Sny - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Sny

Diskuze

Morise
| 23. 5. 2013 16:30
Já trpím na hrozně šílené sny - obyčejné snáře pro mě nemají žádný význam... Dostala jsem ale jako dárek snář Řeč snů od Michaela Lennoxe. Je to psycholog a ty sny zkoumá z psychologického hlediska... vysvětluje, co to o nás vypovídá a co nám tím naše podvědomí chce říct... občas jsem se o sobě dozvěděla docela děsivé věci :D
sny
Mira
| 17. 4. 2008 09:54
mám období, kdy se mi také zdá o zubech, většinou, že s nimi mám problémy, ale nikdo neumře. Je to vždycky určité období. Ale co mám vyzkoušeno, když se mi zdá o mém dědovi a strýci, tak potom prší.
V dětství se mi hodně zdálo, že utíkám, někdo mě honí a já vím, že mu neuteču. Nebo že padám, padám.... Občas se mi zdá, že jsem někde vysoko a já koukám dolů, mám z toho hrůzu a probudím se. S těmi výškami to je u mně i v reálu. Taky se mi zdálo o hadovi, že byl nade mnou a vedle byl pes. To prý znamená faleš a dobrý přítel. Bylo to v době, kdy se mi trochu měnil život a docela by to odpovídalo. Jinak vím, že se mi něco zdá, ale když se probudím, většinou nic nevím.
dětství
Miky
| 16. 4. 2008 23:03
V dětství se mi zdávaly sny, ve kterých jsem vídala různé geometrické tvary..čtverce, kruhy, různé bubliny...nevím, co to mělo znamenat, takhle to zní normálně, ale já se při tom budila a bála jsem se, měla jsem divný pocit strachu a úzkosti......vím, že jsem volala mamku, že mám z něčeho strach....
Moje sny
Miky
| 16. 4. 2008 22:59
Mívám zmatené sny a jsou všech možných variant. Např. se mi zdálo, že se peru se svojí sestřenicí, která mi teda v životě hodně ublížila a já jí dokola věřila a ona mi zas a znova ubližovala.....Nevím, kdo vyhrál nebo prohrál, to už si nepamatuju.
Pak se mi zdálo o smrti dcery, ale to už je dýl a od té doby nic.....
Také se mi zdá o hadech, kdy jich je plný byt a já mezi nimi musím někam projít, je to hrůza....
Zdá se mi i o ***u. Bývají to cizí muži, nevím kdo, buď nevidím do tváře nebo je vůbec neznám a ani přesně nevím, co jsme spolu dělali, ale vím, že jsme se milovali....
*** s manželem se mi zdál také, ale pomálu....
Také se mi zdálo, že jsme byli s celou rodinou na chatě a byl tam vrah a předemnou zabil celou moji rodinu a jen já jsem zůstala. Probudila jsem se s hrozným pláčem, nechápu to....
Někdy také padám z výšky a dopadnu na zem, mám být mrtvá, ale nejsem...nějak si v podvědomí říkám, že je to sen a pak se mi začne zdát něco jiného nebo už nevím co je, ale víc si nepamatuju, jen vím, že to pak zmizí.....
Jednou se mi také zdálo, že jsem nachytala manžela s nějakými dvěmi ženami, byli nazí a leželi vedle sebe, nic nedělali....
jednou mne také chtěl muž zabít, ale pak to neudělal...
Některé sny jsou opravdu hrozně děsivé, ale co člověk nadělá...Opravdu by mne zajímal jejich výklad....
sen,nebo skutečnost
dada333
| 20. 3. 2008 20:52
Mé sny mě někdy děsí.Začala jsem na ně i věřit.Zdálo se mi,že si trhám zuby a padají mi vlasy.Babička mi říkala,že je to smrt,nebo nemoc.Krev,je něco nového a pláč,zamená smích.Dříve jsem na to nevěřila,ale už věřím.O vlasech,zubech se mi zdálo a babička zemřela..Ještě ted mi běhá mráz po zádech.A bohužel,se mi to vyplnilo dvakrát.Celé dny se snažím myslet na pěkné věci.A jen doufám,že sen zůstane pouhým snem...
snění
Stanly
| 20. 11. 2007 19:23
Sny mám různé, některé se skoro blíží reálnému životu. Třeba ty erotické, to někdy lituji, že se rozeberu ze snění příliš brzy a chci znovu usnout a myslím na to, aby to pokračovalo a někdy se to i podaří. Nebo sny o práci, to se zase cítím dost vyčerpaně a jsem rád, že je to pryč. Ale jsou čas od času přímo děsné sny, kdy ve snu bojuji s přízraky, jsou to někdy duše zemřelých osob a mají i podobu jako-by žily. Je to strašný zážitek, kdy rozhazuji rukama a přízrak stále uniká a provokuje. Většinou mne vzbudí manželka a ptá se co to bylo. Takové sny si docela pamatuji a vím, že s těmi osobami ze sna jsem měl za jejich života nějké problémy. Dokonce mívám těsně po probuzení z takového snu zvlášní vlnění v hlavě, je to jako by se něco odpojovalo z mého vědomí. Má někdo podobné zážitky ? A co o tom soudí ?
sny
anonym
| 21. 9. 2007 17:08
Ahojky, tak to já mám docela dost často erotické sny, třeba tam ani nejde úplně o ***, ale většinou ano, vždycky je to takové mazlení a pak se buď proberu , nebo dojde na ten ***!Nejhorší na tom je, že v tom snu vypadám přitažlivěji, než jsem v reálu, pak se proberu a jsem zase tam kde jsem !Ze včerejška na dnešek jsem zrovna jeden takový sen měla a to se svým bývalým spolužákem ze základky, kterého jsem už hodně dlouho neviděla!Až ho potkám tak se určitě budu červenat, i když jsem vlastně nic neprovedla!Je jen zvláštní, že se mi ještě takový sen nezdál o mém manželovi!Jinak jsem až za hrob věrná ženská, tak si to alespoň užívám v těch snech!Zdravím všechny , kteří mají krásné sny!
hadi
slona
| 20. 9. 2007 22:42
Poslední dobou se mi taky zdá o dětech, i když žádné nemám. Měla jsem holčičku a byla strašně chytrá a laskavá. Jako matka jsem byla nemožná a ona mi pořád napovídala co mám dělat.

Jinak se mi často zdá o hadech. Myslím, že mě žádný neuštknul, ale plazí se kolem nebo jsou na mé cestě. Asi před deseti lety mě jeden takový sen probudil. Zdálo se mi, zě je dlouhý a silný a obtáčí celou postel. Musela jsem tenkrát vše prohlédnout. Nemůžu kvůli tomu mít takové ty saténové materiály ani na povlečení ani jako pyžamo.
...
slunko
| 16. 9. 2007 07:35
říká se, že i sny o svatbě znamenají smrt v rodině, ale to už bych musela mít více úmrtí, protože se mi o vlastní svatbě zdá hlavně poslední dobou často. Mnoho mých kamarádů, kolegů, spolužáků se v poslední době bere nebo bude brát a já prostě na to reaguji těmito sny. Ale pokaždé to dopadne špatně, nebo to má příšerný průběh, který končí někdy dobře, někdy úplně špatně. Jsem z toho trochu smutná, protože se na svatbu těším, ale můj přítel manželství obecně moc nevěří (doma měl hodně špatný příklad u svých rodičů, tak proto), tak na to asi reaguju, že se bojím, jak to dopadne. Asi už i podvědomě. Přitom se vdávat ještě opravdu nechci, skoro si myslím, že budu dřív na mateřské než vdaná, právě kvůli důvodům výše. A přiznám se, že jsem i změnila trochu na svatbu názor, už mi nepřijde tak hrozně zlomová a zásadní. Ted bych chtěla něco úplně skromného, milého v přírodě bez všech těch tradic a zbytečností, jako únosy nevěsty apod., no ale to už je jiné téma...
zuby
deysi
| 15. 9. 2007 23:03
Také se mi zdávají sny o zubech. Někdy se mi dlouho nic nezdá a pak o zubech třeba třikrát do měsíce a pak dlouho zase nic. Nebo mezi tím různé sny. Zdá se mi, že zjistím, že se mi vykle jeden zub, tak zkouším jestli se mi to nezdálo nebo doopravdy, zjistím, že se mi vykle i druhý, pak třetí a tak to jde postupně se všemi. Vyklou se mi všechny zuby. Pak mi začnou postupně všechny vypadávat, vypadnou během chvilky a já mám plnou hrst zubů a pusu prázdnou. Fuj už u té vzpomínky na tento sen je mi špatně. Zdálo se mi to už vícekrát a nikdo v mé blízkosti nezemřel. Tak u mě je to asi něco jiného.
Sny
angelwoman
| 14. 9. 2007 22:54
Mě se zdají většinou úplně nesmyslné a zmatené sny...ale dost často se mi zdává o mém bývalém, s kterým jsem se rozešla. A nelituju toho - hodně pije, atd. ale přesto ho mám ráda jako člověka a přeju mu jen to dobré. Dnes se mi ale zdálo, že jsme byli se školou (na kterou on nechodí-říkám, že mám zmatené sny) na nějakém sezení, kde každý mluvil o svém životě a o tom, co ho trápí. On před všema začla vyprávět, jak mě miloval a já jsem mu zničila celý život Netuším co tenhle sen znamená-snad si tohle nemyslí opravdu...Někdy je až zvláštní, že ho mám pořád v srdci, i když vím, že jsme se k sobě nehodili-byl hodný, milý, atd., ale měl své mouchy, které jsem nedokázala překousnout.Přesto často nahlídnu do krabičky s našimi dopisy a zavzpomínám si...snad na mě myslí taky v dobrém a ten sen nebyl pravdivý....
sny
alena
| 22. 10. 2006 17:42
Ahoj!Ještě k těm snům-já ani nemám prorocký sny,ale představy.Mám např. vyzkoušené, že když si začnu představovat, že se mi něco ošklivého stane,že mi někdo ublížil nebo mě potkalo neštěstí...za pár dní onemocním.Nevím,jestli je to celkovým pesimistickým naladěním mojí duše,která se tím oslabí nebo opravdu tuším,že se nějaké choroba blíží,ale je to tak. Stejně se mi stává,že na mě přijde pocit strašného napětí,ani nevím proč a nakonec se fakt něco nemilého stane,třeba mě naštve můj muž.Já pak dostanu strašný vztek a představím si mojí maximalistickou reakci.Nějakou dobu se sice krotím,ale nakonec se stejně k té reakci dostanu,jako že mu třeba sbalím věci a odnesu pryč.Někdy se až děsím, abych neudělala všechno, co mě kdy napadlo.
A k těm dětem-jak tak čtu, je to často stejné, o děti se většinou starají matky,přesto se do nich chlapům nechce.My jsme se málem rozešli, když já chtěla dítě a on ne. Takže ty plané touhy moc dobře znám.
CHYBY
elisabeta108
| 15. 10. 2006 09:58
ted na to koukám,ale když to píšu tak si toho nevšimnu...chybaomlouvám se a dopředu i za další
odpovět-na sen
elisabeta108
| 15. 10. 2006 09:55
Tak mě ho napiš na email arwenel@seznam .cz
sny
anonym
| 13. 10. 2006 09:34
elisabeta108 snival sa mi velmi zvlastny sen a zaujalo ma, ze sa Ti celkom dari sny vykladat, chcela by som Ta poprosit, ci by si sa mi neozvala (m-drobcek@orangeportal.sk) a nemohla mi moj sen vylozi. Velmi pekne dakujem za odpoved.
maminka a myšička
elisabeta108
| 30. 9. 2006 14:17
sen o tom že rodíte znamená zmoudření štěstí začátek něčeho dobrého...dobrá zpráva...
maminka
elisabeta108
| 30. 9. 2006 14:12
ono záleží jaký ten sen o těch zubech je jaký počet zubů ti vypadne...nebo skažený zub...blombování...a td...po každé to znamená něco jiného,ale aji ty starosti...
sny
elisabeta108
| 30. 9. 2006 14:07
Taky ten kdo zemře ve snu a ve zkutečnosti je živ...bude tady ještě dlouho...sen o těch zubech..no to je horší to se mě zdálo než zemřela mému příteli jeho matka..zdálo se to 2 aji mojí kámošce a vždy šla do 1-2 měsíců někomu z rodiny na pohřeb..to že ve snu lítáš to znamená že se chceš odpoutat od každodenních starostí..a taky si to užíváš..to samé...neměla by sis takové věci moc brát,ale mě se takové litací sny také zdají a taky si to užívám...
Myšička
mamika
| 29. 9. 2006 11:34
Děkuji ti moc ,co ty víš třeba to u tebe příroda sama zařídí a Honzíka mít můžeš.Třeba to prostě jen zjistíš pozdě a už s tím nic ty ani tvůj muž nenaděláte.Co když jsou ty sny vážně prorocké.Můj gynekolog mi taky říkal že má doma "cilestíka"a měl by to poznat sám jako první a koukej má 6 -ti letýho Kubíka a žena brala cilest ,prostě když příroda chce tak si vždycky poradí.Třeba si za čas napíšem jak nám rostou Honzík s Pepíkem. Teoreticky bych ty dvojčátka mít mohla,říká se že se to dědí ob generaci a můj děda s máminy strany je z dvojčat.A když ne ,tak si hold na ně počkám jako bábrle od Terezky Stejně je to síla,někdo touží po dětech a z jakéhokoliv důvodu je mít nemůže a jiná....Máme tady sousedku,čeká 5 dítě a všechny 4 má po děcákách,každý v jiným.Dává je tam do roka,prostě jí to asi nebaví,ale je hrdá že nedala k adopci.Trubkamohli být štastný a mít mámu a tátu,co je milují a takhle ,za tohle bych snad vraždila,pobere porodný a pak se jich zbaví.A plodná je jak blázen !Nespravedlnost!
Myšička
mamika
| 29. 9. 2006 11:34
Děkuji ti moc ,co ty víš třeba to u tebe příroda sama zařídí a Honzíka mít můžeš.Třeba to prostě jen zjistíš pozdě a už s tím nic ty ani tvůj muž nenaděláte.Co když jsou ty sny vážně prorocké.Můj gynekolog mi taky říkal že má doma "cilestíka"a měl by to poznat sám jako první a koukej má 6 -ti letýho Kubíka a žena brala cilest ,prostě když příroda chce tak si vždycky poradí.Třeba si za čas napíšem jak nám rostou Honzík s Pepíkem. Teoreticky bych ty dvojčátka mít mohla,říká se že se to dědí ob generaci a můj děda s máminy strany je z dvojčat.A když ne ,tak si hold na ně počkám jako bábrle od Terezky Stejně je to síla,někdo touží po dětech a z jakéhokoliv důvodu je mít nemůže a jiná....Máme tady sousedku,čeká 5 dítě a všechny 4 má po děcákách,každý v jiným.Dává je tam do roka,prostě jí to asi nebaví,ale je hrdá že nedala k adopci.Trubkamohli být štastný a mít mámu a tátu,co je milují a takhle ,za tohle bych snad vraždila,pobere porodný a pak se jich zbaví.A plodná je jak blázen !Nespravedlnost!
Mamiko
anonym
| 29. 9. 2006 11:19
No to je bezva s těmi dvojčaty!
Ve skutečnosti bys dvojčata chtěla? Ono je to hezké na pohled, ale možná fakt lepší, než děti do roka...ikdyž, všechno má své pro i proti.
A žes nikdy nechtěla Pepíka...no to já taky nevím proč se mi ve snech rodí zrovna Honzík. A proč ne třeba holčička, vždyť mám dva kluky... Ale Honzík se mi nakonec začal líbit. Jen je jich moc. A taky bychom měli vše na "J"- Jaroslav, Jiří, Jan.
Sen o více dětech si budu muset splnit v jiném životě.
I tna o druhé dítko jsem muže musela ukecávat. Ale celkem snadno, jen řekl, že ta péče je stejně na mně...neznásilnila jsem ho.
Mamiko, moc vám přeji, aby k vám byla příroda nakloněna a narodilo se vám další dítko.
Děti
mamika
| 29. 9. 2006 11:00
ale jo,já po něm strašně moc toužím,manžel méně ,je rozumnější.Máme hypotéku a Terka stojí vzhledem k svým zájmům fůru peněz,ale vím že by nakonec byl taky rád.Bohužel příroda si postavila hlavu,uvažujeme o um. oplodnění,ale už před Terkou jsme to 2x neúspěšně podstoupili a to bylo ještě zcela zadarmo,tak dneska máme strach jsme o 10 let starší a určitě nebudeme víc plodní a jak jsem psala máme opravdu kam peníze strkat.Asi by to byl pro nás luxus vyhodit 12 000,- a více a nic z toho.Nevím ještě sami nevíme jestli do toho půjdeme.Jinak ve snu rodívám taky ,dvojčata A délku a Pepíka,nevím proč Pepíka,nikdy jsem takový jméno nechtěla.
sny o dětech
anonym
| 29. 9. 2006 10:51
Ano, o dětech se mi taky často zdává. Většinou mám tam o ně strach, ostatně takový, jaký i ve skutečnosti, toho se máma nikdy nezbaví.
Už přes 6 let nekojím a přesto se mi čas od času zdají sny, že kojím dítě. takový ten úplně fyzický pocit, prostě jako při kojení. Pak se probudím a sahám si, jestli mi skutečně neteče mléko! Neteče. A je mi pak nějak smutno, že už nikdy kojit nebudu.
Taky věčne ve snech rodím. Ale bezbolestně. Vždycky se mi narodí můj třetí syn, Honzík. Moje dušička po něm touží, ale rozum ví, že by to nebylo dobré, mít za stávajících okolností další dítě. Tak si to plním alespoň ve snech.

Mamiko,
a vy už neplánujete další dítko?
výklad snů
mamika
| 29. 9. 2006 09:37
jé lítací sny mívám taky,o smrti se mi moc nezdává.Mívám taky padací sny,jen padám,padám a nikdy nedopadnu .Často se mi zdávají úplný nesmysli,co nemají hlavu ani patu-zmatek.Mívám živí sny o miminkách,to asi že si mimi moc přeji,v těch snech cítím i tu mimnkovskou vůni.To bude asi tím,že moje dcera nejméně 4x denně hučí že chce bráchu.Dlouho se mi nic nezdálo.Moje mamaka vždy říkala,že sny o zubech jsou mrzutost a jí se to pravidelně tak plnilo.Jak byl sen o zubech,byla na obzoru hádky ,nebo přišla nepříjemná složenka.
výklad snů
anonym
| 29. 9. 2006 07:24
A co si myslíš o snech, kde někdo zemře (včera se mi zdálo, že mi zemřel taťka). Často se mi zdají ošklivé sny. Třeba mi ve snu padají zuby, drolí se, ulamují. Ve skutečnosti zuby taky nemám nic moc, ale tohle je hrozné. Zuby mě živí. Možná je to strach, abych nepřišla o práci...
Samozřejmě často ve snech někam jdu, spěchám, nemůžu tam dojít.
Ale už jsem měla pár snů, kde jsem lítala! A to bylo nááádherné! Moc jsem si to užívala.
sny
elisabeta108
| 28. 9. 2006 23:45
já osobně se vykládání snů zabývám už dlouho asi 8 let a taky už jsem něco z nich předpověděla..rozchod s přítelem a před tím aji smrt jeho matky...mě to vychází vždy od snu tak do 3 měsíců až do půl roku...ale u někoho něco vyjde za týden nebo zase až za rok...co jsem slyšela...to je individuální
sen
anonym
| 26. 9. 2006 15:10
Já bych chtěla, aby aspoň ve snu můj manžel nechodil neustále do hospody - ale o tom si opravdu můžu nechat jen zdát. ŠKODA.
Sny
anonym
| 26. 9. 2006 11:09
Chtěla bych se zeptat, jestli a jak čast sníte, jaké jsou vaše sny.
Mně se kolikrát zdá sen velice živý, který mi vrtá hlavou i celý den.
Jako posledně. Pohádala jsem se ve snu se svým mužem. V tom snu reagoval (bohužel) přesně tak, jako často ve skutečnosti v podobné situaci, prostě mi vnucoval, že jsem něco udělala, ikdyž jsem to neudělala, a tvrdil, že když to nebyl on, musela jsem to být já...
V tom snu jsem se šíleně naštvala, už jsem chtěla bouchnout do stolu, a v tom jsem se probudila...
Probrečený polštář, a zůstala ve mně zlost na manžela, který samozřejmě nic netušil. Hned jsem mu ráno při první příležitosti "vytkla", co mi v noci udělal. Koukal divně, bral to s humorem. Ale já vím, že tohle je můj způsob, jak si poradit s nahromaděnou zlostí vůči němu-tyto sny. Ač mám svého muže MOC ráda, jsou věci, které nepřekousnu. A tohle je jedna z nich. Ani o ní neví. A mé podvědomí mi to připomnělo, že to tu je.


Měli jste někdy prorocké sny?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Hanka
5. 5. 2024 21:42
70430
anzelen
5. 5. 2024 17:17
11864
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video