Pihy - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

pihy

Diskuze

Pihy
anonym
| 5. 5. 2007 12:03
Jak muzete chtit pihy?? Ja je mam a vubec se mi to nelibi...chtela bych se je zbavit ale asi to nepujde
vše možné
Kloa
| 22. 3. 2007 19:06
No ve škole jsem vážně nebyla, řešila jsem problém na bakalářce a vyřešila teda do doby než se nějaký další problém vyskytne...
Jo, to mě nejvíce naštve, když je venku nádherně a já musím trčet doma Loni v letním semestru jsem měla 11 zkoušek, tak jsem je dodělávala i o prázninách a bylo to strašné, ráno do práce a odpoledne místo opalování a vyhřívání se na sluníčku učení


Niko, jo hodně záleží na kvalitě těch barev, kterými řasy barví No o tom jsem právě psala, že ty první dny je to moc intenzivní a člověk se i sebe lekne hodně pomáhá ty oči čistit tamponkem s krémem nebo odličovačem.
obočí a řasy - barvení
nika2411
| 22. 3. 2007 18:07
Jinak k tomu barvení řas. Byla jsem na tom jen jednou a zdálo se mi, že to nemělo žádný efekt. Za týden to nešlo poznat. Je to asi hodně individuální záležitost a taky asi záleží na kosmetičce a barvě, kterou na to používá. Stačí mi jen to nabarvené obočí. Ani tak si na sebe nemůžu zvyknout. To jsou vždycky šoky , když dojdu k zrcadle a uvidím se - ale tak za týden to bude dobré. Ale mám na to jeden fígl. Když mi to nabarvení náhodou nějak moc tmavě, tak si ho přetřu peelingem a je to - vždycky to tak o 1 až 2 tóny zesvětlím a vypadá to fakt moc dobře a aspoň se nelekám
Kloe
nika2411
| 22. 3. 2007 18:04
To vypadá Kloe, jakoby jsme se s tou školou domluvili, že??? Už je tady jaro, ptáčci zpívají, všecko kvete a do školy se nechce . Je to otrava, sedět tam, když je venku hezky. A když si představím, že bych mohla být s mojím někde na procházce, tak mi to připadá jak za trest .
:)
Kloa
| 22. 3. 2007 17:55
A co se ti zdá nehezké?
Drahé to rozhodně není na to jak dlouho to vydrží a že se to nesmaže.
:)
anonym
| 22. 3. 2007 17:46
No,používám hnědou,ale po nějaké době mi to přijde,jak jsem už říkala nehezké.Tak jinak si je "řasím"akorát výživnou řasenkou a to se mi docela líbí,ale o odstín dva tmavší řasy by mi bodly,no a nedávno sem se dočetla o této variantě a tak se teď rozhoduju(drahé mi to nepřijde,ale asi se bojim no)
barva
Kloa
| 22. 3. 2007 17:40
Co vím, tak mi kamarádka (kosmetička) ukazovala jen černou a tmavě hnědou. Protože pokud chce někdo zvýraznit řasy, tak čím tmavší, tím lepší. Na světlejší mě ani nenapadlo se ptát, světlá by na mě vypadala směšně. S těma barvama to bude asi jako u řasenek a nazrzlou jsem ještě neviděla. Jakou řasenku používáš?
Však zkus navštívit nějakou kosmetiku a poptat se. Za to nic nedáš
:)
anonym
| 22. 3. 2007 17:35
Děkuju,a myslíš že mají i jiné barvy než černou a tmavě hnědou?Ja bych si totiž přála nějakou přirozenější hnědou a nebo dokonce nazrzlo(každopádně aby mi to malinko zvýraznilo kukuč
barvení řas
Kloa
| 22. 3. 2007 17:31
Nejsem sice zrzka, ani nemám světlé řasy, ale na barvení řas jsem už párkrát byla, abych nemusela denně používat řasenku. To nabarvení vydrží docela dlouho a máš jistotu, že když zaprší, tak se ti to nerozmaže
Co mi na tom nabarvení řas vadí je, že první dny je ta barva tak intenzivní, že je to výrazné až moc, mi navíc nesluší černé linky a po tom barvení ty oči těch prvních pár dnů tak vypadají, tak to musím více maskovat fialkovou tužkou na oči.
