Léto se blíží aneb boj s potem..... - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Léto se blíží aneb boj s potem.....

Diskuze

MarcelaV
| 27. 3. 2012 13:28
Taky mi nic nezabírá. Radši se snažím nosit bílé halenky a trička, na kterých to nejde tak vidět.
pocení
angelwoman
| 20. 9. 2007 18:06
No, já nevím-tyto přípravky jako Driclor a ten od Vichy bych asi používala jedině, kdybych se opravdu abnormálně potila. Tělu opravdu škodí-v nich obsažené alluminium ucpává potní žlázky z kterých mají unikat nečistoty z těla prostřednictvím potu.Ty se pak hromadí ve žlázkách a zvyšují riziko rakoviny.Sama jsem třeba Rexonu dlouho používala, ale jak postupně přecházím na přírodní kosmetiku letěla i Rexona do koše Používám buďto solný krystal nebo přírodní deodoranty od Lavery nebo Weledy a jsem s nimi spokojená Zabraňují 100% pachu, krásně voní a osvěžují, ale pocení úplně nezastaví-kdyby ano, bylo by to naopak špatně.
poceni
dasad
| 20. 9. 2007 10:40
Ja pouzivam uz leta Rexonu a jsem spokojena, stoji cca 75Kc a vydrzi tak 4 mesice
Učinky Dricloru
Seen
| 14. 9. 2007 23:55
Ahojky,

proti pocení používám Driclor a nemůžu si jej vynachválit. Jedná se kuličkový antiperspirant, který koupíte, jak už bylo zmíněno, v lékarně přibližně za 200,- Kč.
Vydrží opravdu dlouho, já mám stále jeden už půl roku, protože postupem času se perioda použivání zkracuje. Používáte jej opravdu podle potřeby. U mě to bylo ze začátku 2 - 3x za týden, nyní jej už nepoužívám - troufám si tak říct, že se pocení vyléčilo.
Důležité je dodržovat zásady použití, které jsou uvedeny. Já, i když jsem je dodržovala, pociťovala jsem bohužel nepříjemné svědění po nanesení a taky upozorňuji, že zabraňuje pocení, ne pachu.
Driclor
miri
| 17. 8. 2007 12:44
Určitě to vyzkoušej. Za to nic nedáš, maximálě pár peněz. Znám už dost holek co ho používají a jsou spokojené, ale pár holkám nesedl, měly podrážděnou kůži. Chce to ale dodržovat fakt všechno co tam je napsané. Píšou tam, že se nanáší minimálně hodinu po sprchování, ale já mam vychytaný, že čim dýl, tim líp. Takže se třeba vysprchnu v 6 a v 11 než zalezu do pelechu, taxe tim napatlam
Ta pokožka si asi mezitím vytvoří lepší ochrannou vrstvu a není pak tolik podrážděná.
Tak přeju spokojenost!
driclor
deysi
| 16. 8. 2007 21:33
Myslím, že si to také koupím, abych to mohla co nejdříve vyzkoušet! Dík za radu
Driclor
miri
| 16. 8. 2007 20:11
Ahojda.Používam asi rok Driclor a je fakt hodně účinný
Nic zdravýho to samozřejmě asi nebude, ale jak už bylo zmíněno, mam si kazit zdraví neustálym nervováním abych neměla v podpaží flek, nebo tímhle. Všechno co je nepřirozený je nezdravý, ale tak to máte s antikoncepcí, kouřením..a mohla bych jmenovat...
Takže kdo chce fakt zkoncovat s flekama v podpaží, tak Driclor doporučuju. Je to ale pro ty, co se vyloženě potí na jednom místě. Kdo se potí rovnoměrně po celém těle, těžko si tim bude mazat celý tělo
S ním je možný docílit toho, že se na danym místě nepotíte prostě vůbec. Vyžaduje to ale opatrnost jako neholit se den předtím ani potom atd
Jako ale v těhle hicech sem i já bezradná, páč to z člověka leje prostě všude..
pocení
poklabos
| 14. 8. 2007 12:36
ahoj nedávno jsem četla článek z MF a ten také lecos objasňuje http://ona.idnes.cz/…9-/ona_krasa.asp?…
pot
deysi
| 14. 8. 2007 07:33
Taky se strašně potím a nejenom v létě. Ale je pravda, že v létě je to o hodně víc. Deodoranty mi moc nepomáhájí, na pach trochu, ale např. na záda si je nenamažete. Mám také zkušenost, že deodoranty zanechávají bílés topy na oblečení nebo takový povlak. Při takových vedrech se potím opravdu všude:( Je to opravdu nepříjemné, ještě když jse např. celý den ve škole nebo v práci, kde se nemůžete ani převléct.

