Problem s rodiči - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Problem s rodiči

Diskuze

Haha :D
Sajrajt
| 15. 7. 2008 14:14
To máš blbý, co

Hele sebepoškozování je nebezpečná věc. Vleze ti to do hlavy a pak na to budeš myslet pořád. Kdykoliv se ti snate něco nepříjemnýho, sáhneš po žiletce. Večer před spaním to nebudeš moct vydržet a ráno si budeš nadávat, co jsi to zase udělala a nenávidět se ještě víc. Budeš s tím chtít přestat a přát si, abys nikdy nezačala! Tak raději ani nezačínej

Já se jen modlím, jestli někdy budu mít dceru, taky bay si našla kluka s mozkem v hlavě. No jestli si dcery vybíraji partnery podle otce, tak to snad vyjde. Semnou se dycky rodiče rozumě dohodli. I v mladším věku. Dovedl jsem je respektovat, asi protože jsem je vždycky viděl jako potencionální příbuzný, nikdy jsem se na vztah nedokázal dívat nevážně. Ale i kdyby, stejně jsem se konfrontace nebránil

Jednou jsem naspal kritiku jednoho vystoupení a strašně jsem dopálil maminku jednoho herce. Chtěla se sejít a napsat kritiku mě. No fajn, řekl jsem si, proč ne. Konfrontace je zdravá.
Abych se vymáčknul, když je holka zamilovaná, podle mě je potřeba promluvit s tim klukem. Protože ona kvuli němu ( kvuli mě ) udělá skoro cokoliv. Ta psychická bolest, co bych dovedl jejímu srdci způsobit, je strašlivá. A pokud je on ( já ) rozumej, pak maji rodiče vyhráno, protže ji sám pohlídá ( m ). Pokud je to ale ***, tak babo raď. Co když ses zamilovala do ***a? Ono ty asi taky moc chytrá nebudeš, když vidím, jak píšeš. Jak sama píšeš, 5 měsíců je na tvůj věk a inteligenci hodně. Tvoji rodiče to zdá se ví a řekli si, že si stejně za pár měsíců najdeš jinýho, což asi najdeš. A jen nechtějí, aby sis kvuli tomuhle ničila zdraví. To si fakt myslíš, že za to stojí?
Problem s rodiči
Marie123
| 15. 7. 2008 13:46
Ahojda...mam poblem:(teda mam jich vic ale todle už je moc:(chodim s klukem dobrý všechno akorat už jsme s polu po5 ...s rodiči všechno bylo v pohode až ploste na to že nako nam to neklapalo s přitelem koncem 4chozeni a rozešel se se mnou teda jako navzajem ale spiše on ..ja jsem byla strašne neštastna:(ptž sme s polu vydrželi docela dlouho na můj vek..a proste mama videla jak se trapim tag se me zeptala co se stalo ja sem ji to řekla a ona začala miho kluka nenavidet teda už nebyla jsem s nim ale proste vedela jak se vůli nemu neskutečne trapim taky si všimla že mam nako poškrabaný ruce tag už se naštvala a řekla proste že už doufa že už s nim nikdy nebudu že je to debil atd..a skončila s nim protože vedela jak moc se trapim..no ale o s nako zvrtlo my jsme vlaste s přitelem i když sme s polu nebyli se nako zase meli radi:(ale nemohli jsme s polu být a me to hrozne ranilo a jeho asi totež ale vedela jsem že ke me ješte neco citi...a nako sme šli s polu ven a proste sme byli zase s polu ..oba dva jsme byli hrozne štastný zase jako předtim:)moc sem si ho važila a važim doted akorat v čera se mi stal problem:(můj kluk už vedel že ho moje mamka nema rada ptž sem mu to řekla a mela jsem furt jako potiže třeba mama s kým deš ven a ja s honzou a ona se hrozne rozlobila a nechtela me nakonec pouštet a kleplo ji když sem ji řekla že s nim zase chodim!ale co tag furt byla takova a nadavala ale ja už jsem to nako ani neřešila bylo mi to líto ale co se dalo delat no a v čera sem byla po dvou dnech s mim klukem venku a trošek jsem pili ješte s jednima kamošema ..a slibila jsem že budu v 9 doma akorat se to nako prodloužilo a přišla jsem kratce po půl 10 a to sem mamce volala že sem v pohode že už jdu domů a ona tag ok..přišla jsem tata a mamka byli doma a tata proste šel ke me a prohližel si me a nako sem vedela že už neco tuši a hnedka na me že jsem pila a ja nic a on hnedka dejchni na me a ja sem dejchla a bylo to ze me cejtit říkal a hnedka to řekl mame že fakt hodne ze me to tahlo:(přitom sem mela žvejku a pila jsem pře necelejma 3-4hodinama a mama taky na me dejchni na me a dejchla sem a ona me hnedka uhodila a zařvala na me at jdu spat:(že si zbalim vecy a že zejtra jedu do patka od uterý k babičce:(s babičkou už to taky neni tag jk to bejvalo spiš drži s mamkou:(nemam skoro nikoho s naši rodiny kdo by stal při me a ja bych se mu mohla sveřovat:(tag meto moc štve a k babičce nerada jezdim sice je moc hodna ale nako už me moc nevyslejcha nebo newim ani nema rada když si k ni vezmu do stanu kamošky !to je hnedka zle!a třeba stoji při mame s nakejma nazorama teda spiš furt!:(kdyby aspon malo nekdy stala při me !:(ale je to čim dal tim horší ..no a tag sem u babičky a myslela jsem si že všechno bude v poho mama říkala že by me odvezla zase do hk že si nemam brat k babevecy tag sem sinebrala nic a přijeli jsme sem mama po hodine nako mela nafuklou pusu a řekla at jdu pryč od počitače co tady ma babička a zařvala na me ja jsem tam byla jen 5min ahned me vykopla a přitom sem potřebovala napsat mimu klukovi co byl na icq:(a tag jsem mu volala a řekla co se stalo a on že by bylo lepší abychom s polu nebyli!!!!!!!§a že asi ven se mnou nepůjde a aby nebyli naký problemy ješte mi v čera řekl tata že jestli ho uvidi tag mu da do držky už!!prej že to je hajzl a do me leje vino přitom to tag vůbec neni!:(newim co mam delat rodiče nemaj radi miho kluka a kluk kvůli rodičum se mnou nemůže bejt !!a ja ho nechci stratit ale zase na co mi to je když mam celej týden zaracha a v pondeli si můžu teprv zapnout doma comp a jit ven !a mam řekla že se s mim klukem nebudu schazet!!:(tyjo fakt už newim poradte mi prosim nekdo:(fakt už newim ja tady nechci bejt zamčena u babi 15km od hk:..a nechci stratit kvůli rodičum kluka!kterýho neskutečne milujudiky za odpovedi

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video