Zhubnu na mateřský? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

zhubnu na mateřský?

Diskuze

anonym
| 24. 5. 2014 10:01
Prášky na hubnutí - http://track.thermacuts.cz/…duct/ThermaCuts/?… Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.
zhubnu na mateřské
krivova
| 19. 7. 2007 13:47
ahoj, jsem stejně stará, jako ty a také na mateřské.od puberty jsem měla problémy s váhou, ale pak se mi podařilo zhubnout. tedˇ řeším spíš formování.jestli mohu poradit, nedopijej po dítěti mléko ani nedojídej žádné zbytky. zjistila jsem, že když malá spí, jím i proto, že momentálně nemám co dělat- z nudy, tak se raději něčím zaměstnám.ahoj
hubnu i když kojím
bubo
| 17. 7. 2007 08:33
...ahojky holky. ..
Tak si tu pročítám příspěvky a chci vám také něco říci. Jsem na mateřské čtyři měsíce a do doby před mimčem jsem byla maximálně aktivní až reaktivní žena (myslím sportem 5 x týdně v zápřahu ať to byl spininng nebo fitko či brusle apod.) Nyní mám po porodu stále 7 kg navíc z celkových 15 kg. a též hodlám s těmi kily zatočit.

No nebudu se nikoho ptát jak na to, ale začnu makat.
ALe ještě než začnu tak se chci "vyplicnit"
Tož tedy :
...vždy všechny jak jsme tady to přeci dobře víme _ JAK NA TO HUBNUTÍ. Troška omezení se v jídelníčku (pečivo já mimo jiné nevynechávám ani přílohy -to považuji za týrání mého človíčka , a na to jsem na světě fakt moc krátko, abych se já milé bubo týralo ).
Jím vše jen koukám co chci jíst. Když chci nanuk dám siho, ovšem je to docela luxus, protože to klidně mohla být raději ¨svačinka - ale nanuka si dám s tím rozdílem, že jej nejím bezhlavě, ale vychutnáááváááám. No není nad to myslet na to co jíte a vymluvy tytpu nemám čas se ani najíst, tož ty nesnáším. Mám čas, vlastně každý jej má jen si ho neumí najít.

Tedy ženy, zkusme neremcat a né že začneme cvičit od prvního či příští týden nebo zítra - začněte svičit už dnes!

Taky jsem se musela přemlouvat, ale nakoénec jsem se ukecala, vždyť to dělám pro sebe...
Makám denně aspoň 2x.
RÁNO - když malá dospává noc. Jak usne - zalehnu na podložku, nejdřív se samozřejmě protáhnu a svaly krátce zahřeju a pak aspoň půl hodiny makám - leh sedy- stříhání nůžek nohama a částečně i něco z kalanetiky - upravila jsem si cvičení podle sebe. a to mě těší
Zpevňuji bříško, stehna a ruce - toť vše co po sobě chci....
pak cvičím
ODPOLEDNE - a třeba i když je malá vzhůru.
Zalehnu tentokrát s maou na deku. Ležíme vedle sebe - občas si požvatláme, pohrajeme, ale mamka cvičí a mimčo je spokojené, že vidí kolem sebe nejen hračky, ale mamku, která dělá sice jakési nesmyslné pohyby, ale jsme si s malou na blízku a nemám tak výčitky, že nic pro sebe nedělám.
Co se týče jídelníčku:
... ten mám od jakživa zdravý -bez tuku a zbytečných cukrů, ovšem řeči o tom jak lidičky nejedí večer po 17 hodině jsou mi proti srsti. Je to podle mne týrání človíčka - vždyť spočítejte kolik hodin to své tělo hodláte až do rána týrat hladem? Je to zcestné, nejíst už od 17 hod. To je pak jasné, že zhubnete hned, ale to my holky přeci nechceme zhubnout teď a včíl a hned - nejsme přeci žádné dietářky, ale maminky, které chtějí být hezounké a přitažlivé svým mužům stále. Ne?
Tož tedy : - jezte i večer a třeba i po 20 hodině ovšem když už musíte či máte hlad tak pozdě večer tak si dejte jen rajče nebo okurek a né jablko či dokonce sýr. To ne!
Jezte však max. dvě hodiny před než jdete spát...Jo azkuste to jako já - jestli není hlad převlečená žízeň ono když tak večer je hlad zkuste se nejdříve napít ředěného džusu a pak když vás hlad po 15 min. neopustí tak pak teprve to byl fakt hlad, protože ten je vytrvalejší než žízeň
Víte, byla jsem v pubertě dosti obézní dívka a posměšků jsem si užila moc a moc. Nesu si trauma z puberty - od 15-ti cvičím a makám na sobě a tak jsem jsem pochopila, že má sportovní postava - včíl su TAK AKORÁRT je vydřená a jinak to ani nebude. Ženy, záměrně se o váze či výšce nezmiňuji, spokojená sice se sebou nejsem, i když jsem holka šlang (no není nad to se pochválit -jiní to za Vás neudělají) .ALe to, že nejsem spokojená je přeci nakonec dobře. To vím Aspoň na sobě makám pořád a téměř denně - někdy mne lenora přemůže a pak si zamakám 2x tolik....Makat na sobě mi neuškodí - mám ze sebe radost. A když už nic nebolí mne záda a cítím se skvěle....
Ženy já jsem už konečně pochopola, že nemám postavu zadarmo - mám vydřenou. Také jsem pochopla, že ty anorektičky na stránkách časopisu jsou jen klamem a šalbou fotografických triků - za kterou se já rozhodně honit nebudu. Já jsem skutečná ženská, mám ráda svého manžela - ten mne podporuje v mém snažení a máme zdravou dceru. Nejsem přízemní, ale největšší mou devizou co oproti těm sušinkám na stránkách časáků jsou - je to, že když se kouknu na sebe jsem skutečná i na fotce vypadám tak jako ve skutečnosti. A tak když chci něco změnit - makám a makám a makám na sobě.

