Šumpersko,Olomoucko,holky kde jste?????? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Šumpersko,Olomoucko,holky kde jste??????

Diskuze

šumpersko
Annilka
| 20. 6. 2007 23:17
Asi jsem napsala soukromou zprávu,ale pro jistotu znovu píšu.Teď trochu nestíhám,ozvu se v pátek nebo v sobotu.Měj se hezky čau,čau AL.
šumpersko
wanilka
| 20. 6. 2007 22:23
ahoj AL.práve som sa zaregistrovala. Ak chceš môžeš mi napísať aj súkromnú správu,alebo mail.
Maj sa páááá.EL
šumpersko
anonym
| 19. 6. 2007 22:56
Ahoj AL !No, tak ten koniec šk.roka dá určite zabrať.Inak s tou záhradnou slávnosťou to máte krásne vymyslené.A to prespanie v škole, no super .Verím tomu,že deti sú z toho celé preč.Takto budú mať krásne spomienky aj na školu,nielen na učenie-mučenie. .Držím vám palce, aby ste to všetko zvládli, aby vám potom deti mohli dať za vašu prácu jednotku.
Ja som dnes poobede piekla celozrnné žemle a rožky, no len tak sa po nich zaprášilo.Dala som tam okrem bielej múky T650aj špaldovú a žitnú.Mnam, mnam.
Potom som bola ešte na záhrade,tam je stále dosť roboty.
S tým prednášaním je to tak,oslovili ma a ja som to vzala.To vieš prvý krát keď som išla prednášať mala som hroznú trému a pozerala som sa len do papierov a bála som sa, aby sa niekto niečo neopýtal.Mala som strach,že by som nevedela na niektoré otázky odpovedať.
maj sa páááá.EL
šumpersko
anonym
| 19. 6. 2007 17:38
Ahoj EL,začátek týdne už začal trochu uspěchaně,blíží se konec školního roku a to jsou největší fofry.Teď se připravujeme na závěrečnou zahradní slavnost,s přespáním ve škole.Všechno připravujeme s dětmi,jsou z toho vždycky nadšení. Jsme malá škola 1-5 třída s32 žáky.Práce mě celkem baví,ovšem žádnou kariéru v ní neudělám.Vlastně ani teď nevím,co bych zvolila za povolání,které by mě bavilo.Jsi dobrá,když dokážeš přednášet před větším množství lidí,tohle bych nezvládla.Určitě budeš mít štěstí a po RD seženeš dobrou práci. Nazdárek AL.
šumpersko
anonym
| 18. 6. 2007 21:32
ahoj AL, dúfam, že začiatok týždňa si začala v pohode .
Ja som zatiaľ na RD, čo budem robiť potom netuším.
Ja mám SPŠ-textilnú, robila som pár rokov v textilnom labáku,ale po prvej materskej sa nebolo kam vrátiť..Robila som aj v obchode, robila som účtovníctvo a teraz keď ma zavolajú robím pre jednu firmu.Prednášam pracovno-právne vzťahy a účtovníctvo.Je to celkom zaujímavá robota, škoda, že sa to dá robiť len na dohodu.Na takúto robotu sme príliš malé mesto.Keby som bola z Bratislavy, odkial táto firma je, mohla by som to robiť riadne na plný úväzok, nielen takto občas na dohodu.
To zrejme robíš na nejakej menšej škole, kedže tam vlastne robíš všetko.To asi niekde u Vás na dedine.Musí Ťa to ale baviť, aby si to mohla robiť, ale podla toho čo si napísala súdim, že Ťa to baví a to je veľmi dôležité.
Maj sa pááá EL
šumpersko
anonym
| 18. 6. 2007 21:06
Ahojky,díky za přání,na začátku týdne to potřebuji,než dostanu ten správný rytmus.Jsem prodavačka,ale momentálně pracuji jako školnice na Základní škole,to je něco jako Ferda mravenec,práce všeho druhu(na počítači,úklid,dozory nad žáky,občas záskok za učitelku,zahrada,nákupy,školení apod.)
Ve volném čase mám s dětmi kroužek cvičení.Už od základky jsem vedla děti v nějakém kroužku,baví mě to.A jaké povolání máš ty?Nazdááááááááááááárek.
šumpesko
anonym
| 18. 6. 2007 16:14
Nazdar AL, včera sa mi už nepodarilo sem dostať, tak Ti píšem až teraz.
Ja tiež pivo veľmi nemusím, aj keď jedno dva do roka, zvyčajne cez leto si dám.Aj to len malé a čierne.Keď majú, tak Velvet, to mi chutí .
No, s tými kilami je to u mňa tak, že vždy cez zimu priberiem nejaké 2 aj 3-to vieš, Vianoce atd, ale cez leto sa mi to podarí zhodiť, tak samo od seba.Človek sa akosi viac hýbe a menej je ako cez tú zimu.V zime iba vypekám a potom sme, ako vraví môj muž, ako brojlere.Žiadne diety som nikdy nedržala a športový tip nie som-skôr antišportový.
