DULEZITE! : Novy web Zeny.cz - Diskuze | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

Zpět na výpis diskuze

DULEZITE! : Novy web Zeny.cz

Diskuze

Moniko
anonym
| 25. 11. 2009 09:07
Mě to zajímá velmi.
Nový web
MonikaK
| 25. 11. 2009 08:56
Nejak nam to tady trochu usnulo takze to tu trochu rozproudime

Ačkoli to zdanlive vypada, ze se nic nedeje, tak naopak u nas je kolem redesignu šrumec . Už jsme vyřešili podstatne zaležitosti stran obsahu webu a včera jsme probirali na poradě novy vzhled. Předběžné závěry jsou zatím tyto:

Zůstane barevné ladění webu, hlavička, diskuze i deníčky budou samozřejmě zachovány.

Plánuje se:

rozšíření webu, co do obsahu
zjednodušení přístupnosti diskuzí a deníčků
zpřístupnění poraden hned přes titulní stránku
u deníčků možnost vkládání fotografií i do textu i samostatné fotogalerie
Zkrácení současných kategorií
zveřejnění samostatných sekcí pro soutěže, krátké zprávy, pozvánky, ankety atd.
moderování diskuzí

Pokud vás k tomu bude něco zajímat, klidně se ptejte :)
A propos... chtěly(i) byste vidět, jak bude vypadat naše nová titulka?

Monika
A
anonym
| 3. 11. 2009 14:18
ještě jsem chtěla napsat, mě se moc líbí články v Dokonalých ženách. Jsou tam různá témata.Jasně, nemá cenu dávat stejné články, ale jen tak pro zajímavost. Vždy si tam téma nějaké najdu. A soutěže by také mohly být u nás,tam jsou dobré a při nich se i dovím nějaké dobré odkazy. Hlavně, aby to byly soutěže, kde soutěží každý za sebe.A třeba jen tak pro zábavu.
To
anonym
| 3. 11. 2009 14:12
jsem ráda, že jste mi odpověděly.Já si to tak nějak myslela.Díky moc, budu informovat další.
"reklama"
MonikaK
| 3. 11. 2009 14:05
Mariana:

odkazy ktere si vymenujete jako informativní mezi sebou bych do "reklamy" v tomto případě nepočítala i když se jedná třeba o informaci o výrobku či službě. Jako třeba, když se mne zeptáš jaký používám parfém a kde to kupuju a já napíšu že Chanel, pripadne zkusenost a treba napisu odkaz na stránky. Ja z toho nic nemam, dala jsem jen informaci a ani ten vyrobek nepropaguju, nedelam to za ucelem aby sis ho koupila.

Ten odkaz od Angelwomen nefunguje, protoze jsem to tema smazala, melo me to napadnout. Slečna se tam prezentovala jako Avon Lady a nabizela přes sebe koupi avoňáckých produktů.

Obecně by se dalo tedy říct, že za reklamu se da povazovat každá nabídka nebo propagace, davana sem za ucelem osobniho prospechu nebo zisku.
Mariana
angelwoman
| 3. 11. 2009 13:56
Jedná paní tam zveřejňovala, že je "avonlejdy" a že si u ní můžeme koupit výrobky Avonu. Asi se ti to nezobrazilo proto, že už to nejspíš MonikaK vymazala

Jinak s tou reklamou je to dobrý dotaz
MonikaK
angelwoman
| 3. 11. 2009 13:53
Jasně, jasně, já si nestěžuju, jen upozorňuju Je jasné, že tu toho je hodně a chce to čas..
Reklama
anonym
| 3. 11. 2009 13:35
Já využívám téhle rubriky a zeptám se Moniky, co je vlastně reklama. Je to počítáno za reklamu, když si do diskuze předáváme různé odkazy, co která najde na netu?
Angelwoman, mě se zobrazilo jen Péče o tělo. Co tam mělo být?Díky za vysvětlení mě starší osobě.
reklamy a spol
MonikaK
| 3. 11. 2009 10:24
Angelwoman: ano, nepatri to sem.
Prubezne tyhle veci promazavam a ver mi ze je jich hodne.
Ostatne uz jsme to tu probrali v nekolika prispevcich vyse :)
Vlastní sebeprezentace a prodej místo diskuze
angelwoman
| 3. 11. 2009 09:40
Tohle je přesně ten typ diskuzí / příspěvků, které tu nemají co dělat:
http://www.zeny.cz/…iskuze/tema.aspx?…
Souhlasím
Mira
| 2. 11. 2009 15:22
s tím co napsala Solei.
...
Soleil
| 2. 11. 2009 15:17
Souhlasím se vším (kromě uzamykání diskusí), co zde bylo řečeno. Co se týče deníčků, uvítala bych více možných "vzhledů" deníčků a také více smajlíků. Možnost vkládat fotky a obrázky kdekoliv do článku (ne jen jeden obrázek nahoře) by byla taky fajn Stejně tak třeba barevné písmo, více barviček mi chybí i v diskusích. Příspěvky v deníčcích bych upravila tak, aby bylo vidět, reaguje-li čtenářka na článek jako celek nebo na jiný příspěvek pod článkem, v čemž mám věčně problém se vyznat.

