Co děláte proti stereotypu??? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Co děláte proti stereotypu???

Diskuze

Pořidte si pejska a nudit se nebudete :-)
anonym
| 23. 4. 2007 19:58
Ahoj holky,

žiju s přítelem v 1+kk, takze mame vskutku "mnoho" prostoru a aby nas tu nebylo malo, tak jsme si poridili pred temer pul rokem pejska. Teda pejska, je to velký pes a starý z útulku, muzu říct, že od toho dne jsme se nenudili a téměr nezastavili, je to snad "horší" jak s miminkem...Onemocněl nám a musel na vážnou a hodně finančně náročnou operaci a byly to muka pro nas oba, nevyspalí, vycucaní finančně a hlavně psychicky, divat se na nej, jak je vyřízenej a nemuzete pomoct, to je hrozný. Ale ted uz je v pořádku a příbírá, i kdyz víme, že ho nebudeme mít nijak extra dlouho vzhledem k jeho věku, chceme mu dopřát krásný psí důchod a děláme pro to, co umíme. Já ještě studuji a přítel pracuje a opravdu máme veselo...a všechny ty nervy a starosti vykompenzuje tím, jak se s ním nasmejeme, každý den se s ním nachechtáme. Prostě už jsme rodina a veliká a je to další test po společném bydlení, protože to co nás potkalo, jeho nemoc, nevedeli jsme, jestli to vubec zaplatíme, on přežije, vyčerpání, to je zkouška vztahu jak víno, nemeli jsme na sebe vubec zádný čas a když byla chvíle, nebyla na nic síla, jen jsme usínali za pochodu. Ale milujeme se a jeho taky, je to náš miláček, i kdyz je to o dost náročnější, než jsme čekali, přestože vím, co pes obnáší, protože u rodičů mám druhýho starouška.
niko
Kloa
| 23. 3. 2007 12:44
Niko, jo, takové oznámení potěší
Ty jsi teda ranní ptáče. Já když nemusím, tak vstávám čím později to jde, jednou jsem málem zaspala na odpolední vyučování vstanula jsem až nějak po 12 hodině, místo snídaně oběd a hrr do školy Ale zase nechodím spát před půlnocí ... no mám to od nového roku nějaké přehozené
Na témátko jsme nezanevřeli, ono my chodili tak různě a na dvacítky, tady jsme už jaksi delší dobu mimo téma
holkám
nika2411
| 23. 3. 2007 07:02
Ahojky holky, co děláte? Já dnes mám volno!!! Normálně včera jsem málem mojého celého zulíbala . Šli jsme se podívat na nástěnku ve škole, jestli nepřibyla nějaká nová hláška a tam byl papírek, že nám dnes odpadá angličtina! Já jsem se na něj vrhla a hned mu vlepila pusu . Tak mám konečně volný pátek, ani nevíte jak moc se těším, že si odpočinu. Proto už jsem vstala, tak brzo, ať mi nic neuteče. No já totiž večer jaksi zadřímla už v půl 9, jak malé miminko , to se mi nestává moc často. Jen jsem napsala mojému, že jdu spinkat, on mi popřál hezkou dobrou noc a už jsem byla tuhá . Teď musím zanést na poštu pár balíčku. Posílám je přes aukro. Nevím, jestli tam některé z vás chodí a nakupuje tam. Je to super. Zbavím se věcí,které už nenosím nebo nepotřebuju a ještě na tom vydělám. A já si pak za ty penízky nakoupím něco moc hezkého. Tak dneska ponesu 4 balíčky.! To bude sranda. Tak se mějte fanfárově a zase se ozvěte, jo? Už mi tu chybíte. Jaksi jste na mojé témátko zanevřeli. Tak papa a budu se těšit na vaše příspěvky
...
slunko
| 19. 3. 2007 18:50
No má to hodnotit nějaká docentka z technický fakulty, ale učí makroekonomii (který se týká ta diplomka), ale prý je dobrá. Tak uvidíme. Díky :)
tak se netrap,
Damila
| 19. 3. 2007 18:45
hlavně, to máš,
z vlastní zkušenosi vím, že člověk, co hodnotí ,má v daném oboru menší znalosti, než ten, co píše diplonku z tohoto oboru...
