. už to ale trvá přes půl roku a tak jak tady zaznělo, mám strach, že tak jako každá žena potřebuje trochu obdivu- až mi to někdo dá víc- co se i sexu týče, tak neodolám... přitom ho moc miluji, žádné jiné problémy nemáme. mluvit o tom nemá cenu, pořád to stejný dokola. rozchodem a kamarádstvím jsem taky pohrozila, bez výsledku. už několikrát mi tvrdil, že chápe jak se cítím, že to změní, bude to častěji... bla bla bla....pořád ta samá písnička...máme i pomůcky, vášeň nám taky nechybí, jeden druhému se fyzicky líbíme.... jen mě snad napadlo- zkusit to zlomit malým striptýzem... nic jiného mě nenapadá...
Eli
slunko
| 26. 2. 2007 10:51
Mě to přijde všechno divný. Bud je přítel takový pragmatik, že vidí pouze praktickou stránku vztahu, nebo prostě nemá chuť něco měnit z pohodlnosti. Já si ale myslím, že vztah je o dynamice, oboustrannosti a vyváženosti. Pokud se trápíš, je to každopádně negativní jev (vím, co to je, a je to příšerný pocit, také jsem plakala do polštáře). a to jak píšeš, stará se - myslíš materiálně? Nakoupí, pomůže a tak? To by měla být samozřejmost, a emoce jsou druhá stránka. A třeba ... říká ti, že tě miluje, povídáte si, smějete se, podnikáte spolu výlety nebo něco? To jsou taky děsně důležitý věci...protože člověk, který nemiluje se těmto věcím vyhýbá. Já s tamtím sobcem - vídali jsme se jen o víkendech, a to možná tak dvě hodinky, a to ještě že vzal foták, stavil se, pak jsme někde byli, kde on fotil a já se "nudila". víš jak to myslim, někdy být spolu neznamená být spolů kvůli sobě...
ad rozchod
Elienka
| 26. 2. 2007 10:44
Ahoj Katko,
s tím rozchodem už jsem to doma taky navrhovala, protože když si to vezmu kolem a kolem, tak mi přijde že se akorát trápím, ve dne hraju holku v pohodě a večer si bulím do polštáře a miláček si zatím spokojeně oddychuje vedle. Když jsem mu řekla, že tohleto je k nevydržení, že to s ním raději skončím, vypadal neštastně, že by mě nerad ztratil, říkal že mi to že mě má rád davá najevo jinak - je pravda že se stará ( i když myslím, že ve spoustě věcí jsem samostatná). Jeho návrh byl, abychom spolu zůstali a nenárokovali na sebe nic, prostě abychom se chovali jak dva spolubydlící-kamarádi. Hm, takže v podstatě žádná změna. Tak jsem z toho zmatená.....Eli
(ne)chtíč
slunko
| 26. 2. 2007 10:20
Zdravím, jestli mohu, napadla mě teď jedna moje zkušenost. Chodila jsem s jedním klukem, a asi po třičtvrtě roce se taky začal vyhýbat sexu, nejdřív jsem to také přisuzovala únavě (měl náročné rodiče, rodinnou firmu, dost práce), proto jsem nenaléhala, když to však dosáhlo toho, že jsme spolu spali jen sotva 2x měsíčně a vlastně se ani nelíbali, žádné něžnosti, ani pohlazení (neměl to rád, u nich doma na ty dotyky moc nebyli), došlo mi, že to není v pořádku. Sám si to totiž během dne udělal třeba i čtyřikrát, zatímco mě vždy na začátku rande přímo řekl, at nepočítám s něčím večer (ne takhle doslova, ale smysl toho takový byl). No a ... za chvíli jsem přišla na to, že prostě měl v hlavě jinou ženskou (možná i víc), pak dokonce zahl (i když jak říkal "jen" líbáním). Se ví, že byl konec, a mě to děsně ranilo.
