Bodová dieta - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

bodová dieta

Diskuze

anonym
| 16. 1. 2014 16:28
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
anonym
| 16. 1. 2014 16:28
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
bodová dieta
cimci
| 27. 8. 2007 13:01
Zdravím,zaujala mě bodová dieta,ale nikde o ní nemůžu zjistit více. Neví někdo kde bych našla tabulku bodů? Díky
Krem
anonym
| 8. 3. 2007 21:38
Hmm kez by to tak bylo to bych docela i brala..jenze neverim tomu..to by po svete poletovali samy vychrtliny
Bodova dieta
anonym
| 8. 3. 2007 21:36
ahojda ja na bodovou dietu take narazila,bohuzel tam nebyli vypsane bezne potraviny a vubec nevim podle ceho a jak se to boduje...Pls poradte nekdo
bodová dieta
nika2411
| 11. 2. 2007 22:21
Jeden můj známý taky drží bodovou dietu - co vidí, to zbodne
bodová dieta
anonym
| 9. 10. 2006 08:57
Ahojky, pro ty, co schánějí nějaké info o Bodové dietě, tak v dnešním Blesku pro ženy je vše popsané. Navíc je tam i dost obsáhlá tabulka na témeř všechny potraviny...
bláboly
anonym
| 5. 10. 2006 12:30
Prosím uvěří někdo, že po namazaní krémem zhubne?
Přejídat se a namazat ....to je na nobelovku .
bodová dieta
anonym
| 5. 10. 2006 11:03
ještě k tématu bodové diety.Já jsem to kdysi taky viděla ale je to tak dobrých 10 let.Na den máš 15 bodů kdy co si pamatuju, tak párek měl jeden, takže za den můžeš sníst max 15 párků a nic jinýho.A těch potravin je tam jako šafránu.Takže jsem to ani nezkoušela.Ale teď jím jen samé nízkotučné věci, ovoce zeleninu, denně max 4000KJ a taky jsem ještě nic nezhubla a už je to 14 dní.Myslím aspoń ty 2 kila by jít dolu mohla.Všem přeju zdar v hubnutí, a´t nejsme jedna z nejtlustších zemí světa
Máš pravdu
anonym
| 5. 10. 2006 10:43
Ahojky, tak jsem si to tady pročítala a ani se ti nedivím, že jsi se tak naštvala...Mě ty to taky rozhodilo..Máš pravdu v tom, že na každého může působit něco jiného. Každý člověk má jiné spalování..Já jsem toto taky vyzkoušela mnoho a byly přípravky, se kterýma jsem byla spokojená a naopak - přitom na mé známé působily...Ale proto jsem je nezačala odsuzovat a tvrdit o nich, že jsou nanic...Já mám taky malinko problém s váhou, držím dělenou stravu, takže jsem tak v normě, ale žádný zázrak...Asi vyzkouším tu Corectii taky a pak ti napíšu, jak jsem dopadla...Dle toho co píšeš, jsi s Corectii moc spokojená a byla bych ráda, kdybych byla stejně spokojená jako ty...A držím ti palečky... Jarka
je to na nic
anonym
| 27. 9. 2006 14:57
No, tak to je teda gól. Docela mne tvůj příspěvek zaskočil. Nevím, jak můžeš tvrdit něco takového? Za prvé- já ani nevím, kdo Corectii vyrábí, jestli je to český výrobek nebo zahraniční.. a ani po tom nemíním pátrat..jelikož si myslím, že je jedno odkud je. Fakt je ten, že mne pomohla, a to nekecám. Nevím, proč bych měla psát něco, co není pravda. Pokud bych nezhubla, tak prostě napíšu, nezhubla jsem, nekupujte to. Ale já zhubla, takže jsi mne docela rozčílila. Já Corectii věřím. A nejsem sama, protože mám spoustu kamarádek, které jsou také spokojené..!!! Co se týče tebe – asi záleželo na tom, jak jsi užívala, jestli jsi jí brala pravidelně a tak. Je pravda, že když jsem se rozhodla, že budu hubnout – i s pomocí Corectie- začala jsem cvičit a trošku se omezovat v jídle. Dělám pro to úplně všechno. Kdysi jsem taky cvičila, plavala, držela různé diety, počítala kalorie a vyzkoušela spoustu přípravků na hubnutí a nic!!! Byla jsem opravdu zoufalá až za pomocí Corectie jsou kila dolů a jsem opravdu šťastná, nevím, proč to nedokážeš pochopit. A taky je fakt, že na každého působí něco jiného..Na mne rozhodně Corectie a proto jí mohu doporučit..A nelžu, máš pravdu, že na to by tu mohli být jiní…né já!!!
