Prsní implantáty - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Prsní implantáty

Diskuze

anonym
| 23. 2. 2016 22:45
Dobry den,je mozne,aby ma kamaradka pouzila me iplantaty ani ne 2 roky stare? Necham si je zvetsit ze 400ml na 600ml a chtela bych ji ty me darovat.
anonym
| 12. 12. 2011 12:37
Dobrý den, zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi zn. SEBBIN a McGhan, jestli je lepší implantát vyrobený manualně či strojově. Jaký vliv na kvalitu finalního výrobku ma vyběr silikonu, ze kterého se implantát zpracovává? Četla jsem odborný článek, že jsou POUZE dvě firmy, které dadavají silikon ke zpracování, všechny splňují stejné normy, tudíž veškeré implantáty na našem trhu jsou bez rozdílu?. Kde hledat rozdíl?...ve zpracovaní nebo v ceně? Nebo záleží co má zrovna lékař "skldem"? předem
to je sice hezké
petrasan
| 30. 6. 2008 12:36
možná máš pravdu, ale přidám se k Lence, silikon mě jaksi odpuzuje, navenek to vypadá sice dobře, pokud jsou dobře udělané, což také není pravidlem, ale vadilo by mi spíše mít něco cizorodého v těle, pokud mi to zrovna nepomáhá při životě jako např. kardiostimulátor či dráty při komplikovaných zlomeninách - to je bohužel nutné zlo. Ale cpát si tam ještě zbytečně silikon... proč? Samozřejmě , že se mi nelíbí povadlá kůže s celulitidou, ale bojuju s tím jinak - cvičím, masíruju a používám různé oleje a tak mám tělo v dobrém stavu (pevné), je to sice dřina, ale jde to i bez liposukcí a implantátů a to že mám k tomu celkem malá prsa (také po dítěti) mi nikterak nevadí, při sportu či ***u žádný problém. Myslím, že když má žena šarm a kouzlo , vždycky zaujme a nemusí mít dokonalá kulatá prsa. Ta pravá přitažlivost a ***ualita z ní prostě může vyzařovat na dálku a nemusí být ***bomba, ale samozřejmě zvláště s přibývajícím věkem se o sebe musí starat.
PS: jen poznámka, anonymko, dávej si pozor na hrubky, je to síla a tam tě dokonalá prsa nezachrání.
REKONSTRUKCE PRSU
ero
| 28. 6. 2008 08:26
přežila jsem rakovinu prsu,které mi museli odebrat a po 2letech mi byla umožněna rekonstrukce prsu,opět se cítím psychicky dobře a že jsem už opět komplentní ženská,vypadá to náherně,kůži posunuli z boku a vložili implantát,vůbec nic není poznat,bolelo to týden jako čert,ale již jsem v pořádku,hlavně že jsem tu hrůzu přežila.Tato operace je na dvě části,vždy po půl roce vám pak udělají bradavku a dvorec z třísel.
.....
anonym
| 24. 10. 2006 15:10
Tak jsem zabloudila dnes na tuhle diskuzi a nestačím žasnout. Každý normální člověk - dle mého je rád, že je zdravý a nemusí do nemocnice na operační zákrok , ale tady se najdou takové, které řeší jestli mít prsa 1 nebo 2. Vím o čem mluvím léčila jsem se na onkologi - měla jsem 28 roků, dvě malé děti a nádor na prsu (naštěstí nebyl zhoubný), ale to jsem se dozvěděla až po různých vyšetřeních a odběrech.Za tu dobu jsem si prošla peklem a jediná moje myšlenka byla uzdravit se a neumřít. Že bych mohla přijít o prso jsem vůbec neřešila, stejně tak můj manžel, který celou tu dobu stál při mě. My ženy máme přece i jiné přednosti než PRSA.
...
anonym
| 24. 10. 2006 14:29
Milá beruško, dle Tvého příběhu soudím, že jsi jen pipka, ktrerá nemá roupama co dělat, než si vylepšovat kozy. Kdyby sis radši zaplatila kurz češtiny, abychom tu nemuseli číst takové bludy, jako "Vozil mě na převazi" nebo "krásně to vipadá" apod. Dle mého názoru se má do těla řezat až v krajním případě, když jde o život. Měla bys taky něco dělat a ne jen myslet na to, jak vypadají Tvoje prsa!!
zvetseni prsou
anonym
| 19. 10. 2006 18:46
Ahoj, je tu nekdo, kdo zkusil natural push up nebo jine prasky ci kremy a fungovalo to nebo, ne? Ja zkousela decolen 1 mesic a nic, pak herbust a mnela jsem ucpana streva a jeste krem od bioclinicy a taky to nefungovalo. Chci si koupit natural push up , ale bojim se dalsi promarnene investice.Napiste mi prosim. miriam.scharlo@centrum.cz
nová prsa
anonym
| 2. 8. 2006 11:05
Ahoj Beruško, předem díky za pomoc. lu.hajkova@centrum.cz Mohla bys mi napsat podrobněji, jak to všechno probíhalo, jakou velikost jsi měla předtím a k jaké postavě. Jsem drobnější postavy, sportuji, ale chtěla bych větší dvojky. Zatím díky Lucka
re nová prsa
anonym
| 1. 8. 2006 20:02
Ahoj Lucko,omlouvám se za písmo ale nejde mi to nastavit.Tak ti gratuluji k rozhodnutí.Jen mi to bohužel nevezmou protože to berou jako reklamu.Když napíšeš svojí e-mailovou adresu tak ti obratem napíšu.S pozdravem BERUŠKA
nová prsa
anonym
| 31. 7. 2006 20:38
