Kamaradka pres internet - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Kamaradka pres internet

Diskuze

kamarádctví
brabecek
| 10. 1. 2010 17:51
taky dávám přízpěvek po nemoci je můj kamarád tedˇpočítač je mi 60 LET A TAK HLEDÁM KAMARÁDKU PŘEZ POČÍTAČ
cauko, nejak se porad neozyva nikdo. cekam a nic, Co delate vsichni, nebo vadi, ze jsem kluk? Vlada
Baddy
| 6. 1. 2010 17:23
ahoj vsichni, Take budu rad, kdybych mohl mezi Vas.Rad si najdu nove pratele.Ze skoly jdu domu a nem
Baddy
| 5. 1. 2010 18:48
hledám kamarádku
Lenour
| 7. 12. 2009 20:11
ahoj všem, hledám někoho, na dopisování- o problémech, starostech i krásných chvil, nemám moc přátel, ani vysoké sebevědomí a touhle cestou bych chtěla poznat nějakou dušičku, co mě potěší. Mě 22 let, pište všichni, budu ráda
virtuální kamosi
miriam
| 11. 10. 2009 14:54
Mám zkušenost s internetovým přátelstvím, byl to rok krásný, povídali jsme si každý den, strávili spoustu hodin.Bylo nám spolu dobře jenže mě odsoudil a zahodil vše co bylo, z důvodu, že jsem poprosila kamarádku, aby se podívala zda je připojený. Je to smutné, ale je to tak, jinak to bylo fajn.
virtualni kamosi
bella
| 24. 5. 2009 13:54
najit si na netu muzes kohokoliv,kamose treba,nekdy je to lepsi nez v realu.vyslechne te,neodsuzuje te,pokecate
ahoj
LadyGaGa
| 12. 5. 2009 12:38
když už tak ICQ jen maličke upozornění.. Hlavně mě zaujalo že se snažite s přitelem o mimi..přijde mi to brzy ..ale kdyby mě to potkalo tak bych si ho asi nechala
hledám kamarádku
venia
| 1. 4. 2009 15:57
Ahoj, je mi 55 let , mám dva dospělé syny a manžela. Hledám kamarádku pro "rozjasnění čela". Baví mě čtení, filmy, procházky, luštění sudoku, ruční práce (když je čas), zahrádka, dobré jídlo a pití, nebaví mě domácí kolotoč a stereotyp. Ráda bych navázala písemný kontakt s někým podobným, trochu lehkomyslným a veselým. Lotos.
Kamaradka pres dopisovani.
bonderka
| 29. 3. 2009 16:23
Prala bych si obcas dopisovat s nekym,kdo si chce take psat.Je mi 56 roku,ziji 16 roku v NSR.....O dalsim az pri pripadnem seznameni.......
kamarádka
nancy
| 25. 3. 2009 14:29
Ahojky holky, mě je 28 let a jsem sama... a taky si ráda píšu a jak se říká, nových přátel není nikdy dost
kamarádka
WinterLadyLu
| 4. 12. 2008 12:15
ahojky, hledám kamarádku na psaní mailů nebo na icq, popř. z Brna na schůzky, nákupy, kafíčko. Je mi 21 let a jsem z Brna.
Jenny0
Kloa
| 1. 12. 2008 12:30
A neměly jsme stejnou kamarádku?
V podstatě to nechápu, co vede kamarády k tomu, že něco slíbí, namluví a pak to nedodrží. Tak pokud vím, že není v mých silách si sraz apod. zařídit, tak nic neslibuju. Není v kamarádství snad nic horšího než vzatá naděje ze setkání. I když ono je těch škaredých věcí, které by v kamarádství (a nejen tam) neměly být, určitě více
Pokud se ozveš a připomeneš, že ti není její chování příjemné můžou nastat dvě situace, kamarádka to zváží a bude se to snažit zlepšit, nebo se na tebe vykašle úplně, popř. zůstane vše při starém.
Ještě toho máme v životě ještě dost před sebou, tak snad dobré a pevné přátelství najdeme, i když třeba později než ostatní. Slevovat ze svých nároků by asi bylo stejně zbytečné.
K.
Jenny0
| 29. 11. 2008 23:52
Připadá mi jako bys mi mluvila z duše. Já si taky vždycky udělala čas ale ona to dokazala na posledni chvili zrušit. Teď nedávno se mi ozvala, že by se chtěla vidět před Vánoci. Ze bude mi dovolenou, tak si najde cas. Mam z toho takove zvlastni pocity. Na jednu stranu me tesi ze se ozvala, ale zaroven cekam jestli se jeste ozve a opravdu se uvidime, jak uz nekolikrat slibovala. Me to totiz nebavi porad jenom cekat. Nevim jestli ji to mam rict nebo to nechat tak a nesnazit se neco zalepovat, protoze stejne uz nedozeneme tu dobu kdy jsme spolu nebyly...
