Hydroxycut - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

hydroxycut

Diskuze

anonym
| 5. 11. 2013 12:47
Prášky na hubnutí - http://track.acaiberry900.cz/…t/AcaiBerry-900/?… Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.
anonym
| 26. 7. 2013 11:38
Mám 65kg a potřebuji se dostat na 60.
Od hydroxycutu jsem očekávala, že mi pomůže dodat energii a pomůže shodit.Zatím po deseti dnech užívání můžu říci, že nemám vůbec chuť na sladké.Na cvičení vůbec nemám sílu. Od té doby co toto užívám jsem slabá jako moucha. Takže s energií jsem na tom hůře než před užíváním.
Uvidím jestli se časem něco změní a dám vědět.
anonym
| 9. 5. 2012 12:38
PRODÁM LIPO6 191ks tablet (doporučené užívání na 8.týdnů) info, návod, nutriční hodnoty, vše přibalím. Cena 1150kč, POŠTOVNÉ HRADÍM JÁ. slunickoxs@seznam.cz
Nutrex LIPO - 6
Norwayka
| 6. 3. 2009 08:25
Prodám

Nutrex LIPO-6 http://www.fitness-24.cz/…ku/nutrex-lipo-6

chybí tam jen dvě tablety...

Nechá to tak za 800,-

Kdyžtak do zpráviček vice info

Kámoška si ho koupila.. ani nevim proč, je hubená dost a nějak ji to
nesedlo...ale prostě viděla, že to na kámoše fungovalo, tak to musela
mit taky...
Hydroxycut
Kami
| 9. 1. 2009 12:33
Taky jsem se jednou nechala zlákat koupí Hydroxycutu a vyhodila za něj ty nekřesťanské peníze. Nezhubla jsem po něm. Bylo mi z něj špatně od žaludku, tak jsem ani nemohla cvičit, neměla jsem sice chuť na jídlo, ale to jsem nebrala jako výhodu, protože tím mi akorát mizeli svaly a ne tuky. Takže už nikdy více!
První "vlaštovka"
Blanch1
| 18. 11. 2008 08:50
Ahojky! Moc děkuji za podporu a cenné rady. Konečně se po dlouhých týdnech dostavila první "vlaštovka" a kilíčko je dole. Centimetry pochpitelně také měřím, vím že je to důležitější než samotná váha. Příští středu jdu na vyšetření kloubů, tak se poradím s lékařem jaký sport je nejvhodnější. O plavání nepochybuji, tam je to jasné a powerjoga je taky super.Má sice cviky, kde se používají kyčelní klouby a třísla, ale těm se vyhýbám, protože v těch místech mě to nejvíc bolí, ale jinak je to fain cvičení. Na chemii se tedy vykašlu, myslela jsem si, že to asi tak jednoduché nebude, ale znáš to.... Člověk chce vyzkoušet všecko, obzvlášť, když něco nejde tak, jak by si přál. Tak jsem moc ráda, že jsi se se mnou podělila o své zkušenosti. Jsou před náma Vánoce, tak mě ta pevná vůle snad neopustí. V létě chceme jet sk moři, takže do té doby musím být na svých 65 kg.Ještě jednou Ti děkuji za názor a podporu a jako poděkování posílám foto našeho 5ti měsíčního pokladu.
