Technické problémy na Ženy.cz - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Technické problémy na Ženy.cz

Diskuze

Přidávám se,
Mira
| 20. 3. 2009 14:40
že u mně také dobré.
D Í K Y
MonikaK
angelwoman
| 20. 3. 2009 13:14
S potěšením hlásím, že se mi konečně daří vejít na diskuze, takže je vidět, že se s tím začlo něco dělat

Možná jsem použila silná s tím "ustrnutí na místě", ale vadilo mi, že jsou tu pořád vkleklé problémy, které nikdo neřeší. Takže je super, že s tím začlo něco dělat

Osobně se mi na ženy.cz líbí, jen si myslím, že by to chtělo trochu větší dohled nad diskuzemi-mnoho je jich tu zakládáno několikrát a nikdo je nemaže, občas tu jsou i nevhodné příspěvky-ať už reklamní nebo jiné..

Jinak - u mě dobrý
dedeckova
Kloa
| 19. 3. 2009 19:18
Tak to se máš! Ale je to teda zvláštní, že někomu to jde a jiným ne
:)
Dedeckova
| 19. 3. 2009 19:15
Nevím, čím jsem si to zasloužila, ale jde mi to:)

Přes deníčky mi naopak přihlášení opravdu nejde, vždy mě to vyhodí, že je špatné heslo (i když samozřejmě není, jinak bych si nestěžovala).

Lucajda a Kloa: jsem ráda, že taky netoužíte po inovaci:)
inovace
n
| 19. 3. 2009 19:09
MonikaK: Tak fajn, že už se s těmi problémy něco dělá, snad programátoři brzo odhalí závadu a dají všechno do pořádku Ke všem výčtům technických problémů ještě pro úplnost dodávám, že mě se někdy stává, že když se zaloguju a kliknu na "můj deníček", ocitnu se v deníčku uživatelky "nozulka". Už se to asi 14 dní nestalo, ale když se stane, je to dost nepříjemné, protože do svého deníčku pak můžu jen jako návštěvník, spravovat rubriky můžu totiž právě v deníčku nozulky (čehož, samozřejmě, nezneužívám ).

Co se týče inovací, tak vzhled stránky bych, stejně jako Dedeckova, určitě neměnila - celkový vzhled a prostředí mi připadá moc příjemné, navíc jsme už na tu naší starou dobrou Victorku zvyklé . Opravdu nás spíš otravují ty neustálé technické problémy, které, když jsme byly Victorie.cz, jsem rozhodně nezaznamenávala. A ještě jedna věc - nevím, jestli je to jen můj subjektivní dojem, nebo to tak působí i na ostatní, ale podle mého se dost snížila obsahová kvalita článků v magazínu. Zatímco před rokem jsem si z článků odnášela docela cenné informace, tak teď už články skoro vůbec nečtu, protože obsahují spíš informace obecně známé. Týká se to především článků o Bio stravě, přírodní kosmetice atd. Přitom myslím, že zrovna ten zdravý životní styl by měl být pilířem tohohle magazínu.....

Tak držím palce, ať se problémy odstraní. Myslím, že nejsme až tak náročné čtenářky, stěžujeme si fakt jen na technické závady a na otravnou reklamu na celulitidu , tak snad se nám podaří sladit zájmy.
Dedeckova
Kloa
| 19. 3. 2009 19:02
A zkusila sis otevřít třeba diskuze Virtuální kafíčko nebo seznam všech deníčků? A to ti jde?
Přihlásit se v sekci deníčky jde, ale trvá to.

Co se týče vzhledu webu, tak jsem taky spokojená, je to všechno hezky přehledné. Do toho bych nevrtala nebo se to všechno rozjede
Hm
Dedeckova
| 19. 3. 2009 18:53
To je zajímavé, jsem asi jediná, kdo tady nemá žádné technické problémy.... Jediné, co mi vadí je, že se nemohu přihlásit, když čtu v sekci deníčky, a musím pro přihlášení do sekce diskuse. Ale jinak mi všechno funguje, jak má. Ale sice nejsem IT, ale nerozumím tomu, jak může mít většina problém se vstupem do diskuse a někdo vůbec.