bodová dieta
anonym
| 27. 9. 2006 14:00
Ahoj, drzim bodovou dietu, ktera byla popsana v Tine v srpnu treti tyden a zhubla jsem 4kg, opravdu neni tezke dodrzet denni limit bodu. V tabulce sice nejsou vsechny zakl. potraviny, ale podle tech co tam jsou proste odhaduji ty ostatni. Limit bodu mam jako ta pani, ktera byla v tom casopise - 18. Zkuste, neni to tak tezke!!
je to na nic
anonym
| 21. 9. 2006 08:39
Já ti ty výsledky můžu sdělit klidně hned -je to úplně na nic, rozhodně to nikdo nekupujte, to ty peníze můžete rovnou hodit do popelnice!!! Koupilo si nás to více kamarádek a nulový výsledky u všech. Vůbec bych se nedivila, kdyby ten příspěvek tady psal někdo od výrobce, aby nalákal další lidi, takže já jen varuju, nekupujte to.
prášky z reklamy
anonym
| 21. 9. 2006 07:49
Zaručiji, že to opravdu není marné!!! Jsou to prášky z řady Corectia, vím, že jich prodávají více, já jsem si koupila Linii - obsahuje troje prášky - ranní, denní a večerní...vše se dočteš v návodu na použití, nebo na bezplatné lince Corectie, kde ti všechno vysvětlí. Fakt jsem spokojená..Už je to zase nějakých pár dnů co pokračuji v kůře a jdu opravdu s váhou dolů...No není to super? Tak dlouho jsem nemohla jít s váhou dolů... a teď? JO!!! Můžu doporučit.. mě opravdu pomohla...Pokud ji vyzkoušíš, budu ráda, když mi zdělíš i tvoje výsledky..Držím palečky...
Prášky z reklamy
anonym
| 20. 9. 2006 16:34
...a jak se prosím ten zázračný přípravek jmenuje? Nebylo by to marné zkusit. Děkuju.
prášky z reklamy
anonym
| 12. 9. 2006 17:29
Ahoj, samozřejmě že to mám vyzkoušené, jinak bych o tom přece nepsala... Není na tom nic složitého. Bereš jednu tobolku 3x denně - ráno, v poledne a večer. Teď jsem ještě viděla v lékárně novinku od Corectie (LINIE) a myslím si, že je to na stejný způsob jako ten program, jen u něj není krém. Což by mi i vyhovovalo - nerada se mažu (o to mazání ani nejde, ale zapomínám) na to jsem tele...No, jinak fakt Super, pokud nechceš, nemusíš cvičit ani se nijak omezovat (je samozřejmě že by to hubnutí šlo rychleji). Já malinko cvičím, jednou za týden, jak se zadaří a už nevečeřím (občas to porušuji) a za pár dnů to bude měsíc a zhubla jsem 7 kg. Takže se cítím bezva.. ještě tak 3, ale na to tolik nespěchám...Jdi do toho, uvidíš, půjde to samo...
bodová dieta
anonym
| 11. 9. 2006 12:21
taky jsem na to koukala. to co nám tu ta paní napsala za odkaz je kravina. Takže bohužel zase nic
Bodova dieta
anonym
| 8. 9. 2006 10:31
Tak jsem si to prohlizela a vubec nevim co si o tom mam myslet. Kdyz budu jist cely den veprove koleno za 0 bodu tak zhubnu?