Ty pracuješ s deťmi?-to je ako Tvoje povolanie?
Krásny a slnečný začiatok týždňa Ti praje EL.
šumpersko
anonym
| 16. 6. 2007 21:33
Tak to máte u vás velké akce,u nás to je jen takové soutěžení okolních hasických sborů.V polovině prázdnin,budeme mít 10.ročník pivních slavností.To zas bude něco pro chlapy,já si dám radši víno,piva jen kapku,je na mě moc hořké,jsem spíš na sladké.Právě proto bych chtěla zhubnout aspoň 5kg,který jsem za poslední asi 2 roky nabrala,ale nejde to.Nejsem důsledná a nemám pevnou vůli.Nazdárek.
šumpersko
anonym
| 16. 6. 2007 07:26
AL, ja som tiež mala dcéru v 21, v oktobri bude mať 11 .Tiež som ju mala skoro a vydávala som sa, ked som mala necelých 20
Ja sa chcem ísť pozrieť cez víkend na vodný slalom,je to tu nedaleko.Je tu teraz europska súťaž,ved už aj vy máte nejaké medaile. .Včera súťažili družstvá v rôznych kategoriách,teraz by už mali súťažiť individuálne.Tak snád pojdem, ak mi bude lepšie, ešte totiž kašlem a necítim sa dobre. .Synovi prajem vela úspechov na súťaži.Inak aj môj muž chodieval na hacičské súťaže,to sme chodili pozerať.U nás v meste býva aj hasičská nedela,tuším v septembri, bývajú tam súťaže aj pre deti, záchranárske akcie-zlaňujú z vysokej budovy,vojenskéautá a všelijaké stroje, hasiči tam vždy podpália nejaké autá a potom hasia.
prajem Ti krásny víkend.Maj sa pááá.EL
šumpersko
anonym
| 15. 6. 2007 15:28
Velkou dceru už mám,měla jsem ji ve 20 letech,dřív tak brzy začínala většina mladých lidí.Teď si alespoň více rozumíme,protože zas nejsem tak stará a lecos dokážu pochopit.,můžem zkrátka blbnout spolu.O víkendu půjdu mrknout na syna,jak se snaží na hasické soutěži.Snad budou mít dobrý výsledek,dnes večer budou zase trénovat.S elinom jsem si tě nespletla,neboj.AL.
šumpersko
anonym
| 14. 6. 2007 21:06
AL to máš už velkú dcéru ,moja má 10 a do toho tábora sa teší.Zo školy tiež majú školské akcie, výlety a podobne.Tiež stále mámi odomna peniaze, tak viem o čom hovoríš...
Tú RD si užívam, a tak by som povedala, že túto druhú viac ako prvú s dcérou. .Žeby vekom? Snáď...
Čo u Vás nové? Idete niekam cez víkend?
Ty si si mna na začiatku pomýlila asi eilinom.Tak sa maj . EL
šumpersko
anonym
| 14. 6. 2007 20:36
Čau Moni,tak to je fajn,budu čekat,měj se.
šumpersko
eilinom
| 14. 6. 2007 15:39
ahoj Ali,odmlčela jsem se protože mi minulý týden v sobotu klekl počítač,dnes je zase doma,napíšu vícejen co budu mít čas,email mi došel
šumpersko
anonym
| 13. 6. 2007 19:49
Moje dcera už letos na tábor nechce jet,má 15let,loni ještě byla,teď nemá zájem.Syn pojede,za tábor platím 4000kč,tak vím že to není nic levnýho.Ještě mají ve škole výlety a různé akce,tak po nás chtějí pořád jen peníze.Ale peníze budou a my nebudem,tak pokud to jde,tak jim vše ráda zaplatím,ať se někam podívají.RD si užij,děti vyrostou strašně rychle a když jsou malí,tak je to krásný.
šumpersko
anonym
| 13. 6. 2007 17:31
ahoj AL u nás to je tak:Manžel síce robí ale ja som ešte s mladším doma na RD.Tento víkend sme chceli ísť pozrieť do Bojníc/zámok , prípadne ZOO/,ale syn ochorel dokonca aj manžel je oddnes na antibiotikách.Takže do Bojníc sa nepôjde.Chceli sme ísť tento víkend,lebo tam teraz majú veľmi peknú akciu na zámku pre deti.No, čo už pôjdeme cez letné prázdniny, aj ked táto akcia už nebude.
dcéra pôjde cez prázdniny do tábora /na dva týždne/,tak aspon ona bude niekde prázdninovať.Ešte mi treba zaplatiť zvyšok za tábor.Tiež to nie je lacný špás.Ale bola už aj min.rok a veľmi sa jej páčilo.
