Sportcentrum Delfín České Budějovice - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Sportcentrum Delfín České Budějovice

Diskuze

Velikonoce
luca
| 8. 4. 2007 20:55
Ahoj Renšo, už nějak dlouho jsme si nepsaly! Jak je (bylo)o Velikonocích? Já si užívám volna, ale snažím se hýbat a dodržovat své zásady . Aspoň, že je teď tak hezky! Určitě se ozvi, až budeš mít chvilku.
smilepet
| 2. 5. 2013 11:08
Nespravedlnost
luca
| 1. 4. 2007 10:26
Jo, to je fakt blbý. Já mám příklad přímo v rodině. Můj bratr jí, co chce, pije pivo a váží na 185 cm sotva 70 kilo i s postelí. Někdo má holt to štěstí. A takovým lidem se to většinou nejlépe radí, protože si to vůbec nedovedou představit, co to je si pořád odříkat. Je to věčný boj.

Já dnes držím půst. Jdu uklízet, ať se nějak zabavím. Aspoň že je venku krásně! A pozor na apríla!
Víte, co je hrozné?
anonym
| 1. 4. 2007 07:11
Že když se rozhodntete hubnout, UŽ NIKDY se nemůžete vrátit k původnímu způsobu stravování. A tak nakonec se budete muset rozhodnout, jestli budete tlusté, nebo si celý život odříkat. Po mnoha dietách a váze jako na houpačce jsem toto zjistila.
Jak je to možné, že někdo žere bez následků a jiný tloustne z vody a vzduchu?
Túra
luca
| 31. 3. 2007 22:40
Ahoj, dnes jsem odpoledne byla na dlouhé procházce s pejsky, ušly jsme (samé holky ) asi 10 km a asi už zalehnu, protože jsem pěkně unavená. Jinak jsem dnes jedla jen jablka, docela to zvládám. Hlavně nesmím polevit.
Zítra má být zase krásně, už se těším.

Dousabel, děkuji za podporu. Já tu kalkulačku znám, jenomže mě to počítání kalorií tak strašně nebaví!

Renčo, měj se a určitě zase napiš, až budeš mít chvilku. Já jdu do hajan.
Lucko a renu
anonym
| 31. 3. 2007 22:29
čtu si tady to vaše povídání... Já taky bojuju s nadváhou. začínala jsem na devadesátičtyřech kilech (fuj, fuj ), bála jsem se všech velkých výkyvů - prožila jsem si dva roky s kamarádkou, která se dopracovala k mentální anorexii, takže jsem se bála, abych nějakým experimentem nekulasala za ní.
Zhubla jsem úpravou stravy a pravidelným cvičením na 79 kg, které si víc jak rok držím. Vím, že kdybych se opět víc ukáznila, šlo by to ještě dolů, ale...
Koukala jsem na ten jídelníček a myslím, že by nebylo od věci propočítat denní příjem kaloriíí. Mě se to počítání hodně osvědčilo. Mám vyzkoušenou kalkulačku na www.flora.cz a je celkem bezva. Používám ji v podstatě stále, abych moc nevybočila. Když mne večer přepadá taková ta žravá, nejdřív jdu a propočítnu co už mám v sobě. Často mne to přesvědčí, že už nic nebaštím, je to zrádné kolik toho během dne dokážeme zfutrovat. Je dobré psát si tam opravdu každou věc. I ochutnání čokolády od synka (tomu mému miminku je 19 let ).
V každém případě vám přeji úspěšný boj s kily.
ty si šikula
renu
| 31. 3. 2007 21:26
Moc blahopřeju .Já jsem dneska doma sama,v 7 jsem přišla z práce,dala jsem si koupel a teď se tak nějak plácám,ale asi půjdu spát,jsem dost utahaná.
Já se tam k vám určitě taky podívám,ale spíš sem zvyklá chodit sem,takže si myslím,že se potkáme spíš tady.
Tak jo.jdu do hajan,mám pusu furt od ucha k uchu,jak furt zívám.
Měj se moc mooc hezky,ozvi se mi zase a pokračuj
luca
anonym
| 30. 3. 2007 19:33
Ahoj, nějak se sem pořád nemůžu přihlásit. Tak musím anonymně, protože na to nemám nervy.

Jinak se teď fakt snažím, jím dobře, cvičím, dnes jsem se vážila a konečně po dlouhé době mám na začátku osmičku (89,3)!