Chtěla jsem se zeptat, na ten přípravek Driclor, to je nějaká mast? Proč si myslíš, že není zrovna tento přípravek zdravý, když si ho kupovala v lékárně?
proti potu
trudis
| 18. 7. 2007 12:26
Já už asi třetí rok používám proti nadměrnému pocení přípravek Driclor, který lze zakoupit v lékarně asi za 150 Kč. Je to vcelku zajímavá "žíravina" a opravdu mě ochrání. Uvědomuji si, že pro tělo to není zrovna zdravé, ale byla jsem už krapítek nešťastná a tak už mibylo jedno, jestli si nicím zdraví špatnou náladou nebo nějakým přípravkem. Samozřejmě ale nic se nemá přehánět a v těchto vedrech pomůže máloco...
Solný krystal
angelwoman
| 16. 7. 2007 10:36
Ten L´Occatine je hodně drahý, když koupíte v DM drogerii od Balei vyjde vás to tak na stovku..Já už ho mám..je sice pravda, že se trochu potím, ale necítím vůbec nic-myslím, že to dobře neutralizuje..ale když půjdu na pohovor do práce, radši si asi vezmu klasický antiperspirant
Silná deodorant
Snoopynka
| 16. 7. 2007 09:48
Ahoj...Já o tom slyšela...anebo doufám,že to je ono...Je to takový krystal podobný sklu a když se namočí,tak hezky klouže:)Kdysi jsem ho používala, ale úplně to nemám vyzkoušené proti pachu...Vážně nevím jestli to tak moc funguje nebo ne,ale za zkoušku to stojí, když je to jen za stovku
boj s potem
poklabos
| 16. 7. 2007 09:03
Ahoj našla jsem odkaz na firmu, která prodává tento přírodní deodorant, ale je to dost drahé.

http://www.loccitane.cz/produkt.php?…

Nevím jeslti je to pravda nebo ne (viz předcházející příspěvek), ale myslím se že se člověk nepotí jen v podpaží. Když jsou taková horka jako teď , tak pot odchází celým tělem. Navíc když sportuji tak se samozřejmě nebráním pocení, tak si myslím že tělo má dost příležitosti... Spíš jde o to, když mám na sobě oblečení na kterém je to hodně vidět když se spotím, abychm měla něco opravdu spolehlivého.
Pocení
angelwoman
| 15. 7. 2007 21:00
Ahojky! Zajímalo by mě, jestli jste některá slyšela o tom, že používání antiperspirantů obsahujících Aluminium ( a to jsou snad všechny) zvyšují (ne-li přímo způsobují) šanci rakovinu prsu?? Hodně jsem o tom četla a přijde mi to logické, protože tahle látka se vám usadí v žlázách a zabraňuje odcházení škodlivých látek z těla, takže se tam potom usazují. A je pravda, že největší vznik rakoviny prsu je v oblasti podpaží..Nevím, zda tomu věřit, nebo ne je to nějaká fáma, četla jsem rozpoluplné názory, ale na druhou stranu mi to přijde logické, že když násilně zabráním něčemu, aby z těla odchzálo, že to tam zůstane a může způsobit problémy... Proto v této souvislosti uvažuju o koupi solného krystalu-používáte ho některá?? On se jen namočí ve vodě a párkrát se s ním přetře podpaží-nezabraňuje pocení (to prý ani není zdravé), ale zabraňuje jakémukoli pachu. Prý je v DM drogerii nějaký za necelou stovku a vydrží rok i víc, což je super investice-asi ho vyzkouším-myslím, že bude dobrý hlavně na léto...
pot
anonym
| 27. 5. 2007 09:37
Ten šalvějový čaj fakt funguje...A když se ta chuť přebije medem, tak je to dobrota Ale myslím, že pokud vyloženě člověk nemá nä celém oblečení mapy od potu, měl by to nechat být a řešit jen zápach. Pocení je v létě důležitý - ochlazuje se tím tělo.. Jinak ten zápach jde samozřejmě odstranit různýmy deodoranty... Ale nejúčinnější je sport. Sportovci jednodušše nesmrdí ( to je teda věta ) protože všechny ty škodliviny, co jdou z těla i s potem už prostě dávno vyloučili na tréninku... Fakt to funguje
pocení
Kloa
| 24. 5. 2007 14:35
"7 denní kůru proti pocení" jsem vyzkoušela, i když ne od této firmy, ale taky je to z lékárny a kvalitní firma. Pocity nic moc, pocení sice trochu na čas polevilo, ale žádný zázrak, člověk se prostě potit musí. Takže když už se člověk potí, tak hlavně ať nesmrdí. Proto používám různé deodoranty a antiperspiranty. Kůru jsem odložila.
Ta kůra má taky nevýhodu v tom, že ta kůra vyžaduje se tomu dost věnovat, nebo nevím jak jinak to mám napsat, prostě ty kůry ničí docela podstatně oblečení, nejde se pomazat a obléct tričko a vyrazit do světa. Tedy nejlépe večer, po sprše, nechat působit.
A jak uváděla Raffaelo, tak se proti pocení pijí i čaje, které to mají stimulovat, ale chuť teda nic moc
šalvějový čajík
Raffaelo
| 24. 5. 2007 10:06
Ahojky, co tak vím, tak prý proti pocení je dobrý pití šalvějového čaje.. ale nějak jsem to nezkoušela, pila jsem ho v zimě, protože zrovna doma byl ale v létě jsem to nezkoušela.. ale jsem na tom stejně, je to šílený to pocení, ale asi je to tak dobře. Jenom by to nemuselo být tak úmorný..
Léto se blíží aneb boj s potem.....
poklabos
| 24. 5. 2007 09:56
Ahoj viktorky ikdyž jsem čistotná a používám deodorant (od Vichy) někdy se člověk neuhlídá a v těchto pařácích obzvlášť. Nemáte někdo prosím zkušenost ze "7 dení kůrou proti pocení" od Vichy. Děkuji všem za příspěvky ....klidně i jak vy bojujete s pocením. Mějte se moc fajn.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
27. 4. 2024 23:11
70337
2112Hana
27. 4. 2024 19:41
11828
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video