Diet+ - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Diet+

Diskuze

anonym
| 31. 3. 2014 22:49
Na diety jako takové jsem nikdy moc nebyla. Párkrát jsem je vyzkoušela, ale nikdy jsem to nevydržela déle než dva týdny. Asi na to prostě nemám vůli. Ale zkusila jsem pak před jídlem brát Obethin. Ten mi zaplnil žaludek a já pak jedla méně a na váze se to brzy projevilo. Za mě doporučuji :)
co na to říkáte?
feelgreat
| 29. 3. 2009 15:22
http://loseweight.snadno.eu/Uvod.html myslíte, že by to stálo za zkoušku?
úspěch s diet plus?
Natty
| 13. 3. 2009 17:11
Ahojky holčiny, narazila jsem na jídla diet plus a pár jich vyzkoušela a musím říct, že mi moc chutnali. Nyní uvažuji, že bych si přes net objednala nějaký ten balíček, nejspíš na měsíc a tak jsem chtěla vědět, zda s tím máte některá zkušenost? Potřebuji do léta pár kilčo shodit a toto se mi zdá optimální řešení. Mám málo času vyvářet si zdravé pokrmy a toto je jednoduché,ač teda za značnou částku peněz,což nepopírám,holt za pohodlí se platí.Podařilo se vám někomu na této dietě shodit pár kilčo?Za všechny příspěvky děkuji
diet+
petulinecka
| 16. 11. 2008 09:30
Ahojky lidičky, mám kamarádku , která s výrobky diet+ zhodila třicet kilo. nikdo nevěděl jak až ted nedávno to prozradila, že to bylo dietními jídly z internetu.

