Tehotna, netehotna??? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Tehotna, netehotna???

Diskuze

terinkka
Kloa
| 2. 2. 2009 19:53
Než nějaké polemizování nad nejistotou, máš ve tvém případě nejlepší zajít ke svému gynekologovi.
A proč jsi vynechala jednu tabletu? Zapomněla jsi? A tys ji pak dodatečně neužila?
můžu být těhotná?
terinkka
| 2. 2. 2009 19:43
ahojky, mám dotaz...začínám mít strach, že můžu být těhotná...už asi dva roky používám HA Yasminele, ted sem přešla na Yaz...už jí beru dva měsíce....vynechala sem jednu tabletu a měla sem nechráněný pohlavní styk....vynechala sem asi ve třetím týdnu....po dvou dnech sem hned dostala menstruaci...pak jsem začla hned používat další balení, byla sem na operaci s kolenem a měla sem celkovou narkozu a jedla sem prášky na ředění krve...ted sem dobrala a měla bych to dostat, ale pořád nic....může mít vliv na oddálení menstruace i narkoza a ty prášky? pořád cejtim jako bolesti břicha jako bych to měla dostat, ale stále nic....mám strach za každý názor budu ráda...děkuju
14 dní
kalkulka
| 24. 11. 2008 18:10
Těhotenský test je spolehlivý nejdříve za 14 dní od daného styku. Nekteré testy to slibují dříve, ale nejsou moc spolehlivé. 14 dní je minimum, říkala mi to přímo doktorka na gyndě.
..
slunko
| 23. 11. 2008 21:59
Myslím, že jsem četla, že cca 4 dni po otěhotnění se ten hormon, který dokáže těhotenský test odhalit, vyplaví do těla. Takže myslím, že ty 4 dny bych počkala určitě
Mohu být těhotná?
ly19
| 23. 11. 2008 15:28
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat v květnu jsem prodělala operaci, měla jsem cistu u levého vaječníku, po operaci jsem podstoupila léčbu injekcemy Depo-provera.6.10. jsem podstoupila poslední injekci a 13.10.po kontrole u gynekologa mi oznámil, že se mohu pokusit o dítě.Můj dotaz je, spala jsem se svým přítelem a no za jak dlouho od pohlavního styku si mohu těhotenský test udělat pokud nemám menstruaci díky injekcím?
...
NIKYY
| 6. 4. 2008 22:04
Ahojky, ja HA vysadila pred peti mesici a menstruaci jsem mela dosti nepravidelnou vetsinou v intevalech po 40 dnech za tech pet mesicu se ji mela jen dvakrat a te jsem ji mela dostat zase a jen spinim a mam ji dost slabou, uz pres tyden, vzdycky jsem ji mela silnou a jen pet dni, ted mam taky strach, ikdyz jsem s pritelem *** nemela, ale nejaky mazleni probehlo a ted ve me taky hloda cerv nejistoty,ale po nasem mazleni jsem menstruaci mela a dost silnou jako vzdy pred tim,tak to ,ze ji mam ted slabou je snad jen z nervu, pac mam pred statnicema na vysoke :( ...myslim,ze urcite se ti to srovna, kamosce to trvalo skoro rok,nez se ji cyklus srovnal.
No já nevím..
adelaida
| 4. 2. 2008 14:56
Že by se spermie prodraly přes džíny?
Pro Verunku29
ksyslicek
| 1. 2. 2008 20:39
Ahoj Verunko, myslim, že je to na 99,9% nemožné, aby jsi byla těhotná. Ten výtok bude něčím jiným...Počkej si tři dny, jestli se to nezlepší a kdyby ne, tak by sis měla radši zajít na gyndu. A doporučuji se tam rovnou domluvit na antikoncepci (pokud teda ještě žádnou nebereš), aby ses nemusela kvůli otěhotnění stresovat.