Pro Blanch1
csctina
| 12. 11. 2008 15:50
Ahoj ja ten "zazrak" mam uz taky vyzkouseny a rada se s tebou podelim o sve zkusenosti. Jednoduse receno firmy produkujici Hydroxycut a podobne zazracne prasky na hubnuti jen vyuzivaji neznalost uzivatelek a tesi se z jejich ochotnosti platit silene penize za nic. Jen do sebe budes tlacit chemikalie 6x denne. Ja jsem taky chtela zhubnout a taky jsem si rikala jak delam vsechno spravne - dobra strava, cviceni atd. Jenze. Po mesicnim brani Hydroxycut se v podstate nic nedelo, jen jsem nemohla spat (vysoky obsah kofeinu v tabletach) a celkove jsem se necitila nejak zvlast v pohode. Pak mne nastesti oslovil trener v posilovne a nabidnul sestaveni treninku a jidelnicku. Abych to zkratila - za 6 tydnu jsem schodila 4 kila a za 4 mesice byla na vaze kterou jsem chtela mit. Vse diky pravidelnemu treniku v posilovne a hlavne upraveneho jidelnicku. Teprve pak se zacaly dostavovat vysledky. predtimn jsem si opravdu jen domyslela jak vse delam spravne. Zezacatku jsem si vsechno zapisovala - v kolik hodin a co presne jim - a kdyz jsem to nezapsala vedela jsem, ze sidim jen sebe samu. Taky jsme si zapisovala jak casto chodim cvicit a na jak dlouho a jake partie procvicuju. Ted uz je to rok co jsem stale na stejne vaze, stale dodrzuji zdravy jidelnicek - jim 5-6x denne male porce a hlavne pravidelne a 3 hodiny pred spanim uz nic nejim. Ovoce hlavne dopoledne, odpoledne a vecer zeleninu. Uz necvicim tak usilovne jako predtim, ale je to ted muj zivotni styl. A plavani jen vrele doporucuji, protoze ty tuky ktere se moc nedarily odbourat cvicenim se plavanim jakoby samy rozpustily. Ale opet je nutne plavat poctive a minimalne 1 km. A co se tyce penez tak jen lituju, ze jsem toho trenera nepotkala driv a nedala penize jemu, ale podivne firme ktera se tesila z meho chtice zhubnout bez usili. A na zaver jeste jednu radu - namisto vahy si porid metr a zmer se nez se vydas do posilovny nebo plavat. Kolikrat jsem na vaze nevidela zadne vysledky, ale byla schopna zapnout kalhoty, ktere jsem predtim sotva pretahla pres stehna . Preju hodne stesti!
Hydroxycat
Blanch1
| 12. 11. 2008 14:36
Ahoj ženský! Jsem tady dnes nová, ale koukám, že stejné starosti jako já má skoro každá. Jsem 5 měsíců po porodu a nemužu se dostat zpět na svou váhu. Měřím 170 cm, před otěhotněním jsem měla 65 kg, teď mam 72 a víc dolu to nejde ať dělám co dělám. Cvičit můžu jen cviky bez poskakování( po porodu se mi rozjela artroza - šíleně to bolí), takže žádný aerobic. Pokouším se o jógu a začnu chodit plavat. Snad se váha pohne dolu. Když ne Objednám si ten zázrak o kterém tu píšete. Tak mi držte palce, ať to jde i bez prášků.
Pro VIP
Verona
| 22. 5. 2008 15:54
Ahoj VIP.
Koukám, že výchozí váhu a to 78kg máme stejnou.
Můžeš napsat jaké máš zkušenosti s Hydroxycut24?
Já užívám od včerejška ten obyčejný s názvem Hydroxycut.
Máš už nějaké výsledky? Taky jsem se chtěla zeptat na skořicové zábaly - jsou opravdu tak dobrý? Jak jsi byla spokojená ty?
Budu moc ráda,když napíšeš.
Zatím se měj krásně.V.
Hydroxycut
Verona
| 22. 5. 2008 15:16
Ahoj zdravím všechny hubnoucí.
Jsem tu nová a už nějaký ten čas pokukuju po netu po diskusích co mají co dělat s hubnutím protože tato část se mě velmi týká. Je mi 33let měřím 174cm a nyní vážím 78kg.
Já vím je to děs a proto jsem se rozhodla něco s tím udělat. Né jen teď již schazuji kilogramy něco přes rok. Začínala jsem někde asi na 93kg.A chtěla bych se dostat aspoň na 69kg , ale spokojila bych se i se 70kg !
Z netu jsem si objednala Hydroxycut a doufám, že mi pomůže jako jiným pomohl.