Takže to má výhody i nevýhody. Však jednou zkus a uvidíš
řasy
anonym
| 22. 3. 2007 17:21
Ahojky,tak jsem zase tu a stále mi ještě nepotvrdili registraci.Děkuju moc za radu a měla bych na všechny otázku:Máte zkušenosti s barvením řas?Jsem zrzka a mám moc světlé řasy,ale taky se nerada líčím(protože nalíčené řasy mi přijdou tvrdé a nepřirozené)Děkuju za písání a užívejte jara
holky
Kloa
| 22. 3. 2007 10:43
Co je dneska ve vzduchu? Já se taky rozhodla, že dneska poprvé ve čtvrtek nepůjdu do školy Je to teda docela důležitý předmět (účetnictví kapitálových společností), ale projednou se snad nic nestane Teda možná mě kámoška ještě přemluví ať jedu, ale asi budu neoblomná
obočí
nika2411
| 22. 3. 2007 10:41
No téééda taková mňamka...já už mám taky docela hlad - snídala jsems v půl 8 a tak za hoďku půjdem na oběd, snad bude něco dobrého. Ještě že si můžem vybrat z 10 jídel! Takže se pro každého vždycky něco najde.
Jinak ke kadeřnici taky nechodím, takové příjmy opravdu nemám. Já mám tu výhodu, že sestřenka je holička, takže mě chodí tak každé 2 měsíce zastřihávat konečky a zkracovat ofinu. Jinak na obočí chodím každý měsíc, protože mě jaksi příroda moc neobdařila. A mám ráda, když se můžu jednou za čas svěřit do rukou odbornice a nechat se hýčkat . Navíc ta kosmetička bydlí od nás trochu z ruky, tak se vždycky projedu na kole, anebo se projdu - je to tak 25 minut chůze.
Nika
slunko
| 22. 3. 2007 10:31
Teda takhle kašlat na školu a tak důležitý předmět !!!!! .................. neboj, já si dneska nechám s chutí ujít dvě přednášky . Večer totiž přijede Petr, tak když už ho v tý Praze budu mít, tak přeci nepůjdu do školy žejo . Ty se takhle zušlechťuješ, to máš asi radost vid :). Já se přiznám, že jsem na kosmetice ani jiný -tice nebyla a ani u kadeřníka, tak nějak si to zastřihávám poslední půlrok sama a profesionálně to dám asi až před státnicema, at tam nejsem jak strašák :). Ono totiž dát 200,- za holiče je dooost pro mě, to si radši koupím zeleninu a ovoce nebo nákup na víkend s Petou:). Ale jednou bude líp.
Jo a jinak gratuluju k úspěšným zápočtům!!!! Je půlka semestru, to už vás takhle honí? Nás honí deadlines, takže dopisuju diplomku a ted se už dva dny peru s úvodem, cílem, metodikou, závěrem a souhrnem. Jako by nestačil jeden, tohe je snad horší než psát celou diplomku :). No nic, do práce. Jo, ted si dávám kefír s ***em strouhaným a je to mnáááámka!!!!
pihy
nika2411
| 22. 3. 2007 10:23
Ahojeky holky!!! Tak jsem tu zase mezi vámi. Nemám moc času, protože šprtám na zápočtové písemky - naštěstí dnes jsem úspěšně napsala poslední , tak mám radost. Zrovna sedím s mojím a s kámošků ve škole - zašli jsme si na net a vybodli jsme se na informatiku - musíme trošku oslavit tu zápočtovku z práva. No co, máme 2 povolené absence, tak to se nějak zmákne.

Jinak ohledně pih. Já jsem jak mnohé z vás ví od přírody zrzečka a pih mám taky požehnaně. Od 14 roků jsem ze sebe dělala červenovlásku, ale teďka u mě zvítězila hnědá, takže je ze mě brunetka ( už skoro rok ). Zrovna včera jsem byla na kosmetice - nechat si vytrhat a nabarvit obočí. Vypadá to zajímavě, vždycky mi to chytne všelijak. Jednu dobu mě tam dávala hnědou, teď to mám něco mezi hnědou a černou, ale vypadá to hezky. Od přírody totiž skoro žádné obočí nemám - jen pár jakýchsi bílých chloupků a teď to vypadá mnohem líp. A co vy? Jak to u vás vypadá?