Zdravím Beruško, a gratuluji. I já jsem se konečně rozhodla, že se přestanu trápit a operaci podstoupím. Mohla bys napsat na které klinice jsi byla a kdo ti operaci prováděl? Teprve se rozhlížím, ale hodně mi na tom záleží, nerada bych si vybrala špatně.Lucka
Re silikony
anonym
| 3. 7. 2006 20:01
Asi tě zklamu,ale se svím poprsím jsem štastná a to,že nepíšu pod jménem je jen má soukromá věc.
silikony
lenka
| 3. 7. 2006 11:50
Opravdu nemám co závidět, jsem se svým poprsím spokojená, tak nechápu, proč si myslíš, že bych ti měla závidět ty tvé umělé. Je to ,jak bys osošila ženu s hezkými vlasy, že závidí plešaté její paruku. Navíc jak sis v úvodu mohla všimout, že řekla jsem, že kdo je chce ať je má -to je každého věc. Ale podle toho, že nepíšeš ani pod svým jména a že hned osošuješ si myslím, že jsi spíš nešťastná holka, které pochopila, že siliony rovnou nemusí znamenat šťastný život.
RE silikony
anonym
| 2. 7. 2006 09:29
Lenko nevím jak vypadají ty dámy o kterých píšeš,ale já implantáty mám a vůbec to není vidět a sportu to také nevadí,jak můžeš něco odsuzovat jak je to ohavné když stím nemáš zkušenosti.Vypadá to jako když závydíš nám štastným.
RE prsní implantáty
anonym
| 2. 7. 2006 09:11
Ahoj,měla jsem ten samí problém,také jsem po dvou dětech a tak vím jaké to je když jsou prsa povadlé a navíc opravdu nic nepomáhá.Takto jsem se trápila osm let a měla mindráky,jsem normální žena před třicítkou a když jsem byla na dně pomohl mi můj přítel.Na internetu jsme hledali plastické centra a vše co k tomu patří,nakonec jsme se rozhodli zavolali paní doktorce a už jsem se cítila mnohem lépe já i můj přítel,také mi nikdy nevyčetl ochablé prsa,ale chtěl abych byla štastná tak mě v tom podporoval a strašně mi pomáhal.Operaci prožíval semnou a hned druhý den si pro mě na bezva kliniku přijel s tím nejkrásnějším pugetem květin,ani se nedá popsat ten nádherný pocit štěstí,i paní doktorku to velice dojalo jakého mám báječného PRINCE.A já vím že má pravdu.Vozil mě na převazi na kliniku a to podotýkám že jsme to měli přes sto kilometrů,každý večer mi pomáhal se sprchovámím,natíráním mazáním a zavazováním,byl skvělí a paní doktorka to jen potvrzovala jak báječně se mi nepatrné jizvičky hojí,budu mít rok od operace a jsme štastní,nemám jizvi ani bolesti a na omak to ani není znát,tam fakt záleží jak akdo operaci provede.Mám velikost 75 c,což není zas tak ohromné,ale je to opravdu krásné,cítím se báječně a můj přítel samozdřejmě také a navíc jsou konečně stejné a krásně to vipadá.Jestli to budete číst tak věřte že to je opravdu vše pravdivé a hlavně má opravdová životní zkušenost.VŠEM KDO MÁ TRÁPENÍ JAKO JSEM MĚLA JÁ PŘEJI HLAVU VZHŮRU A DOKÁZAT SI SPLNIT SVÁ PŘÁNÍ.S pozdravem BERUŠKA.
názor desdemony
anonym
| 16. 6. 2006 20:14
Jo,znám takovou jednu paní PŘÍRODNÍ,--nelíbí se mi. A znám také znuděnou paní PODNIKATELOVOU, jednoho pána,který si potrpí na luxus. Jeho paní luxusně opravdu vypadá,spousta žen tiše tuhne závistí.Je to krasavice,štíhlá,pevná, udržovaná,opálená,chodící reklama na plastickou chirurgii.Po 5liposukcích a prsa vel C vypadají vážně skvěle. Byť její manžel si užívá orgie s ženou která měří 165 a váží 110kg,ňadra poznamenaná dvojitým kojením ,a životem bez podprsenky. o nějaké pravidelné údržbě se jí může jenom zdát. Jak je možné,že ho taková přitahuje,když má doma výstavní kus? Nebude to někde jinde,než nakonec na hrudníku?
silikony
lenka
| 24. 5. 2006 17:46
Já to s těmi silikony vidím tak- kdo je chce, má je mít, kdo je nechce, ať je nemá. Já bych si je ale nikdy nepořídila. Nedovedu si předstvit, že bych s nima šla třeba někam sportovat, měla bych takový pocit, že mi musí vypadnout z těla. Navíc mi přijde, že to jde hrozně poznat...dělá to takové nepřirozené oblouky a tak jde hned vidět, když má žena se silikony větší výstřih, že ta prsa nejsou pravá.
PRSA rozhodně ANO
anonym
| 12. 5. 2006 11:32
No, dámy, ono je to stím odmítáním čehokoli nepřirozeného těmi tak dokonalými muži všelijaké....
¨Většina nich by nepoznala, že jde o silikon, i když rádi tvrdí že ano. Je to trochu jako s domácí stravou: spousta chalpů nepozná, co je z polotovarů a přesto Vám budou tvrdit, že by nic takového nesnědli.
Jistě všichni znáte ze svého okolí aspoň jednu udřenou ženskou, která se věnuje plně rodině a na sebe nemá čas a tak je "přírodní" - tzn. bez mejkapu, nic moc oblečená, účes "vstanu a jdu" - a ten její frajer, který tak upřednosňoval "přirozenost" u žen , jí pak frnknul k jedné z těch umělých. Najednou ta jeho původní nebyla "přirpzená", ale nudná a nedbala na sebe.....

