Kamarádství - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Kamarádství

Diskuze

eilinom
Lindule
| 27. 1. 2008 07:51
ahoj Moniko

Tak ta moje "kamarádka" byla přítelkyní kamaráda mého přítele, teď už manžela.(Je tro trochu zamotaný, co? ).Byli jsme spolu na trhách, já si pak šla lehnout, protože mi nebylo dobře. Ale pořád mi bylo divný, že jsem neslyšela auto, jak odjíždí. Tak jsem šla na chodbu a tam se ta má "kamarádka" div že neovíjela kolem toho mého. Cukrovala jak hrdlička. A to na ní její přítel čekal v autě. Řádila jsem jak černá ruka a od té doby jsem ji neviděla. Jen vím, že s tím přítelem se rozešli.

Nikdy jsem neměla moc přátel. Mám "jen" dvě opravdu opravdové kamarádky, které mne už mnohokrát podržely, když jsem to potřebovala a vím, že by něco takového jako tamta neudělaly.(navíc manžel není jejich typ ) A pak mám pár přátel tady na Victorce a díky Bohu za ně.

Koukám, že chřipka řádí všude.Tak se hezky vylež ať můžeš vyskočit z postele a přestat pít čaj. To já ho můžu, i když nemusím. A co jinak ráda děláš, když nemusíš ležet v posteli a pít čaj? Pa Lindule
kamarádka
eilinom
| 26. 1. 2008 16:10
ahojky lindule,taky byl můj proti ní imunníale nejlepší bylo,že mě tak nějak všelijak napadala a já to furt nechápala proč,byla to totiž netová kamarádka,hodně jsme si spolu rozuměly přes psaní,pak jsme se domluvily na setkání,setkaly se a od té doby se její chování ke mě sakra změnilo,pak jsme měly sraz s holkama s netu kde byla i ona i můj můž a její chování ke mě bylo snad chladnější než lednový počasí,ale přehlížela jsem to,pak mě pár holek říkalo,jestli jsem si všimla že jde po něm,no a už jsem věděla která hučí dokonce i na fotkách je vidět jak na něj kouká jak na svatý obrázek a když spolu tančily tak byla v sedmém nebi.Nejlepší je že hraje strašně hodnou a upřímnou a nikdy by nikoho nepomluvila a nikdy by neublýžila ani mouše,docela jsem z toho byla dlouho špatná,ale neodradilo mě to a i přesto mám pár dobrých netových kamarádek i přes setkání s níma jsme pořád kamarádky,jen v té jedné jsem se fakt spletla ono je pravda,že zdání klame a tichá voda břehy mele.Omlouvám se za chyby,ale ta čeština mě nikdy moc nešla i tady na viktorce mám kamarádku,taky se scházíme je to fajn holka a takových je tu spousta jen mít to štěstíčkohezkej zbytek sobotěnky,mám chřipajznu tak trčím doma a srkám čaj kterej fakt nemusím jen když musím tak třeba zase napiš ahoj monika
eilinom
Lindule
| 26. 1. 2008 10:14
to se mi stalo také. Naštěstí byl manžel vůči ní imunní. Také mu to vadilo, že za ním leze. Dokonce ho sváděla, když jsem byla vedle v pokoji. Od té doby se s ní nestýkáme.
anonymní
Majka33
| 25. 1. 2008 19:42
takovou kamarádku bych teda nechtěla ani za svět,řekni ji pravdu co si myslíš,jaká je atd.atd..... a budeš mít klid,uvidíš
kamaradství
eilinom
| 25. 1. 2008 17:23
moje bejvála kamarádka mi šla po manželovi já to neviděla ,ale druzí ano už mou kamarádkou není
kámoška
LuccyCZ
| 20. 8. 2007 13:30
Ahoj, zrovna jsem zažila něco hodně podobného. Našla jsem si skvělou kamarádku, ale po půl roce se ukázalo, že ji zajímají jen pomluvy a je schopná opravdu lidem udělat ze života peklo. Což se tedy snažila udělat jednomu kamarádovi. Chtěla abych se s ním přestala bavit, ale nepřestala jsem, takže se hrozně urazila. Potom už se ke mně chovala s odstupem. Když jsme byly spolu už to nikdy nebylo takové. Hlavně neustále na někoho nadávala a něco se jí nelíbilo. Pak mi došlo, že to divadlo hraje nejspíš i na mě což mě dost mrzelo. Začala se předemnou vytahovat jaké má super přátele a že s nima všude chodí.. a prostě semnou už se přestala bavit a zjistila jsem i že mě pomlouvá. Předemnou dělá jakoby nic, ale jinak se určitě ničím jiným nebaví. Moc mě to mrzí, byla to skvělá kámoška. Horší je to, že máme společné kamarády..
kamarádka?
Papa
| 3. 3. 2007 15:04
taky jsem takovou kamarádku měla. trvalo dlouho než sem pochopila, že ona mě má jen na to, aby si na úkor mě zvyšovala sebevědomí. bez ní je mi mnohem líp.
Vyříkej si to s ní, nebo ji nech plavat. Najdeš si lepší
...
Ponytail
| 3. 3. 2007 11:07
Je to tak, lidé se mění, mění se i kamarádi. Osobně obdivuju lidi, kterí se kamarádní celý život. Já už jsem pár takových "nejlepších" kamarádek také vystřídala, teď už o žádné neříkám, že je nejlepší. Prostě mám několik fajn kamarádek A jak dlouho se budeme stýkat, to se holt uvidí. Do kamarádství nelze nikoho nutit.
:o)
anonym
| 6. 12. 2006 19:17
Holky dík aspoň za to že jste na mý straně, aspoň mě to ujišťuje, že není chyba ve mně. Uvidim, co se dá dělat, nejlepší kamarádka to už rozhodně není. Zatím to řeším tak, že si nasadím MP3, když ji nechci poslouchat.
kamaradstvi
zuzu
| 4. 12. 2006 21:30
ahoj, ja osobne bych prestala chodit kolem horke kase a sla s pravdou ven, proste ji rictm ze uz ty vztahy nejsou takove jake byvaly, ze vase kamaradstvi bylo moc hezke, ale co byvalo uz neni a Ty se s ni uz necitis vubec dobre....ono lidi se meni, bohuzel, ci bohudik a proste se rozchazeji a schazeji..taky jsem mela kamaradky s kterymi jsme byly v neustalem kontaktu, ale jak sel cas, tak jsme se proste oddalily, bohuzel. Ale prisli novi pratele a kamaradi....byt Tebou bych snizila intenzitu s kterou se vidite, pokud je to mozne, a proste ji to rekla do oci, ze uz se s ni necitis dobre.... snad to nejak vyresis.
kamarádka, jo?
anonym
| 4. 12. 2006 21:28
Vykašli se na ni. Však sama říkáš, že si o ní myslíš své. Nestojí Ti za to. Taková "kamarádka". Budeš mít jinou, lepší. Rozhodně bych se nepokoušela ji vyhovět. Naopak. Stála bych si za svým. Když nechce, ať nebere.
Važ si sama sebe. Některé věci holt přijdou až s věkem a po pár zklamáních.
Kamarádství
anonym
| 4. 12. 2006 21:08
Ahoj, potřebuji poradit. Už 5 let mám kamarádku, se kterou jsem si zpočátku velmi rozuměla, ale nyní se můj vztah k ní změnil. Chodili jsme spolu na střední školu a teď i na vysokou, takže se pravidelně vídáme. Vždy jsme měli odlišné názory na různé věci, ale poslední dobou jako by mi to daleko více vadilo. Začíná mi někdy vadit její přítomnost, raději bych byla bez ní. Vadí mi její řeči, pořád totiž mluví o tom jak se kde ožrala a s kým si pak ulítla, povídá mi o tom, jak má strašně moc ctitelů a jak by se jen s někým někde flákala. Myslí si, že je super IN holka, ale já si mysím něco jinýho. Taky mě na ni dost mrzí to, že jsme bývali nejlepší kamarádky a ona teď chodí ven s jinýma holkama, mě nikdy neřekne, a klidně přede mnou řekne něco jako: "Anička, moje nejlepší kamarádka, ještě že ji mám..." To zamrzí. Ona mě vždycky těma svýma řečma tak otráví a zkazí náladu, úplně mě vysává. Co mám dělat, když se s ní každý den vidím ve škole, jezdíme spolu do školy i domů, jak to udělat, abych ji nenaštvala? Dík

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Hanka
26. 4. 2024 11:00
70311
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:08
11821
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video