Nafouklé bříško před menstruací - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

nafouklé bříško před menstruací

Diskuze

anonym
| 19. 8. 2015 11:29
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat, před měsícem a pár dní jsem měla můj 1. pohlavní styk s přítelem, menstruaci jsem měla naposledy 29.6. a doteď ji nemám..s přítelem jsme byli opatrní a ochrana nepraskla, takže si myslím, že by to mělo být v pořádku. Menstruaci jsem měla opožděnou i před prvním stykem, ale teď se mi opozdila o více dní. Myslíte, že je to normální? Včera jsem byla u gynekoložky a ta mi pípchla hormony, abych to dostala, už pár dní mě bolí prsa a mám nafouklé bříško. Doufám tedy, že je to před menstuací.. Děkuji za odpověď
anonym
| 13. 3. 2014 14:14
TO walle: Ahoj, taky mi na levé straně břicha tiká tepna, když mám lehce nafouklé břicho a když čekám na mens, 2-3 dny předem to je jak nic, já mám menstruaci už 10 let a pořád jsou tam takhle malé nepravidelnosti, nejsme stroje, abychom jely úplně přesně na den a na hodinu.
anonym
| 8. 2. 2014 16:28
Dobrý den. Je mi 15let. Menstruaci mám cca 2-3 roky a ještě neustálenou dostanu to třeba 2-3 dny předem. Chci se zeptat jestli je tak nějak normální že mám levou stranu v podbříšku vědší než pravou+mám natažený sval a břišní aorta mi tiká zejmena na levé straně. Menstruaci mám dostat 12.2. a nafouklé levé podbříško mám už 8.2. Dříve jsem to asi nezaregistrovala něco takového. Děkuji za odpověď .
anonym
| 27. 7. 2012 19:05
TO Belzebooba:

A ty jseš nějaká chytrá...
Zensky
Belzebooba
| 20. 7. 2007 07:04
Dekuji za vase vztahovacne pripominky ;] Priznavam, ze jsem svuj prispevek napsala trosku ve spechu a zrejme se dotkla neci utlocitnosti. Za to se z celeho srdce omlouvam. Nicmene zensky, jestli chcete tento kazdomesicni problem resit, reste ho s nejblizsim lekarnikem [doktora s takovou prkotinou obtezovat nemusite, ale muzete samozrejme]. A jestli nejblizi lekarnik neporadi [coz bych se divila!] poradi druhy nejblizsi. Hlavne se toho nebat! Na trhu jsou prostredky, ktere si s menstruacnimy priznaky lehko poradi. Necht vase kroky vedou do nejblizsi lekarny ;]
Jinak ted si vzpominam, kdyz jsem brala antikoncepci, veskere pruvodni znaky menstruace se blizili limitne k nule:] I tohle by mohlo byt reseni. Vhodna hormonalni antikoncepce.
Takze baby, ZLOMTE VAZ! ;]
Nux
Lindule
| 9. 7. 2007 06:59
mám stejné zkušennosti. Jediné informace jsme čerpaly z knížečky Děvčátko na slovíčko a tam toho také moc nebylo. Ve škole to téma bylo úplné tabu. No a doma... Máma mi vždycky řekla, že to vydrží jiné ženské, musím to vydržet také. Pár let jsem trpěla, než jsem se "vzbouřila", vyměnila doktora a fofrem letěla na operaci.
Řekla bych, že v tomhle směru to mají dnešní dívky jednodušší. Informace naleznou v různých časopisech a na netu.
No, nevím, jak vy,
anonym
| 8. 7. 2007 19:26
ale já se na základce ohledně menstruace nenaučila nic nového, vzhledem k tomu, že v té době, kdy jsme se to všechny učily, jsme už měly pěkných pár menstruačních cyklů za sebou. No jo, totalita, jiná doba. To bylo slovo menstruace málem vymazáno ze "slušného" slovníku ženy...
Kdo to zažil, pochopí.
Myslím, že škola není v současné době to pravé místo k získávání informací v tomto směru...
smíření
Kloa
| 8. 7. 2007 13:26
Nevím jak to čtete, nikde jsem nenapsala, že se s tím má žena smířit právě naopak.
Jinak šup zpátky na základku opakování je matka moudrosti
Lindule
Raffaelo
| 7. 7. 2007 14:07
tak to potom jo, co jsem četla tak na bříško je dobrý heřmánek. Ted jsem nic nedělala a "sežrala" skoro půlku bábovky sama za 3 dny, ve který je normální bílá mouka a břicho už nafouklý nemám. Cvičím taky normálně, takže jako ono to působí asi na každou jinak.
Ty jo ale spíš začnu uvažovat nad tím, že mám fakt mezery v základním vzdělání a to už mám za sebou VOŠku tak si říkám jestli bych se neměla vrátit do první třídy.... Nebo si aspon vytáhnout osnovy, ve které třídě se to bralo... muhehehehe.
Jinak přesně jak píšeš, je to normální, ale fakt to neznamená, že se s tím člověk musí hned smiřovat, aniž by se aspon nepokusil s tím něco dělat..
chlapy by nic netrápilo
Lindule
| 7. 7. 2007 09:05
Podle mého by vymysleli nějaký prostředek, aby potíže zmírnili nebo by to zaonačili tak, aby vůbec nemenstruovali. Protože zjednodušení si života jim jde báječně. Ne že by to ženy nezvládly také, ale přeci jen ještě na počátku minulého století se ženy vyskytovaly spíše převážně v kuchyni než někde ve výzkumu.
Chlapy by nic netrápilo?
anonym
| 7. 7. 2007 08:00
Jak to myslíš?
potíže
Lindule
| 7. 7. 2007 07:50
Raffaelo - já nemyslela chemii, spíš nějaké bylinky nebo potraviny, které pomohou ulevit.

Kloa - vím, že to k tomu prostě patří. Ale to neznamená, že se s tím musíme smířit. Já stále věřím tomu, že kdyby menstruovali chlapi, už by je nic netrápilo.
břicho
Kloa
| 6. 7. 2007 20:36
Ahojte. Nechci se někoho zastávat, napsáno to bylo trochu hrr, ale v podstatě s Belze... souhlasím, že je to zcela normální záležitost Žena se zavodňuje a my jsme se to opravdu učili na základní škole A protože je to hormonální jev, nelze proti tomu moc dělat, u každé ženy to probíhá jinak, protože každé tělo reaguje různě. Doporučuje se hlavně odpočívat, žena by měla relaxovat, se sportem to nepřehánět, jen nějaké protahování, jóga a jíst opravdu to co se při menstruaci všeobecně doporučuje. Taková menstruace je pro tělo docela zátěž, tak není divu, že nejsme ve své kůži.
Něco se dočteš i tady na Viktorii v rubrice gynekologie, např. tady: http://www.victorie.cz/…menstruace-.aspx
prej slečinky, tse
Raffaelo
| 6. 7. 2007 15:45
přesně tak jak říká Lindule, tohle jsme taky na základce rozhodně nebrali ty jo, že bych uvažovala, že nemám dostatečné základní vzdělání??? Psát, číst a počítat umím... ehm.. myslím, že mezery v základním vzdělání rozhodně nemám

Lindule: když já bych ale nechtěla do sebe cpát nějakou chemii právě víš.. leda to nejspíš přijmout jako fakt, že to prostě k tomu období patří no...
Belzebooba
Lindule
| 6. 7. 2007 14:52
No, my to teda na základní škole nebraly. A jestli ty jsi tedy s touto problematikou více obeznámená než my( když jste to teda brali v té škole), tak nám poraď, jak tyto problémy zmírnit. Protože určitě existují nějaké prostředy, které pomohou. Jinak je tvůj příspěvek bezpředmětný.
tak jo slecinky
Belzebooba
| 6. 7. 2007 07:51
ZCELA NORMALNI ZALEZITOST ve chvili, kdy neposilujes brisni svaly, tak se v prubehu mensturace zavodnis a buhvi co jeste, NORMAAAALNIIIIIIII! hormony si proste delaj co chcou! jestli se to po menstruaci vrati do normalu tak co resis???? leda tak vlastni blbost....
Kua zensky, vsecky sme to braly na zakladni skole...
Linda
Raffaelo
| 4. 7. 2007 15:06
já ale poslední dobou nejím potraviny s moukou vůbec, takže kvůli tomu to není, a to když se cvičí, to mě právě že pomůže, že ten břuch takovej nemám. Ale ono co v dnešní době není bez mouky že jo? Bezlepkáři by mohli povídat, je už i v jogurtech, nápojích a kdo ví v čem všem ostatním.. já co jsem slyšela tak na tyhle problémy je dobrá HA Yadine, ale jako nějakých 800 korun nebo kolik stojí se mi za ni teda dávat nechce...
nafouknutá
Linda
| 4. 7. 2007 09:15
Tak s tímhle jsem měla stejný problém, když se vyhnu potravinám obsahující mouku a vynechám cvičení s větší fyzickou zátěží jako posilovna, tak mi to hodně pomáhá.
Ahojky Raffaelo
BBaarca
| 4. 7. 2007 07:48
Já má úplně stejný problém, začíná mi to tak tři dny před menstruací a pak další tři dny pokračuje. Nemám ani hlad a ani chuť na jídlo, ale stejně vypadám a cítím se!!! Jak největší tlusťoška Tohle je holt ženský úděl. Vlastně jeden z ženských údělů a těch 28 dní vždycky uteče tak rychle, že si říkám, že to není ani možný.
nafouklé bříško před menstruací
Raffaelo
| 3. 7. 2007 18:55
nevím jestli se tohle téma tady už někdy řešilo. Ale chtěla jsem se zeptat jestli také máte holky takové problémy.. Nevím jestli to poslední dobou nějak moc neřeším, nebo jsem si toho dřív jenom nevšimla. Ale přijde mi, že teď jak mám nové prášky, tak mám týden před menstruací víc nafouklé břicho, vypadám skoro jako těhule.. a to ani nejím nic, co by nadýmalo... tak jestli znáte nějakou babskou radu?? Tak sem s ní. Jinak activii moc neradit.. tomu nevěřím

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
milica
27. 4. 2024 19:53
70330
2112Hana
27. 4. 2024 19:41
11828
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video