Tím jsem chtěla říci, že vím, jak se žena cítí, když není milována, vím, jak jí chybí něžnosti, zájem, cítí se pak nepřitažlivá. No, fuj, nechtěla bych to zažít znova. Ted mámpřítele, který mi říká "sexuální bohyně", je citlivý, něžný, dokáže pohladit, podpořit slovem, cítím se nejdůležitější na celém světě a ten pocit pak odráží veškerý můj život, cítím se vesele, jsem samozřejmě sebevědomější, škola mi jde lépe od ruky .... vím, že bez něho by blyo všechno jinak.
proto si myslím, že pokud se přítel takto chová dlouhodobě, a nedokáže to objekktivně vysvětlit, zasáhla bych radikálněji, na rovinu rozchod, at si bud uvědomí co by bylo kdyby tě ztratil, nebo by i jemu rozchod vyhovoval. Ale je to situace od situace, proto přeji, ať to zvládneš v pohodě :). Katka
u nas je to to samý II.
Elienka
| 26. 2. 2007 10:05
Psala jsem ten druhý příspěvek, partnerovi je 28, mně je 27. Já si to s tím, že chlapy to chtějí pořád myslela taky. Bohužel,přesvědčila jsem se že to tak není, bohužel až po roce vztahu. Ptala jsem se ho tolikrát, proč to takhle máme, jestli nemá nějaký problémy, myslím, že by to snad řekl, máme k sobě důvěru (proč taky ne, když máme ten kamarádský vztah) jediná odpověd (kromě těch typu: mám toho moc v práci,chodím domů vyčerpaný..... chce se mi spát, mám to raději ráno (ráno spěchá do práce a o víkendu vylítne z postele jak střela, aby náhodou něco nebylo) ) byla, že se mu nechce, nemá potřebu. Nemá chuť se ani políbit, vždycky zůstane u takový ty přátelský pusy. Já už na něho teď nenaléhám, prostě dělám že mi nic nechybí, že jsem spokojená. Přišlo mi, že když jsme začli o tom doma mluvit, tak to bylo ještě horší, měl k tomu ještě větší odpor. Jiný problémy ve vztahu nemáme, pár hádek v rámci normy, není vždy všude posvícení. Tak nevím, mám strach že tohleto se asi nikdy nezmění, že se z něj náruživec asi nikdy nestane. Nechybí mi sex jako takový, nechybí mi uspokojení, koneckonců toho člověk dosáhne i jinak. Chybí mi ten pocit, že po mně jako po ženě někdo touží, že ho vzrušuju. Tohleto je k zbláznění. A mám obavu že až přijde někdo, kdo mi tenhle pocit dá, tak mu asi zahnu. A bude začátek konce.......
:-)
kecka
| 26. 2. 2007 09:14
Podle mého názoru v tom může být skryt problém. Něco, o čem možná ani nevíte nebo jen tušíte......a to nemusí mít milenku. U mě je to obráceně, sexu se vyhýbám já. Prostě se mi nechce a vymlouvám se na únavu atp.
Ano, mám k tomu své důvody, jedno je však jisté.Sex mi nevyhovuje, nevzrušuje mě a nudí mě(ale to neznamená, že jsem frigidní a na sex nemyslím ). To vše můžou způsobit problémy, kterými se váš partner možná trápí. Mluvte s nimi na rovinu a ptejte se konkrkétně, muži často na obecnou otázku "co ti je" odpoví obecně "ále níííc".
nezájem o sex u chlapa?
anonym
| 26. 2. 2007 06:54
Holky, nevím, kolik vám je, ale to co tu popisujete, to je fakt zvláštní. Já jsem to měla vždy spíše naopak, že kluk chtěl víc, než já. Ikdyž jsem jich zas tolik nestihla poznat. A vlastně to tak bylo dodnes, až teď se to (po 13-ti letech manželství) srovnává.
No, nejsem na to zvyklá, že bych třeba měla být ten iniciátor já. Člověk si připadá, že se o to musí prosit, ikdyž to tak není.
Ovšem mladý kluk, ten bývá naopak skoro posedlý sexem a nemyslí na nic jiného, když je v blízkosti své dívky...
Fakt mě udivuje, že není neobvyklé, že je to někde jinak.