Ona byla jedina komu jsem se sverila opravdu se vsim a nevim jestli bych znovu dokazala se ji otevrit, protoze se bojim ze by to zase dopadlo stejne...
Jenny0
Kloa
| 29. 11. 2008 22:11
Osobní kontakt je pro mě docela důležitý, i když jak píšeš, situace jsou různé a může být moc fajn i to jen si psát.
Naopak sama vím ze své zkušenosti, že čas mě uhání, tak to, že se mnou nemůže být třeba každý den, nebo každý týden, měsíc, toto dokážu tolerovat. Už jsem si u své bývalé kamarádky zvykala, že to měla s časem taky na štíru, ale pak jsme se dost dopředu domluvily na setkání, na které jsem se těšila, protože jsme se dlouho neviděly. Takže se podle toho mohla zachovat. Na den, na který jsme se domluvily nakonec vyšlo malování bytu mého přítele, ale věděla jsem, že jsem ji slíbila, že se sejdeme, tak jsem se tomu přizpůsobila a vše jsem se tomu snažila přizpůsobit a ona to úplně zkazila. Aniž by tušila co jsem v ten den byla pro sraz ochotná udělat, tak mi v ten den hodinu před setkáním poslala strohou smsku, že sraz ruší, že jedou na dovolenou o den dříve, že si mám příště napsat termín a ona se tomu přizpůsobí. Tak jsem si řekla stane se, kdo ví jaká byla situace. Jenže pak jsem si po čase napsala den, kdy bych se chtěla sejít a ona měla zase nějaké ale. Tak jsem ji napsala, že se mi to nelíbí, že mi nemá dávat falešné naděje a manipulovat tak s mým časem a od té doby se neozvala.
Takže ano, dokážu mnoho tolerovat, ale když se někdo zachová špatně a pak se ani neomluví a nesnaží se to nijak napravit, tak to je u mě konec, nemá to pro mě smysl.
A sama naznačuješ, že lidé se mění. Asi i u ní byl v tomto tento vliv, protože měla nového přítele. Sice moc nechápu jak může chlap ženskou tak změnit, ale stalo se. Přitom když jsme spolu kamarádily, tak už jsem měla svého současného přítele a i když jsme se domluvily, že zajdeme do nějakého klubu, kam můj přítel zrovna jít nechtěl, tak jsem šla sama, protože jsem měla chuť a chtěla jsem vidět kamarádku. Takže i přes přítele jsem si na ni dokázala vyhranit čas. Jenže ona všechno co bylo přátelstvím zahodila.
K.
Jenny0
| 28. 11. 2008 22:13
Zdravím
Ono to na dálku není to pravé ořechové, jako když si s někým sedneš a pokecáš... Ale je to pořád lepší než nic a taky to pomůže ;)
To že někdo nemá čas je jenom výmluva, když s někým chceš být tak si čas najdeš vždycky, to je můj názor. Člověk kolikrát dělá tolik zbytečných věcí, kdy by mohl místo toho využít ten čas jinak. Chce to prostě chtít, nic jiného v tom není.
Jinak oni si to asi ani neuvědomují, začnou žít svůj jiný život, najdou si jiné kamarádky a člověk už jim asi není dost dobrý. To mě štve. Nemá cenu se snažit o něco, když nevidíš odezvu... :(
Jenny0
Kloa
| 28. 11. 2008 21:42
Ahojky. Tak já mám i takové kamarádky, kterým můžu říct všechno, ale dělí mě od nich docela dálka. Takovou fajn dušičku mám až v Jablonci n. Nisou. Dopisujeme si, ale není to stejné jako kdybychom se i viděly.
Opravdu moc dobré kamarádky jsem měla dvě, ale z důvodu "selhání" z jejich strany, obě tato důvěrná kamarádství zkrachovala. Tolerovat se dá mnoho věcí, i to že někdo nemá čas, ale co je moc to je příliš a pokud se někdo potom neumí ani omluvit a jen se vymlouvá, tak na to nemám žaludek a raději jsem sama. Totiž když už nemá tu slušnost dodržet co slíbila, tak je omluva na místě. Jak jsem ale poznala, dělá tohle lidem (omluvit se) docela problém.
Pa
J.
Jenny0
| 24. 11. 2008 21:42
Moje slova... Člověk ví na koho se obrátit když si chce zajít zacvičit apod, ale když se má někomu svěřit tak tu najednou nikdo není :( Já osobně měla jednu kamarádku které jsem mohla říct opravdu všechno, bohužel už na mě nemá čas, sice se mi tak 2x do roka ozve (někdy ani to ne) ale nebaví mě ji pořád uhánět, vnucovat se...
Jenny0
Kloa
| 24. 11. 2008 21:01
Tak s tím nedostatkovým zbožím ti dávám za pravdu Až si říkám, že opravdová kamarádka, která by nás po čase neopustila, či nesnížila kontakt nebo zájem, neexistuje.
Kamarádek a známých mám dost, jen ta opravdová spřízněná duše, která by viděla až do mého nitra nikde Asi chci moc
Nedostatek kamarádek
Jenny0
| 24. 11. 2008 20:51
Ahojte holky,
jak to tady tak pročítám tak vidím že kamarádky jsou vážně nedostatkové zboží. Kam se nám všechny ty naše pravé kamarádky ztratily?
anonym
| 1. 11. 2008 22:40
je 37,mám ráda houbaření,přírodu,zvířátka,asi nejvíc kocour,máme jednoho doma,nebo psa,toho máme zase u mámy,jinak si ráda povídám třeba jen netově,s lidmi.
ahojky
anonym
| 1. 11. 2008 21:53
já jsem na tom tak nějak podobně,mám také invalidní,hledám kámošku na pokec,o tom pěkném v životě,ale i o tom zlém.
Kamarádství
Jarmulka
| 1. 11. 2008 20:29
Ahoj chtěla bych reagovat ,také hledám nějakou kamaráku a byla bych moc ráda kdybychom se mohly kamarádit.Jsem úplně sama nikoho nemám. Také jsem věřící ,jsem členkou Církve Bratrské..Pokud máte zájemm o mé kamarádstvíí, tak se mi prosím nechejte vzkaz. Děkuji Jarmulka.
Kamarádství
Jarmulka
| 1. 11. 2008 20:29
Ahoj chtěla bych reagovat ,také hledám nějakou kamaráku a byla bych moc ráda kdybychom se mohly kamarádit.Jsem úplně sama nikoho nemám. Také jsem věřící ,jsem členkou Církve Bratrské..Pokud máte zájemm o mé kamarádstvíí, tak se mi prosím nechejte vzkaz. Děkuji Jarmulka.
na značky!!! HI,HI
marsy
| 28. 10. 2008 08:32
ahoj holky, taky hledam kamosku na pokec,jsem srandista, dokážu se bavit o všem možném i nemožném, mám praci, manžela, dceru a psa.Jenže doma je většinou jen ten pes,baví mě počítač a vše okolo něj,mám ráda přírodu, dobrý lidi, dobrý pití...atakdáleatakdále,....pokračování příště.
kamarádka
ratatouill
| 30. 9. 2008 07:20
Ahoj holky, hledám kamarádku pro volný čas. Je tu někdo z Příbramska?
kámošky
jituliiik
| 18. 8. 2008 11:57
Ahoj, můžu se k vám taky přidat?
Ahojky
JUDLINKA
| 17. 8. 2008 14:06
Ahojky Nancy, ja jsem přímo z Č.Budějovic...
kamarádka ze Zlína
Evi
| 10. 8. 2008 10:51
ahoj holky, hledám kamarádku nejlépe ze Zlína pro naplnění volného času (posezení a povídání v příjemné hospůdce, nakupování, turistiku, výlety na kole, vzájemnou podporu pro zdravý životní styl .... prostě spoustu "holčičích" záležitostí). Moc se těším
kamarádka
Zdenka
| 8. 8. 2008 06:07
aHOJKY JSEM ZE SEVERNÍCH ĆECH, JSTEM TEDYTROCHU STARŠÍ, ALE SNAD TO NEVADÍ. OBČAS SEM NAHLÍŽÍM CO JE TU NOVÉHO. MÁM RÁDA RUČNÍ PRÁCE, TÍM ÚPLNĚ ŹIJU, POKUD MÁTE NĚKDO ZÁJEM A TAKY RÁDY VYRÁBÍTE JUKNĚTE NA SIKOVNERUCE.MUJBLOG.CENTRUM.CZ, NENÍ TAM TEDY VŠECHNO, NĚJAK NESTÍHÁM, ALE POSTUPNĚ TO TAM BUDU DÁVAT.MÁM DVA VNOUČKY TAK TED ZAČNU PLÉST UŽ NA ZIMU SVETŘÍKY A PONOŽTIČKY, NYNÍ VYRÁBÍM KABELKY , KTRÉ BRZY NA BLOG VLOŽÍM. tAK SE MĚJTE HEZKY ZDENKA
jižní čechy
danano
| 7. 8. 2008 15:41
ahojky já jsem také z jižních čech tak pokud máš ještě vzájem ... moje icq 218633123 pa danka

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Magda
23. 4. 2024 09:47
70291
♥Jarka*Alice♥
23. 4. 2024 07:49
11809
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video