Určitě si budeme psát, to je jasné. Stránky nám šlapou docela dobře, žádné velké povinnosti nejsou, jen každý pátek hlásit míru a váhy. A přispívat do diskuze můžeš i ty, ta není omezená registrací.
Měj se hezky a určitě se ozvi, až budeš mít chvilku. PA.
ahoj,luco
renu
| 30. 3. 2007 19:02
nemám teď čas chodit na net.Pořád se něco děje,v práci doma,prostě n e s t í h á m!!!Jsem mrzutá.Nějak se nemůžu srovnat,doufám,že ty si v pohodě a že zvládáš svoje pllány?Já jsem se nestihla zaregistrovat na ty vaše stránky,ale asi bych nestíhala aktualizovat všechny vaše požadavky,takže byste mě za chvilku stejně vyhodily.Ale tady se s tebou ráda uvidim,souhlasíš?Musíš mi dávat nějakou motivaci,budu tě mít jako takovou modlu a třeba konečně uvěřim,že se to dá.


Měj se moc krásně a ozvi se,papa,Lucko.


Tvoje Renča
luca
luca
| 27. 3. 2007 18:08
Nevím, jestli se ještě zaregistruješ. Lenka to už asi zavřela. Ale ptala jsem se, tak zkus napsat, jestli chceš.
Já teď jdu na stepper a na pilates. Moc se mi nechce, ale musím!
luca
luca
| 27. 3. 2007 17:27
Ahoj, už je midobře, ale včera jsem teda na záchodě strávila půl dne. Dnes se regeneruji.
Kdyby ses k nám ještě chtěla přidat, tak napiš ještě dnes co nejdřív do diskuze na těch stránkách své údaje - jméno, věk, výšku, váhu a něco málo o sobě (když tak se koukni na úvod). Jinak každou středu (i zítra) se hlásí aktuální váha a míry, na to je tam taky sekce. My to s Lenkou už chceme uzavřít, aby se to nějak pohnulo. Taky by každý měl poslat každý měsíc aktuální fotku, jak nám to jde. Fotky jsou chráněný heslem, takže nikdo cizí si je prohlížet nemůže. Fotky a různé typy na jídlo, cvičení atd. na mail ananas81@seznam.cz
tak co,
renu
| 27. 3. 2007 17:05
už je ti dobře,děvče?
Já jsem se na ty stránky dívala,ale nevim,jak se tam zaregistrovat,to mi nějak uniklo.
Já zase kašlu jako blázen.Vždycky takhle na jaře a na podzim,když je ráno velkej rozdíl teploty,tak vždycky krchlám.
Dneska jsem unavená jako prase.Zítra mám volno,ale přivezou mi novou kuchyň,takže si moc klídku neužiju,a pak jdu zase čtvrtek až neděle.Dneska jsem si koupila rifle,protože ty starý se na mně uplně rozpadly.Vždycky se stydim něco na sebe kupovat a uplně roztaju,když maji někde 42 a vejš velikost.Nechápu,když jsme národ tlouštíků,že skoro všude končí na 40 velikosti,to je přece pitomost a myslim si,že by měli větší kšefty,kdyby sortiment rozšířili o větší velikosti.Nebo věci maji a já mám pocit,že tlustý znamená stoletý.
Tak jo zase se ozvi a papa
luca
luca
| 26. 3. 2007 20:28
Renata bys byla, kdybys tam sama psala. To ale asi ne. Každý tam přijde a píše sám za sebe.
Já jsem založila tu diskuzi a stránky navrhla Lenka. Myslím, že je to dobrej nápad.

Jinak mám teď pořád nějaký střevní potíže. Zadek mám už úplně rozedřenej.

Měj se pěkně a zase se ozvi.
ahoj
renu
| 26. 3. 2007 20:13
tak jsem se dívala na ty stránky,ta Renata to jsem jako já?
Je to hezky udělané,kdo na to přišel?
Zrovna jsem neuvěřitelně přecpaná,dala jsem si čočku a tak jsem nafouklá jak balon.
Jsem neuvěřitelně unavená,jestli to jaro na mě přichází.
Hrozně moc ti fandím,já se snad taky srovnám,dneska jdu ale asi už teď do pelechu.
Tak jo,dobrou a brzy na shle
www stránky
luca
| 24. 3. 2007 21:39
Ahoj, jsem ráda, že ses ozvala, už jsem si říkala, co je s tebou.

Ty stránky jsou www.jarnihubnuti.***, na tu diskuzi, co jsem založila se přidalo pár holek, tak jsme si řekly, že to vezmeme z gruntu. Klidně se koukni.

Já jsem si dnes dala pročišťující den jen s džusem.
Jsem fakt pevně rozhodnutá se do toho pořádně obout!
ahoj
renu
| 24. 3. 2007 21:01
já fakt teď nestíhám,jsem pořád v práci,ale dneska jsem se sem už musela kouknout.
To je dobře,to s těma mňamkama,já vim,taky mám ráda sladký,ale když ono zrovna to sladký a tučný je nejmíň zdravý,viď?Co naděláme.ale občas snad můžeme,ne?Tak sis dala ve fitku do těla,já jsem teď pořád v 1 kole,tak na žádnej pohyb už nemám sílu,jsem docela vyflusnutá.A jaký stránky máte na tý doktorce.cz, a kdo?
Teď jdu "sportovat" k TV,Petr si pustil fotbal,tak jdu taky fandit.
Měj se moc hezky a drž se,papa
cvičení
luca
| 23. 3. 2007 21:12
Ahoj, tak posilovna byla nakonec docela fajn, Jarka je na mě hodná i přísná. Měla jsem co dělat, hlavně ruce mám slabé. Ale teď je mi fajn. K večeři jsem si dala těstovinový salát s kuřecím masem, který mi připravili v Delfínu, byl moc dobrý.

Nemáš teď asi moc času psát viď? Na diskuzi na doktorce.cz jsme si už založili i www stránky. Až budeš mít čas, tak se ozvi.
hlavička
luca
| 22. 3. 2007 18:17
Ahoj, mě zase bolela hlava dnes, ale příšerně!
Ráno už jsem se s tím vzbudila a ve škole jsem ráno i zvracela. Až teď odpoledne mě to trošku povolilo, hned je všechno veselejší.
Té paní včera v pořadu mi bylo docela líto, evidentně to byla bulimička, ale až mi přišlo, že ta doktorka byla až moc krutá. Někdy je třeba ten přístup zvážit, já nevím. Já se taky ke každému dítěti chovám podle situace.
Představ si, že dnes jsem si koupila dva tvarohové a jablečné šátečky sladké (mňam) a dva zákusky! Ne, nekárej mě. Přišla jsem k baráku a vyhodila jsem to pěkně hluboko do popelnice. A teď jsem ráda, že jsem to udělala!
Zítra jedu cvičit, tak na mě mysli.
no,taky
renu
| 21. 3. 2007 22:29
jsem se dodívala na Jste to,co jíte.Je to docela zajímavý vidět lidi,který se trápí svoji postavou,ale tady bejvaj opravdu lidi,který se přežíraj.Ale dozví se tam člověk další dobrý rady,ještě je tak použít v praxi.
\hlava mě furt bolí,půjdu spinkat.
Dětičky ve škole ti asi dávají pořádně zabrat,viď?Já mám někdy pocit,že nestačim tomu našemu lumpovi.
Tak dobrou,zase zítra
TV
luca
| 21. 3. 2007 21:32
Právě koukám na Jste to, co jíte. Zajímavé.
Já už ale nic jíst nebudu!
Jóga
luca
| 21. 3. 2007 21:29
Ahoj, já vím, že jsem hrozná! Ale dnes se musím pochválit, jedla jsem přesně podle plánu a teď jsem byla poprvé na józe a docela dobrý. Akorát mě teda praskalo všechno v těle.

Já učím na Základní škole praktické (dříve Zvláštní škola) a učím v pomocné třídě, což je pro děti, co nezvládaj ani tu zvláštní školu. Mají středně těžkou mentální retardaci. Ostatní děti u nás ve škole jsou v hraničním pásmu nebo lehce pod.
teda
renu
| 21. 3. 2007 19:42
ty si,takový plány,a pak se takhle v noci napereš.
A ty učíš nějaké postižené děti?Nebo nezvladatelné?
Náš Máťa má trochu potíže s udržením pozornosti,ale teď už je to lepší.Do školy jsme ho dávali už v 6ti letech,takže je ve třídě nejmladší.On ale prostě nechtěl už chodit do školky,tak jsme ho po dohodě s psychiatrem do školy dali.
Jinak dneska jsem měla ukrutnou migrénu,mám v sobě dva ibalginy,jinak bych byla uplně neschopná.Zítra mám volno,musim tu uklidit,máme tu docela binec a do toho jsme ještě malovali.
Teď piju kafe a dala jsem si vlnky griliášové,takže taky žádná dietka.
Posílám ti něco dobrého
Dobrou
luca
| 20. 3. 2007 22:22
tak jsem ještě snědla pizu a Magnum a už fakt jdu spát, ať mě ještě něco nenapadne.
Dobrou noc a snad zítra pokecáme víc.
Pěknej klouček
luca
| 20. 3. 2007 19:57
My máme ve škole taky hrozně milé děti, ale když vidím v čem leckdy žijou, tak je to děs. Dobrá třetina z nich by tam vůbec nemusela být, kdyby měla pořádné rodiče. Vždycky říkám, že každé dítě má štěstí, když žije ve spořádané rodině, kde se o něj staraj po všech stránkách.
Já občas hlídám dítě sestřenici, holčičku, v červnu jí budou tři. Je to taková malá treperenda. Mám v plánu ji už letos vzít s sebou na školní výlet, jsem zvědavá, jak zapadne.
Jinak mám nějaký hlad. Jenže už bych jíst neměla!
tak
renu
| 20. 3. 2007 19:52
to já fakt asi jím z tý nudy,protože když někde sem nebo mám co dělat,tak jim jen opravdu,když mám hlad,ne že zrovna ostatní jí,ale protože jsem teď často doma sama,tak se stane,že šáhnu po jídle,i když zrovna neni čas jídla.
Matýsko vi je 8 a půl a chodí do 3.třídy tady do Matice.Co se týče učení tak nám dělá radost,je fakt šikovnej.
Ale je to takovej malej vztekloun.Posílám ti jeho fotku.
vikend
luca
| 20. 3. 2007 19:21
Já mám právě o víkendu klid, třeba když jsem doma u našich, tak je to těžké nejíst, když pořád něco žerou!!! Ale je to individuální, někdy mám žravou, že jsi jdu v sobotu i v něděli pěkně nakoupit a jím od rána do večera. Ale i přes ten hnus venku beru zítřejší první jarní den vážně. Je to pro mě mezník, protože už je toho dost!
Co Matýsek, kolik mu je?
jo
renu
| 20. 3. 2007 18:43
studium odborných knih a časopisů to mi jde taky moc dobře ,ale skutek utek.
Já pracuju jako vedoucí prodejny s tabákem a časákama.Ambice byly jiný,ale teď jsem tada ráda,že práci mám,i když mě to tam někdy štve.
No,dneska to počasí mi k náladě nepřispělo-fuj-si ta zima nedá pokoj.,když měla bejt,tak nebyla,tak ať si dá teď zpátečku.
S tím jídlem o víkendu,asi právě toho,že bych byla doma sama bych se bála.Já mám pocit,že někdy žeru vyloženě z nudy,a pak mi je blbě.
Petr si dneska koupil nový mobil,tak se tu s nim muchlá,jak s miminkem.
jídelníček
luca
| 20. 3. 2007 13:45
Jo a jídelníček jsem si tak nějak sestavila sama, podle všeho, co jsem načetla. Ježkovy voči, co já už přečetla knih a časopisů! Takže teorii mám zmáklou do puntíku.

S praxí je to horší.
Fuj zima
luca
| 20. 3. 2007 13:41
Ahoj, to je venku hnus co? Já už jsem si všechny zimní věci vyprala a schovala. Ale prý se má zase oteplovat už od pátku a příští týden velké oteplení. Doufám, že už na pořád. Jinak dnes nic moc, zase dlabu na všechno. Ale zítra je ten první jarní den, a to už není zbytí! Dneska jsem ani nejela cvičit, nějak je mi divně. Ale v pátek půjdu určitě!!! Ty volné víkendy, myslím jídlo, mi až tak nevadí, většinou stejně sedím doma a odpočívám, tak mě to tolik neláká. Je to krutý, ale už jsem se nažrala dost a dost. No uvidím, když tak to srazím na jeden den. Já jsem před pár lety shodila asi 25 kilo právě postním dnem a nejezením večer. Unilakt mi nevadí, je třeba to hodně zapíjet, aby se člověk nezabetonoval.
Renu, kde vlastně pracuješ?
tak
renu
| 19. 3. 2007 21:25
vidím,žes off,tak jdu taky už pryč.
Dobrou a brzy papa

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
2. 5. 2024 09:13
70397
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video