Od včera jej užívám a musím říct, že jsem musela omezit mou velmi oblíbenou kávu a jinak se cítím jako by stále plná jídla. .
Jestli je tu někdo kdo taky užívá Hydroxycut prosím napište svoje zkušenosti.
přeji všem příjemné hubnutíčko a já zasepříjdu říct co nového a jak to se mnou vypadá.
Mějte se krásně.
hydroxycut
aknela
| 12. 4. 2008 20:21
Zdravím všechny co se snaží zhubnout nějaké to kylčo.jen bych chtěla reagovat na názor,,proč hubněš,máš ideální váhu,,.já mám totiž při své výšce také ideální váhu,ale ty centimetry rozhodně ideální nejsou.Také sem se snažila hubnout snad všemy možnýmy prostředky,upravená strava,pohyb,dostatek tekutin.jednou za čas jsem si i dopomohla nějakýmy preparáty.neříkám,že to bylo všechno k ničemu,ale žádné valné výsledky to nepřineslo.Proto si myslím ,že s vědomím ,že na každého zabírá něco jiného,by si měl každý měřit podle svého gusta a né odsuzovat lidi co zhubly byť s pomocí chemie.Ne každý má čas a chuť trávit veškerý volný čas v posilovně.Fandím všem hubnoucím a blahopřeji zhubnutým...........P.S. ten hydroxicut jsem si objednala taky
Ja nic
steffi
| 20. 2. 2008 19:11
Ahojte, ja asi proste zhubnout nemuzu...na me nic nezabira. Dobrala jsem cele baleni, cvicila min. 2x tydne + dlouhe prochazky, lyzovani, dokonce cely tyden min. 3hod. sportu denne, brusleni, jim zdrave...jedinny prohresek byl obcas kolacek ke kave.
Jsem z toho docela nestastna a tak se zacinam mit rada, tak jak jsem, zas takova hruza to neni...jen me to mrzi, chtela jsem dolu tak pet kilo...
Jitka29
KajsaV
| 20. 2. 2008 10:54
Ahojky
Hold za nemoci člověk nemůže, z toho si nic nedělej. 3 kila za měsíc jsou super, gratuluji a jen tak dál. Myslím, že to je tak akorát, 6 kilo za měsíc je dost, pak by se Ti mohly udělat strie...přijde mi že tenkrát když jsem zhubla měla jsem je skoro všude, ale za tu dobu se to srovnalo a je to OK...takže lepší pomaleji, aby se s tím tělo pěkně srovnalo...


Z občasného hřešení si nic nedělej, z toho že si jednou za čas něco dobrého dáš nepřibereš ty kila nazpátek neboj...je potřeba se taky někdy odměnit když si to zasloužíme a ne se pořád omezovat...
Já jsem teď v pohodě...kupodivu ač je ten Hardcore o moc silnější a je tedy jak píší pro chlapy, tak beru jen dvě tablety denně a je mi dobře, vůbec žádná nevolnost, žádný vedlejší účinek...
KajsaV
Jitka29
| 20. 2. 2008 08:23
Ahojky,
tak já měla smůlu, dostala jsem angínu a v jejim průběhu jsem Hydroxycut přestala užívat, prostě mi nebylo dobře a soustředila jsem se hlavně na to, abych užívala pravidelně antibiotika a potila se v posteli. Taky jsem 14 dní necvičila, teď už jsem to dohnala, byla jsem v pondělí i v úterý, snad to vyjde ještě ve čtvrtek, protože o víkendu odjíždím na chalupu, tak vím, že se na cvičení od pátku nedostanu. Taky jsem do toho měla narozeniny, takže opět došlo k porušení jídelníčku, dneska jsem dostala odvahu se zvážit a světe div se, váha mi zůstala. Takže se všim všudy, po měsíci s H a cvičením 3 kg dole, což by docela šlo. Škoda jen toho výpadu, už mohlo být dole 5 kg, ne-li 6 . No teď už jde do tuhýho, blíží se jaro a já pořád vypadám, tak jak vypadám, snad mě to pomalé oteplování donutí být zodpovědnější. Jinak jsem s H moc spokojená, nepociťuji už vůbec žádné vedlejší účinky. Objednám si proto další balení, abych to pravdu dotáhla do konce. A co ty a tvoje nevolnosti? Doufám, že už je to lepší. Pa J.
