Máme málo peněz - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Máme málo peněz

Diskuze

anonym
| 18. 3. 2013 22:32
Ahoj. Chcete pro vaše děti zdarma pěkné Lego? Nebo stan s Krtečkem? Tyto dárky a ostatní jiné věci (elektro, hračky, atd) dostanete jako odměnu za to, že když si něco nakoupíte, tak jednoduše přečtete čtečkou čárovej kod a to je vše. Jedná se o společnost Panel domácnosti. Té vyplníte dotazník a když jí budete vyhovovat tak vám zdarma zašle manuál a čtečku čarovejch kodu. Já už takto pípám své nákupy cca 4 měsíce a budu mít už na stan s krtečkem. Možná nic moc, ale těch 5 minut pípání po nákupu mě nevadí. Máte-li zájem napište si o pozvánku:

slavikjirik@seznam.cz

Dále si přivydělávám vyplňováním anket. Mohu vám doporučit GFK (ta mě již poslala peníze 4x 200kč)

nebo třeba:

Český národní panel - ten mě již vyplatil asi 3x 200,-) chcete-li pozvánku

slavikjirik@seznam.cz

dále je super čtení reklam za peníze, jde to pomalu, milionáři zvás nebudou, ale pár stovek za měsíc máte jistých.

http://www.ermail.cz/…C2JljCcTYTYeCCej

http://w ww.penizezaemail.cz/?…

www.***.cz/jsemzuu/02fb0aeda8acbacf

dále pokud chcete ušetřit tak jsou dobré tyto stránky:

http://www.kupi.cz?…

zde se můžete koukat na letáky obchodů dříve než ostatní a můžete porovnávat ceny. Dokonce za aktivitu na stránkách dostáváte body a ty si měníte za poukázky do tesca. Vše je zdarma a ještě ušetříte. Z vlastní zkušenosti trvá tak pár dní a máte poukázku doma :)