myslím si že jídla nemužou být špatná, protože je vídávám v kdejakem zdravem obchodě, takže asi by to měly mít ověřené ne,?
a myslím si že za jídlo 4 tisíce měsíčě není až taková pálka. Vždyt to máte 170korun na den tam píšou.Což mi přijde v dnešní době akorát, ne??
Diet+
Kutzik
| 25. 3. 2008 12:33
Ahoj všichni, mám známou, která u Diet+ pracuje a tak jsem mohla víceméně všechny výrobky vyzkoušet. Ale dietu s těmito produkty bych nedržela. Jednak cena není zrovna povzbující, ale jsou pokrmy, bez kterých bych se neobešla a to se s tímto neslučuje. Nicméně využít to jako zjednodušení diety je to fajn. Jídla jsou dobrá (alespoň mě chutnaly), saláty i teplá jídla. Různá masa a jako přílohu si můžete vybrat rýži, těstoviny, kuskus nebo brambury. Saláty jsou tepelně zpracovány, takže vydrží. Nemusí se to skladovat v lednici, ale může. Na každé jsou uvedeny nutriční hodnoty. Moc mi chutmaly i sušenky, oba druhy. Čaje nejsou špatné, ale jsou slazeny umělým sladidlem a to mi moc nesedí. Svačinové tyčinky jsou vynikající. Pokud někdo nerad vaří, tak je to pro něj ideální.
Diet plus a podobné
KajsaV
| 5. 2. 2008 10:21
Ahoj holky, musím říct, že jsem nikdy diet plus nezkoušela a ani se o něj nijak zvlášť nezajímala, ale podle mě jsou to zbytečně vyhozené peníze. Vždyť pokud se zdravě stravujete, můžete si sami připravovat zdravá a dietní jídla a pokud není čas, tak já osobně to řeším výrobky ŠMAKOUN a to zejména saláty, které stojí 28,- a mám super dietní obídek a za pár kaček. Pokud jste nevyzkoušely, určitě doporučuji, k dostání jsou výrobky hlavně v Tescu a některých Fitness centrech. Kromě salátů vyrábí třeba také párky, pomazánky atd.
Diet Plus
LucikR
| 5. 2. 2008 07:41
Ahoj, prosímtě pokud si vyzkoušla výrobky Diet Plus, mohla bys mi napsat, jaké jsou, co ta trvanlivost a tak? Chtěla bych si to taky objednat, ale nemám s tím žádné zkušenosti, předem moc děkuju, Lucka.
mléko
Raffaelo
| 28. 7. 2007 22:53
ano je to tak, krabicové mléko je mrtvé mléko a myslím, že málokdo si to uvědomuje.. takže si myslím, že už pak je jedno, jestli má o 1 % tuku víc nebo míň.. myslím, že "zlatý Strakonice" byla nejlepší doba...
Trvanlivost výrobů DIET+
petronela
| 28. 7. 2007 15:40
Hrozíte se tady nad neuvěřitelností dlouhé trvanlivosti salátů a ostatních jídel.......a jistě spokojeně a bez výčitek kupujete domů celé rodině například krabicové mléko,že? To čerstvé by taky ve špajzu nevydrželo ani 24hodin !!! To mě jen tak napadl jeden z mnoha příkladů,které si ani neuvědomujeme a kupujeme a bez výčitek konzumujeme.
...
Ivet
| 27. 4. 2007 07:08
Tak to je opravdu mazec, ale u mě to nehrozí určitě
no blééé
zuzi777a
| 26. 4. 2007 22:10
Tedy to je dílko přírody a plastického chirurga (prsa???)!
To mi nehrozí, já se mám ráda!Jen by mě zajímalo , kolik je jí asi let?
fotka
hanna
| 26. 4. 2007 20:58
Dost síla
Raději budu mít nějaký ten faldík
fotka
Raffaelo
| 26. 4. 2007 14:38
No to je opravdu nechutné bléééé tak do toho mám hodně daleko a navíc potřebuji nabrat svalovou hmotu, takže papat musím
Fotka
Beauty
| 26. 4. 2007 14:16
A ještě jedna ze zadu...bez komentáře
Fotka
Beauty
| 26. 4. 2007 14:12
Holky abyste to nedopracovaly do těchto " kvalit ". To je síla co??!!
Mňamiky!!!!
Ivet
| 26. 4. 2007 13:47
Tak jsem si dnes poprvé dala hlavní jídlo od diet+ pene s boloňskou omáčkou a musím říct že mi to moc chutnalo!!!!Doufám že všechny jídla budou tak dobré...Vím že je tam chemie ale co docela to chutná a když něco shodím taky to nebude na škodu
chemie
Ivet
| 26. 4. 2007 11:01
ahojky s tou chemií to nejspíš bude pravda, ovšem jak si zcela správně podotkla to bychom mohly jíst jen bio věci, vždyť i zeleninaa ovoce je v normálních obchodech plná chemikálií, aby nepodlehla skáze rychleji uzrála a podobně,takže si myslím že dát si občas jídlo od diet+ není taková katastrofa, když jinak jíš vcelku zdravě.
Saláty bych si rozhodně nekupovala ty si udělám čerstvounké pěkně doma.Zrovna dnes po diet+ sáhnu na oběd, už se těším jaké to bude kámoška říkala že jsou to dost chutné jídla, uvidíme, ještě vám napíšu.zatím pa pa
diet+
zuzi777a
| 26. 4. 2007 10:52
Včera jsem měla možnost podívat se do prodejny Vitaland, kde mají Diet + v nabídce.
Paní byla taková mluvná a ochotná, ceny shodné s netem. O salátech jsem se schválně zeptala- jsou to saláty sterilované, tj fakt jen nouzovka pro zbohatlíky (dle mého) Cena je 49 Kč, což je za 250g docela hodně, když si vezmu, že bych to měla jako kdybych si namíchala Moravanku (salát- ne muziku ) s tuňákem, nebo kuřecím masem..... Takže , taky - pokud nakoupím, tak jen jídla a těstoviny abych si mohla svůj jídelníček obohatit, ne se vydávat z peněz za něco, co je ve finále jen konzerva.....sice hezky zabalené a naaranžované, ale konzerva.
Mmch, mám dole od poloviny února 9kg, inspirace k dietním jídlům aby byla chutná , mi začíná fakt scházet. Takže každé obohacení a změnu jídelníčku beru s povděkem, jen nechci hubnout moc "draze" . Zuzi
diet+
Raffaelo
| 26. 4. 2007 10:44
Holky ono není divu, že ty jídla vydrží tak dlouho, ono se stačí mrknout na to co obsahují a je to jasné. Je to samý konzervat a samá chemie. Takže pro hubnoucí účely to je v celku dobré, pro ten obsah kalorií, ale zase po zdravotní stránce, je to úplná šílenost a fujky fuj takže je opravdu daleko lepší si doma něco ukuchtit nenáročného, ale hlavně zdravého i když i to je diskutabilní, protože to co není bio výrobek tak už také není zdravé a zachvili nebudeme moc jíst vůbec nic, abychom náhodou nebyli nemocní, nebo něco nechytli... je to šílenost co se poslední dobou děje..
:-)
Ivet
| 26. 4. 2007 06:13
Ahojky holky saláty sjem si taky vůbec neobjednávala, ty si udělám přece domaJe nějaké proteinovky ty sušenky, a pár jídel pro případ že si nestihnu navařit něco lehkého den předem
zatím pa pa
diet+
Kloa
| 25. 4. 2007 22:35
Sleduju už tuhle diskuzi od jejího zrodu a taky pořád nechápu jak může zeleninový salát vydržet půl roku jen tak ve špajzu Nejraději mám zeleninu čerstvou, když si třeba udělám více salátu z čínského zelí, tak mi už druhý den nechutná, lístečky už jsou takové bez života, tak končí u sle***k a to jsou jen dva dny, co teprve půl roku Ještě jsem se u něčeho takového s tak dlouhou zárukou nesetkala, ať v bio nebo nebio obchodě, naopak bio se ještě dřív kazí, protože ho neudržuje při životě žádný konzervant.
Jinak ale holky nechte si chutnat
diet+
anonym
| 25. 4. 2007 19:10
Holky, to mi netvrdte, ze ty salaty, co prodavaji vydrzi pul roku co to je za zeleninu? Preci i kdyby byla vakuove balena, tak to nemuze byt dobry..... zelenina je zelenina a nejlepsi je cerstva
:)
Ivet
| 25. 4. 2007 06:27
Díky za radu určitě se na stránky podívám, no zkus se poptat na diet+ protže oni ho prodávají i v lékarnách ale ne ve všech, já už jsem na jednu u nás v Rožnově přišla a mají to tam prej ještě za lepší ceny než na internetu tak uvidíme, zatím jsem tam nebyla když mám zásobu z netu.