Takže já bych, holky, řekla: když na to máš a budeš se cítil líp - JDI DO TOHO! Prsa budeš nosit Ty a ne manžel!
Počkej, jak Ty blbé řeči o umělinách přestanou, až se s tím zjevíš v plavkách nebo pěkných šatech. Sakra rychle změní názor.

P.S. Aby nedodošlo k mýlce: nejsem ani opuštěná přírodní matka, ani nemám implantáty - chybí mi zbytečných 60 tisíc. Jen znám muže - pěkná prsa jejich ženy by je totiž mohla ohrozit: co kdyby si pak někoho našla, že?????? Ahoj Desdemona
75 G ?
anonym
| 4. 4. 2006 10:00
Tak to jsou proti mojim skoro 0. Zapoměla jsem ještě říci, že nemám žádné zdravotní problémy, ráda po domě chodím bez, což muž zbožňuje a kdybych si je dala zmenšit, tak se semnou rozvede. Ne každý muž má heslo "do ruky a do huby". Také jsme se spolu bavili o implantátech a on mi řekl, že by na to nikdy nesáh, raději už by bral ty malé, než náhradní balóny.
ahoj
anonym
| 3. 4. 2006 21:58
Ahoj tak aby jste na to nebyly samy tak já mám 75G což je sílá, ale dobrá podprsenka dokáže zázraky, syna jsem kojila skoro rok a je to vidět, štve mě to a nevím co stím. Tiše někdy závidim těm co je mají tak akorát do ručky. Ale to je tak vždycky člověk chce to co nemůže mít.Kamarádka mi je tak závidí a já bych ji klidně půl dala, ale víc ani ťuk.Tak pa a trochu sebevědomí děvčata!!!!
prsní implantáty
anonym
| 3. 4. 2006 20:39
Teď nevím, mluvíš o ochablé kůži nebo svalstvu? S ochablou kůži se nedá nic dělat, musí se chirurgicky odstranit, ale znám daleko starší ženy, které specielními cviky a masážemi si prsa dokázaly "vylepšit". Chce to jen trpělivost a pravidelnost. Sama mám velké prsa, dvě odkojené děti a jsem starší. Manžel je spokojený a masáže dělá skvělé. Nejdůležitější je dbát o dekolt, když ten vypadá dobře, pak určitě není v této době problém sehnat podpůrné plavky nebo podprsenku.
prsní imlantáty
anonym
| 3. 4. 2006 14:25
Toje právě to. Když má ženská doma dvě ratolesti, tudíž kojila 2x ( i
když to tak být nemusí), prsa dost ochabnou. Cvičení, aerobic a různé
mastičky přeci "vytahanou" kůži nevrátí do původní podoby. Ty kterým se
prsa při kojení moc nezvěčily na tom nejsou tak bídně, jako já, která
2x kojila a z pěkných dvojek, mám " onuce". Ráda bych také oponovala,
že ne vždy chce jít ženská na plastiku vůči chlapovi!