Tak hodně štěstí a dobré zkoušející...
Pomooooc!!
slunko
| 19. 3. 2007 18:37
Holky, pomoc. Ted jsem fakt mírně rozladěná. Odpoledne jsem byla na konzultaci skrz mou diplomku a vyšla jsem z ní se smíšenými pocity, které se teď stupňují do vzteku . Můj úžasnej vedoucí mi řekl, že je s tím spokojenej, ale pak z něj vylezlo, že to nečetl (jako pozorně), jen to prolítl a že není odborník na mé téma, takže mi nemůže obsahově poradit. Chápete to, po roce a půl spolupráce mi řekl tohle!! Já to teda psala vesrz sama, protože jsem měla koncept v hlavě, ale ted, když jsem mu odevzdala 108 stran, jsem čekala, že se vyjádří, navrhne nějaký změny, nejradši bych byla, kdyby to klidně i zkritizoval!! Tohle je fakt nanic. Pak dostanu u státnic nějakýho šťourala a letim . No, asi se do tý diplomky budu muset znova ponořit a zaujmout stanovisko nezúčastněného a položit sama sobě otázky, které by mohl někdo cizí vznést, v čem by se mohl šťourat a tak. No skvělý....ale na druhou stranu mám radost, že je aspon spokojenej, prý bude hodnotit jedničkou (i když už ted vidí něco, co by mi mohl vytknout, ale samozřejmě si to nechal pro sebe - to je vedoucí co???) a oponentku mi sežene taky dobrou. No nic, nechám to osud. Dřela jsem na tom dost, takže svědomí čisté mám. Snad to klapne.
No nic, potřebovala jsem to ze sebe dostat, tak se nezlobte za zpověď. Pá
Kdepak je bludička???
nika2411
| 15. 3. 2007 15:24
A kampak se nám ztratila Bludička??? Už jsem ji tu několik dní neviděla...
šatičky
nika2411
| 15. 3. 2007 15:23
Jéé svatební šatičky!!! No na to se moc těším, až budu vybírat, konečně jednou v životě si budu připadat jako nějaká princezna. Pošlu vám jedny moc nádherné, co se mi stráááááááááááááášně líbí. http://www.aukro.cz/…ssi_kvality.html
díky
Este
| 15. 3. 2007 11:09
jen doufám, ževyjde počasí. jít tam blátem by nebylo asi nic moc...
..
slunko
| 15. 3. 2007 11:02
Tak jo, budu se těšit na fotky, třeba se nechám inspirovat :). Ta lipová alej musí být fajn, lípy mám ráda, takže věřím, že to bude značně "svatební" :). Přeju ať se všechno povede!!
svatba
Este
| 15. 3. 2007 10:51
obrázek mám jen v tištěné podobě. tak pošlu až budu mít fotky

to víš, že se těším. na radnici jsme nechtěli ani za nic. budeme mít církevní sňatek v kapličce, ke které vede cesta lipovou alejí. takže obřad začne už dole a cesta nahoru v průvodu bude součástí.
budeme tam mít tak 35-40 lidí. půlka rodina a půlka přátelé.
Este
slunko
| 15. 3. 2007 10:44
Opravdu za 2,5 měsíce! To je za chvíli . Vidíš to stejně, takže mě chápeš. A jaké sis dala ušít? Máš někde předlohu, kterou bys nám ukázala :)? Nebo jaký si je představuješ? Téda, Ty se máš!!! Asi se těšíš vid? Pojali jste svatbu jednoduše nebo to bude velká párty :)? A kde se budete brát, v přírodě nebo na radnici? Já chci jedině přírodu, někde na rozkvetlé louce pod nebem, na úřad mě nikdo nedostane
šatičky
Este
| 15. 3. 2007 10:40
Hezký slunečný den,
s těma šatama mi mluvíš z duše. Já se za 2,5 měsíce vdávám a taky jsem chtěla být za vílu. Ale všude samé korzety. To není nic pro mě a taky do toho nemám moc co dát
Tak je nakonec budu mít šitý na míru. no uvidíme...
