Pomuzete mi ho najit? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Pomuzete mi ho najit?

Diskuze

pošta pro tebe?
Janule
| 4. 9. 2008 09:20
Ahoj ,pošta pro tebe byla taky první,nad čím jsem uvažovala,vždycky když na ní koukám,říkám si,jaký by to bylo kdybych si ho pozvala a nebo kdybych byla pozvaná já od něj.Ale kdyby to setkání šlo bez televizních kamer...
Ale mluvila jsem v létě s matkou,ona s nim mluvila,setkaly se pohřbu a prý se na mě vůbec ani neptal-možná bude lepší upustit od toho a neplést se mu do života...Je to přece jenom už 18let...
janule
pospisiloka
| 1. 9. 2008 13:13
i když už to tu zaznělo tak i já bych zkusila Poštu pro tebe,myslím si,že tam najdou snad každého....Tvůj příspěvek je staršího data jak jsem si všimla a asi si bratra nenašla tak já bych to zkusila...
Ahojky
mandragora
| 30. 8. 2008 22:48
Začala bych telefonním seznamem.Zkoušela jsi to?
zkusila jsem
Janule
| 25. 8. 2008 14:03
Ahoj ,spolužáky už jsem zkusila,lidí s jeho jménem tam bylo plno,ale nikde jeho škola ani ročník.Zkusila jsem i jeho dceru a taky nic.Možná jsem hledala špatně,zkusím ještě nějaké možnosti.
Jinak díky za radu.Jana
spolužáci
pravaenergit
| 23. 8. 2008 11:49
ahoj zkus určitě spoluzaci.cz já tam našla už spoustu lidí o kterých sme dávno ztratila kontakt.
Zkusím
Janule
| 10. 11. 2007 12:48
Ahoj vsem a dekuju za rady.Zkusim ty spoluzaky,budu premyslet.Zkusim jeste dostat nekjake informace z moji mamy,aspon mesto,kde je ted,ale ta se o nem nehodla se mnou bavit,tak nevim.Bratr vi,ze jsem,ale jeho deti urcite nevi,ze nekde maji tetu.Uvidim,nekde zacnu.Diky.Jana
zkus
angel
| 9. 11. 2007 21:45
zkus třeba na spoluzaci.cz
Poštu pro tebe bych nezavrhovala -
Regina
| 9. 11. 2007 18:19
Jak sleduji příběhy některých lidí, tak zrovna v tom 100 pořadu byl případ adoptovaného hocha z Moravy, který po smrti svých adoptivních rodičů. hladal svou biologickou matku a nakonec se našli 4 bratři a navíc sestra i matka prý žije - a hoši ze studia odešli jako by se znali dávno. I on byl vlastně rodinným tajemstvím -

Právě on říkal, že zadal údaje, které znal a pak vím že paní Ester vyhlašuje vždy nějaké "ztracené" osoby - jistě jsou s nimi ve spojení a pakliže dotazující osobu pozvou do pořadu - jistě již mají nějaký komtakt na " ztracence" - a pošták Ondra jistě jde na předem nalezené místo -
Co když bratr o Tobě ví ještě méně ..ale ví- že má sestru - a taky se tím trpí ??
-No v nejhorším si nebudeš lámat hlavu,. že jsi nic neudělala. Za pokus to jistě stojí - ten pořad tu je a tak proč se trápit a nevyužít ho - Radím Ti zkus to no a co bud dál uvidíš !!! - přeji Ti hodně úspěchů a jak zní čínské přísloví - i dlouhá sesta začíná prvním krokem a ten máš možnost udělat jen Ty a nikdo jiný - Šťastnou cestu !!!
AHOJ JANI
bludicka
| 9. 11. 2007 16:44
A VÍŠ,ŽE JÁ BYCH DO POŠTY ŠLA ,I KDYŽ NEJSEM RÁDA STŘEDEM POZORNOSTI!TOHLE NENI KAMARÁDKA ANI MILENEC!JE TO TVUJ BRATR A TO STOJÍ ZA TO! OD NÁS TAM BYLA HOLČINA UROVNAT OŠKLIVÝ VZTAH S MAKOU A POPRAVDĚ UŽ ANI POŘÁDNĚ NEVIM O CO ŠLO.O VŠEM SE MLUVÍ 5 DNÍ.JÁ BYCH DO TOHO TEDY ŠLA. AHOOJ
Jak hledat?
adelaida
| 9. 11. 2007 07:31
Ahoj. Tak já se ptala, jak je to s těma evidencema obyv. a prej je všechno tak tajný, že se normální smrtelník k žádným údajům nedostane. U polísmenů je to teď složitý, s ochranou dat se hodně nadělá, dřív to šlo, ale teď, když chceš nějaký údaj, musíš zadávat jednací číslo případu, ke kterýmu to chceš vědět a tak, takže na nic. Nevím, jak to dělají v Poště, asi to mají nějak dohodlý, pod přísným utajením a ty data zná asi jen velmi malá skupina lidí. Takže jak dneska dohledat člověka, ví Bůh..
