Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
zuzanajand...
| 16. 4. 2018 21:49
0
0
Reagovat!
houdle
| 17. 4. 2018 17:37
0
0
Reagovat!
zuzanajand...
| 17. 4. 2018 19:32
0
0
Reagovat!
itaubrova
| 19. 4. 2018 17:10
0
0
Reagovat!
zuzanajand...
| 20. 4. 2018 15:12
0
0
Reagovat!
oleandra
| 16. 4. 2018 18:40
itaubrova
| 19. 4. 2018 18:29
kudrnacka
| 20. 4. 2018 08:09
paulinabra...
| 11. 4. 2018 13:41
Gabulinka
| 10. 4. 2018 20:14
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.

já už si to začínám špatně pamatovat, ale bolesti jsem měla jen když jsem to přehnala s prací doma, nebo dlouhou chůzí co si pamatuju. Ono do těch šesti týdnů to pobolívalo při dlouhém ssezení třeba, možná jsi moc aktivní..?? nevim jestli už chodíš do práce, jsi po LAVH?? Uber tempo víc odpočívej a spi, já byla unavená fakt šest neděl, pak se to zlomilo. 
,jak to bolelo,když jsem byla v klidu,bylo to v pohodě,můžu říct, ze zrovna v 5tydnu mi to bolest přišla nejhorší,doktor říkal ze se vše ještě hojí(operaci jsem mela řezem),ale po 6tydnu,opravdu jakoby ze dne na den se mi ulevilo a přestala leva strana bolet,operaci jsem mela 7.2.a 3.5.už nastupují do prace,cítím se už dobře,občas me ještě dole na levé straně picha, ale už to není nic proti tomu co bylo v tom 6 ti neděli
,uvidíme jak to budu zvládat v práci,tahání těžších věci me nemine
,pa!Marketa
nevim proc ???kazdopadne dekuji za odpoved.Jana


Taky vám kvůli takovým myomům brali celou dělohu?
. Cvičte po operaci, pánevní dno je důležité, já se bála inkontinence, ale je to OK, naopak lepší, protože děloha utiskovala všechno kolem. 