Váha
Miky
| 13. 2. 2008 17:26
Tak co, holky, kolik jste zhubly???
hydroxycut 24 - start
Rennie29
| 8. 2. 2008 19:32
Zdravim, tak jsem precetla snad uz cely internet o tom Hydroxycut a min. tyden jsem si ho objednala.Prisel mi ve stredu a vcera jsem s tim zacala, coz bylo 7.2. Ja osobne si nemyslim, ze by to tady byla jen reklama, spousta lidi pise sve nazory a ja ho hodlam napsat taky pokud zhubnu nebo zhubnu. Jsem 2 mesice po porodu a diky tomu ze se mi neudelalo po cisari dostatek mleka, tak uz nekojim a mohla jsem to zacit uzivat, jinak je to v tehot. a behem kojeni zakazano. Merim 167cm a vazim ted 78kg potrebuji dat vahu na 60kg. V tehotenstvi jsem vazila az 95kg a hned jak jsem porodila tak jsem mela 80kg takze o 15 min no a ted mam nejakych 78kg, zacala jsem poprve v zivote zdrave jist a to zeleninu fakt nesnasim, ale jim 5x denne, male porce, na obed asi nejvetsi bych rekla a jak jsem si nikdy nehlidala pitny rezim, tak ted si ho sakrys hlidam! Nejak jsem se nastvala a fakt jsem rekla ze budu bojovat, a je mi jasne ze tyto prasky mi nepomuzou kdybych jedla sladke a tucne a valela se na gauci. Sice jsem jeste cvicit nebyla, protoze po cisari jsem nemohla, ale doktor riikal ze od 2 mesice zlehka muzu. Ja se rozhodla chodit i na masaze, kde mi delaji ruzne zabaly a zrovna ted si jdu udelat skoricovy pry pekne odbourava tuk, takze si myslim ze jak to vsechno nakombinuju tak to musi jit zakonite dolu a pokud ani toto nepomuze tak jdu k doktorovi!!!!! Podle me ten Hydroxycut je brutalni spalovat tuku ale musi se fakt clovek hybat a ten jidelnicek zmenit. Dle meho nazoru samotny Hydroxycut nepomuze. Tak se tady holky mejte pak se ozvu a co jsem cetla sice je to hodne silne ale obsahuje to rostliny!!! si to klidne prectete a na www.hydroxycut.com uz prodavaji i hydroxycut bez kofeinu, akorat nevim zda i u nas..ja sama nikdy kafe nepiju tak nevim co to se mnou udela..koupila jsem hydroxycut 24..tak pa pa
Jitka29
KajsaV
| 8. 2. 2008 14:54
Ahoj Jitko tak jak pokračuješ? Z předchozího příspěvku jsem pochopila, že jsi o víkendu zhřešila a že si z toho děláš hlavu. Vůbec to neřeš, občas ujede každý, to se nedá nic dělat, hlavně hlavu vzhůru a aby vydrželo odhodlání a vůle. Držím palečky, ono to půjde uvidíš...