Janule
Michaela
| 8. 11. 2007 23:47
Ahoj Jani.Děkuji za reakci.Zkoušela jsem přes kamarádku,ktera dělala na porodnici,zjistit co bych mohla udělat,ale asi nic.Tyhle informace nikdo neposkytne.Je to někde v archivech,ale je to tajné.Jedině,že by se on sám pokoušel najít svojí biologickou "matku" a to v případě,že ví že je adoptovaný.Vím,že se narodil v Českých Budějovicích přibližně před 30 lety.Je to divný pocit vědět,že máš někde brášku a vlastně o něm nic nevíš a ani on o mě.Ale budu pořád doufat,že se to podaří.Ahojky
hledám bratra
Michaela
| 8. 11. 2007 23:43
Ahoj Jani.Děkuji za reakci.Zkoušela jsem přes kamarádku,ktera dělala na porodnici,zjistit co bych mohla udělat,ale asi nic.Tyhle informace nikdo neposkytne.Je to někde v archivech,ale je to tajné.Jedině,že by se on sám pokoušel najít svojí biologickou "matku" a to v případě,že ví že je adoptovaný.Vím,že se narodil v Českých Budějovicích přibližně před 30 lety.Je to divný pocit vědět,že máš někde brášku a vlastně o něm nic nevíš a ani on o mě.Ale budu pořád doufat,že se to podaří.Ahojky
Michaelo
Janule
| 8. 11. 2007 14:01
Ahoj. Tak to te chapu,jak ti je.Uz jsi podnikla nejake kroky?Ja toho o svem bratrovi vim vic jak ty,ale taky je to tezke,drzim palce.Jana
adelaida
Janule
| 8. 11. 2007 13:54
Ano,to uz mi nekdo radil,ale na to ja nemam.Kdybychom tam byly v tom studiu sami tak mozna,ale pred celym narodem......to ne.Ale kdyby nekdo pozval me,sla bych,treba by to byl on.Ale ani nevim,jestli na me treba jen mysli,jestli by me taky chtel videt,me chybi vic a vic.Nevim,kde zacnu,asi v tom archivu v Plzni,jak mi radi.Ale diky.Jana
Pošta
adelaida
| 8. 11. 2007 07:55
Jej, koukám, že už to někdo radil..
ČT
adelaida
| 8. 11. 2007 07:53
Pošta pro Tebe?
hledám bratra
Michaela
| 8. 11. 2007 01:59
Ahoj všem.Mám letitý a možná neřešitelný problém,ale pořád to zkouším.Před asi 30ti lety moje matka porodila syna a dala k adopci.Zná někdo způsob jak ho najít?Vím jen kde se narodil,ale víc nic.
Miky
Janule
| 21. 9. 2007 17:37
Jeste jsem ho nevidela,tak nevim,jak vypada.Ale budu schanet info.,neboj.
A o bratrovi ti napisu soukromou zpravicku,nebo jestli mi zanechas meil.adresu,napisu ti.Nebo napis me.Zatim cauky
janule
Miky
| 21. 9. 2007 16:06
Směla bych vědět, jak se stalo, že jsi neviděla tak dlouho bratra? A poskytnout informace na matrice o bratrovi, by ti určitě mohli, už jsi tam byla?
Janule
Miky
| 21. 9. 2007 16:05
Jé, děkuju, jsem celá nažhavená, jestli je to on, víš. Manželovi jsem nic neříkala. A jak vypadá? Ten jeho táta by snad měl být nazrzlý s brýlema a hraje na kytaru.
Miky vydrz
Janule
| 21. 9. 2007 12:52
Ahoj Miky ,Pritel se tam neptal,jezdi pracovat ted jinam,ale jela jsem dneska ja okolo-nemela jsem cas se stavit,je to prodejna s autodilama.Ale az pojedu zase kolem,zkusila bych se optat.Tak mejte trpelivost-je to 10km od nas,musim tam jet.Ale budu schanet informace.zatim pa
Janule
Miky
| 21. 9. 2007 12:41
Tak jak to dopadlo? Ptal se manžel?