A inovace ty bych teda opravdu nerada. Zejména ne, co se týče vzhledu webu. Inovuje se neustále všechno, nechte nám nepřizpůsobivým konzervám taky kousek planety
reakce
MonikaK
| 19. 3. 2009 18:12
Kloa:
ja chapu ze jde prevdevsim v prve rade o nastvani z nefungujici veci, ale kdyz uz tu ty namitky padly, tak je proste budu resit vsechny odpovědět
MonikaK
Kloa
| 19. 3. 2009 17:47
Zatím nám snad bude stačit, když to tady bude normálně fungovat bez problémů typu nezobrazování diskuzí, deníčků a vyhazování z diskuzí
Technicke problemy
MonikaK
| 19. 3. 2009 17:11
Dobry den vsem,

děkuji vam vsem za zajem o problemy na webu, hlavne tem , kteri mi poslali konkretni popis problemu misto jen pouheho stezovani si.

To Kloa: moc děkuji za obrázky s chybami tohle je nejlepsi zpusob, jak chybu zachytit, myslim ze nam to dost pomuze.

Ujistuji Vas, ze technicke problemy se resi, vsechny stiznosti preposilam programatorum a na odstraneni problemu se pracuje. Tyto problemy jsou mi neprijemne stejne jako vam, ponevadz mi podstatne zneprijemnuji praci.

Co se tyce "ustrnulosti webu" nemam pocit, že by se tu nic nedělo, spousta věcí se pripravuje a domlouvá, ale toto není záležitost jednoho dne ani pouze redakce.

Pokud máte jako čtenářky pocit že by se tu mělo něco inovovat a zlepšit, nic vám nebrání přijít s konkrétními návrhy a zaslat je na adresu redakce. takhle je to velmi obecné kritizovat ve stylu "stoji to tu za starou backoru" umim ve verejne diskuzi i ja, navic je to natolik obecne že z toho vyjadreni ani nelze poznat zda se mysli inovace ve stylu obsahu webu nebo technicke veci typu vhled webu atd.

Mate-li konstruktivni namety a pripominky, s radosti je uvitam a pokud to bude reálné, redakce se samozrejme pokusi vyjit ctenarkam vstric.

Monika Kváčková,
šéfredaktorka webu
Taky bych
Mira
| 19. 3. 2009 16:50
nechtěla, aby se to tu začalo ztenčovat. Je tu tolik príma děvčat.
Mira
Kloa
| 19. 3. 2009 16:32
Miro, právě naopak. Když ubudou "diskutéři" a zájem lidí, sníží se zájem firem o vkládání reklamy, reklama jim pak tedy nedá víc, ale méně, nebudou mít z čeho web "živit". Ale pryč od hororových scénářů, přijít o diskuze snad nikdo nechceme a nemyslím si a moc v to doufám, že tak daleko to nedojde. I když s ustrnutím a zhoršením stavu oproti Victorii souhlasím.

Tak už nás pusťte do diskuzí a dejte to tady dopořádku
Angelwoman,
Mira
| 19. 3. 2009 15:25
to s tebou plně souhlasím. Asi jim reklama dá víc.
problémy
angelwoman
| 19. 3. 2009 14:22
To s těmi deníčky nemá se současným problémem nic společného, všimla
jsem si toho už dávno. Když si prohlžíš deníčky, tak ty, které sis ty
přidala do oblíbených se objeví u každého deníčku a ptá se tě to,
jestli ten deníček, chceš taky přidat do oblíbených. Neznamená to, že
ty deníčky jsou oblíbené i u ostatních uživatelek, ale díváš se pořád
na své oblíbené deníčky

Každopádně, v dnešní době, kdy je tolik různých webů pro ženy, které si navzájem konkurují se divím, že
ženy.cz se takto zarazily na místě a nikam nesměřují, nic neinovovují,
atd. Naopak-ani to, co dřív fungovalo, není v pořádku, lidi tu
přestávají chodit.