Mám skvělého partnera, který k mým prsoum nemá žádné váhrady.

Za to já, trpím pocitem méněcennosti čímdál víc.

Nepřipadám si vůbec přitažlivá...Já vím, hodně z vás asi namítne, že nejen prsa dělají ženu přitažlivou.

S tímto názorem všemi deseti souhlasím.

Ale i tak, se cítím špatně. Neuznávám zvětšení prsou, když je holka
mladá a nepotřebuje to, nebo když si nechá ženská z trojek udělat
čtverky (lékaři by měli být v tomto trošku soudní) ale co si mám počít
já? Není mi ani 30 let a tak bych ráda vypadala dobře.

Ráda cvičím, jezdím na kole, mám ráda aerobic - běhám, chodím plavat. V zimě běžkařím.

Když se ale mám obléct do plavek - trpím. Už první problém je ten, že
mi plavky nesedí na prsou. Když jsou větší - vypadá to blbě a když
menší - vylézá mi z nich ochablá kůže.

Tak co mám dělat?

Poradíte?
MALÁ PRSA versus ŽÁDNÁ PRSA
anonym
| 1. 4. 2006 13:58
No právě!
Jsou holky, které mají malá prsa, což je podle mě hezké a normální a jsou holky, které nemají žádná prsa a to je úplně něco jiného. Je to jako chlap bez ***u.
Jak kdy
anonym
| 31. 3. 2006 15:59
Tio je pravda, v takových případech chirurgický zásah uznávám, stejně tak i po odnětí prsu v případě rakoviny, jenže problém je v tom, že prsa si nechává zvětšovat spousta žen, které to vůbec nepotřebují (teď nemluvím o extrémech typu P. Andersonové a jiných). Stačí si vzpomenout na ty přihlouplé reklamní poutače, které svého času visely po Praze - "Je čas zvednout si sebevědomí", a na tom fotka vylepšených ženských prsou - vypadaly jako balony. Přiznám se k tomu, že sama mám prsa malá, ale tohle bych nikdy, nikdy neudělala, ani kdyby mi to někdo nabízel zadarmo u sebelepšího pl. chirurga. A v životě jsem z toho neměla mindráky.
EXTRÉMY
anonym
| 31. 3. 2006 15:51
Ahoj!
Je pravda, že plastická chirurgie není vždy dobrá volba, ale co mají dělat třeba holky, kterým jejich velká prsa způsobují zdravotní potíže nebo naopak holky, kterým příroda nenadělila absolutně nic, prostě jaká záda, takový hrudník.
Určitě není snadné s tím žít a plastická chirurgie je v takovýchto případech východiskem!!
souhlasím
anonym
| 31. 3. 2006 15:17
s tímto příspěvkem naprosto souhlasím...je směšné, že to ženské dělají proto, aby se líbili chlapům, ale většině z nic se t nelíbí. Navíc po tom vznikají jizvy a hlavně se to musí po 15 letech měnit....to mě zajímá, když pak někdo po té době bude ve špatné životní situace a nebude mít na to prachy, co pak bude dělat.
Citát
anonym
| 31. 3. 2006 14:48
Cituji: "Silikonová prsa jsou asi stejně tak ***y, jako paruka na plešatém postarším muži..."

A dále: "Spousta z nich (mužů) kategoricky odmítá plastickou chirurgii... všechno, co na nás není pravé, hlasitě odsuzují, argumentují "podvody a falešností" a proto nenávidí falešné vlasy, falešná prsa, a falešné - cokoliv..."

Tak proč to, holky, proboha, děláte?
Prsní implantáty
anonym
| 31. 3. 2006 14:23
Má někdo zkušenosti se zvětšením prsou? Jak jste spokojené a nemáte žádné zdravotní problémy?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video