Jináč je to fajn a už jen ta možnost navrhnout zlepšení webu mi přijde úžasná
Ano
anonym
| 2. 11. 2009 14:42
Testy by mohly být.
magazin
MonikaK
| 2. 11. 2009 13:23
Sajrajte, děkuju :)

Témata, o kterých se tu mluvilo se v magazínu už víceméně vyskytují, samozřejmě je můžeme rozšířit a postupně rubriky vylepšovat.

Kdyz jsem se ale ptala na redakční věci, myslela jsem tím hlavně, zda byste do magazínu chtěly(i) přidat něco, co tady není vůbecnebo jen malo, co vám tady třeba chybí.

Reportáže, rozhovory, recenze, testy produktů, kvízy, testy, návody... cokoli...popřemýšlejte :)

Monika
Rozhovory.
Sajrajt
| 2. 11. 2009 12:53
Ale no tak holky!

Komerční rozhovory s hercema vás nebaví, ok. Ale my přece teď máte možnost navrhnout uplně vlastní téma s jakýkoliv člověkem. Lidi, co píšou články do magazínu také tuto diskuzi čtou.

Tak co vás zajímá? Dá se udělat rozhovor s válečnou veteránkou, s rektorem Karlovy Univerzity, s miss ČSR 1950, s cikánskou vědmou nebo třeba s naší šéfredaktorkou Monikou!! A můžeme se jich ptát, co maji rádi k snídani, kolik mají dětí, o čem se jim v noci zdá nebo kolikrát podvedly manžela.. Možnosti jsou neomezené!
Fotky
slona
| 2. 11. 2009 12:12
V současné verzi mi nevyhovuje, že když kliknu dole na nejnověji přidané fotky, tak zjistím kdy byla fotka přidána, ale nevím kým a nemůžu se dostat do deníčku uživatelky.

Musím se přiznat, že Vám práci s přechodem na nový web vůbec nezávidím, tak alespoň přeji hodně štěstí a pevné nervy!
Ahojky
anonym
| 30. 10. 2009 19:22
Souhlasím s holkama-rozhovory s herci mě teda taky neberou.Zajímá mě psychologie,knihy ,bylinky,hudba .Což tady máme hodně společné. Takže tak něco.
Také se mi líbil název
Mira
| 30. 10. 2009 16:05
Viktorky, i když to není podstatné. Ale jak píše Angelwomann ta komerční témata mě také moc neberou, i z důvodu, že toho je všude plno.Mě tady ta témata určitě chybět nebudou.
Je to na snad na všech blozích, které jsem prolistovala. Myslím si, že Ženy.cz si svoji oblibu udrží, možná i zvýší i bez toho. Co třeba alternativní medicina, je tam tolik témat a lidé se o ně zajímají čím dál tím víc.
témata
rezama
| 30. 10. 2009 12:57
souhlasím s předešlými návrhy a chtěla bych jen dodat,že nesleduji teda pořád všechny článečky,ale občas mě nějaký zaujme a občas jsem se i snažila k němu něco říct,napsat komentář,ale....ať jsem dělala co dělala nešlo to,ta funkce tam je,ale nejde a pokud jsem si mohla všimnout,tak u žádného článečku jsem komentář neviděla,tak asi nejsem jediná které to nešlo.
Myslím že spusta z nás má z něčím z témat uričitě hodně společného a měla by k tomu i co říct,tak proč nedat i tuhle možnost.
témata magazínu
angelwoman
| 30. 10. 2009 09:29
Také by mě v magazínu nebraly rozhovory s herci, seriály a další "komerční" témata Myslím, že na ženy.cz jde hlavně o...zdravý životní styl v souladu s přírodou (viz výše) a o to by mělo jít především Takže v zásadě souhlasím s návrhy témat Slony. Zajímalo by mě obecně jak se ekologicky starat o domácnost, čím třeba nahradit saponáty a prací prášky, jaké jsou alternativy, cokoliv o bylinkách a obecně přírodě
Magazín
anonym
| 30. 10. 2009 08:32
já bych docela uvítala více témat spojených se zdravým životním stylem, o přírodní kosmetice, ekologických výrobcích pro údržbu domácnosti, zajímají mě mezilidské vztahy apod. Taky mě zajímají nové knihy, filmy. ráda cestuji, ať už pěšky nebo na kole, uvítala bych tedy tipy na zajímavá místa s upororněním na zajímavé regionální tradice a výrobky.
a ještě
anonym
| 29. 10. 2009 22:26
vím, že zpět své jméno Victorky už nedostaneme, ale přimlouvám se za jeho zachování v záhlaví aspoň tak jako je to dnes
Moniko,
anonym
| 29. 10. 2009 22:23
v mnohém budu opakovat předešlá přání- listování v diskuzích je velmi zdlouhavé, i v deníčcích se dostat na starší příspěvek je nesnadné, také by se mi zamlouvalo možnost vyhledat příspěvky pouze určité osoby.
Vkládání fotek do textu deníčků tak jako to jde do diskusních příspěvků bych také velmi uvítala.

Naopak nejsem pro uzavírání diskusí a jednotlivých deníčků, pokud něco nechci říct veřejně napíši to do soukr. zprávy, ale uzavřením diskuse bychom se připravovali o nové a mnohdy skvělé lidičky. Myslím, že prudiči časem sami odpadají, nebo jim je prostě nutno říci, že se nám něco nelíbí přímo, tak jako jsme to řešili s "jednou" na diskusi čtyřicítek.
Kdyby byly deníčky uzavřené já osobně bych přišla o mnoho zajímavého a to by mne mrzelo.

Ještě bych byla "pro" rozlišení pohlaví (a to nejen kvůli Sajrajtovi ), kolikrát mám problém se zorientovat zda píše kluk nebo holka

No, a co se týče obsahu magazínu jako takového, tak rozhodně nepostrádám rozhovory s herci, těch je všude plno a jsou většinou na jedno brdo.
Vítala bych taková témata jako psala Slona - tradice, bylinky, recepty našich předků a tím nemyslím vaření, ale různé fígle...
Taky mne trochu mrzí se se zde téměř vůbec nedovím o nových knihách. Samozřejmě psychologie a podobná témata jsou také vítány.
Možná by nebylo od věci, občas sledovat jednotlivé diskuze a napsat něco k tomu co se tam řeší. Děvčata na 55 řešily pejsky nebo téma nevěry je také časté. A pak nakonec jsme tu vpřevaze holky, ženy takže možná více o mužích.
Magazín
slona
| 29. 10. 2009 21:09
Myslím, že redakce se snaží. Je těžké trefit se do vkusu takto různorodé čtenářské skupiny.

Jak by měl magazín vypadat, o čem by měl být a kolik místa by měl zabírat je ovšem dobrá otázka. Já bych třeba ocenila rubriku z receptů našich babiček a myslím, že by se mohly zapojit i zdejší čtenářky. Taky bych byla ráda, kdyby mě třeba redakce trkla s tím, že teď se sbírá květ lípy a můžu s ním udělat tohle a tohle. Bylinky DIY nebo něco na ten způsob. V Praze jsem tak nějak odtržená od přírodních cyklů, nestihnu sklizeň a celou zimu mě to mrzí. Byla bych nadšená, kdyby se čas od času objevil článek o českých tradicích . Když jsem dělala v reklamce, vypracovala jsem rešerši na téma vánočních zvyků a bylo to něco úžasného, ale dokument jsem si nezkopírovala. Teď to vypadá, že jsem staromilec
Magazín
Sajrajt
| 29. 10. 2009 20:16
Víte co by, holky, zajímalo mě? Co by jste chtěly číst v magazínu!

Ne, vážně, zastavte se na chvíli a přemejšlejt. Nic není nemožné.

Já vím - mnohé z vás ani netuší, že tu nějaký magazín existuje. Vedete si svoje deníčky a povídáte si v rámci svých komunit a je vám dobře. Proč ne!!

Ale vemte si, že teď máte neomezené možnosti a můžete si poručit prakticky cokoliv. Nerad bych, aby Viktorky sklouzly k bulváru, to zase ne. Ale třeba se staráte o dítě a uvítaly by jste si přečetly víc o výchově. Nebo sledujete VKVčka a toužíte po rozhovoru s vašema zamilovanejma hercema! Nebo třeba reportáže z nějakejch akcí, festival šití nebo co já vim

Zamyslete se! Co vám chybí? Co chcete číst...
Přidávám se
anonym
| 29. 10. 2009 19:02
k většině nápadům, jen k tomu poslednímu rozhodně ne. Mě se právě nelíbí některé stránky, kde mají různé diskuze pozamykané.Jestli to není pro další čtenáře, tak to si mohou psát soukromě. A u nás deníčky čtou hodně lidi, kteří nepíšou do diskuzi.Každý má v deníčku různá témata a mě třeba píše hodně lidí ohledně nějakých dotazů.Každého zajímá něco jiného a tak si může z deníčku vybírat. Jen ty články kdyby tam byly lépe vyhledavatelné.A já si myslím, že kamarádky naskakuji každému, když se někdo třeba jen podívá na profil, myslím, že to by ani nemuselo být, každý ví, koho má za kamarádku. Monika chce ještě abychom se vyjadřili ke vzhledu stránek, to mě nic nenapadá, jen aby to nebylo zase až moc nepřehledné.
Taky
Bara
| 29. 10. 2009 17:17
nechci být kamarádkou všem.Uvítala bych kdyby deníčky, ,fotoalba ale i některé diskuze šli zpřístupnit "jen"těm kamarádkám z Victorek které opravdu kamarádky jsou
Avatar - Vlasta
Ano, ano, taky se mi nelíbí
Vlasta
| 29. 10. 2009 14:05
že jsem kamarádkou všem.....

A já jsem pro zachování bývalého názvu.

Victorky.
Nový web
Kloa
| 29. 10. 2009 12:53
Všem přeji hezký den. Rozhodla jsem se přidat i své podněty


Zaznělo tady už spoustu dobrých nápadů, s kterými můžu jen souhlasit a jsem pro jejich doplnění na webu nebo změnu. Např. hledání v deníčcích (najít konkrétní deníček) není nejjednodušší (jak psal Sajrajt). Změnit by se měl i dohled nad diskuzemi, zejména reklamou a jinými nevhodnými či několikrát založenými diskuzemi (jak psala angelwoman, i její návrh na vyřešení tohoto problému se mi zdá vhodný). Rovněž bych ocenila info na e-mail, pokud zde na mě čeká zprávička. I články v deníčku by mohly být lépe řazeny (navrhované rozkliknutí), aby se nemuselo tolik listovat. Já to sice dělám tak, že pokud vím, že je článek v deníčku někde dál, tak změním číslo stránky nahoře v linku, jak je např. "Page=1", tak jedničku smažu a dopíšu třeba 20 a tím se mi hned všechny ty předchozí stránky v deníčku přeskočí a tolik se nenaklikám. Možnost okomentovat fotku nebo jen "kliknout, že se mi líbí" (návhr Slony na příspěvky) mi zde taky chybí.

Co bych velmi ocenila při psaní příspěvků je, kdyby tento příspěvek šlo při reakci na něj vidět, popř. aby byla vidět daná diskuze nebo nějaká její část. Někdy se stane, že musím psát tak, že mám otevřeny dvě okna s diskuzí, abych nezapomněla na něco, na co jsem chtěla reagovat, ale v momentě, kdy jsem dala odpovědět se mi to vykouřilo z hlavy
Taky by nebylo od věci, kdyby zde přibyla nějaká další poradna - sociální, právní, lékařská apod.
Taky myslím, že hodně z nás by uvítalo možnost uložit příspěvek jako rozepsaný (pro případ jeho neuložení na diskuzi).
Uvítala bych taky možnost kontroly nad tím čí jsem "kamarádka". Je to sice prkotina, ale jsem kamarádkou i mnoha lidí, které ani neznám.

To je asi tak všechno co mě zatím napadá
Diskuse
MonikaK
| 29. 10. 2009 08:24
Dívám se, že tu diskuze směžuje hlavně k technickým nedostatkům diskuzí a deníčků.

Ale zajímaly by mne také redakční věci. Co byste vylepšili na redakční části, tedy na magazínu? Chybí Vám zde např. nějaké rubriky, typy článku, témata, speciály ...cokoli....?

Je fajn ze se tu diskuse takhle "rozjela", ale pořád tu přispívá pár skalních jedinců :) Proto bych vás posprosila, abyste tuto diskusi prezentovali i v těch komunitnějších diskuzích, kde pravidelně chodíte, aby se zapojilo co nejvíce lidí. Díky.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Sasanka.
10. 8. 2020 22:35
42245
helena.07
10. 8. 2020 15:45
7282
ivuse24
10. 8. 2020 12:05
126
Uivatel_5456593
6. 8. 2020 17:51
26
ivuse24
6. 8. 2020 13:00
327
Uivatel_5446516
3. 8. 2020 15:33
266
Uivatel_5455237
3. 8. 2020 12:32
422
Uivatel_5455853
1. 8. 2020 09:51
8756
karolina.k...
31. 7. 2020 10:08
44
Uivatel_5437240
26. 5. 2020 17:45
33
michaelanavrc
28. 1. 2019 13:31
28
supalca
24. 7. 2020 20:45
21
Uivatel_5455228
28. 7. 2020 07:45
64
vendy
14. 6. 2008 21:01
8
Uivatel_5427104
20. 7. 2020 12:51
981
Uivatel_5453888
19. 7. 2020 07:45
23
hell-kitten
18. 7. 2020 21:30
1
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud