Pěstěné nehty - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

pěstěné nehty

Diskuze

anonym
| 10. 3. 2014 11:22
S Donnou na nehty mam velice dobře zkusenosti. dostala jsem ji od kamarádky, protože jsem je mela po umlelych nehtech uplne znicené a ponicené. pravidelne jsem brala a rozdil sel videt, ted uz ani umele nepotrebuji, mam pekne svoje
anonym
| 10. 3. 2014 11:17
na nehty doporuuji donnu nails. prodává se normálne v lékárne a v tom vetsim balení je i pafém zdarma. jsem spokojená.
Andynka
anonym
| 22. 11. 2007 07:46
Cibule je dobrá na více věcí a ta šťáva může být, tak jak to popisuješ.Problém je sehnat kvalitní cibuli. Ta v obchodech je zčásti zelená a to není kvalitní. Jinak na ty nehty dodržuj stříhání nebo pilování v ten pátek večer. Uvidíš, že poznáš výsledek. Já to dělám roky a nemám problémy s nehty. V okolí kdo to začal dodržovat, tak také poznali změny.
Péče o nehty
Andynka6
| 21. 11. 2007 18:36
Ahoj Mary psala si mi, že na nehty je dobrá cibule i ve formě šťávy...myslíš jak to jak se cibule pokrájí na kostičky a posype cukrem nechá se uležet a potom se to bere?My tohle používáme na kašel
Nehty
Paj
| 30. 10. 2007 19:44
Teda Marí, Ty válíš s těmi informacemi.
Ano, s tou cibulí to potvrzují... Doporučuju rozmixovat a nehty do toho rozmixovaného tak na 30 minut zabořit a pak je umýt hodně hodně voňavým mýdelm .

Na lámavé nehty doporučuju olivový olej, vždycky totiž péče o nehty začíná v jejich okolí. Musíte mít kůžičku vláčnou. Pravidelně ji zastrkávat a fakt ji nenechat nikdy vysušenou.

Hlavně holky, vyvarujte se práce s kovovými předměty. Nehty nemají rády kov. Nehty se nestříhají, nehty se pilují , buď papírovým pilníkem nebo ještě líp skleněným. A taky nutno nezapomenout, že přílišná péče jim naopak škodí.
Nehty
anonym
| 21. 10. 2007 08:44
1. Lámavost nehtů - nedostatek hořčíku a železa / při ztrátě lesku /. Podávat oba prvky, ale železo organické!
2. Dělení nehtů - nedostatek železa / nehty suché, lámavé, lžícovité/. Dodávat železo.
3. Lámavost nehtů může být zaviněna i nedostatkem křemíku. Nejlepší je čaj s přesličkou rolní.
4. Obecně je možno užívat 30 gramů syrové cibule denně / i ve formě šťávy /.
anonym
| 15. 11. 2011 10:53
TO : Zkuste si koupit Viaderm. Obsahuje vše co zmiňuješ. Sice to chvíli trvá než se něco začne dít, ale u mě došlo co se nehtů zýče k výrazné změně k lepšímu.
Nehty
Andynka6
| 20. 10. 2007 20:12
Ahoj Mary chtěla jsem se ještě zeptat jestli nevíš jaká třeba zelenina nebo ovoce by mi mohly na ty nehty pomoct?Děkuji
nehty
anonym
| 20. 10. 2007 18:36
Stříhejte a pilujte si nehty jedině v pátek večer. Je to poznatek z žití podle Měsíce. Mám to vyzkoušené. A sami se přesvědčíte o účinku, když to budete dodržovat.Vyzkoušejte to nějakou dobu.
Nehty
Andynka6
| 20. 10. 2007 15:59
Ahojky holky chtěla jsem se vás zeptat, co všechno používáte, aby jste měly nehty hezké a aby se vám nelámaly? Už beru ten Biosil jak tady někdo psal, piju ,,Křemíkovou bombu" taky mi kdysi trochu pomáhaly vločky a lakuju si je lakem s vápníkem... nemáte ještě nějaké tipy? dík za odpovědi pa pá
Sally Hansen
Andynka6
| 17. 10. 2007 09:17
Ahojky Paji,
chtěla jsem se zeptat, jestli nevíš, kde bych mohla ten lak Sally Hansen sehnat?Bydlím poblíž Ostravy a jezdím tam i do školy. Nevíš jestli by se daly koupit někde tam?V normálních drogerkách asi nejsou že? Nebo ostatní holky nemáte s těmito laky zkušenosti? Dík moc
jaký lak
Paj
| 8. 10. 2007 23:13
Jako bývalá manikérka Ti rychleschnoucí lak nedoporučuju, jelikož se nedá dobře rozetřít tak, aby Ti tam nezůstaly rýhy od štětečku. Lepší je použít klasický lak a koupit si na to olejovou sušieku za páďo, která Ti ten lak ještě zafixuje proti UV záření, které lak vyšisovává. Ale jestli opravdu stojíš o rychleschnoucí lak, tak v dnešní době existují vesměs laky, které rychle zasychají. Zkušenosti mám s Maybelline express finish. Ten schne fakt rychle.
A jaký podkladový lak? Jakýkoli s vápníkem či proteiny je nejlepší
Nehty
Paj
| 8. 10. 2007 23:08
Příčně pruhovaný nehet způsobují onemocnění typu neštovice či lupenka apod. Může to také způsobit nesprávně provedená manikúra, nepoužíváš kovový pilník nebo nůžtičky, že ne Kup si leštičku na nehty a hodně nehty promazávej, snad to pomůže... Kdyby ne, písni.
Ohnuté nehty
Paj
| 8. 10. 2007 22:58
Tvému typu nehtu se říká "california"... S tím nic neuděláš, takhle Ti prostě spinká nehet na nehtovém lůžku... Piluj si nehty trochu dohranata a nenechávej si je příliš přerůst. Ani se to nenosí. Nehty jsou hezké i krátké, když je upravená kůžička a nehty jsou čisté, jsou hezké i kratší. A jak říkám, piluj je trochu dohranata, tím se Ti snižuje i pravděpodobnost lámání.
pěstěné nehty
Paj
| 8. 10. 2007 22:53
Ahoj, poradím Ti jak s těmi zažloutlými nehty. Pomáhá na to citron. A vlažná lázeň s malou lžičkou peroxidu. Určitě si pod barevný lak vždycky dávej podkladový výživný průhledný lak! To je hodně důležitý. Je taky pravda, že bys měla dělat pauzy v lakování. Není dobré mít nehty neustále nalakované. Je dobré jim dát chvíli oddech. Existuje bělící lak na nehty od Astoru. Stojí kolem 200,-, tak ho zkus... Důležité je také používat vápník. Ale to jistě víš.
Ohnuté nehty
Laeth
| 1. 10. 2007 22:33
Nevíte náhodou čím by to mohlo být, že se mi nehty, když přerostou nehtové lůžko zahnou dolů, a vůbec nedrží svůj původní tvar. Zalomí se prostě dolů, nebo udělají jakoby stříšku? Mám celkem hezký tvar nehtů, ale takhle si je nemůžu nechat narůst delší než 2-3mm, protože pak se zahnou a nevypadají vůbec hezky Děkuji za všechny rady
Nehty
angelwoman
| 27. 8. 2007 15:37
Ahojky! Mám takový problém s nehty a potřebovala bych vaši radu-už asi 2 roky se mi na nehtech dělají nevzhledné rýhy-především na obou palcích Jak nehet roste dělají se mi pořád další a další a jsem už z toho zoufala, protože to vypadá velmi nehezky...Nevím, kde dělám chybu-jím dostatek vitamínů skupiny B, zinek, hodně ovoce i zeleniny-mrkev, jablka, banány, saláty, brokolice, atd., jím pivovarské kvasnice, ale pořád se to nelepší...Nemáte někdo podobnou zkušenost a neporadíte mi? Chci vypadat upraveně a za ty rýhy se moc stydím
ještě dodatek
anonym
| 15. 6. 2007 16:38
pokud ti lakování nehtů nedělá dobře - kde je psáno že je musíš mít nalakované? Stačí, když si je budeš leštit tou leštičkou - pak budou krásně lesklé a jako když na nich máš bezbarvý lak... mě osobně se nelíbí barvené nehty - tedy na rukou... Ruce si lakuju jen bezbarvým a nebo si dělám francouzskou - ale taky s bezbarvým lakem...
mám malé nehtíky
anonym
| 15. 6. 2007 16:34
ahoj...tomu moc nerozumim... v čem ti nepomáhá manikúra a pedikúra? abys měla hezký a pěstěný nehty, musíš si mani - a pedikúru dělat jednou týdně...
Nevím co si mam představit pod pojmem malé nehty- to fakt netušim jak to myslíš... Každopádně pokud máš s nehty problémy - lámou se ti nebo jsou hrbolkaté a pod. - budeš jim muset věnovat víc času a ne se k nim "vrátit" jednou za měsíc... Pokud máš hrbolky, je to nedostatkem vitamínů...Ale můžeš je uhladit leštičkou na nehty - tu seženeš uplně v každé drogerii... Důležitá je nehty pilovat - nestříhat! Mazat ruce a nehty spec. krémem ( mě se osvědčil i ten nejlevněšjí od Gabriely, ale jsou samozřejmě i lepší ) no a jestli se ti nehty lámou, lakuj nehty více vrstvami laku.... A pokud používáš barevný lak, vždycky pod něj použij ještě bezbarví...nehty to zpevní a navíc nebudou žlutý...
bílé nehty
anonym
| 15. 6. 2007 16:27
v rossmanu taky prodávají tablety do vody pro vybělení nehtů...je jich tam pět nebo šest a myslím že stojí kolem padesáti korun...ale nezkoušela jsem to... S tímhle problémy nemám... já jako podkladový lak používám obyč bezbarvý od miss sporty nebo podobně--- dobrý jsou rimmel- i barevný.-)
RE: Jaky lak
anonym
| 15. 6. 2007 11:52
Ahoj, podkladovych lakov je vela na trhu, ja osobne mam teraz Maybelline - taky fialovy s diamantovym praskom a je dobry. Na tie zazltnute nechty si rozkroj citron na polovicu a nechty do neho zabor asi na dve minutky, trochu to pomoze.
jaký lak
anonym
| 14. 6. 2007 09:41
Poradíte mi značku laku, který zaručeně rychle zaschne?? Jaký podkladový lak mám používat, aby mi nehty nezažloutly??
krásný nehty
joylee
| 5. 6. 2007 16:20
Když použijete podkladovej lak, tak nehty nažloutlý nebudou, používám ho už asi pět let a nikdy si nenalakuju barevnej lak jen tak rovnou a vážně to pomáhá. Taky je dobrý nelakovat nehty po koupání, protože jsou vlhký a když je nalakujete, tak se prej nějak ještě z nehtů dostává voda a lak nevydrží. Na pevný a hezký nehty používám olejíček od ATOK, několik let, nejlepší na trhu
mám malé nechtíky!!!
anonym
| 20. 5. 2007 11:14
Ahojte mám 12let mám malé nechty já si je lakuji jednou měsíčně ale mě to nedělá doře poradila mi to kamarádka!!!! taky si dělám manikurku a pedikurku ale mi to nepomáhá prosím POMOCTEMI!!! Děkuji předem! Ps:odepište co nejdřív!
Nehty
anonym
| 25. 4. 2007 19:43
Zkus si udělat na nehty lázeň
Dáš si do misky trochu teplé vody do které naliješ olivový olej a vymačkáš citron. Ne každýmu to pomáhá ale zkusit se musí vše. Potom je dobrý promázávat ruce i nehty krémem určeným na nehty i celý ruce. Hlavně pokud máš záděry tak je neodtrhávat:o) ale pěkně zastřinout.
lakování
anonym
| 25. 7. 2006 15:46
Já si je lakuju ob den a nikdy se mi neštěpěji. Akorát je mám zažloutlý. Lak je pro mě nepostradatelný, protože zamaskuje všechny nedostatky.
nelaovat
anonym
| 25. 7. 2006 13:47
Mě se nehty krásně zlepšily a nemám s nimi vůbec žádné problémy od doby, kdy jsem si je přestala lakovat. Měla jsem je zažoutlé, slabé, štěpily se mi...pak jsem si řekla, že zkuísm vynechat lakování, jen je piluju, občas pořádně promažu olivovým olejem a jsou krásné. Napadlo mě si je přestat lakovat když jsem přemýšlela o tom, z čeho ten lak asi je...podle toho, jak každý smrdí, to bude pěkná chemie. radím ti nelakovat, nechat to žluté odrůst a budeš je mít hezké.
pěstěné nehty
anonym
| 25. 7. 2006 13:29
Poradí mi někdo jak se zbavím zažloutnutí nehtů (mám to po laku na nehty). A vlastně by mě celkově zajímalo jak pečovat o nehty.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
milica
27. 4. 2024 19:53
70330
2112Hana
27. 4. 2024 19:41
11828
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video