šaty
slunko
| 15. 3. 2007 10:25
pssst . Takže máš taky představu jednoduchých šatů? Já bych si přála nějaké jako pro vílu, lehounké, vzdušné, příjemné, jemné. Ale teď je to samý korzet, na mě to působí tvrdě, i když někomu to ztvaruje postavu moc pěkně. Hruška - možná jí by takové sedly. Já jsem taky taková - horní část těla úzká, menší prsa, úzký pas, ale pak mám větší zadeček, širší boky, takže když jsem sháněla šaty na maturitní ples, vždycky jsem nad sebou plakala v té kabince - navlečená do takových těch typických samotových obepínavých šatů :). Nakonec jsem si v půjčovně půjčila šaty, co končily pod prsy a splívaly až na zem, takže ty proporce vyrovnaly. Ale od té doby už jsem na sebe nikdy šaty nevzala a na plesech mi to mají i za zlé, že mám bud kalhoty nebo sukni :). Ale já jednou nějaký pěkný seženu a to budou všichni zírat . Tak at s kámošku pochodíte, chce to vybírat a vybírat až se narazí na ty správné :).
švice
Aknel
| 15. 3. 2007 10:14
to jsi mě teda rozesmála, já jsem myslela, že se slovíčklo švice používá po celé ČR. Ale dovtípila jsi se správně
Projíždˇka na kole byla tak krátká, že jsem si ji nestačila ani nijak užít. Až budu na svém starém okruhu, tak ti pak napíšu jestli jsem se vůbec dostala do formy po zimě.
Šatičky: nikdy mě to nějak nebralo svatby, svatební šaty,........ ale ted´ jak to probíráme s kamoškou/kama, tak už si na tajňačku taky nějaký vybírám, ale pssssssssst
Ty tvoje jsou moc krásňoučký, taky mám takovou nějakou představu. Jsem zvědavá, co vyberem, protože kamarádka má asi 80kg a postavou je pravá "hruška". No necháme se překvapit!
,,
slunko
| 15. 3. 2007 09:54
Právě že když už koupě domku, tak aby to bylo po rekonstrukci, protože jsme se byli podívat v některých a do nich vrazíš ještě půl milionu ani nevíš jak žejo. Takže obezřetnost je určitě na místě. Ale svůj je prostě svůj, to bez debat :)
Prosimtě, mohla bys mi osvětlit slovo švice , to je asi váš znojemský slang a já fakt nevim, co to může být - že by sestry .
A co říkáš na kolo - super vid? Sice jsi měla jen takovou mini projížkdku, ale i to stačí vid. Já ho plánuju o víkendu, jestli okolnosti dovolí. Jéé, Ty jdeš vybírat šaty, já chci taky :). Přiznám se, že jsem prošla na netu už spoustu stránek se svat. šatama a jen si představuju sebe jako princeznu :). Tak hezky vyberte :). Mrkni do přílohy - ty se mi líbí ;)
....
Aknel
| 15. 3. 2007 09:38
já nevím jestli bych si koupila nějaký starší domek. Musel by být za fakt dobrou cenu, abych do toho šla. Myslím, že to finančně není až o tak levnější. Švice obě opravovaly starší domek a pořád dokola se do toho musí vrážet peníze na další opravy. Ale třeba byste narazili na nějakou novější stavbu
S tím, že zůstanu doma se tak nějak počítalo. A není to jen proto aby nebyli naši ve stáří sami, protože u nás je pořád někdo. Švice bydlí kousíček od nás: jedna přes 3 domy a druhá o kilometr dál.Takže máme pořád veselo


K běhu: jsi prostě šikulka nejšikovnějšíKdyž vidíš výsledky, pokroky,....... tak je hned větší motivace pokračovat dál. Já mám taky na trase asi tak 400m prudký kopec a ze začátku jsem si myslela, že to nikdy nemůžu vyběhnout najednou a ted´ ho vyfrčím ani nevím jak. Prostě trénink je trénink.
Včerá nakonec hokej padl, takže jsem vyrazila po práci běhat a na kolo jsem se dostala až v půl 6, tak jsem si projela jen 2 km a domů. Dneska přijedou kamošky a v pátek pojedu s další kamoškou vybírat svatební šaty, takže ke sportu se dostanu až o víkendu Aspoň doufám!!!!