"vedoucí"
Kloa
| 21. 3. 2007 17:57
A nemáme stejného vedoucího BP Taky prd ví, s čím potřebuju pomoct, tak nevysvětlí, i když ji do očí řeknu, že to nechápu, tak zase mele to svoje a pak mě pošle pryč, že prý když si na to sednu, že to pochopím, ale plete se. Prostě když říkám, že to nechápu, tak nechápu.
Tak si říkám, proč vlastně u mě to vedení BP vzala, když ví, že to není její oblast zájmů. Je to postavené na hlavu. Na chyby v práci mě už vůbec neupozorňuje, tak už za ní nechodím, nemá to cenu. Až to budu mít hotové, tak ji to pošlu a uvidí se. No, úroveň ta práce asi nebude mít takovou jakou by zasloužila, ale dělám co můžu. A nejsem na tom nejhůř, koukla jsem na práci kámošky a ona nemá vůbec cit pro úpravu takových prací.
Vím, že u nás čtvrťáci už teď musí odevzdávat zadání, tak jsem myslela, že už na tom třeba i čtvrťáci pracují.
No, na magisterský asi půjdu, protože je to výhodné, oni nám uznají bakalářské zkoušky jako přijímačky, tak proč toho nevyužít, odejít můžu kdykoli, i když se mi do dalšího studia nechce, už mi to leze krkem - 7 let studia a pořád to nemá konce. I když asi to budou muset taky nějak hodnotit, protože nemůžou vzít myslím všechny, tak se ještě uvidí, ale to je záležitostí tak května, června.
S tím ... už to mít zasebou ... mi mluvíš z duše.
Tak pa. Dík za přání. Tobě taky.
Profesoři :(
slunko
| 21. 3. 2007 17:47
Tak myslím, že k tomu mám taky co říci. Už jsem to v nějakém tématu popisovala, tak to zkrátím. Na začátku proběhlo jedno sezení, při kterým jsme si ujasnili co napsat a tak. No a protože můj vedoucí je harašment a slizoun, odkládala jsem konzultace - až jsem mu přinesla také až konečnou verzi, jako ty Val :). Měla 115 stran. Myslela jsem, že spoustu vyškrtá, hodně zkritiizuje, ale naopak, obsah ho nezajímá, řekl, že to celý nečetl, že na to nemá čas a že už to nechce vidět, až na recenzi svázané. Měl pár připomínek, aby to hezky vypadalo, aby to bylo barevný, hodně grafů do textu, co největší obsah. No, takže jsem hezky utřela a budu prezentovat to, co jsem napsala úplně sama a budu doufat, že oponent nebude šťoural :). Takže tak. Pořád si říkám, lepší věčnej kritik než to, co mám já. Kloo, doufám, že to doklepeš taky zdárně, už se to chýlí ke konci co....
diplomka
Valentina
| 21. 3. 2007 17:40
ty profesori , chapu Te, mela sem to uplne stejny, taky muj vedouci co mi mel pomahat s bakalarkou prd vedel, prislo mi jako by videl prvni bakalarku, pokazdy mi rikal neco jinyho, jednou se mu to libilo, podruhe po me div nechtel abych to vsechno prepsala.....fakt sila
Nakonec jsem to udelala cele sama a prinesla sem mu az konecnou verzi, proste sem to riskla, mohl me s tim taky vyhodit,ze? Ale bylo to ok, sesmolila sem 90 stranek, az sem se sama divila, no ale bylo to tak trochu slatane, nemelo to moc zadnou koncepci
Ted zadnou praci nepisu, bakalarku sem delala vloni, diplomku budu psat zase za rok.
Tak hodne stesti.
Pujdes na magistersky? Ja uz to tak chci mit za sebou.....
:)
Valentina
| 21. 3. 2007 17:33
no to strasne zavisi na typu solarka, jak je silny, ale doporucovala bych jit tak na sestistovku (turbo samozrejme) a asi tak na 6 min. Nekde budou mit 450, 600, 800, i silnejsi, mluvim ale o turbo solariich, je spousta studii kde maji stare stroje.....moc tomu taky nerozumim.
V dobrem salonu ti ale urcite poradi, kdyz reknes, ze si tam poprve.
Hodne stesti
Valentino
Kloa
| 21. 3. 2007 17:09
Dík za optání.
Mám se no tak všelijak, vzhledem k tomu, že se semestr krátí a brzy bude konec. Jinak trochu jsem si včera postěžovala u dvacítek, na naše studijní oddělení, navštěvovala jsem hodiny předmětu, který jsem vůbec navštěvovat nemusela Tolik ztraceného času
S bakalářkou vážně bojuju, protože má vedoucí odmítá spolupracovat, nepomáhají ani stížnosti, no a taky si říkám, že jsem si raději nevybrala jiné téma, takhle sedím na dvou židlích - příspěvkové organizace a společnost s ručením omezeným. Ale já už to budu muset nějak zvládnout, právě teď se chystám pokračovat, jen se odtud nějak nedokážu odtrhnout.
A co ty, už víš o čem budeš psát diplomku nebo ji už píšeš?
:)
anonym
| 21. 3. 2007 17:00
Děkuju mocA nevíš jak dlouho bych tam měla pobýt?
Kloo
Valentina
| 21. 3. 2007 17:00
Jak se mas? Co bakalarka? Jak s tim valcis?
solarko
Valentina
| 21. 3. 2007 16:59
anonymni, solarka se neboj, kdyz tam pujdes jednou tak ti to nic neudela a obzvlast, kdyz na to nejsi zvykla, tak ti pihy vyskacou raz dva!!!
Hlavne bez do nejakyho poradnyho studia kde maj nove stroje, radsi si 50Kc priplat nez abys vlezla do nejakyho levnyho podivnyho solarka. A citlivou plet ma taky, dokonce pouzivam jenom hypoalergeni kosmetiku, takze toho se taky neboj, jen se pred tim nez tam vlezes namas, nemusis si kupovat nic specialniho kvuli te jedne navsteve, staci obyc krem.
:)
anonym
| 21. 3. 2007 16:55
No, když jsem byla u moře,sice jsem se malinko spálila,ale i ůzpihatěla"a hlavně mám pocit,že to spálení nebylo tak drastický jako třeba tady v čechách,asi mi k tomu pomohl ten mořský vzdoušek
Valentino
Kloa
| 21. 3. 2007 16:50
Ahoj,
jo, trochu mimo téma, ale myslím, že to už je běžné na všech diskuzích a pihami jsme se taky zabývaly Tak je fajn, že jsi sem taky nakoukla a můžeš přispět vlastní zkušeností.
Jo, solárko jednou za čas určitě neublíží. Kámoška tam chodí jednou za dva týdny někdy i déle, v létě u moře nemá problémy, to když jsme jely spolu k moři, tak jsem se hned spálila a ona s tím problémy nemá. Takže si myslím, že více trpěla má pokožka, která na to nebyla zvyklá než ta její připravená na slunce.

Jo, Val, ty bílé ponožky jsou jak už psala bluddicka, klasika. A nic stylového na tom nevidím ... A stačí když to doplní ještě další naprosto nestylovou věcí a je dílo dokonáno
víla
anonym
| 21. 3. 2007 16:49
Jee tak to děkuju za přispění se svou zkušeností Napřed mě to napadlo jako legrace,zajít do solárka zeptat se jestli mi nastaví program po kterém mi vylezou ještě víc pihy No ,myslím,že by mě měli za pošuka a vykázali mě ven.Ale pak mě napadlo,že je fakt chci a jestliby ta jedna krátká návštěva nepomohla,i když po pravdě z e solárka má dost strach,vypadá jako rakev a já mám hlavně citlivější pleť a v létě se hned spálím.Tak se pořád rozmejšlím
Teda tady se opravdu probiraji pihy....
Valentina
| 21. 3. 2007 16:29
jste nejak OFF TOPIC, ne?
Souhlasim s Bludickou a Kloou, nejhorsi jsou lidi, co o sebe nedbaji a neuvedomuji si, ze tak zneprijemnuji zivot nejen sobe, ale hlavne ostatnim (napr. v dopravnich prostredcich). Mam rada upravene lidi, v cistem obleku a s umytymi vlasy. S tema bilejma ponozkama jste me fakt pobavili, vzpomnela jsem si na jednu mou spoluzacku, nosila k tomu jeste takovou dlouhatanskou neforemnou sukni..no nic.

Jo a jeste k puvodnimu tematu, mam taky trochu pihy a jedna navsteva solarka je opravdu zviditelni a to dost, mam to vyzkousene. Taky si myslim, ze solarko neni zrovna nejzdravejsi, ale jednou za csa to urcite neublizi...
víla
anonym
| 21. 3. 2007 16:28
No já jsem ráda,že jsme se domluvili
Protože myslím,že sme se do toho ždibínek zamotali všichni Protože každý v něčem něco vidí,i když to ten druhý říct nechtěl,hmAle co ta diskuse o pihách?Nějak se nám tu vytratilaUž brzy snad nebudu anonym,čekám totiž na potvrzení registrace
Anonymní
Kloa
| 21. 3. 2007 15:43
Ahoj.
Nevím, že bych tady někde odsuzovala lidi z ulice, takto mé a určitě i bludiččiny příspěvky nebyly myšleny. Ne, ne.
Bavily jsme se zde o vkusu a o tom, že není nic zlého na tom, když o sebe člověk pečuje a proč by hned kvůli toho měl být označován za prodejného člověka, naivku a nevím co všechno což tvríš i ty.
Ani jsme neodsoudily vkus jiných, pokud myslíš ty polobotky s ponožkama, společenské kalhoty a sportovní bundu, tak na tom opravdu nic vkusného nevidím a velice těžko soudit zda právě tento člověk cítí lásku k umění Neodsoudily jsme ani nikoho s make upem ani bez něj, ani ženy na podpatcích, ani ty, které je nenosí.
Každý by měl nosit to v čem se cítí dobře, co mu sluší a hlavně co umí nosit, ale mělo by to mít nějaký styl, ne plácat všechno dohromady Neodsuzuji tvůj styl, zřejmě se v něm cítíš dobře, ty bys neměla odsuzovat jinou módu, prý fádní, ono je důležité věci dobře zkombinovat a to pak i ty fádní bokovky vypadají dobře.
Jinak si ani neuvědomuju, že by mi někdy někdo kritizoval můj styl, často spíše slýchávám kde jsem to či ono koupila. Neutrácím za oblečení majlant, ani nemusím mít každý nový trend, který právě frčí, to je právě to co nevyhledávám, abych měla stejné oblečení jako další tisícovka lidí. Ale pokud vidím v obchodě pěkný kousek, který mi sluší, cítím se v něm dobře, mám ho s čím kombinovat, tak nehledím na cenu.
Vlastně je to vše o té zlaté střední cestě. Jako u mužů s dlouhými vlasy, pokud mu to sluší, tak proč ne. Přítel mé sestřenice má dlouhé vlnité vlasy, nedá na ně dopustit, dokonce bych řekla, že se o svou hřívu stará lépe než jakákoli žena a co je hlavní, dlouhé vlasy mu sluší, dokonce si ho ani jinak už nedokážu představit. Naopak u svého přítele bych si dlouhé vlasy nedokázala představit. Je to o člověku.
Ano, bluddicko, je to o čistotě a rozumu.
:-)
bluddicka
| 21. 3. 2007 15:27
Není za co se omlouvat, každý tu může vyjádřit svůj názor.
pihy
anonym
| 21. 3. 2007 14:55
Tak to se omlouvám,myslím že jsem byla unáhlená,no stane se.A hlavně co mám na srdci mám aj na jazyku a to musí ven(tady písemně:))

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
VeDuLi
5. 5. 2024 08:50
70425
♥Jarka*Alice♥
5. 5. 2024 08:39
11862
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video