Já jsem dobrala testové balení...brala jsem 3x denně jednu tabletu a dá se říct, že mi bylo nonstop špatně. Ke konci už to bylo lepší, takže si snad tělo začalo zvykat. Objednala jsem si teda velké balení a oni to nějak popletli a místo klasického H. mi samozřejmě poslali Hardcore pro kulturisty. Přítel říkal, že to mám zkusit, že jsem beztak kulturistka tak jsem se rozhodla do toho jít. Beru nižší dávky, protože je to fakt rána a jelikož je to určeno chlapům, tak nechci nic přehánět. Začala jsem na jedné tabletě denně a teď jsem začala brát dvě...zatím jsem v poho, špatně mi nebylo ani jednou, tak uvidím...
první týden za mnou
Jitka29
| 28. 1. 2008 14:48
Ahoj všem, tak já už mám za sebou první týden, nevolnosti nepociťuji vůbec , spím jako dřevo, jen ty fofry na záchod, ale je to podle toho co sním, už jsem vysledovala, že po něčem jdu hned, po něčem za chvíli a něco strávím úplně bez problémů. V podstatě jsou to kombinace jídel, které mi tyhle problémy způsobovaly i dříve, ovšem teď intenzivněji. Ale dá se to . No a jak hubnu? Na pásku u kalhot jsem o dírku dál, na váze nic moc, asi roste svalová hmota. Ale o víkendu jsem žrala . Byla jsem dva dny zavřená doma, měla blbou náladu z počasí a z chlapů a tlačila do sebe plno jídla, jako by to byl fet, bez kterýho zkolabuju. Takže po měsící trápení jsem tomu nasadila korunu . Dobrý ne?
chyba
KajsaV
| 28. 1. 2008 11:07
...omlouvám se za chybu, samozřejmě tam má být že mi jdou svaly vidět "víc" a ne "dřív" Ach jo, se nějak neumím nastartovat při pondělku.
Hydroxycut
KajsaV
| 28. 1. 2008 11:04
Ahoj holky!
Tak dneska šestý den a nevolnosti stále přetrvávají. Trošku žaludek na vodě, prostě takový divný pocit. Aktivně jsem si už objednala celé balení 150 tablet, tak snad ty nevolnosti brzy přejdou, protože se to asi nedá vydržet věčně.
Jinak co se týče nějakého pozitivního účinku, tak už je poznat, že jsem se zbavila vody v těle, protože už mi jdou vydět svaly na rukou dřív než předtím. Dneska jdu cvičit, tak se pro info zase zvážím.

Mějte se krásně a všem držím palečky a hlavně výdrž v boji s kilogramy.
KajsaV
Jitka29
| 25. 1. 2008 14:13
Tak vzhledem k tomu, že mám tyhle problémy opravdu často, tak ty první dny jsem tomu nevěnovala pozornost, až dneska jsem si uvědomila, že už to asi nebude jen tak. Většina hubnoucích přípravků má projímavé účinky, ale u spalovače tuků bych to nečekala , jenže s mým zažíváním zamává úplně všechno, to zase vím, takže kdyby někdo před tím, než jsem si objednala 150 tbl., někde napsal, že H. projímá, vůbec bych do toho nešla. Na kafe jsem byla docela zvyklá, se spánkem problémy také nemám, ale s tím zažíváním je to horší. Uvidím jak se budu cítit příští týden.
Jitka29
KajsaV
| 25. 1. 2008 13:42
Jejda tak to mě mrzí, a to máš teprve dnes poprvé nebo už Ti to dělalo od prvního dne? No jo kofein, to je síla...Já si pročítám na internetu různé diskuze o Hydroxycutu a řada holek pociťuje vedlejší účinky. Připadá mi, že tohle může bez problémů rozchodit jen silný "kafař" Já užívám dnes třetí den a pořád taková divná nevolnost, takže budu udržovat dávku a čekat až se s tím moje tělo srovná a to doufám, že si zvykne rychle, protože jsem si právě objednala balení 150 kapslí...

Tak držím palce ať to brzy přejde, snad Tě to nebude trápit dlouho
první problém po týdnu s H.
Jitka29
| 25. 1. 2008 13:14
Tak mám první problém, je jasný, že něco muselo přijít . A tohle se určitě nestane každé z Vás. Potvrzuji tímto, že Hydroxycut projímá, už před užíváním jsem chodila 2x až 3x denně, teď to radši ani nekomentuju . Ale vím, že většina holek má opačný problém a tuhle změnu uvítají, tak holt uvidím, jak dlouho to vydržím, popřípadě, jestli se to třeba časem srovná.
