Přítel ve vězení - co dělat - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

přítel ve vězení - co dělat

Diskuze

anonym
| 11. 2. 2018 19:26
Potřebovala bych informace k Hermanicim. Jaky je tam přístup, zda je jídlo snesitelne a v pohodě se dá čenzovat, zda je tam prace a jestli se tam člověk dostane do posilovny. Děkuji.
anonym
| 11. 2. 2018 16:48
Prosím poraďte jak mám zjistit kam ho odvezli už tyden o něm nic nevim prosim
anonym
| 11. 2. 2018 19:13
TO Oliva 36: To moc dobře nechápu, píšeš, že ho vrátili zpět, tak proč mu nenapíšeš dopis? mimochodem, jak se mu podařilo uprchnout?
anonym
| 13. 2. 2018 13:52
Psali to v novinách že ho vrátili spet.To ja nevim jak se mu podařilo uprchnout.Dopis jsem napsala
anonym
| 21. 2. 2018 17:59
TO Oliva 36: pokud by měl právního zástupce tak ten muže zjistit kde se zrovna nachází. Musí mu dát vedení věznic do tuším ze 48 h vědět. Jestli nemá, nezbývá nic jiného než čekat až ti napíše. Jestli jsi mu napsala, dopis mu předají i kdyby byl zrovna v jiné veznici než kterou jsi uvedla na dopis. Jen nevím zda jsi do obálky dala potřebné věci který potřebuje pro odeslání dopisu. Jestli ho sebrali někde z ulice atd, tak u sebe neměl nic.
anonym
| 9. 2. 2018 20:35
Zdravím vás tady všechny. Chci se zeptat,zda je tady někdo,kdo má někoho v Heřmanicích a nebo ve Znojmě? Děkuj za jakou koliv odpověd.
anonym
| 10. 2. 2018 15:57
TO Verča:

Co potřebuješ?
anonym
| 4. 2. 2018 21:58
Muj přítel seděl ve výkonu trestu a v půlce trestu s věznice uprchl.Pak udělal průser chytli ho a vrátili ho spet. Nic o něm nevim jsem zoufalá nevim,co mám dělat.A co mu za to hrozí dekuji moc
anonym
| 4. 2. 2018 21:14
Achjo,holky, posledni dobou mam pocit, ze uz se to neda vydrzet. Mozna proto, ze se to uz snad krati. Ale tak se mi styska po priteli a nemam si s kym o tom popovidat
anonym
| 1. 2. 2018 15:42
Zdravím, je tu někdo kdo má přítele nebo příbuzného ve věznici na Mírově? Mám spoustu otázek. Popřípadě jestli je tu někdo, kdo má blízkého odsouzeného na hodně let 15 a víc
anonym
| 19. 1. 2018 20:33
Ahoj , mě je 19 a příteli je 23. Teď bude sedet uz 3 měsíce, bude si žádat o půlku jenze mu prisel dopis od soudu kvuli podmínce tam ma 22 měsíců , nevite jestli je nejaka moznost ze mu ji neproměni ? Ze by mu mohli dát domácí vezeni nebo cokliv je aspon nejaka naděje ? A kdyby si chtěl o tom nekdo se mnou popsat tak na email mirasabina1811@seznam.cz , protože i ja se potřebuju někomu vypsat kdo me bude chápat . Tak prosim pište. A jeste otázka jestli ma nekdo přítele taky ve věznici Břeclav ?
anonym
| 20. 1. 2018 13:01
TO Sabi: bohužel neznám ani jsem nikde nečetla ze by to někomu nepřeměnili. Podmínku porušil. Šanci už dostal a promrhal ji. Nevím jak to teď už funguje s domácím vězením, ale pochybuju ze by ho dávali zrovna odsouzenému kterému přeměňují porušením podmínku. Prostě mu to přičtou a vyřešeno. Takže ať počká jak dopadne přeměna a pak ať si vypočítá na kdy mu vychází půlka na podání žádosti o PP. Dřív je to naprosto zbytečné a hlavně mu ani nemusí termín na PP dát, protože oni vědí ze bude mít přeměnu.
SabiM
| 22. 1. 2018 20:57
TO Naděje: Po konzultaci s jeho vychovatelkou kdy si dopis četla , má od soudu napsaný ze se jedna o PO - předběžné opatření, říkala ze v tomhle pripade se přiklání k prodloužení podminky a bude se muset hlásit na probacni a mediacni , většině prej píšou rovnou ze se jedna o přeměnu trestu. Tohle mu řekla, tak uvidíme . Podminku mel právě za neco jiného než udělal teď . Ted se musíme jen modlit , jak mu to vyjde no. už aby se mi vrátil.
Zanett
| 13. 1. 2018 13:03
Dobrý den přitel ted dostal rozsudek od soudu za jak dlouho přijde dopis s nástupem? A jaka tam je čekací doma na nástup?
Dekuji
anonym
| 20. 1. 2018 12:40
TO zanetdm@seznam.cz: to záleží do jaké nástupní věznice spadá dle trvalého bydliště a jak tam jsou s volným místem. Muže mít termín za dva měsíce ale klidně jako my za dva dny a to nepřeju nikomu.
anonym
| 22. 1. 2018 21:48
TO Naděje: to nevim pod kterou veznici spadame dá se to nekde zjistit?
Jak je možne že mel nastp tak brzy? Manžel ješte nemá v ruce rozsudek ale už prisli pokuty od soudu finanční. Manžela právník řikal že už nastup do veznice muže byt napsany protože se mu chce pomstit právník který zastupoval protistranu, manžel se odvolal i do Brna ten pravník se na to přisel podivat a už byl se soudkynemi domluveny žeho odsoudi i když chtel dat novy dukaz tak mu to zamitli.
Je to možné??
anonym
| 21. 2. 2018 18:07
TO zanetdm@seznam.cz: Nástupní věznice

Věznice Praha – Pankrác

obvody Prahy: 2, 3, 4, 8, 9 a 10
okresy: Benešov
Věznice Praha – Ruzyň

obvody Prahy: 1, 5, 6 a 7
okresy: Beroun, Kladno, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram a Rakovník
Věznice České Budějovice

okresy: Č. Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor
Věznice Plzeň

okresy: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Tachov a Rokycany
Věznice Ostrov nad Ohří

okresy: Cheb, Sokolov a Karlovy Vary
Věznice Litoměřice

okresy: Chomutov, Litoměřice, Louny, Mělník, Most,a Ústí nad Labem
Věznice Teplice

okresy: Děčín a Teplice
Věznice Liberec

okresy: Jablonec nad Nisou, Liberec, Česká Lípa, Mladá Boleslav a Semily
Věznice Hradec Králové

okresy: Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chrudim, Jičín, Kolín, Kutná Hora, Náchod, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou,Trutnov a Ústí nad Orlicí
Věznice Brno

okresy: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Uherské Hradiště, Vyškov, Žďár nad Sázavou, Břeclav, Hodonín, Jihlava, Třebíč a Znojmo
Věznice Ostrava

okresy: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Jeseník, Nový Jičín, Opava, Ostrava a Vsetín
Věznice Olomouc

okresy: Kroměříž, Olomouc, Prostějov, Svitavy, Šumperk, Zlín a Přerov
anonym
| 21. 2. 2018 18:20
TO zanetdm@seznam.cz: neptej se mě na to jak je to možné. Můj byl odsouzený bez jediného důkazu. V rozsudku je napsáno ze soud se domnívá. Soudkyně mu chtěla dat podmínku, ale státní zástupce nesouhlasil a navrhoval mu vyšší trest. Soudkyně udělala kompromis a dala mu dva roky. Bohužel si to musel taky odsedět, nejvyšší soud to smetl ze stolu. Teď stále čekáme na jednání u soudu zda nám schvalují obnovu.
anonym
| 6. 1. 2018 14:07
Ahoj holky, je tu nějaká dušička, která je na tom stejně jako já a má milého v Příbrami? Pisněte budu ráda... ssmik@seznam.cz
anonym
| 21. 12. 2017 22:05
Dobry den.
Pritel sedi uz 3 mesice pokavad to vyjde tak za 16 mesicu bude doma na pulku.
Ja jsem tehotna, v 6 mesici.
Mam jen jeho a moji nemocnou mamku ktera se me snazi drzet,ale neni to ono jak si asi umite predstavit ted o svatkach se hroutim a mam spolusta otazek zda by se dalo jeste neco udelat s tim aby mu dal soud jeste sanci a byl u porodu a vychovaval semnou nase dite.
Aby toho nebylo malo ja jsem na ryzikovem tehotenstvi a mam drav. potize...
Nedokazu si predstavit ze nebude u porodu.
Zaroven je pro me tezky se ho snazit drzet aby byl silnej a zvladl to tam kdyz ja sama jsem uplne na dne a slyset jeho hlas jak se k tomu cim prochazime snazi stavet jako chlap a pritom je i on sam uplne na dne me doslova nici.
Nechci to vzdat a jen cekat se zalozenyma rukama nez se dostane domu (treba na pulku ) nebo v horsi variante az si odsedi celej trest.
Zapomela jsem dodat oba jsme mlady (19let) a chteli by jsme dostat posledni sanci na normalni,slusnej a hlavne spolecnej zivot.
anonym
| 28. 12. 2017 19:04
TO Jiřina: bohužel nezmuzes s tím nic. Šanci dostane on teď ve výkonu aby ukázal jak se dostatečně napravuje a je na dobré cestě zase k řádnému životu. Pokud se bude snažit, plnit vše co má, nedělat konflikty a jiné problémy má naději tu šanci dostat u PP. Neznám podrobnosti, ale třeba by mohl žádat i o třetinu. Vše si musí zjistit on a hlavně vypočítat na kdy by mu třetina vycházela, protože kdyby mu nevyšla ať zbytečně neprodlouží dobu na půlku, kdyby mu do té lhůty zasahovala. To ze čekáte miminko bohužel nikoho nezajímá, tvůj zdravotní stav také ne, maximálně k tomu může přihlédnout soud u PP, ale to je takové malinke +. Jinak je to bezvýznamné.
anonym
| 9. 1. 2018 18:26
TO Naděje: problemy a konflikty tam nema naopak se snazi aby bylo vse v pohode.
Rikala jsem mu o te tretine a on mi na to odpovedel ze se ptal spoluveznu a ti mu nedoporucuji aby to delal ze tam sotva pousti na pulky a zkouset to na jednu tretininu nema zadny smysl,ale pokusim se skontaktovat nejakou pravnickou firmu a uvidime co se da delat. Nedokazu sedet doma a doufat ze treba za par mesicu bude doma...sice nevim zda to k necemu pomuze,ale zkusit to musim.
anonym
| 20. 1. 2018 12:51
TO Anonym: takové důležité věci ať především zjišťuje u vychovatelů. Ne každý spoluvězeň je přející a hlavně když to nedopadlo jemu dobře u PP neznamená ze to nedopadne jinému. My jsme třetinu dávali, ( po konzultaci s vychovatelem i právníkem) taky ho spoluvězni odrazovali, pak ještě pořad slyšel ze ta co bude mít u soudu tak je nepříjící, ze je to hrozná mrcha atd. U jednání soudu jsem byla přítomna a právě ta paní byla úplně super a hned dávala soudci svůj navrh na propuštění.
anonym
| 16. 12. 2017 17:12
Pripojte se k boji za spravedlnost.
Navstivte stranky, ktere zalozil vezen Petr Brůček, kde popisuje své zkušenosti z věznice a podvodné praktiky policie.

Stali jste se vy nebo nekdo Vas blizky obeti ceske justice?
Sdelte nam svuj pribeh

Www.obeticeskejustice.com
anonym
| 13. 12. 2017 20:19
Ahoj chtěla jsem se zeptat když mám návštěvu ve věznici se sníženou ostrahou....slyšela jsem ze na návštěvu mužů na povolenku ale v jakoukoliv hodinu od do.každopádně na povolence mám stanoveny čas...tak nevím jedna se o veznici bory.pokud někdo víte můžete mi odpovědět?moc dekuji
anonym
| 13. 12. 2017 22:12
TO Nevim:
Návštěva - pouze s navštívenkou dané věznice kde je jméno odsouzeného - obviněného, datum návštěvy, hodina - čas návštěvy v kolik začíná a nebo taky čas příchodu ( je třeba počítat s kontrolou osob jdoucí na návštěvu) jméno návštěvy napsané na navštívence. Jména která nejsou na navštívence napsaná nemají povolený vstup a možnost kontaktu s vězněnou osobou. Max počet osob je 4.
anonym
| 16. 12. 2017 07:36
TO Nevim: Nevím, jestli je to všude stejné, ale spíš asi jo. My chodíme půl hodiny před určenou hodinou, je to i na navštívence, abychom stihli všichni projít kontrolou. Můžeme přijít na návštěvu i později, než v tu určenou hodinu, ale měli jsme to domluvené předem, že přijedeme o hodinu později. V Rapoticích když nepřijde návštěva, tak je pak odvedou zpět na barák, a už by pro ně nikdo znovu nešel. Nevšímám si, za jak dlouho, jestli za půl hodiny, nebo za delší dobu, ale odvádějí toho, komu návštěva nepřijde. Když jsme jednou jeli později, tak už našeho taky odvádět chtěli, nahlásil, že to je domluvené, a seděl tam hodinu sám. Jestli jste v telefonickém kontaktu, zeptejte se přímo toho, za kým jdete, ať to zjistí tam. Abyste nakonec o návštěvu nepřišli. /ono když je v té návštěvce třeba 25 chlapů, a přišli by za každým jindy, tak by se vychovatelé a dozorci ulítali, chodit pro každého zvlášť, tak je lepší přijít v určenou hodinu.
anonym
| 8. 12. 2017 19:54
Ahoj, jsem ted v složité situaci, asi to znáte. Přítel je teď ve věznici Břeclav . Je tam měsíc a ma to mít na půl roku, vím je to málo , ale i tak se mi stýská strašně. Chtela jsem se zeptat, jak se tím lépe vypořádat, pustili by mi ho domů aspon na Vánoce? Co pro to máme udělat? Mě je 19 a jemu 23 , i v tak mladém věku na něj čekám u jeho rodičů a čekám na každý dopis , ale nemam de komu svěřit, je to těžké.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
23. 4. 2024 19:22
70297
2112Hana
23. 4. 2024 18:39
11813
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video