naprosto stejný
anonym
| 25. 2. 2007 22:29
tak jak popisujete, včera jsem mu taky řekla, že můžeme být rovnou jen kamarádi. on mě nazývá nymfomankou.což je scestný. pořád výmluvy, že doma jsou rodiče, že ted to nejde... ale když jsme sami,tak dělá vše proto, aby co nejdřív usnul.. a pak se divý,že to rozebírám dlouho do noci.... řekla jsem mu, že to potřebuji jako každý živočich, že člověk to pak hledá někde jinde... jenže tomu jaksi nevěnoval pozornost...! už nevím, co mám vymyslet za hrátky....!!
u nás to je to samý
anonym
| 25. 2. 2007 17:34
Partnerovi se taky nechce, říká, že na to nemá chuť. Je mu 28. Naposledy mě "dostal" větou, že sex je jen k tomu aby se dělaly děti. Tak nevím, ze začátku bylo vše v pořádku, milovali jsme se každý den. A teď, postupně to upadalo až na jednou za dva měsíce. Už jsme to řešili nesčetněkrát, prý je unavený z práce, nemá na to myšlenky, má to raději ráno. Ale když je příležitost, tak se stejně k ničemu nemá. Přijde mi že dělá vše proto, aby se tomu vyhnul. Já už na něho nenaléhám, ale stejně mě to mrzí. Nepřipadám si jak ženská. Tak nevím, mám to vzdát? Mám ho přesto všecjno ráda. Vztah máme vpořádku, akorát mám kolikrát pocit, že jsme jak nejlepší kámoši, nebo sourozenci. Co mám dělat?
Prosba o radu
anonym
| 25. 2. 2007 15:58
Prosím o radu. Mě i partnerovi je 21 let a ze začátku vztahu byl náš sex krásný a vyhovoval oboum stranám. Teď je také všechno OK, ale já bych chtěla sex tak 2-3 do týdne, ale jemu vyhovuje 1-2 do měsíce. Říká, že se mu jednoduše nechce, že je hrozně línej... a když k tomu ale dojde, tak je spokojenej. Milování před spaním mu nic neříká. Nemáme stereotypní sex, jsme vášniví a nápadití, ale jemu se prostě ze začátku NECHCE... poslední dobou se kvůli tomu jen hádáme, ja považuji sex za důležitou součást vztahu, on za nepodstatnou... prosím poraďte!! díky
zpestření nebo spíš únik z šedé reality
kecka
| 16. 2. 2007 16:05
Pár rad, ale podotýkám, nestačí jen chtít, v tomto směru mnohdy musíme překonat sami sebe....
Pravidlo, asi i jediné, je, že musíme začít nejdřív sami u sebe. Nevyhovuje mi dosavadní "styl"? přejídáme se navzájem, i když se stále milujeme? Ano, chce to změnu. Ne hned změnu partnera či partnerky, to by bylo na jiné téma, ale zamyslet se, co děláme stále stejně, ne špatně, ale stejně. I malá změna může vést ke spokojenosti obou. Tak třeba : svlékáte se před milováním sami? Zkuste ji/ho svléknout vy nebo se naopak svlékáte vzájemně? Udělejte malý striptýzek. Nebo se milujete jen v jedné poloze? Prostě ji změňte. Buď to navrhněte nebo naznačte.
Milujete se jen v posteli? Chyba! Co takhle ve vaně při svíčkách s dobrým pitím.Na kuchyňské lince, mezi futry, na zemi, v autě, v přírodě, co takhle v restauraci??? Ano, to už přeháním, ale nestalo se vám, že vás partner/ka nenápadně pod stolem hladil/a v rozkroku? Nemusíte se tam hned pomilovat, ale je to velice vzrušující a nevšední zážitek, to mi věřte. To se pak na to milování těšíte mnohem víc.
oziveni sexu
anonym
| 2. 2. 2007 17:23
me rady na oziveni sexu jsou
v lete sex v prirode, aute nebo kdo rad chodi na koupaky tak v kabince na prevlekani pokud jsou spolecne je to velice vzrusujici, protoze nevite kdy vas kdo pristihne.