Jitka29
KajsaV
| 25. 1. 2008 09:24
Ahoj Jitko
Držím palce a jsem ráda, že Ti to vychází a nepociťuješ téměř žádné vedlejší účinky.
Já jsem měla trošku obavu z toho spaní, ale opravdu usínám úplně v pohodě bez problémů. Včerejší 2. den užívání byl trošku lepší. Sice mi nebylo tolik špatně, ale tak trochu jsem měla pořád takový divný pocit v žaludku. Uvidím co dnes, ale dávku každopádně zvyšovat nebudu, to opravdu zatím nemám odvahu. Doberu to malé balení 30 tablet v těch nízkých dávkách a pak si objednám balení 150 tablet. Jak už jsem psala, tak při cvičení jsem opravdu zaznamenala změnu k lepšímu, takže myslím, že to pomůže.
Jen jsem Ti chtěla poradit co se týče té večeře - určitě by ses měla po večerním cvičení najíst, tělo potřebuje dodat živiny, myslím, že se v tomhle zbytečně omezuješ a pak Ti také může být z hladu hodně špatně. Já chodím cvičit někdy hodně pozdě a vracím se třeba až po 21.hodině a nedovedu si představit, že bych se nenajedla, to bych asi padla. Určitě třeba zelenina, nějaký salát, kuřecí či krůtí maso nebo ryba upravené bez tuku Ti vůbec neuškodí a určitě se Ti pak bude lépe spát...já než jsem začla "žít zdravě" a cvičit, řídila jsem se takovou klasickou scestnou informací, že už se nemá po 17.hodině jíst a to bylo úplně špatně. Opravdu by měl člověk jíst 5-6 menších porcí denně, aby metabolismus pracoval na plné obrátky a nemusel tedy šetřit a ukládat tuky na horší časy. Pokud opravdu večer nejíš pak tam může být do rána než se nasnídáš zbytečně dlouhá pomlka kdy tělo nedostane jídlo a to není dobře, tak pozor na to...
Měj se krásně a budu se těšit na další příspěvky.
tři dny s H.
Jitka29
| 24. 1. 2008 22:03
Ahoj KajsoV, dneska mám za sebou třetí den užívání té snížené dávky a jsem naprosto v pohodě, zítra si to zvýším, tak potom napíšu. Je pravda, že jsem čilejší, nevolnosti nepociťuju, jediné, co jsem raději přizpůsobila, je pití kávy bez kofeinu a pouze ovocných čajů, kde kofein také není. Občas se mi stane, že večer nemůžu usnout, to hlavně, když už po cvičení nechci jíst, ale to už je potom hlady, takže si myslím, že za to H. nemohl, když se mi to zrovna ten první den stalo. Dneska mě čeka třetí noc s užíváním H. a už teď sotva koukám, takže určitě usnu v pohodě. Je opravdu vidět, že na každého to působí úplně jinak, budu sem psát, jak to pokračuje. Ty jsi psala, že chceš jenom doladit postavu, já mám docela velkou nadváhu, potřebovala bych do léta 15 kg, tak snad mi to trochu urychlí. Tak se zatím měj. Pa Jitka
...první den s H. je zamnou :o(((
KajsaV
| 24. 1. 2008 08:46
Ahoj holky, tak první den užívání Hydroxycutu je zamnou a moje dojmy? Ráno po první tabletě relativně pohoda, odpoledne jsem pak byla trošku neposedná, ale pak mi začalo být špatně od žaludku. Dalo se to vydržet, takže jsem se večer přemohla a šla cvičit. Ve fitku se mi to podařilo trošku zahnat, měla jsem hodně energie a víc jsem se potila. Večer, až na tu nevolnost, jsem usnula v pohodě a bez problémů. Ale uvidím no, dokud se ta nevolnost bude dát vydržet, tak ho budu užívat, ale zvýšení dávky na 3x denně dvě tablety u mě opravdu nehrozí, to bych asi nerozchodila. Nevím jestli i takovéto menší dávky budou mít nějaký efekt...

Co bych asi pochválila úplně nejvíc je to, že asi dvě hodiny po snídani, obědě i večeři jsem šla na velkou stranu - žádný průjem, ale normálka. Za to jsem byla hrozně ráda, protože chodím třeba jen jednou za tři nebo čtyři dny a pak jsem nafouklá a je mi zle atd.
...už mám taky Hydroxycut :o)
KajsaV
| 23. 1. 2008 08:55
Ahoj holky! Tak mi včera dorazilo moje zkouškové balení H. Dnes ráno jsem si vzala první tabletu, tak uvidíme, jak to zvládnu. Určitě pak napíšu, jak to semnou vypadá, držte mi palce, ať to semnou nešlehne.
3x denně jedna tableta je v pohodě, ale bojím se toho zvýšení po třech dnech na 3x denně dvě tablety. Četla jsem někde na nějaké diskuzi, že lidé, kterým bylo špatně užívali pouze tu nižší dávku 3x po jedné tabletě a tím vyřešili ty nevolnosti, tak to asi taky zkusím, kdyby náhodou něco.
Jinak Vám musím napsat, že jsem se včera zase pěkně rozčílila u jedné diskuze, kde bylo asi milión příspěvků na téma Hydroxycut a razilo se tam typické české heslo: Nesportovat, jíst co mě napadne a z nohama na stole a Hydroxycutem hubnout. To jsem byla fakt vytočená, nevím jak někoho může napadnout při hubnutí necvičit, jak by to tělo asi pak vypadalo... ...povyslá kůže třepotající se při každém pohybu, no fuj
dík!
Lili6
| 20. 1. 2008 22:44
Moc děkuju Jíťo za info!!!
Vypadá to moc lákavě a za tu cenu bych do toho ráda šla.
Koukala jsem teď na internetu, kde to u nás prováděj a bohužel jsem nic nenašla :o( chjo! Doufám že to nějak někde objevím. Nebydlím zrovna v Praze, tady je toho málo...
Taky se dost nasedím a myslím, že by mi to pomohlo.
Tak se holky mějte a přeju hodně shozených kil!!!
lymfodrenáž
Jitka29
| 19. 1. 2008 23:03
Ahoj Lili, je to celkem nenáročná procedůra, při které si krásně odpočinu. Chodím do masážního studia, kde tyto masáže provádějí, mají na ně speciální nohavice, představ si oblek pro kosmonauty . Před tím, než se do nich navleču, tak si nechám nohy namazat skořicovým krémem a obalit potravinovou fólií, prý má masáž větší účinky. Potom už zalehnu do nohavic, které končí někde v oblasti pasu. Do nohavic začně proudit vzduch, nejlíp se to dá přirovnat pocitu, když ti u lékaře měří tlak. Nafukování začíná od chodidel a končí u podbřišku, tím dochází rovnoměrně k tlakům, které nahrazují klasickou ruční masáž. Potom se vzduch vyfoukne a začíná to znova od chodilel. To celé trvá pořád dokola cca 45 minut, po skončení ti budou kalhoty o číslo větší, což se ale do rána srovná . Trvalejší výsledky by to mělo zanechat po 10ti opakováních. U nás stojí jedna procedůra i se skořicovým zábalem 170,- Kč, pokud si jich teda zaplatím všech deset. Kromě celulitidy je to vhodné především na otoky a unavené nohy. Já má sedavé zaměstnání a lymfodrenáž mi dělá moc dobře. Tak to taky zkus
lymfodrenáž
Lili6
| 19. 1. 2008 22:43
Jitko26, můžeš prosím napsat něco bližšího k těm lymfodrenážím?
Jak to probíhá, kolik to stojí, jaké pociťuješ účinky a chodíš do nemocnice nebo do nějakého kosmetického centra???
Moc dík!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video