Dávno bych přispěla na několik diskuzí-ale když mi nejdou spustit?! Člověk
se na to časem vykašle. A tak tady bude chodit méně lidí, tím pádem bude
tento web i méně zajímavý pro společnosti, které zde umisťují reklamní
sdělení, tím pádem ubude vlastíkovi webu peněz, atd. atd. No, však oni na to časem přijdou, pokud si nepřečtou tuto diskuzi
vlasta, Mariana
Kloa
| 19. 3. 2009 14:01
Vlasti, tak to nechápu jak to myslíš. Do oblíbených si každý dává deníčky jaké chce. Tohle myslím, že není tech. závada, jen ses přehlédla nebo kde to takto vidíš?

Jinak pravda, že mě marné pokusy někam se dostat nakonec odradily, deníčky prohlížím jen aktuálních deset nebo podle profilu v uživatele či ty, které mám uvedené v oblíbených. Stejně tak je to s diskuzemi.
A že jim není divné, že se tady na můj vkus diskutuje o dost méně než kdysi. Tehdy nebylo mezi aktuálními vidět diskuze den staré a teď jsou to třeba i dva dny ...
Avatar - Vlasta
A ještě přidám jeden já.
Vlasta
| 19. 3. 2009 13:49
Proč ve všech deníčcích jsou jako oblíbené kama -rádky Vlasta a Kloa ???

Zdraví Vlasta.
Taky si myslím,
Mira
| 19. 3. 2009 13:48
že za Viktorek to bylo lepší. A šéfredaktorka byla ochotná s námi komunikovat. Když jim nevadí, že se sníží sledovanost?,,,,
A taky by to mohli trochu oživit, co myslíte. Stačí jim jen to co to bylo a dál nic.
ahoj všichni
anonym
| 19. 3. 2009 12:35
dokud byly Viktorky tak to šlo bez problémů nyní to nestojí ani za tu zlámanou grešlynapíšeš a neuloží a jsi na první straně
Hm..
angelwoman
| 19. 3. 2009 08:15
Jenomže problém je, že lidi časem přestanou mít chuť to zkoušet a znechutí je to. Kdo má čas, pořád klikat na něco, co má fungovat po jednom kliknutí??? Takže jediný výsledek může být, že lidi tady přestanou chodit. Takže by se nad tím měla paní šéfredaktorka a páni programátoři zamyslet - protože jinak tady lidi prostě přestanou chodit....
taky
Atevi
| 18. 3. 2009 19:50
se přidávám,když jdu na tuto diskuzi říkám si jestli to dnes vyjde nebo ne.Dost často to po pár pokusech vzdám a zkusím to druhý den!!!
náprava
Kloa
| 18. 3. 2009 19:49
Mariano, doufám, že si to přečtou, nejsou to zanedbatelné problémy.
Prvně jsem myslela, že je závada ne mé straně přijímače, mazala jsem cookies, historii, pak jsem si ale všimla i pár snížností na dalších diskuzích a tak jsem založila tuto diskuzi, abych se ujistila, že to není jen můj problém.
O problémech s deníčky jsem už dříve psala přímo mail Šéfredaktorce, ale nic se od té doby nezměnilo, bylo mi jen sděleno, že problém předá programátorům, ale páni programátoři asi spí
A teď
anonym
| 18. 3. 2009 19:28
jsem chtěla na naší diskuzi a také mě to vyhodilo na titulní stránku. Ještě jednou to zkusím a končím, nemám na to nervy ani čas. Co s tím? myslíte, že to tady někdo čte, kdo by to mohl napravit,
Také
anonym
| 18. 3. 2009 19:19
mám ty problémy. Najet na seznam všech deníčku se už delší dobu nedaří. Píši normálním písmem a pak se půlka sama ztuční apod. Bývalo to lepší.
problémy na Ženy.cz
n
| 18. 3. 2009 17:12
Ahojky,
já nad tím taky už pár dní čím dál víc zuřím.... Do deníčků mi nejde se dostat snad 2 týdny, někdy mi to dokonce ani nezobrazuje nejaktuálnější deníčky na 1.stránce! Když se snažím vlízt do diskuzí mimo hlavní stránku, tak mi to hází stejnou hlášku, jako sem přikládala Lucka. Za poslední dva měsíce jsem mnohokrát přišla o článek nebo příspěvek, protože se mi neuložil . No a nebo se to všechno zasekne, napíše mi to Error, tak vložím příspěvek znovu a pak to tu je 2x. Hlavně nechápu, že se s tím nějak nic moc nedělá . (Super Luci, že jsi založila tuhle diskusi, třeba to webmastery nějak přinutí to opravit ). Když jsme byli Victorie.cz, tak jsem takovéhle problémy nikdy neměla .
Prohlížečem to určitě není, taky mám Explorer i Firefox a nefunguje to nikde. Ale je fakt, co tady někdo psal, že jsou v poslední době s internetem problémy - mě například posledních 14 dní blbne e-mail na Seznamu .
Není to o prohlížeči!!
angelwoman
| 18. 3. 2009 16:29
Prohlížeč s tím nemám nic společného, běžně spouštím tento web jak na Exploreru tak na Mozille Firefox a problémy jsou stejné u obou těchto prohlížečů!!!

To je interní věcí tohoto webu, prostě tu mají nějaké problémy-přetížený systém, já nevím, ale to mohou vyřešit jen oni.
renino
anonym
| 18. 3. 2009 16:14
kdyžtak dej vědět,jestli Ti to pomohlo,já už jsem o tom jiném prohlížeči slyšela,třeba to s ní bude fakt fungovat líp
problémy
anonym
| 18. 3. 2009 15:54
Holky, ty problémy nejsou pouze na žena.cz,ale jestli brouzdáte po internetu,zjistíte,že je to i jinde!My už vyměnili prohlížeč Explorer za Mozilla Firefox,ale že by změna k lepšímu??
No uvidíme a chce to mít zkrátka trpělivost,já se sem také tuhle dostávala dlouho a nakonec se mi to povedlo!!
Ale bývalo to lepší,kdysi!!!
Jen jsem chtěla dodat,že ty problémy o kterých tu píšete asi máme všechny!Leda,že by s tím něco udělali Computer Press, a. s., : W.D.A. Czech, s.r.o. W.D.A .Publisher v.4.1
tak uvidíme!!
Děvčata,
Mira
| 18. 3. 2009 15:53
připojuji se k vám. Zrovna včera mi u toho tekly nervy. Také si myslím, že by komentáře mohly být i pod fotkama. Třeba když hledáte někoho podle jména, musí se listovat v celém obsahu. Mělo by se dát vyťuknout písmeno a naskočily by jména. Nebo tak nějak. Myslím, že kvůli tomu i některá děvčata odešla.
Prostě by to chtělo trošku vylepšit a oživit.
diskuze, deníčky
Kloa
| 18. 3. 2009 15:09
Taky jsem se marně zkoušela dostat do jiných diskuzí než na úvodní stránce diskuzí. A taky mě moc mrzí, že nemůžu prohlížet deníčky :(( tedy pokud je pracně nevyhledám podle osoby v profilu ....
Je to hrozné!!!
angelwoman
| 18. 3. 2009 15:03
Nemohu se dostat na žádnou jinou diskuzi, než ty, které jsou v posledních aktualizovaných. Nejde mi otevřít ani Virtuální kafíčko, Péče o tělo ani zdravý životní styl - prostě nic.

To už je opravdu na pováženou

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
cudlik
2. 5. 2024 12:35
70398
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video