prášky z reklamy
anonym
| 6. 9. 2006 17:07
A máte to vyzkoušené? Přijde mi to nějaký divný. Většinou je všude malými písmeny připsány, že účinek se dostaví ale v případě, že začnete cvičit nebo omezíte jídlo. Můžete mi prisím dyžtak sdělit nějaké podrobnosti? Název, cena, kolik jste zhubla atd. Děkuji
Bodová dieta
anonym
| 6. 9. 2006 12:42
No, pravda, zní to zajímavě, ale fakt nevím, zda bych se dokázala hlídat, psát si, co jsem snědla a kolik to mělo kalorií...byla bych z toho asi trošku nervózní, že jsem přesáhla množství, které můžu...Také jsem potřebovala zhubnout alespoň 5kg - prozatím..Viděla jsem v reklamě v televizi Zeštíhlující program, který obsahoval troje tobolky a krém na zeštíhlení...Je fakt dobré, že můžeš jíst tak jak jsi zvyklá, nemusíš se nějak extra omezovat a přesto hubneš...Můžeš to samozřejmě doplnit různým cvičením a omezením v jídle, což třeba zrychlí hubnutí, ale pokud máš chuť, tak se můžeš normálně nadlábnout...a výsledek? Výborný!!!! Také mne těší, že je to vše na přírodní bázi..bez chemie...
bodová dieta
anonym
| 4. 9. 2006 08:49
Holky, více o bodové dietě najdete na stránkách MUDr. Leoše Středy - www.univerzitahubnuti.euweb.cz/
Přeji mnoho úspěchů, DV.
bodová dieta
anonym
| 4. 9. 2006 08:22
Není to vtip. Celá ta bodová dieta spočívá v tom, že si můžeš dát nač máš chuť. Ale podle zaměstnání atd. máš na každej den určenej počet bodů. Každá potravina nebo pití (alkohol) má předem určenej počet bodů. Tudíž pak záleží jen a jen na tobě, jakej si na ten den sestavíš jídelníček. V případě, že danou hranici bodů překročíš, měla bys to odčinit cvičením nebo tak. Zdá se mi to docela v poho a ne až tak moc náročné. Jen bych potřebovala od někoho získat tu tabulku, kolik bodů má jaká potravina a jak vypočítám svojí denní potřebu bodů. Bohužel pátrám, pátrám, ale pořád nic nemůžu najít.
bodová dieta
lenka
| 31. 8. 2006 18:05
Ona bodová dieta není vtip? Přece se říkalo, že bodová dieta spočívá v tom, že zbodnu, co vidím . Jinak ale myslím, že diety jsou k ničemu, chce to změnit životní styl a a jíst zdravě, což není to samé jako dieta, je to prostě jiný přístup k životu.
bodová dieta
anonym
| 31. 8. 2006 17:54
Také jsem čirou náhodou narazila v jednom časopisu na bodovou dietu, která mě zaujala. Ale byla tam jen velmi neúplná tabulka potravin a ještě k tomu takových divných, chyběli mi tam naprosto normální věci jako je třeba rýže a těstoviny, polévka, nebo třeba jogurt. a taky tam nebyla tabulka pro výpočet kolik bodů můžu "sníst". Nevěděl by někdo, kde se o tom dá najít víc? A jaké má s tou dietou zkušenosti?
J.
bodová dieta
anonym
| 28. 8. 2006 16:56
Ahojky, nedávno jsem narazila na časopis, kde nějaká paní popisovala svojí bodovou dietu. Vím o ní, že si můžeš dát cokoliv, ale musíš se vejít do určeného denního limitu. Byla tam i malá tabulka s bodama u jednotlivých potravin, ale bohužel nebyla úplná. Nenašla jsem tam některé pro mě dost důležité potraviny, jako třeba rýže, těstoviny a spoustu jiných věcí.
Našel by se mezi Vámi někdo, kdo s tím má zkušenosti a mohl by mi upřesnit některé věci?
Díky moc H.
anonym
| 16. 1. 2014 11:34
TO : dobrý den, bodovou dietu držím teprve 14 dni a mám dole 5 kg. Jím co mám ráda a na co mám chut jen se hlídám. Donutilo mě to jíst hodně zeleninu jelikož má 0bodů takze místo cukrovinek a tucnych veci jsem je nahradila takto. Jsem spokojena, citim se dobre a nehladovim :) jestli máte zájem 0uzu vam zaslat rozsahly seznam jidla s doby napiste jen na email veronika-vrestiakova@email.cz rada zaslu :)
anonym
| 11. 4. 2018 16:35
TO Veronika: Psala jste o bodové dietě,prosím zašlete,tabuli. Moje adresa tana.kuliskova@seznam.cz,dík

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Elsa
26. 4. 2024 19:16
70321
2112Hana
26. 4. 2024 19:12
11824
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video