Pak doporucuji pekne romanticke vecery pri svickach, spolecne koupani, pak pritele nebo pritelkyni krasne a jemne namasirovat i prirozeni dal snad nemusim pokracovat to uz jde pak samo.

Jeste neco k milovani doporucuji jako doplnek Sampano, jahody a slehacku.

A neco pro ranni povzbuzeni prepadnete prijemne partnera ve sprse.

Vse mam s partnerem vyzkousene chce to jen zapojit trochu fantazie.

Doufam, ze jsem trochu poradila
problem v sexu
Veruska
| 31. 1. 2007 17:40
Ahojky poterbuju poradit ja se chci s pritelem milovat ale on nechce cekame mali ale on vubec nechape ze se tomu mimcu nemuze nic stat jak mu to mam vysvetlit prosim poradte nekdo a nebo aspon nejaky tip dekuji za odpoved
Veruska
anonym
| 29. 1. 2007 18:35
Pokud je těhu nerizikové, tak se milujte. Jen pozor na prudké přírazy .
Užijte si, dokud to jde. Až dítě narodí, nebude čas ani chuť..
Sex v těhotenství
Kloa
| 29. 1. 2007 17:41
Ahoj. Osobně ti neporadím, ale toto jsem našla na jedné stránce.

Dotaz uživatele:
Vážený pane doktore, četla jsem, že sex v těhotenství je nebezpečný v období, kdy by za normálních okolností měla přijít menstruace. Pak prý hrozí větší riziko samovolného potratu. Je to pravda? Mám si v těchto obdobích zcela odepřít sex s manželem nebo jen stačí když budeme opatrnější?Jsem ve čtvrtém týdnu těhotenství. Předem moc děkuji za odpověď.
Odpověď lékaře:
Především je popsané riziko větší po dobu prvého trimestru těhotenství, tedy do 12. týdne těhotenství.Takže doporučuji spíše abstinenci, protože co je to "opatrnější" ??

Dotaz uživatele:
Vážený pane doktore.Dvakrát jsem prodělala spontánní potrat bez zjištěné příčiny. Nyní jsem v 5. týdnu těhotenství , jsem doma na rizikovém těhotenství a chtěla bych se zeptat, jestli je nebezpečné milovat se.
Odpověď lékaře:Při bezproblémovém průběhu těhotenství lze mít pohlavní styk. Vzhledem k údajům, které jste uvedla, se domnívám , že u Vás by mohl pohlavní styk způsobit komplikace v průběhu těhotenství.