Vytok-Spěchá
Verunka29
| 1. 2. 2008 20:13
Zdravím všechny, jsem tu nová tak ještě nevim jak to tu chodí ale chci se Vám svěřit se svým problémem a zároveň prosím o rychlé odpovědi. Zruba pred 14ti dny jsem se mazlila s pritelem,pres spodni pradlo a kalhoty. Navic sem měla menstruaci a jeětě zavedený tampón...teď mám 18 dní do další menstruace a mám červenobílohnědý výtok...sice první den ale bojím se..nejsem těhotná???PROSIM ODPOVEZTE MI!
Můžu být těhotná? :(
Nikous
| 9. 1. 2008 19:04
Nedávno sem byla na jedné akci. A dala sem se do řeči s jedním klukem. Nakonec se to zvrhlo tak že sme byli spolu v pokoji začali sme se líbat a tak to pokračovalo dál......já sem začala orálním ***em ale když sem se posléze dozvěděla že není k sehnání žádný kondom tak sem mu řekla že nic nebude -on to respektoval. Pak mě ale začal svlékat a začal (moc moc se omlouvááááááám za tento vulgární výraz) "prstit" ale já mu po chvíli řekla že to stejně nemá cenu, oblékla sem se a šla spát sama. Týden po tom sem začla mít střevní potíže(průjem) a bylo mi zle . Asi po čtyřech dnech se střevní potíže vytratily ale špatně od žaludku mi bývá pořád, někdy se to dokonce schiluje i ke zvracení (ale zatím ne). Prosíím myslíte že bych mohla být těhotná?....že se to nějak prostě mohlo stáá? už sem opravdu zoufalá....prosím odpovězte mi ...děkuji moc
Děkuji všem
MILENI
| 7. 12. 2007 11:59
Moc vám všem děkujeme za podporu a přáníčka. opravdu si to moc všichni užíváme a těšíme se. i naše malá dcerka chodí každé ráno kontrolovat bříško a dokonce uvolnila poličku pro brášku .Všem kteří se snaží o miminko přeji hlavně trpělivost a výdrž. Však ono se to určitě povede. krásný den všem
parada
Narcis
| 6. 12. 2007 00:36
ahojky , po dlouhe dobe jsem se vratila na tyto stranky a koukam , ze se konecne povedlo. Mooooooooooooc gratuluji k tehotenstvi a preji at je vse v naprostem poradku. My to zkousime asi sest mesicu . Chce to vydrzet a verim , ze se za par mesicu mozna taky budu radovat. Jeste jednou gratuluji a uzivej si to . Jsou to nejkrasnejsi mesice v zivote zeny.
Těhotnááá!:-)
hosalka
| 1. 12. 2007 17:09
Taky moc moc gratulujiiii k těhotenství! Takovych uzasnych zprav neni nikdy dost! At je vse bez komplikaci a hezke chvile pri cekani miminka!
Gratuluji!
anonym
| 1. 12. 2007 06:53
Tak ať vše dobře dopadne!
jsem těhotná
MILENI
| 30. 11. 2007 14:07
Ahoj, zdravím všechny s úsměvem na tváři. Před nějakou dobou jsem tu psala jak se nám přes všechny pokusi nedaří s přítelem počít miminko. Byli jsme i u lékaře, hodně jsme o všem mluvili. udělali jsme si krásnou dovolenku a teď jsem TĚHOTNÁ . Jsme oba dva moc šťastní. Přítel se mnou chodí na všechny prohlídky, nastudoval celé těhotenství i porod . Mám v něm obrovskou oporu. děkujeme všem kteří nám drželi palečky a také všem přeji aby se i na ně usmálo tak obrovské štěstí.
:o)
anonym
| 30. 9. 2007 06:39
Kdyby měl někdo zaručenou metodu, jak otěhotnět, jistě by už dávno neexistovala nechtěná bezdětnost a nešťastné páry, co musí děti adoptovat...taky dobrý-pro ty děti. Protože by takto ještě častěji zůstávaly v DD.

Ale to není váš případ (zatím). Vy chcete své dítě, což zcela chápu.
Nemyslet na to je sice hezké, ale nereálné.
Děti jsou všude kolem nás.
Pomůže HODNĚ se soustředit na jinou konkrétní věc. Nový koníček, hobby. Něco nového zkusit. Až přijde dítě, nebude na hodně věcí čas. Co takhle si tohle období pojmout jako dobu, kdy si ještě můžu užít a zkusit vše, co pak dlouho nebudu moci? Užívat si. Brát to jako rozloučení se "svobodou". Žít naplno.
Ne že by s narozením dítěte přímo skončila svoboda matky (záleží jestli je na dítě sama, jestli ji někdo pomůže, a také jak závažně propadne svému mateřství-jak vážně to sama bude prožívat.

Přeji hodně štěstí a do roka miminko!
těhotná?
misule1
| 29. 9. 2007 22:54
Ahojky. Tak koukám, že tento problém má víc párů. My se pokoušíme už půl roku. Oba dva jsme zdraví, ale asi na to moc myslíme. Nemá někdo zaručený tipy jak otěhotnět, kromě toho na to nemyslet?
tehotná???
body
| 12. 9. 2007 20:13
ahojky.že vám to třeba nejde může být i tím,že na to moc myslíš a čekáš,jestli to příští měsíc dostaneš nebo ne.Proto ti chci doporučit,zkus na to nemyslet.Kamarádka mi říkala,že nejlepší je to dělat hned po skončení měsíček co druhý den.(taky jim to nešlo a ted už mají chlapečka).takže ti budu držet pěsti.Jinak jsme se s manželem rozhodli,že to taky začnem zkoušet.Pak se ozvi zda se to povedlo.ale radím,NEMYSLI A TO!!!vím že je to těžké,ale zkus to.
těhotná, netěhotná??
MILENI
| 2. 9. 2007 16:02
Ahoj, už od února, kdy jsem vysadila HA se s přítelem pokoušíme o miminko. Pořád se nám nedaří. Jsem z toho hodně zklamaná a pořád na to musím myslet. Mám za sebou 5 gyn. operací, ale podle doktora vaječníky fungují správně. Může to být vše psychyckého původu?
HA
Narcis
| 17. 7. 2007 13:57
AHOJKY HA jsem brala pres pet let ( LOGEST) .Po vysazeni jsem , ale menstruace prisla sama. Pak se to , ale nejak seklo a musela jsem ji na injekci ke gynekologovi. Je to pro me obtiznejsi , protoze bydlim v Anglii a tady to nefunguje jak u nas.Takze , kdyz jsem to dva mesice nedostala a dokonce jsem absolvovala spoustu tehot. testu, jsem se rozhodla jet na vysetreni domu. A byla mi aplikovana injekce AGOLUTINU.Stale mam , ale nepravidelny cyklus. Ted jsme se zacali snazit o mimco tak jsem opravdu zvedava jak to dopadne.
Ahoj Narcis
Valentina
| 17. 7. 2007 11:36
no vsak je to taky uz pul roku co jsem ji vysadila.... zpozdeni bylo jen asi 3 tydny nebo mesic a od te doby je vse v naprostem poradku, pravidelne, takze jsem v poho. Mimco jeste neplanujem, az tak za 2 roky. Ja sem ji taky ale brala jen 2 roky, slysela jsem , ze u holek co ji brali treba 5, 10 let je to komplikovanejsi a vetsinou se nedostanou "do normalu" tak brzy, treba az za rok!
Drzim palce! A jak dlouho jsi HA vlastne brala?
zpozdeni
Narcis
| 16. 7. 2007 15:05
ahojky Valentino, nemyslim si , ze bys mela mit velke obavy. Ja kdyz jsem vysadila HA,tak jsem nemela menstruaci skoro dva mesice. Delala jsem si spoustu tehotenskych testu, ale vsechny byly negativni. Nakonec jsem si zasla ke gynokologovi a ten hned vyloucil tehotenstvi a pichnul mi agolutin na vyvolani menstruace. To tydne jsem ji dostala. Doted vsak mam nepravidelnou menstruaci ( 6 mesicu po vysazeni HA) ale vzdy cekam az prijde sama.Nechci uz v tele zadne chemikalie.
tehotenstvi
Narcis
| 16. 7. 2007 14:25
ja vim , jen jsem strasne nedockava a uz bych to chtela zjistit . Muj problem je ten , ze fakt nevim , kdy si udelat tehotensky test. Me cykly byly po, 36, 38, 34 a ten posledni dokonce po 44 dnech. Je to tezke na to nemyslet. Ale zkusim to.
:-)
anonym
| 16. 7. 2007 14:18
Narcis, také bych ti přála mimíska.

Ale je velmi pravděpodobné, že tělo reaguje na Tvou touhu po miminku a můžeš si to vsugerovávat. To je hned.
Týden po vynechání menstruace už některé citlivější těh. testy zaznmenají změnu Hcg v moči. Po dvou týdnech od vynechání už Ti to musí ukázat každý test.
Tak hodně štěstí!
tehotenstvi
Narcis
| 16. 7. 2007 13:45
ahojky
chtela bych vas zkusenejsi pozadat o radu. V lednu jsem po peti letech vysadila HA a samozrejme od te doby mam nepravidelnou mestruaci. Nedavno jsme s pritelem rozhodli , ze chceme miminko. Koupila jsem si ovulacni testy a doslo k pohlavnimu styku ve dnech , kdy to testy potvrzovaly.Posledni mestruaci jsem mela 18.6. a chci se zeptat , kdy muzu zjistit jestli jsem opravdu tehotna. Mam porad pocit ,ze pocituju zmeny v mem tele, ale nevim jestli jsem si to proste jen nevskugerovala.Poboliva me porad hlava , picha me v podbrisku, zmenila se pokozka( k horsimu). Strasne bych si miminko prala. dik
těhotenský test?
anonymkacz
| 10. 6. 2007 12:04
já teda zas tak zkušená nejsem, ale zkus těhotenský test, většinou pozná těhotenství brzy, není to 100%jistota, ale je to lepší než nic......já si ho zkoušela několikrát a vždycky mi to pomohlo
vynechání menstruce
anonym
| 9. 6. 2007 13:53
Až do teď jsem brala pravidelně HA a bez vynechání, takže jsem vůbec neměla menses - asi půl roku.
Nyní jsem ji vysadila na týden, který má ta antikoncepce určený pro menses a nic, menstruace se nedostavila. Už čekám 3 dny, těhotná být nemůžu, HA jsem brala pravidelně a nikdy jsem nezapomněla ji užít. Není to tím, že jsem menstruaci dlouhou dobu antikoncepcí přerážela??? Díky za odpověď, Katy
To ukáže čas
Kloa
| 4. 4. 2007 15:30
Valentino, jak už psala přede mnou anonymní, něčí tělo na vysazení takto reaguje, i když u mě po vysazení HA menstruace přišla jako před užíváním. Takže možné je všechno.
Teď to chce asi jen čas a pevné nervy Ani lékař ti teď 100 % neřekne jestli jsi těhotná nebo ne, chce to ještě chvíli počkat.
To je právě to proč se stále držím u HA, ta jistota.
Tak snad to dobře dopadne
Netěhotná
anonym
| 4. 4. 2007 15:13
Ahoj, já jsem po vysazení HA menstruaci dostala až po injekci, která ji vyvolala. Bylo to asi jeden a pul měsíce po datu, kdy měla přijít. Gynekolog říkal, že je to celkem normální, po vysazení se to někdy prý stává. Někomu nastoupí hned a někomu to trvá dýl
Tehotna, netehotna???
Valentina
| 4. 4. 2007 14:40
Zacinam mit trochu strach!
Vysadila sem antikoncepci a nejak se mi nedostavuje menstruace, mam zpozdeni uz tyden. Je to normalni? Vim, ze telo muze byt z tech hormonu trochu popletene a asi potrebuje cas nez se da do kupy.....ale presto ve me hloda cervik, co kdyby
Asi je to predcasna obava, ale nejak na to furt myslim.
Co myslite?
Ted by tehotenstvi bylo obzvalst nevhodne!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
anzelen
6. 5. 2024 18:08
11867
Elsa
6. 5. 2024 16:12
70434
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video