,
slunko
| 15. 3. 2007 08:40
Není až tak jistá. Kdyby se naskytl nějaký domek nebo půldomek na dobrým místě za dobrou cenu, tak bychom asi šli do toho, přeci jen, Petr si při stavbě chaloupky zničil záda, je po operaci plotýnek, takže nechci, aby se dobil úplně :). Uvidíme, spíš budeme pár let ještě šetřit.
To jsou fakt maličkosti, takový provozní věci vid, ale na druhou stranu jsou rodiče určitě rádi, že Tě mají doma ni . Moje mamča sice náš odlet z domova chápe, ale vím, že jí tam se ségrou chybíme. Ale radost jí ted dělají alespon naše dvě kočky, s nimi je ráda, potěší ji.
Jo, Aknel, dneska jsem byla běhat (včera jsem si dala pauzu a jen chvíli posilovala) a normálně jsme to uběhla bez přestávky celé! cítím zlepšování každým dnem. Ted uběhnu už kopec, který tam mám a dřív jsme nahoře funěla a stávkovoala než jsem to rozdejchala, a ted jsem to rozdejchala za mírnýho poklusu, prostě vidím výsledky a to mě posunuje dál :). A cítím se skvěle . Byla jsi na tom kole včera? Nebo až na víkend to necháš?
....
Aknel
| 15. 3. 2007 08:26
Takže už je Přelouč tak z 3/4 jistá, ne??? Takže se toho budování a stavění taky jen tak nezbavíte, že?? Ale určitě je to lepší mít svý, jak rvát peníze do nějakých nájmů.
A s rodiči vycházíme v pohodě, akorát se někdy nedohodnem kam, co, jak,........ Ale jsou to jen takové maličkosti: naposled jsme řešili kam dát pergolu, mamka chtěla na dvůr a já na zahradu. Ještě nestojí teda nikde,ale vypadá to, že bude ted´ na dvoře a časem si ji udělám i na zahradě. Prostě řešíme jen takový blbosti.
Aknel:)
slunko
| 15. 3. 2007 08:06
Milá zpráva po ránu . Ten pozemek v Přelouči je hlavně blízko rybníku (takže pro toho mýho rybáře závisláka je to hlavní faktor ). A je tam hezky, to je fakt, ale přeci jen mě to táhne blíž k HK - tedy na druhou stranu, protože jsem tím směrem vyrůstala. Ale ceny jsou tam nepřijatelný.
S rodiči jsme bydleli v družstevním bytě. Byl to obrovský barák, v jedné půlce byly dva byty, ve druhé firemní prostory,ale beru to jako rodinný dům, protože jsme měli obrovskou zahradu, napojovalo to na sad, bylo tam soukromí .... děsně moc se mi tam líbilo...
to vlastní bydlení - s tím máš pravdu. My taky nemáme rádi, když nám do něčeho někdo mluví. Na chatě jsme měli kousek zahrádky na zahrádce sousedů (je to Petrův strýček, 50m od nás mají chatu a zahrada je mezi baráčky), no a to víš, že jsme se párkrát neobešli bez popichování, tohle si zalijte, tamto vám přerůstá, posekejte sito a tak :). Takže ted jsme zavedli záhon na naší zahrádce. Radši, at nejsou problémy. a jak vycházíte s rodiči? asi musí dojít chtě nechtě k dohodě vid
.........
Aknel
| 15. 3. 2007 07:32
No vidíš to Sluníčko, to už máte za pár. Červen je tady coby dup a pak už budete jen a jen spolu. Ten pozemek v Přelouči je taky super, ne?? A jen 15 km od Pardubic, to budete v práci za 20 min. a jestli je prostředí klidné, blízko přírody,...............tak Vám určo nebude nic chybět
Když jsi bydlela s rodiči, tak jste měli RD nebo byt???
My bydlení zatím neřešíme, ale jen co bude dostavěná dílna, tak začnem budovat to podkrovíčko. Ale stejně asi není nad to bydlet sama, ve svým domečku, všechno podle svých představ, s nikým nic nekonzultovat, jestli to udělat tak nebo onak,.................
Valentino
Kloa
| 14. 3. 2007 21:46
Neplaším, tak se věci mají.
Letos mi bude 23, do té doby mimčo určitě nestihnu, ale ani bych nechtěla. Ale vím, že pokud nechci komplikace, tak budu muset brzy nad tím přemýšlet, teda pokud si nechci zničit vlastní zdraví úplně.
Právě, že nad touto možností uvažuju, při studiu, jinak to nevidím. Jo, dost žen to tak už zvládlo a dost z nich taky ne.
Ale toto všechno je opravdu věc budoucnosti, až čas ukáže
neplaste
Valentina
| 14. 3. 2007 19:50
Neplaste, casu mate dost, vzdyt Vam je 21 a 22!!!!
Mate minimalne 10 let casu na bezproblemove tehotenstvi (pokud pominu nejake zdravotni komplikace o kterych nic nevim)
A hlavne, vzdyt se da studovat a vychovavat mimi soucasne! Kolik zen to uz pred nama zvladlo, tak proc ne Vy
slunko
Kloa
| 14. 3. 2007 19:04
Taky kdybych nemohla mít děti, tak můj život ztratí smysl. Už jsem to někde psala jak je to nespravedlivé, lidé, kteří jsou plodní si toho neváží, děti dávají např. do dětských domovů nebo děti vůbec neplodí a druzí čekají když se stane zázrak a budou moct mít to vytoužené mimi.
Jo, je to na houby
Kloa
| 14. 3. 2007 19:00
Jo, 20 až 25 se říká a doktor mě na to upozorňoval. To kvůli těm ledvinám, on říkal, že by bylo nejlepší kdybych ho už dávno měla. V pozdějíšm věku je to pro mé ledviny zbytečná zátěž. A teď babo raď Proto to mé váhání nad pokračováním ve studiu, i když je to velká šance, po bakaláři je přijetí bezproblémové.
Teda, tak to ti nezávidím, musí to být strašný pocit jak čekáš kdy už. Jak jsi napsala, zkus na to nemyslet.
Ve tvém případě myslím nemá klasická HA význam, na to existují jiné prostředky, tak jako když žena chce otěhotnět, menstruaci má, ale neovuluje. A co ti na to vůbec řekl tvůj gynekolog?
Jo, říká se, že se má tělo po HA pročistit, doporučují se 3 měsíce, navíc je těsně po vysazení riziko dvojčat, uvolňuje se více vajíček. Ale znám i děti narozené těsně po vysazení a jsou naprosto zdravé.
Jo, lapacho mám v sáčcích s jahodovou příchutí, od Sonnetoru, to čisté by mi asi nechutnalo a přidala jsem si tam i trochu citronu. Je fajn, že ti pomáhá.
Teda jména mě teď žádná nenapadají, líbí se mi Eliška, ale tu už má sestřenice, hold byla rychlejší Tak budu muset vybírat jiné. Kluka nevím. Většinou vybírám jména podle toho jaké lidi toho jména znám. Mám fajn kamaráda Martina a Jirku, tak by byly tyto jména v úvahu, ale fakt nevím, musela bych kouknout do kalendáře
...
slunko
| 14. 3. 2007 18:49
Zdravotní problémy bránící ohrožující otěhotnění fakt asi nejsou žádná sranda, já kdybych nemohla mít děti, tak s ezblázním, vždyt je to smysl života!


Niky, naprosto chápu, že vybíráš jména, na mě to taky párkrát přišlo, asi je to i umocněný tím, že jsi to ještě nedostala. Já se párkrát taky zpozdila a to pak člověk myslí i na největší detaily co by bylo kdyyby se něco narodilo vid :). No, ale bude líp, neboj :)
mimi:-)
nika2411
| 14. 3. 2007 18:39
Je to na houby. Doktoři říkají, že nejvhodnější doba pro otěhotnění je mezi 20. a 25. rokem, takže to je pěkně na pytel.. Já na tom taky po zdravotní stránce nejsem 2x nejlíp. Ty potvory jsem ještě nedostala a už v to pomalu ani nedoufám, už mě to začíná štvát...vím, že když na to pořád podvědomě myslím, že to just nedojde, to je mi jasné, je to opravdu začarovaný kruh. Ale co když to už vážně nedostanu? Co mám sakra dělat? Já už nechci brát prášky, stejně bych jednou musela vysadit, kdybych chtěla mimi. A říká se, že po antikoncepci je nejlepší s mimčem začít až tak za půl roku, až se tělo pročistí. Taky mám strach, abych vůbec někdy mohla otěhotnět, s ledvinama jsem se natrápila už moc, však víš Kloeale lapacho mě drží. A jaké je to porcované, ochucené? Já mám to sypané - červené lapacho značky dr. Popov. Už si bez něj neumím představit ani den. Když ho nepiju, cítím jak se mi zánět pomalinku vrací. Proto mám i radost ze sluníčka, protože zima není na zádečka moc dobrá.
Jo, včera jsem se asi zbláznila a vybírala jsme jména pro mimčo . Líbí se mi jméno Daniela a pro kluka nevím. Nemůžu si vybrat , ten kalendář by se mohl obohatit. Už mi asi hrabe, vybírám jména a zatím jsem to 2 měsíce nedostala ( a těhotná nejsem )
Niko
Kloa
| 14. 3. 2007 18:17
Ahojky!
No, snad už neřešíme nic. A myslím, že jsme se nehádaly, byla to prostá výměna názorů. Řešily jsme ukvapené názory na základě nedorozumění mě a mysicky.
Tak vločky já nemusím ale to jablíčko bych ti snědla, udělala jsi mi chutě.
A lapacho jsem už dneska měla, koupila jsem si to stejné, co jsem dala "tchýni", protože jsem dneska byla u doktorky a ta mi řekla, že si mám koupit na posilnění imunity nějaké tablety, ale když je čaj alternativou, tak já raději čaj.
Taky bych už to nejraději měla všechno zasebou, kamarádka mi nedávno psala, že má pocit, že se brzy zhroutí, není se čemu divit, ona má problémy, chybí ji dost zkoušek, tak jsem se ji snažila podpořit, že ty zkoušky zvládne, ale je rozhodnutá si dát rok pauzu nebo opakovat, protože prý to není nic pro ni se tak honit a ničit zdraví.
Jak to všechno skloubit mi taky pořád běží hlavou, protože už za pár měsíců budu muset být rozhodnutá co dál, jestli pokračovat na Ing., ale já bych ráda rodinu, ale když jsem ještě nepracovala, tak je to těžký. Jo, verzí je hodně. Navíc hodně zvažuju to zdraví, lékař mě upozornil, že odkládat otěhotnění v mém případě je riziko a pak si vyberte Nejraději bych zastavila roky. Je to začarovaný kruh. Niko těžko poradit, když sama nevím.
Valentino
Kloa
| 14. 3. 2007 18:07
No, snad už neřešíme nic. Řešily jsme ukvapené názory na základě nedorozumění mě a mysicky.
Tak teď jsme se ani jedna asi nepochopily Z tvé věty "No je to uplna zavislost , coz ale take neni dobry " jsem usoudila, že malé odloučení je někdy ku prospěchu, ale přiznala jsem, že bych to snášela špatně a asi nezvládala. A tak to začíná, ty bubliny a nedorozumění
Tak takový problém mám taky, mám dobrou nabídku práce do zahraničí, známý tam jezdil několik let a může mi to zajistit, ale nedokážu si představit, že bychom se s přítelem neviděli třeba několik měsíců
vedoucí
Kloa
| 14. 3. 2007 17:53
Pozlobit, to teda umí.
Když ji dávám práci ke kontrole, odbyde to, spoustu chyb mi neopraví. Kamarádce její vedoucí opravuje každou chybičku v práci, upozorňuje ji, že v jednom místě má dvě tečky za větou, jinde, že začíná větu malým písmenem a má vedoucí si nevšimne ani větších chyb. Na chyby musím upozornit sama a to tak, že se ji ptám zda se to píše tak nebo jinak a vždy řekne něco jiného než jak mám v práci uvedeno.
Takže na konzultace už nechodím, nemá to cenu, celá práce bude opravdu jen má, na začátku jsem si plánovala, že do práce uvedu poděkování, ale není ji za co děkovat.
U nás mají s bakalářkou problémy docela všichni, i ti studenti, kteří zpravidla vynikali, hold je toho na nás moc a málo času.
Určitě budeš mít celou práci ok a nebude tam nic tak závažného. Vždyť už máš bakalářku zasebou, tak už jsi věděla do čeho jdeš.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
2112Hana
1. 5. 2024 19:22
11849
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video