Snad ti to nějak pomůže.
sex v tehotenstvi
Veruska
| 29. 1. 2007 15:37
Ahoj chtela jsem se zeptat zda je mozne se milovat ve 35tydnu tehotenstvi nemuzu to mu malemu nejak ublizit
Pomucky
anonym
| 24. 1. 2007 16:48
Doporucuji nejaky pomucky, bohate staci kamasutra, erekcni krouzky a nejaky sexy pradylko. Taky je skvela Velka francouzska hra. Akorat ze sem ji s pritelem jeste nejak nestihla dohrat dokonce Jinak mi to spis mame naopak, ja bych to mohla mit 3x denne ale on se brani
problémy diabetiků se sexem
anonym
| 29. 12. 2006 17:35
Ahoj, máte někdo partnera diabetika a máte díky této nemoci také problémy se sexem? Zkuste poradit.
stres
jannie2001
| 6. 11. 2006 15:48
chalpi jsou jednodussi... jakmile nestihaji, nechteji sex... nemaji na to myslenky. spis je lepsi se vyfiknout (trvale) a nevsimat si jej, takz zmenit ritualy...jako neni holt navareno, byla jsem na kafi.... zmena ritualu pomaha, hlavne na ne netlacit aby nemel duvod ztratit chut nejen kvuli praci ale i kvuli hysterii. nekdy je to strasny ale muj navod zatim pomohl vzdy
punčošky
anonym
| 6. 10. 2006 16:47
Vyzkoušeli jsme s manželem ty punčošky je to fakt dobrý,tak na oplátku doporučím zkusit milování v kozačkách (tedy manželka)chlapi to rajcuje a žena si v nich připadá více sexy.Pozor dámy jen v pěkných!já sama jsem si je hned koupila a vyzkoušela a byl to po dlouhé době fakt dobrý sex !
Punčošky
pedys67
| 5. 10. 2006 15:50
Někde jsem četl že je dobré milování v punčoškách nebo punčocháčích.Tak jsme to s manželkou vyzkoušeli a je to opravdu super zážitek už teď se těším na reprízu.
jak oživit sex
anonym
| 25. 9. 2006 10:12
Ahoj. Je to divné, že tvého partnera v jeho věku sex nebaví. Určitě má nějaký problém. Já a má žena jsme o generaci starší. Jsme spolu 12 let,jako vy. Náš sex je i po letech nádherný. Už ne tak častý, jako na začátku našeho vztahu, ale stále krásný, plný vášně. Zkus něco nového, třeba v něm touhu opět probudíš. A hlavně-pokus se zjistit, v čem vězí jeho problém. Hodně úspěchů !
jak oživit sex
anonym
| 22. 9. 2006 23:29
čauky,manžela sex nebaví delší dobu,je to nuda.12let je strašně
dlouha doba,je to furt stejne.ve 20 to bylo jine řika byli jsme
zamilovaní atd...ma 33r prý ma vše zasebou,ale co ?chlapi to potřebuji
ne?co budem delat v 50 nevím,jak to oživit?snažím se ale nevím co
stím?díky
jen si záviďte, můžete si za to sami
anonym
| 31. 8. 2006 11:16
Šanci máš (nejen kiki) za podmínky:
1) kvalitní vztah
2) i po letech se najde drobná změna - tím nemyslím trojku, grupík, anal atp
3) nečinost vede k zakrnění
Mýlíš se
anonym
| 30. 8. 2006 22:39
Ahoj, nemyslím, že by sexuální pud byl ten nejsilnější, aspoň tedy ne určitě v každém věku. Navíc programátor má pravdu - pokud musíš v práci něco včas odevzdat, nějaké vypracované zprávy - a záleží na tom Tvoje výplaty a máš s tím starosti, věř mi, že na nějaký sex (navíc třeba s někým, koho bys do něj ještě musela nutit) ani nepomyslíš. Je vidět, že zřejmě nemáš příliš velké starosti a zodpovědnost v práci. Kdybys měla, nemyslela bys na sex. Jednou to třeba poznáš. Nakonec - ono se říká, kdo maká, nemyslí na blbosti .
re
anonym
| 4. 8. 2006 11:12
Ne, ne, tak jsem to nemyslel. Povolani Ti muze jen chut na sex odvratit. Tzn, ze psychycky narocna (nekdy i fyzicka, ale jen v minimalni mensine) povolani Te muzou vycerpat dusevne(v druhem pripade fyzicky) na tolik, ze nebudes mit chut ani naladu na sex. Znam to z vlastni zkusenosti...
povolání a sex
anonym
| 19. 7. 2006 21:43
Takže myslíš, že kdybys byl třeba úředník, že ti to zaručí chuť na sex? Já nevím, ale moc si nemyslím, že je to o povolání , sexuální pud je jeden z nejsilnějších a tomu žádné povolání neporučí....
reakce
anonym
| 18. 7. 2006 23:10
Jak jsem si tak procital vasi diskusi... Rad bych prispel taky svymi nazory.

Na cetnost sexu a chut na nej miva dost vliv povolani. Vetsinou povolani narocna na psychiku zapricinuji to, ze vas partner nemiva chut na sex. Naopak pokud vas partner vykova fyzickou praci tak by to melo byt OK. Ja jsem student (programator), travim u pocitace spoustu casu a z vlastni zkusenosti mohu rict, ze kdyz jdu spat tak na zadny sex chut ani naladu nemam. Proste jsem hodne unaveny a nic se mi nechce...

Jinak k hromadnemu sexu... Musim rict, ze dnesni mladez stoji za ... Fakt, to se jinak neda nazvat. Kazdy je neverny atd. Docela rad bych byl v jine generaci :).

Lukas 21let

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
9. 7. 2020 22:52
41674
♥Jarka*Alice♥
9. 7. 2020 17:00
7152
Monitop
9. 7. 2020 13:11
16738
vaka89
1. 7. 2020 11:19
121
ivuse24
8. 7. 2020 11:54
323
Uivatel_5446516
6. 7. 2020 18:52
265
alexpacovs...
30. 6. 2020 19:52
301
alexpacovs...
4. 5. 2020 17:25
45
alexpacovs...
29. 6. 2020 21:28
64
alexpacovs...
29. 6. 2020 21:14
49
alexpacovs...
29. 6. 2020 21:06
19
Uivatel_5444599
23. 6. 2020 22:27
63
Uivatel_5443514
18. 6. 2020 23:52
29
luciapraha
9. 1. 2010 16:32
20
dumdum
2. 2. 2017 09:52
33
Nikiy
5. 7. 2017 16:00
269
SvudnaVeverka
16. 1. 2020 05:30
198
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud