Make-up - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

make-up

Diskuze

anonym
| 4. 4. 2013 09:43
ahoj, nemá některá z vás zkušenost s make-up institute prague? dost me to laka, ale chtela bych znat vas nazor. tady je odkaz: http://www.makeupinstitute.cz/
anonym
| 11. 7. 2013 08:23
Ahoj Lucko, osobni zkusenost nemam,byla jsem ale u podobne instituce a to ve škole Surface už asi před 2 roky na osobním líčení a občas tam ještě zajdu pro nákup produků.Byla jsem tam moc spokojená, takže tu mohu doporučit. Ten institut mi přijde jako obšlehnutý koncept té školy Surface J.
make-up
martinih
| 13. 2. 2009 17:21
ja jsem objevila novinku na trhu je to mineralissima - prirodni kosmetika z drcenych mineralu www.blink-blink.cz
moc doporucuji, vyskousela jsem a jsem moc spokojena.
make-up
pegganet
| 10. 2. 2009 22:17
make-upů jsem vyzkoušela asi tak 30různých značek a odstínů....a jaký je výsledek???hnus po každým make-upu mám umělou pleť,barvu...hnus.
pro Lili6
Zucor
| 29. 1. 2008 10:54
četla jsem tvůj příspěvek,,,běžně než si nanesu oční stíny si víčka přepudruji i pusu pokud dávám rtěnku...Ale pudrovat si celý obličej a pak až nanášet make up? přijde mi,že pak musím zákonitě sflekatět nebo se mi udělají na obličeji šupinky ne? Asi to dneska zkusím a uvidím co to provede
pěstící krém
Zucor
| 29. 1. 2008 10:42
Ahoj ,já sama jsem vyzkoušela nespočet značek. Ale málo,který mi vyhovoval.Bud byl tuhý a na obličeji mi vytvořil nepěknou masku, nebo se mi do hodiny obličej hrozně zmastil a další neplechy. Na doporučení své kosmetičky používám pěstící krém Jansen,který používám ráno jako denní krém.Tento krém v sobě má pigment,takže mi pleť krásně zabarví. Pokud mám na pleti nějakou nedokonalost kryji je acnecolorem a na závěr dávám pudr...s touto kombinací jsem spokojená a už po dva roky nepužívám nic jiného.
tip pro výdrž make-upu
Lili6
| 27. 1. 2008 19:42
Jak jsi se ptala na tu výdrž make-upu na párty třeba, tak já mám odvědčeno jako základ použít pudr a to pod všechno. Než si dáš make-up, přepudruj si celý obličej klasickým pudrem. Bude daleko líp držet.
Dala jsem si trochu rozmnělněného pudru i do malé krabičky od starých stínů a přepudruju oči (normálně očním aplikátorem "nalíčím"), než nanesu stíny a spol.
Ten pudr udělá takovou spojku mezi pletí a líčidly a ta pak déle vydrží neporušení, když se spotíš, pudr pod make-upem to zachrání ;o)
bledulka
Lili6
| 27. 1. 2008 19:35
Ahojky Já jsem taky taková průsvitná bledula. Pleť mám velmi citlivou. A navíc se mi dělají (hlavně kolem nosíku) často takové suché šupinky které make-up vždy jen zvýraznil :o(
Ale našla jsem super věc - make-up v lahvičce s pumpičkou (teď nevim přesný název) je z řady Giordani od Oriflame a to je teda pecka. Už si jinej nekupuju. Je teda dražší ale vždycky si vyčíhám když je ve slevě a to pak kolem těch 2stovek.
Konzistence je super lehká, bezva se vstřebá, přitom kryje a rozjasňuje, báječně sjednotí a ten nejsvětlejší odstín vypadá naprosto přirozeně i na mě
Navíc když si ksichtík ráno namažu denním krémem a na to tenhle make-up, žádné šupinky nehrozí!
Nesnesu makeupy které vypadají jako maska a tenhle mě uchvátil, je to přesně co sjem tak dlouho hledala! Doporučuji
make up
niky89
| 26. 1. 2008 21:03
ahoj, mam takovy problem ze kdyz nekam jdu na nejakou party nebo se nekam bavit vzdy zrudnu v obliceji a hodne se potim, tim padem to odnese moje liceni a vypadam pak jako rajce..nevite co s tim?? Chtela byh si poridit i nejaky lepsi make up ktery by mi s tim pomohl, kdyby jste o necem vedeli budu rada...
Vichy
Dencatko
| 9. 8. 2007 17:00
Holky, zajděte si do lékárny a poproste je o nějaké vzorky make-upů(Vichy, La roche posay). Já tam byla a dali mi jich celkem dost. tak zkouším, který mi padne nejlépe.Fakt je, že je to opravdu kvalitní kosmetika a make-upy se skvěle nanášejí a bezva kryjí Dobré zkušenosti mám i s Maybelline, ale chci zkusit něco lepšího.
Zkuste ještě od Vichy (jak už tady někdo psal) termální vodu ve spreji. Zvláště v letním období se hodí.
Mějte se
To Kloa
angelwoman
| 12. 7. 2007 20:08
Doufám, že Bluddicka má pochopení pro slepé holky, co bez brýlí pořádně nevidí, ale nechtějí se jim vytáhnout a čtou příspěvky tady mezi strouhaním jablek na štrúdl a vyřizováním pošty pro šéfa-jako jsem já Takže omluva pro Bluddicku
angelwoman
Kloa
| 12. 7. 2007 16:37
Jsem hlavně ráda, že jsem se dopídily toho, že všechny víme jak se make up aplikuje Jen chuděra bluddicka se do toho dostala nevinně.
Tak pro příště lépe číst ať se nedostaneš do nějakého "prů***" vidíš jak se pak takové nedorozumění těžko vysvětluje.
To Kloa
angelwoman
| 12. 7. 2007 16:02
To bylo asi fakt jen nějaké nedorozumění, už to neřešme
nedorozumění
Kloa
| 12. 7. 2007 15:09
Ahojte, tak si myslím, že tady došlo k nedorozumění a mělo by se to vyřešit dřív než si začneme všechny nanášet make up až na pudr
Tak nejdřív jak se vůbec došlo k myšlence, že někdo nanáší make up až na pudr Nevím odkud to angelwoman vyčetla, nejspíše si jen špatně vyložila příspěvek bluddicky. To se stane. Podle mě tam ale bluddicka píše, že nepoužívá make up, ale tónovací krém od Nivei a na něj následně nanáší pudr Manhattan... Zcela normální logická věta, normální běžný postup, tak nevím jak na jejím základě došlo až k tomu, že je pořadí make up a pudr opačné.
Jinak zcela souhlasím s tím co tady o funkci pudru zaznělo. Nanáší se až na make up, aby jej zafixoval, zmatnil a celkově sjednotil. A pokud to někdo dělá jinak, tak bych ho chtěla potkat, protože musí vypadat strašně
Tou "maskou" jsem nemyslela, že jsem vypadala hrozně, ale cítila jsem se v tom strašně, měla jsem pocit, jako by snad ani pokožka přes ten make up nemohla dýchat, šlo tedy o pocit, ne o vzhled, aby nedošlo zase k jinému nedorozumění
Pokud neumí někdo dobře nanášet make up, tak je snad i lepší ho nepoužívat, protože špatně nanesený make up vypadá hůř než kdyby byla žena bez make upu.
Osobně používám většinou jen tónovací krém od Avonu a pudr, vypadá to více přirozeně. A když chci ať nalíčení déle vydrží, tak na tónovací krém nanesu ještě trošku make upu Recover od Rimmelu a zafixuju pudrem stejné značky.
Hlavně zvolit správný odstín
To Linda
angelwoman
| 12. 7. 2007 12:58
Souhlasím-nanést make-up zvláště kolem linie vlasů, a brady to je umění Někteří radí nanášet i na krk, ale to se mi zdá nepraktické kvůli oblečení..takže základ je zvolit správný odstín, precizně ho nanést a rozmazat do ztracena..já se vždycky obhlížím ze všech stran jestli mi to někde neudělalo kontury Přestože mám mastnou pleť, líčka mám hodně vysušená, takže je třeba hydratovat a hodně pít-jinak jsem s Vichy nadmíru spokojená
Make-up
Linda
| 12. 7. 2007 12:40
Souhlasím s angelwoman, že pudr patří nakonec, na zmatnění a zafixování. Také používám make-up od Vichy, kvalita se v tomto případě určitě vyplatí, protože zanechává krásně sametovou pleť. Vysušoval mě pouze, když jsem měla dehydratovanou pleť, týden jsem ji musela zásobovat vodou zevnitř i vně. A abychom nevypadaly jak masky musíme se naučit make-up správně nanášet do ztracena.
To Kloa
angelwoman
| 11. 7. 2007 22:32
Pudr má za účel sjednotit a zafixovat make-up proto je celkem logické, že se dává až NA make-up. Chodím ke kosmetičce a dělá to tak. Píše se to v časopisech. A vyplývá to ze samotné funkce pudru. Tak nevím, jak vy, ale já si jej budu na dávat pořád na make-up, děláte-li to vy jinak,proč ne
aplikace make upu
Kloa
| 11. 7. 2007 21:24
Angelwoman, musím se zastat bluddicky, myslím, že ví dost dobře jak se make up aplikuje Takže asi zkazím tvou radost nad příspěvky tady Tak se pobavíme my
Ten od vichy jsem zkoušela, ale připadala jsem si v něm strašně, jako bych na sobě měla masku, navíc dost vysušuje, dokonce můj mastný nos
Make-up
angelwoman
| 11. 7. 2007 16:33
Ahojky holky! Koukám na vaše příspěvky a docela jsem se musela smát, že Bluddicka používá make-up přes pudr-řekněte jí prosím někdo, že většinou se to aplikuje v opačném pořadí Jinak já používám Normaitent od Vichy, protože mám mastnou pleť a ten mi výborně kryje vše co potřebuju a vytváří dojem hladké jemné a sjednocené pleti-nedám na něj dopustit. Ale zkoušet se musí vše, každý má jinou pleť..
Verunka Verunce:-)))
nika2411
| 6. 7. 2007 22:17
Ahojenky Veruško - jo máš pravdu, to co má jedna, by chtěla druhá a zase naopak. Všecky jsme stejné . Příroda si s každou z nás vyhrála, tak aspoň není nuda
pro Verunku
Raffaelo
| 6. 7. 2007 15:51
Véééééééérunko neblbni, vždyt já jsem taky jako sejr, letos se nějak nemůžu na sluníčko dostat. Pihy zase sice nemám, ale myslím, že kdybych je měla, tak je spíš upřednostnuju já vím, že se mi to kecá, když je nemám. Znám to, co to holka nemá, tak by si moc přála a to co má, tak se jí nelíbí. Ale Ty jsi hezučká holka, tak na co se "maskovat" ?? vem si příklad z holek Geislerových, myslím, že jsou podobný typ jako Ty.. a jaký mají úspěch..
make-up
nika2411
| 6. 7. 2007 08:21
No jo holky - vy se máte. Vyjít bez make-upu, to u mě nehrozí, jelikož jsem samá piha a jsem bledá jak smrt, tak se prostě nějak "maskovat" musím.Jinak to nejde.
oriflame
zuzinka26
| 4. 7. 2007 20:23
Já mám teď místo make-upu podkladový krém Visions od Oriflame a je to super... Nezanáší to pleť, trochu to i hydratuje ale není to vůbec mastný, krásně se to vstřebá a pleť to jen krásně tónuje... Není to na zakrytí nějakých velkých vad ale na barevné vyrovnání pleti to stačí... A když se pod to použije korektor, tak je to fakt super....
VICHY
Raffaelo
| 4. 7. 2007 15:10
no tak já jsem tady asi jediná, které makeup od Vichy vůbec neseděl. Měla jsem naštěstí jenom tester Normateint ten který zabranuje stékání a maštění pleti a nehorázně mi obličej vysušil hned po nanesení, tak jsem ho musela dát hned dolů.. ted nepoužívám makeup vůbec žádný a je to daleko lepší než na sebe něco plácat. Hodně dlouho jsem si na to nemohla zvyknout, vyjít bez makeupu, ale pak už to bylo samozřejmostí. Místo makeupu když už tak jsou lepší bronzové perličky
cover dermacol
nika2411
| 4. 7. 2007 14:49
Čau holky, nemáte prosím vás některá zkušenost s make-upem COVER od Dermacolu? Je to taková malá tuba - 28g a kupuje se to v lékárně.
vichy
nika2411
| 18. 6. 2007 23:29
Díky za radu Eri. Už jsem na Vichy slyšela hodně chvály. Sice je dražší, ale asi stojí za to. A jak je to z odstínama? Dělá se i v nějaké hodně světlé?
MAKE UP
ero
| 18. 6. 2007 20:16
Ahoj Niki,výborný je VICHY z lékárny a LA ROCHE taky,stojí do 500Kč ale mám ho už od ledna a ještě mi zbývá,nemá cenu levný kšunty,akorát to ucpává pory
pro Monky
anonym
| 18. 6. 2007 08:55
Já mám od miss sporty jen ten pudr pro problematickou pleť ale začínám uvažovat právě i o tom make-upu... Barva je supr, ale chtěla jsem se zeptat jak to je s krytím a jestli to nedělá nějakou neplehu během dne . Jestli to stačí jen přepudrovat a nebo jestli se to nějak maže nebo tak něco...
A tu pleť to vážně trochu vysuší? ( nebo zkrátka zmatní? )
Po některých make-upech se mi totiž pleť ještě víc mastila a to jaksi nepotřebuju Mám teď sice nějaký make-up a ten je super ale je na mě moc drahý, tak musm koukat po levnějšch variantách... Předem díky za radu
Acnecolor
anonym
| 17. 6. 2007 22:27
Já tento přípravek kdysi užívala, ale zdál ose mi,že jsem v tom jako maska..Právě díky husté konzistence jsem to nemohla pořádně rozetřít a když už,tak jsem si tím akorát podrážila plet...a taky to bylo nejméně o jeden odstín tmavší,než moje pleť..Mám ji totiž hooodně světlou a né všechno mi sedne...Ale osobně s tím teda moc dobrou zkušenost nemám:(((
Acnecolor light
anonym
| 17. 6. 2007 10:55
Ahojte, ja pouzivam uz roky rokuce Acnecolor light a nemenila by som ho - pre bledulky ako stvoreny, nie je drahy a balenie dlho vydrzi. Naviac je hustejsi a ma preto lepsie krycie schopnosti. Vsetky ostatne makeupy su strasne priesvitne a riedke podla mna, nekryju tak dobre. A puder je najlepsi od Manhattan soft compact powder.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
2. 5. 2024 18:43
11853
cudlik
2. 5. 2024 12:35
70398
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video