http://www.kupi.cz?…
anonym
| 18. 3. 2013 16:12
!!! Nabízím přivýdělek z domu s českou firmou !!! Stačí si přečíst informace a zaregistrovat se na http://www.kupi.cz/?… a můžete začít sbírat body za aktivitu, které potom směníte za nákupní poukazy v hodnotě 200,- 500,- nebo 1.000,-. Za první měsíc jsem si vydělala přes 4.000,-! Registrace je zcela zdarma, jedná se o českou novinku 2013 tak neváhejte! K registraci potřebujete zadat jen platný email (žádné další osobní informace). Mě už poukazy došly, zasílají je každý čtvrtek doporučeně poštou. Více informací na http://www.kupi.cz/?…
anonym
| 18. 3. 2013 15:37
foto Nejlepší byznys jaký znám!!
Začni 40 USD a nakonec budeš mít 8000 USD. 4 matrixy v MX ti přinesou finanční nezávislost buď jste páni svých peněz nebo jejich otroci. Firma existuje od roku 2009 a má garanci existence do roku 2020 a hlavně vyplácí,co potřebuješ vědět víc?
VÍCE INFO ZDE:http://www.mxf-tym.webnode.cz/ Žádost o registraci : mxf40@seznam.cz
Lehký
Peterka
| 22. 7. 2008 09:19
Nabízím mírný přivídělek, stačí se pouze registrovat na této adrese kde
zjistíte víc informací.--->
http://www.klikacka.sk/registracia/?…
Vietnam zboží
anonym
| 15. 2. 2007 20:01
Naprostý souhlas. Sice zatím nemáme děti, ale oblékáme se u Ťongů (prádlo, trička, mikiny, džíny), pouze oblečení do lesa značkové, protože to je nutnost...
..........
anonym
| 12. 2. 2007 16:43
mě jen fascinuje,že si tu někdo stěžuje,že mám málo peněz,protože jezdí několikrát na dovolenou, má auto a super hadry...Takhle "málo" peněz bych chtěla taky mít
peníze
nika2411
| 11. 2. 2007 22:33
Čauky holky, vidím, že jsme na tom velice podobně. Já sice ještě nevydělávám, ale živí mě rodiče. I když slovo živí berte s rezervou. Studuju výšku a pomalu jsem jí musela nechat, protože jsem neměla ani na cestu tam. Celý semestr jsem si musela platit ze svého - ještě že jsem měla něco ušetřené z brigády. I když já za to chtěla nakoupit Ježíška, ale stejně to nakonec padlo na všechny moje jízdy do školy. No co už....jednou jsi nahoře, jednou dole. Už se to naštěstí trošičku lepší, holt na jižní Moravě to s prací stojí za prd.
pro Evu
anonym
| 27. 11. 2006 14:05
Ahoj,tak jak to čtu vybavuji si svojí situaci asi tak 3 roky dozadu.Měla jsem jedno dítko syna vdala se podruhé a přišla na svět dcera fungovalo nám to tak asi dva roky a najednou rána manžel odešel nechal nám dluhy na nájmu půjčky atd.Dopadla jsem s dvěma dětičkama tak že jsem začala makat jako barevná brigády jak to šlo,hlídání žádné a opora už vůbec ne naštěstí se kamarádka občas zastavila chleba a tak něco donesla a dost mi to pomohlo!Byt jsem rychle vyměnila za garsonku hlavní bylo že jsme měli kde bydlet.Klusej na sociálku daj málo ale aspoň něco každá kačka dobrá určitě víš co tim myslim.Když už jsem si myslela že síla dochází řekla jsem si nefňukej jiné jsou na tom hůř než ty a vyhrabat se stoho musíš sama.Byla to hrozná a umorná doba ale jsem za ní ráda dokázala jsem si co člověk dokáže když musí!!!!!Dluhy splácím stále ale už je nám vcelku fajn,nejhorší už je zamnou.Né že bych byla zatrpklá vůči mužům ale již si dávám velký pozor ským mam tu čest,mam své nároky,hodnoty a jen tak se nedám poznala jsem svojí cenu!!!Již přítele mám je príma ale stále si říkám mysli nejdřív na sebe děti a pak je na řadě přítel.Už nejsem ta hodná,milá,poslušná a ejhle on si mě i váží,vaří.uklízí atd.Uvidíš vydrž a vše se v dobré obrátí.....věř mi...........Lenka
Eva
lenka
| 27. 11. 2006 09:11
Ahoj Evi, jsi vážně ve složité situaci.....jediné, co mě napadá je ,jestli by nebylo lepší si vzít hypotéku, to není taková zátěž, když to slácíš třeba třicet let a vyjde ti to stejně jako dáš za ten pronájem, akorát budeš investovat do svého. Můžeš si třeba vzít dvoupokojový byt a jeden pokoj pronajmout nějaké studentce, takže by ti vlastně přispívala na tu hypotéku, sice nebudeš mít tolik soukromí, ale pořád lepší než bydlet s manželem.
málo financí
anonym
| 27. 11. 2006 08:17
Mám taky velké starosti s financema, ačkoliv pracuji, kde si slušně vydělávám, měsíčně mi skoro žádné peníze nezůstanou. Nedávno jsem se totiž rozvedla a musela jsem si najít podnájem, který mě stojí značnou část mé výplaty. A pak taky jsem si musela vzít půjčku na zařízení toho bytu. Měsíčně sotva vyjdu, a to už ani neříkám, že moje dcera už nemůže chodit do kroužků, na lyžák, ani ji nemůžu koupit lepší oblečení, jen jednou za čtvrt roku něco málo z tržnice. Nevím jak dál, odstěhování od BM bylo nejlepší řešení po té stránce psychické (hodně mě i dceři ubližoval), na druhou stranu jsme se po stránce finanční měly s ním docela dobře, tak nevím, přemýšlím, že se vrátím zpátky, ale kvůli té malé to nemůžu udělat. Přivydělat si nikde nemůžu, pracuji už tak od rána do večera a mám malé dítě, takže situace je pro mě bezvýchodná. Nikoho z rodiny, kdo mi by pomohl s hlídáním nebo i finančně nemám.Zažili jste někdy něco podobného? Budu ráda za jakékoliv příspěvky. Eva
devcata
anonym
| 26. 11. 2006 21:21
zapomnely jste take na made in second.. ja se tu uz jen semju..jsem v duchodu, takze celkem zvladam, deti velke, za vodou..za komunistu ale bylo hur, verte...Ivbara
....
anonym
| 9. 10. 2006 15:19
Tak si tady čtu vaše příspěvky a řeknu vám, že nedostatek peněz je problém mnoha rodin.Naše rodina- já, manžel a dvě dcery se oblékáme do značky madein vietnam , jak tomu říkáme.Myslím si. že se dá u nich vkusně obléci a za slušný peníz .Místo jednoho značkového trička si mohu koupit dvě a na kvalitě to člověk ani kolikrát nepozná. Jelikož už dávno neplatí, že to nejdražší je nelepší.
peníze
anonym
| 9. 10. 2006 12:38
ahoj,tak jsem si tu pěkně početla a taky zasmála!Hlavní je že se stoho nehroutíte a že máme možnost botky atd.pořídim u čonků!Taky tam chodím na nákupy
taky máme málo
pedys67
| 4. 10. 2006 17:39
Joooo tak to asi většina normálních smrtelníků.
peníze
anonym
| 7. 6. 2006 17:01
My jsme si s manželem nejdřív naspořili nějaké poeníze a teprve potom měli dítě. Je jasné, že když je žena na mateřské a nemá svůj plat, že jde životníúroveň dolů a proto je třeba asi něco naspořit...právě třeba proto ,aby se dítěti nemusely kupovat boty do Vietnamců, které jim akorát kazí nohy, které jsou ve vývoji.
Boty od Vietnamců
anonym
| 5. 4. 2006 11:18
Tak to jsi na tom ještě dobře, protože já si musím kupovat boty za 350 Kč v tržnici...
Horko,těžko
anonym
| 5. 4. 2006 11:16
Horko těžko...

Akdyž ještě nemáte auto a vypoví mražák a chcete na dovolenou a sportovat tak jako my, to se musí člověk pořádně ohánět.

Já jsem na mateřské.Partner má sice pěkný plat, ale vzali jsme si
půjčku z banky a koupili auto - kombika ( rádi jezdíme s dětmi k vodě a
na různé výlety)

Sportování stojí taky penízky...

Ale dá se to.

Místo bot za 1500kč si koupím boty do sedmi stovek.

Místo dovolené za 10tisíc si zajedem několikrát do roka na jednodenní výlet po ČR a taky dost pomáhají prarodiče...
Máme málo peněz
anonym
| 9. 2. 2006 08:38
Máte manžela, děti a k tomu málo peněz? Jak to zvládáte?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Hanka
1. 5. 2024 08:59
70392
♥Jarka*Alice♥
30. 4. 2024 20:40
11846
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video