...Tož holky makejme na sobě!
Protože statisíce na vycucání tuku nemáme a ani se nehodláme zničit nesmyslnýma či drahýma dietama, ne?
Musíme se postarat o rodiny a jak je známo matka rodu Věstonidcká Venuše - vypadala jak? No? ... tož vidíte a vy chcete zhubnout a být bewz boků a bříšek... to si vás pak žádný pračlověk nevybere k páření ...

Tak holky papapa a snad jsem Vás když už nic aspoň pobavila.
PS: Jo akdo chce poradit, poradí - někdy stačí jen lehce upravit stravu nebo podpořit psichycky... tož klidně písněte - občas sem mrknu.... Raději totiž cvičím než sedím u pičítače....


Ženy držte se!
Buďte mysly šťatsné a pozitivní a nebojte se sami sebe se pochválit
zkouška
zituska
| 13. 7. 2007 07:45
děkuji za zprávičky jste moc hodné.zkusím jí vymměnit a potom uvidíme snad to pomůže.jak né tak už potom fakt nevím. kamarádka taky čeká mimčo a když jsem jí řekla že jsem při te antikoncepci nabrala 10kg tak se zděsila. no tak ji potom doporučím a´t raději vyzkouší tu novou antikoncepci.A holky odkud jste? Jestli to není tajné?A jak máte staré dětičky?Mějte se hezky a zas pisněte papík
antikoncepce
tmp
| 12. 7. 2007 21:28
ta antikoncepce jse jmenuje Yadine.
vysadit
tmp
| 12. 7. 2007 20:10
no já netvrdfím že jsem vůbec nejedla, ale vpodstatě ohodně mín než normálně. A je to jediný co mi pomohlo. A co se týče té antikoncepce, tak více známých mě řeklo že také nabraly po antikoncepci. Ale je na trhu nějaká nová a teď nevím jak se jmenuje ale začíná na y (to ještě písnu). a stojí kolem 800,- na třiměsíce. Má odvodnovat a používají je prý modelky. Známá je nasadila nedávno a šla váhou 5 kilo dolů, aniž by se snažila. A žádné vedlejší účinky prý také nemá. Jako třeba migrény, nechuť na ***, náladovost atd... Chválí si to i na různých dizkuzích, tak ji chci vyzkoušet také. Uvidíme. Hlavně nejest od odpoledne a půjde to dolů. Ahojky
nepřejídání
zituska
| 12. 7. 2007 15:35
ahojki mamčo jsem ráda že jsi mi napsala. nijak moc se nepřejídám jím se mi zdá čím dál méně ale váha mi nejde dolů. takže myslíš že když vysadím tu antikoncepci tak půjdu s váhou dolů?Už jsem z toho dost zoufalá.taky se sanžím jíst jen do 5 hodiny a taky za den vypiji minimálně 3l vody neslazené. tak se mějte a zas pisněte čusík
Šikulka!
anonym
| 12. 7. 2007 14:34
Ale jak zhubnout s dítětem? 10 km s kočárkem?

Nejíst jistě není nejvhodnější varianta, ale cvičit taky nepomůže, kila nezmizí, jen se přelejou do svalů. A navíc to jde HODNĚ pomalu.

Takže jsm zastáncem jíst, ale méně a zdravě. To stačí.
přibírání
tmp
| 12. 7. 2007 14:19
Ahojky mamčo,
akorád mi sice končí mateřská, ale také ksem si to prožila. Po porodu jsem měla nadváhu 25 kg. Vážila jsem při výšce 162 cm úžasných 85 kg. Během 4 měsíců jsem zhodila 20 kg a pak během dalšího půl roku jsem se dostala na váhu 57 kg. Byla jsem už se sebou spokojená, protože moje původní váha před otěhotněním, byla 67 kg. Jěnže asi před půl rokem jsem začala brát také antikoncepci a dostala jsem se na váhu 64 kg. Tak jsem se naštvala a sice mě možná někdo z přítomných máminek nadá, ale začala jsem držet opět svou dietu. Jak se lidově říká " když chceš schudnout nežer" a bohužel ať si nalháváme cokoliv, mě pomáhá vážně jen to, že jím spíše jen oběd a (nějakou tu čokoládu, protože bez ní to nevydržím) a pak už kromě nějaké zeleninky nic nejím. během 14 dní jsem se dostala na 60 kg, tak ještě mám před sebou aspoň ty 3 kg co bych chtěla zhodit. A upozorňuji, antikoncepci jsem vysadila a každý den jezdím na kolečkových bruslích asi tak 10km. Tak držím pěsti a hlavně to vydržet prvních pár dní. Ty jsou nejvíce kritické.
zituska
zituska
| 12. 7. 2007 09:56
ahojky maminy taky mám problém zhzbnutím po porodu. taky jsem na mateřské se svojí 8 měsíční dcerou. po porodu jsempřibrala 10 kg a nevím jak s nimi dolů. prosím o radul myslím si že jsem těch 10 kg přibrala protože jsm začala brát antikoncepci cerazette. má někdo s těmito pilulkami taky takové problémy jako já? Budu ráda když mi napíšete mějte se všechny krásně
mamka
gabous
| 14. 5. 2007 09:42
Piju míň než bych měla snažim se tak minimálně 2litry cisté vody a taky si dávám kafe.Jestli ti chutná čaj tak můžeš odměňovat ale já ho moc nemusim. Dej pak vědět jak se ti daří.Kdybys měla ICQ tak si tam můžeme psát a podporovat se .Hodně uspěchů
Gabous
mamka
| 14. 5. 2007 09:29
Děkuji ti moc za odpověď,určitě zkusím.A jak hodně piješJá právě moc ne,kupuji si koruní bez bublinek,ale asi taky není dobré pít jen to ,viď.
mamka
gabous
| 14. 5. 2007 09:18
Ahoj já si dávám k snídani míchaný vajíčka nebo jogurt s musli nebo se sucharem záleží na co máš chuť , dopoledne někjaké ovoce , k obědu podle toho co se zrovna vaří , ale nedávám si těstoviny,brambory,knedlíky ani pečivo.A odpoledne hodně zeleniy.Udělám si obložený talíř se zeleninou k tomu si dám sýr,šunku no prostě na co mám chuť a ujídám celé odpoledne.Končim v 17 hodin.Když uložim prcky tak si zacvičim na Orbitracku 15 minut.
Gabous
mamka
| 14. 5. 2007 08:58
Ahoj já jsem taky na mateřské s dvojčaty,jsou jim dva roky.Měřím 164cm a vážím 60kg a potřebovala bych zhubnout hlavně bříško,ale větší problém mám s takovýma těma bůčkama,když mám kalhoty,tak mi to všude leze.Už jsem hodně četla o těch přílohách,ale moc tomu nerozumím,to jako,kdyz máme k obědu kuře,knedlíky a zelí,tak si dam jen to kuře?A nebo jak je to s omáčkama,to si dám jen omáčku?Potřebovala bych vědět trochu víc z jídelníčku na celý den,sama si nějak nevím rady.Díky ahoj
Lucky
gabous
| 13. 5. 2007 21:13
Ahoj já jsem na matěské s třináctiměsíčnímy dvojčaty .Od září jsem změnila jídelníček tak, že jsem přestala jíst přílohy a začala víc jíst zeleninu a po 17 hodině už nic. Mám dole 15kg .Asi před měsícem jsem začala jíst normálně a váha mi stojí.Pořídola jsem si Orbitrack a od zítra se zase začnu omezovat.Takže to jde a držím ti palce.
Lucky
anonym
| 16. 4. 2007 10:50
Pokud jsi těhotná a děsíš se přibývajících kg, tak se neděs, po porodu fakt může letět váha dolů. Mně stačily první týdny stresu a byla jsem na pův. váze.
A to jsem pokaždé přibrala kolem 14kg.
Koukni na své příbuzné. Mamka, sestra, teta, babička - pokud ony neměly problém shodit, proč Ty bys měla?
Tamina
:-)
Dasa
| 16. 4. 2007 10:34
To víš, že zhubneš. Když budeš teda chtít.
Já mám víc než roční dvojčátka. Za prvních 9 měsíců s nima doma jsem 12 kilo přibrala byl to stres, byla jsem fakt hotová, tak když byla volná chvilka, slupla jsem čokolácu na posezení, abych si obalila nervy. No, teď už jsem si zvykla a od Novýho roku jsem si řekla, že to zkusím. Né, nejíst, to bych s těma našima drakama nevydržela, ale upravit jídelníček, ráno jíst víc, večer míň, procházky s mimískama. Sport jinak žádnej, k tomu se prostě nedonutím. No, a od ledna mám 13 kilo dole ani to tak nebolí. Je fakt, že jednou tak za 14 dní mě přepadne fakt žravá a sežeru, na co přijdu. Tak si potom dám "vodní" den. Piju jenom vodu a čajíčky a je to zas v pohodě.
Tak snad jsem pomohla. Držím palečky
zhubnu na mateřský?
anonym
| 15. 4. 2007 20:01

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
27. 4. 2024 23:11
70337
2112Hana
27. 4. 2024 19:41
11828
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video