šumpersko
anonym
| 13. 6. 2007 15:01
U nás to nejprve taky vypadalo,že nikam nepojedem,protože budujeme novou kuchyň a ta chce pořád a pořád víc peněz,ale pak jsme si řekli,že to nemůžem dětem udělat.Tak jsme volili tu levnější variantu.A proč vy nikam na dovolenou nejedete?Pokud nechceš,nemusíš na to odpovídat.Čauky AL.
šumpersko
anonym
| 12. 6. 2007 22:24
AL-tie južné čechy by som brala aj ja, je tam kráásne, tak ti trošku závidím.My tento rok nejdeme nikam na dovolenku ak tak, len na nejaký jednodenný výlet.....tak si to krásne uži.
EL
šumpersko
anonym
| 12. 6. 2007 09:24
Moni,zakladatelko této diskuse,proč si se odmlčela?Poslala jsem ti email,nedošel?Alena.Napiš.
šumpersko
anonym
| 12. 6. 2007 09:20
Ahoj EL,místo na dovolenou jsme ještě vybrané neměli.Dostala jsem pár tipů od kamarádek,ale pak se nám naskytla ta možnost vyrazit do těch jižních Čech a to jsme přijali.Dnes máme u nás strašné horko,ale já mám teplo ráda,tak jsem spokojená.
šumpersko
anonym
| 9. 6. 2007 23:03
ahojky EL.
šumpersko
anonym
| 9. 6. 2007 23:02
To máš pravdu AL, u nás je krásne.No, také akože more tu máme, síce menšie,ale mi to tu považujeme za more, aj keď studené . .A kde si pôvodne mienila ísť na Sk na dovolenku?
Tie južné Čechy sú krásne, majú svojský kolorit, mne osobne sa veľmi páčia.hned by som tam išla niekam na dovolenku.
šumpersko
anonym
| 9. 6. 2007 14:10
Tak to máš super,ani nemusíš vyhledávat klidné místo na dovolenou,když ho máš vlastně doma.Snad jen moře chybí,ale to se dá oželet.Já jsem u moře ještě nebyla a zatím mi to ani nechybí,taky chci poznat lépe zemi kde žiji.Je tu spousta krásných míst a taky se aspoň všude domluvím.Ahojky AL.
šumpersko
anonym
| 8. 6. 2007 22:29
ahoj AL ja som z Sk a stále bývam na Sk, vlastne od narodenia ,ale môj muž pochádza ako som už písala zo Zábřehu a moja svokra.
Južné Čechy sú krásne, prajem ti AL super dovolenku.U nás je tiež krásne.Tu, kde bývame, máme dookola samé hory, vrchy, krásnu prírodu, kúpaliská, akvaparky, jednu vodnú nádrž, v zime sa tu dá všade lyžovať,kultúrne pamiatky.Chodí sem vela turistov .
EL
šumpersko
anonym
| 8. 6. 2007 20:44
Ahoj EL,bydlíš stále na Slovensku?Chtěla jsem tam letos na dovolenou,ale nakonec jedu směr jižní čechy.AL.
šumpersko
anonym
| 6. 6. 2007 23:12
ahojte, ja síce nie som zo šumperska, ale môj manžel je rodák zo Zábřehu a má tam koopec rodiny.Sú to skvelí ludia a radi a často tam ku nim chodíme.
EL
Olomoucko
monky
| 3. 6. 2007 17:27
Ahoj holky jsem z olomoucka.!!!!!!! Ahóóój
čau Ali
eilinom
| 2. 6. 2007 13:28
tak mi napiš na email,jo,no doufám,že ti do té akce nezačne pršet,pracuješ z dětma????to musí být super néééé,já děti bohužel nemám,ale o tom ti napíšu později
šumpersko
anonym
| 2. 6. 2007 12:47
Čauky Mončo,email mám,když budeš chtít,můžu psát tam.Taky ráda občas někam vypadnu,včera jsem musela uklidit byt.Dnes totiž připravujeme akci pro děti z vesnice a okolí.Oslava Dne dětí.Doufám,že nebude pršet.,zkusíme si přát slunko,třeba to výjde.
jaja
eilinom
| 2. 6. 2007 10:23
jasně že chci
ahoj Ali
eilinom
| 2. 6. 2007 10:17
v Šumperku jsem do školi nechodila učila jsem se v Jeseníku,ale to nevadí né,já se taky pořád učím na pc,mám ho od loňska od září ale ještě nic neumím,jsem na to antitalent,máš email?????můj je:eilinom@seznam.cz ten skyp ti tam dá někdo zkušenej,mě taky všechno instaluje manželův kámoš,jinak ti přeju hezkej víkend,včera jsem byla trochu v hospůdce,pokecat a zasmát se občas to potřebuju,vypadnout mezi lidi,dneska bych měla sekat trávu,ale nechce se mi a je tam zataženo tak mě to ani neinspiruje,při sekání se totiž opaluju

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
4. 5. 2024 12:55
70404
helena.07
4. 5. 2024 09:30
11860
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video