Tady u diet + je fakt výhoda že se to nemrazí ani nedává do lednice protože to by mě máti asi uškrtila kdybych jí přeplnila mrazák a ledniciJá nás doma 5 tkaže lednice je pořád plná a ještě já bych jedno patro zabrala, to by neprošlo
Zaítm pa
diet+
zuzi777a
| 24. 4. 2007 21:58
Děkuji za tip! Asi si něco z jejich nabídky taky objednám.
Znám nabídku expresmenu-( www.expressmenu.cz) to jsou zamražené jednoporcovky o hodnotě 1400- maximálně 1700kJ. Dojela jsem si pro ně přímo do výrobny v Trutnově( cena za 12 jídel zakoupených tam je 600Kč), ale zavážejí do různých měst( prý cena je pak kolem 60Kč/kus), takže koho by to zajímalo, zkuste se tam domluvit.
Také mám ráda pestrou stravu, ale občas potřebuji svým hubeným chlapům doma (muž a dva synové jsou štíhlí , dcera je buchta po mě ) uvařit nějakou kalorickou bombu.Takhle mám v mrazáku pro sebe mňamku a nezávidím jim.
trvanlivost
Ivet
| 24. 4. 2007 14:15
ahojky tak o to sjem se taky zajímala, a fakt to stačí jen dát do skříně nebo do spíže ani v lednici to nemusí být a pokrmy skutečně vydrží minimálně půl roku!!!!A to vím z přímého zdroje kámoška s tím má hodně dobré zkušenosti a nemůže si diet+ vynachválit, tak s chutí do toho
Ivet
anonym
| 24. 4. 2007 13:23
Ahojda Ivet, mám na tebe dozat ohledně trvanlivosti tohoto jídla? Taky bych si rada objednala a počítám, že bych si toho vzala více,...........Dá se to třebas zmrazit nebo jak ty s tím budeš nakládat?
Konečně
Ivet
| 24. 4. 2007 12:39
Tak mi dnes konečně došlo jídlo z diet+ a vypdá opravdu moc dobře!!!!Už jsem zkusila ty jejich sušenky a na takový lehký mlsek jsou fakt dobrý nejsou moc sladký prostě chutnají mi.
Jídla vypadjaí dobře ale zatím jsem žádné neměla to až nebudu mít navaříno
Taky poslali návod na to jak zhubnout ve 4 fázích, tak to jsem si docela dobře početla.Taky o produktech které kdy doporučují, některé spíše k obědu a některé zase k večeři.

Ale kámoška už mi říkala že jsou jídla moc dobré tak jsem zvědavá jeslti mi budou taky chutnat, ikdyž já jsem asi zvláštní chutná mi všechno a co ne tak tomu časem příjdu na chuť
zatím papánek Ivule
;-)
Ivet
| 19. 4. 2007 10:57
jj přesně tak jsem to myslela a navís mě zaujalo složení těstovina a těstovinové rýže to jsem ještě neviděla ani ve zdravé výživě že by mouku nahradili sojovými bílkovinami, tak jsem zvědavá jak to bude chutnat,ale asi dobře já ted ulítívám na sůru tofu a moc mi chutná tak proč by mi nechutnaly i tyto výrobky, no uvidíme jak mi to příjde zase budeme chtřejší
=o)
Raffaelo
| 19. 4. 2007 10:10
To je fakt že za to poštovný má člověk jeden ale i několik výrobků navíc =o( je to šílený fakt. To vidím i když si objednávám čočky. A s tím vařením doma, to je je fakt, ale když člověk nestíhá a má po ruce tady tohle v mražáku nebo v lednici, tak je to fain, není to jídlo na pořád to zase nee
...
Ivet
| 19. 4. 2007 10:10
No mám dvě práce tak někdy to prstě nejde zvládnout, a tak sjem snědla co bylo po ruce!!!Já se taky nechci stravovat vyloženě diet plus, ale když mi prostě nevyjde čas tak proč si nepomoci takto.zatím pa

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
DIS
25. 4. 2024 23:34
408
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video