Známosti
Kamilka
| 19. 9. 2007 21:06
Někdy pomůže náhoda, nebo opravdu ty známosti. Kamarádka chodila s klukem, sešli se jen několikrát a najednou s ní úplně přestal komunikovat. Věděla o něm jen z jakého je města, křestní jméno a číslo na mobila který měl trvale vypnutý. Ale jedno odpoledne když spolu byli tak platil pokutu městské policii za parkování a policajt si všechny jeho údaje zapsal. No a protože měla u této městské policie kamaráda a pamatovala si datum kdy ta pokuta byla tak její kámoš policajt ji všechny jeho údale (příjmení, bydliště, číslo auta) napsal. Samozřejmě diskrétně, ze známosti, protože měl jistotu že ona tyto údaje nepoužije jinak. Tak si toho přítele našla, co si řekli nevím, ale rozešli se. Ale aspoň nebyla v nejistotě, věděla na čem je.
Janule
Miky
| 19. 9. 2007 19:27
Ahojky, já to nevím přesně. Oni bydleli prý někde na Rovný, což má být nějaká vesnička u Sokolova. Byl hodněkrát ve vězení, ani nevím, jestli by se zmohl na obchůdek. Jmenuje se Jan a je narozen v Prachaticích 1945. Zkus mu říci toto, jestli se to bude shodovat. Bylo by fajn najít nějaké příbuzné, i když jeho nevím, jestli by chtěl vidět. Opustil ho, když bylo manželovi pár let a měl ještě sestru. Jmenují se Lucie a Petr. Nevím, jak se moc znají, ale zkus mu říci tyto informace. Jestli má děti Lucii a Petra atd...Díky...
Miky
Janule
| 19. 9. 2007 18:18
Ahoj ,jak je to dlouho,co zil na sokolovsku,nevis?Ja bydlim na sokolovsku uz 17let,muzu se poptat.No,prave jsem se ptala pritele a on rika,ze nejaky Gřegoř ma v Lokti prodejnu,ale neni si s tim jmenem jisty,pry kolem 60mu bude a ma pry mladou zenu.Treba tveho manzela ta zprava potesi,ale nerada bych vas zavedla na nespravnou cestu.Jestli budes chtit,zkusim vam to zjistit bliz.Zatim pa Jana
je to ošemetné
Miky
| 19. 9. 2007 15:50
Podle policisty možná, když je to známý, ale jinak to dělat nebudou. Spíš ta matrika, archiv apod....na každém městském úřadě mají záznamy o svých občanech. Dnes je to všechno ale hodně ošemetné kvůli ochraně osobních údajů.
No, právě, manžel taky nechce do televize. Jeho táta žil v Praze, na Sokolovsku a pochází z jihu Čech z Prachatic. Nyní by mu mělo být přes 60 let, takže pokud ještě měl děti, bylo by jim okolo 32 - méně let, manželovi je 32 a byl poslední dtě, než je opustil. Koukala jsem i na spolužáky, našla jsem spoustu lidí jménem Gřegoř, což mě překvapilo, protože mi tchýně říkala, že je to počeštěné polské jméno, tak nevím, ale těžko říct, kdo z nich by mohl být příbuzný....
policie
lenka
| 19. 9. 2007 14:20
Policisté musí mít přístup do databáze lidí,jak jinak by odesílali a předvolávali lidi a vůbec pátrali po nich? ještě do ní mají přístup i soudci,akorát jsem si říkala, že asi těžko budeš nějakého znát. Jen jak říkám, problém je v tom, že se to přísně hlídá a a tak každý policista musí uvést, proč do té databáze nahlíží - jako kvůli jakému případu, ale snad se to dá nějak obejít.
dekuju
Janule
| 19. 9. 2007 14:09
Ahoj ,dekuju vam vsem za rady.Na postu pro tebe uz jsem taky myslela,tam by ho urcite nasly,ale nejsem ten typ,aby pred narodem povidala svoje problemy a ukazovala emoce.
S pilicii by to mozna slo,pokud opravdu maji zaznamy,ale kdyz nemel s policii problemy,maji ho taky?Vim,ze delal jednu dobu v kriminale bachare,vim,ze bydlel v Plzni,ale tam odsat se mi potom stratil,vim,ze ma 2deti.
Asi to zkusim pres ten archiv.Abych to upresnila,jde o meho bratra,nevidela jsem ho uz 16let.
Moc vam dekuju. Jana
Co takhle zkusit...
mufinka
| 18. 9. 2007 17:39
archiv :o) Sice to zabere spoustu času, ale jednou jsem takhle hledala jednu osobu, a porařilo se mi ji najít. Pokud víš, v jakém okrese, či měste alespoň někdy pobýval, měl by tam o něm být záznam. Stačí si potom v archivu toho města zařídit badatelský list, a můžete se pustit do pátrání. Ivča
policista
lenka
| 18. 9. 2007 17:32
Přístup do databáze občanů mají ještě policajti, i když to mají omezené v tom, že musí nahlásit proč se do té dabatáze dívají...no ale asi se to dá nějak obejít. Takže shánět někoho, kdo má známého policistu.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
anzelen
6. 5. 2024 18:08
11867
Elsa
6. 5. 2024 16:12
70434
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video