Permanentní make-up - Diskuze | E15.cz
Zpět na výpis diskuze

Permanentní make-up

Diskuze

Permanentní rty
Uivatel_5539377
| 22. 7. 2021 15:54
Ahoj holky, máte někdo zkušenost s permanentními rty? Mám takovou vybledlou barvu ale nebaví mě si je pořád líčit jsem z Prahy a narazila jsem na tento salon https://radchenko.cz/…tni-make-up-rtu/ nemáte s ním někdo zkušenost? Popřípadě znáte nějaký kvalitní salon v Praze? Děkuji za rady a typy.
Mějte se
anonym
| 22. 12. 2017 19:18
Hodně moc chci poděkovat za
profesionálně odvedenou práci
paní Žanetě,která se o mě moc pěkně
stará a udělala ze mě krásnou dámu
anonym
| 6. 11. 2017 10:04
Doporucuji pani Evelínu Poštovska ul Alfa pasáž ...Brno.3D - vláskování obočí. Dokonalé dílo Největší pečlivka na světě!
anonym
| 24. 8. 2017 10:33
Vřele doporučuji paní Žanetu - studio belle v Horních Heršpicích. Měla jsem už více zkušeností s permanentem - rty, linky, obočí. Nikdy jsem se ale nesetkala, s tak čistým a krásným prostředím, s výborným přístupem, který byl opravdu profesionální. A výsledek je nad moje očekávání. Nikdy jsem neměla tak krásně vytetované obočí a rty. Tvar mi poupravila, doporučila barvy...SUPER !!! Linky mi pouze dobarvila, ale už je nemám do modra, ale krásně černé !!! Velké díky těmto šikovným ručičkám !!!
anonym
| 30. 6. 2017 16:57
Dobry den vespolek
anonym
| 24. 1. 2017 20:31
Ahojky holky, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti ohledně tetování obočí? Předem děkuji za tipy
anonym
| 14. 2. 2017 08:28
TO Verča: Záleží jaké obočí chceš. Já mám vláskované 3D a nechala jsem si ho dělat v Estée centru u paní Hany a jsem spokojená. Kolegyně tam šla na linky a pak i na obočí a taky vše o.k. Paní poradila a vše s námi konzultovala.
anonym
| 17. 1. 2017 18:52
Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli mi někdo můžete doporučit permanentní make-up v Českých Budějovicích nebo v Plzni? Samozřejmě, že bych chtěla, aby byl dokonalý a dlouho vydržel . O salónech v ČB a v Plzni jsem tu zatím nic nenašla. Díky
anonym
| 7. 12. 2016 18:37
Dobrý den, chtěla by jsem si nechat udělat permanentní make-up obočí metodou vláskování. Můžete někdo doporučit někoho z okolí Příbrami nebo v Praze. Děkuji
anonym
| 1. 11. 2016 18:10
Pořadí někdo kam na permanent obočí v Praze?chci hodně pěkný a přirozený nejlepe:) takže dámy kam?
anonym
| 20. 10. 2016 20:39
Byla jsem na doporučení s mamkou i babičkou na 3D vláskování u paní Žanety Rackové Wágnerové - Studio Belle - Horní Heršpice. Poradila nám s tvarem, barvou. Vláskování je velmi přirozené nejen u mě, ale i u mamky a babičky. I když jsme každá jiného typu s výsledkem po zahojení jsme maximálně spokojené a můžeme jen doporučit. Opravdu zlaté ruce a osobitá žena !!!
anonym
| 23. 8. 2016 09:32
Proč nechodit k pí Alvarezové do studia Evelyn? Jsem za 14 dní objednaná na obočí - vláskování a hodně to ještě zvažuji, obzvlášť po přečtení recenzí.
Moc děkuji za odpověď.
anonym
| 26. 7. 2016 03:20
Dobrý den, nedoporučuji salon XIDONIA sídlící v Praze a Berouně paní Zdenu Seidlovou.
N E D O P O R U Č U J I ! ! ! ! ! !
Se sestrou jsme si zakoupily vouchery na PM obočí. Bohužel. Se sestrou nekonzultovala barvu obočí, nákres proběhl vč. konzultace, ale nakonec má každé obočí uplně jiné a po 14 dnech půlka jednoho skoro zmizela…druhé chytlo ze 2/3…Já mám svoje obočí vyšisované na blond až sv.hnědé a vytetované modro-černé. Nákres obočí neproběhl, pouze obrys jednoho. Po skončení jsem byla nespokojená, dokonce jsem se z auta vracela s pláčem a prosbou dotetování jedné řady chloupků, ale v podstatě u mě i u sestry na jakoukoliv výtku byla odpověď, že se to dodělá při korekci a dodělání mi udělat odmítla. Na mou nespokojenost paní Seidlová odvětila, že mi přeci obkreslila můj tvar a že jsem si to schválila. Celý zákrok u mě trval 30 min !!!! Vypadám jako klau a o 3 D vláskování se rozhodně nedá mluvit, v obočí mám namalované nepřirozeně dlouhé čáry jedním směrem,které nekopírují přirozený růst chloupků. O profesionalitě paní Seidlové a jejím svačením v průběhu tetování a chování k dalším klientkám, jehož isem byla svědkem, už jen dodatkově.
anonym
| 6. 7. 2016 09:46
Ahoj, máte někdo zkušenosti se salonem Evelyn Alvarezová Brno? Má to být v centru. Fotky na stránkách má, ale jen ihned po aplikaci,žádnou jak to vypadá třeba po 2 měsících.Díky moc za info
anonym
| 25. 7. 2016 11:41
Ahoj Kláry, byla jsi prosím tě u té Alvarézové?jak jsi spokojená? já jsme objednaná za 2 týdny, stále váhám. díky, Yveta
anonym
| 23. 8. 2016 09:55
TO Yveta:
Ahoj,
jak jsi byla spokojená s pí.Alvarezovou? Jsem objednaná za 14 dní na vláskování obočí a mám velké obavy.Chci to mít hodně přirozené a ne moc tmavé. Napiš, prosím, jak jsi dopadla .
Děkuji
Tvá jmenovkyně Yveta
anonym
| 12. 2. 2016 20:24
Studio belle, super, doporučuji!! Po několika různých návštěvách jinde jsem to chtěla už vzdát, protože mně každý udělal obočí špatně. Nakonec jsem to měla strašné a každé jinak. Na doporučení jsem navštívila studio belle na nám. Svobody, kde pracuje paní Žaneta, která mi předešlé odstranila na 2 návštěvy a udělala na třetí návštěvě nové, přesné, obě stejné. A koooonečně jsem spokojená a můžu chodit mezi lidi!!!!
anonym
| 5. 1. 2016 06:55
Byla jsem na permanentu obočí u paní Žanety Rackové Wágnerové na doporučení své kamarádky. Výsledek je nad moje očekávání. Je to velmi milá paní, která poradí, každý detail prokonzultuje. Prostředí je velmi pěkné a čisté. Doporučiji !!!
anonym
| 25. 7. 2016 11:42
ahoj, chválíš paní Žanetu, můžeš mi prosím napsat, kde sídlí? díky Yveta
anonym
| 29. 12. 2015 16:20
Ahoj holky chci jít poprvé na permanentní make up obočí ,potrebuju poradit...

Potrebuju v Brně salon kam půjdu a nemam se čeho obávat chci to mit hezky a nestrachovat se , tak jestli mate někdo zkušenosti v Brně dejte vedet dekuji M.
anonym
| 20. 10. 2015 18:07
podnikání v Čr, aneb zaplať a vypadni!!!
Paní Březinová, Ostrava permanentní makeup a její styl podnikání :

Přátelé, ráda bych se s váma podělila o velice nepříjemnou zkušenost s paní Březinovou a její podnikatelské praktiky v oblasti permanentního makeupu.
Před dvěma měsíci jsem si našla na fb zajíímavé fotky permanentního makeupu paní Březinové a jelikož jsem zatoužila opět něco vytrpět pro tu krásu, zavolala jsem a smluvila si termín. První tetováž probíhající ve sklepení jejího domu v Hrabůvce Arraská 7, proběhla celkem bez potíží, zarazilo mě, že v půlce tetováže, kdy ji dorazil poštovní balíček, práci zanechala a šla jej vyzvednout v pracovních rukavicích, které si neobťěžovala ani převleknout když se vracela k tetování, daleko více mě zarazilo její chování po telefonátech klientek, které za dobu mojí procedury houfně volali, telefon si bez pardonu pohodila na moji klíční kost..až jsem sebou trhla a vyřizovala s podezřele falešným úsměvem a tónem hlasu, po skončení každého telefonátu, však každou klientku řádně pomluvila...to už jsem zbystřila, ale řekla jsem si, že má asi špatný den, po skončení tetování následoval podis jakési smlouvy, kterou mě ani nenechala dočíst, že je v časovém presu, já podepsala zaplatila 3.000,- Kč za obočí a linky a odcházela s tím, že za dva měsíce bude korekce- placená, ve dveřích mi došlo, že smlouva by měla být podepsána na začátku úkonu, měla bych dostat kopii a doklad o zaplacení, na upozornění mi sdělila, že se jedná o nedůležitou formalitu, ale paragon jsem si přesto vyžádala, už tehdy mě cvaklo, že pokud dostanu otravu krve z těch rukavic, budu mít alespoň toto.
Za týden se stroupky vylouply a já zjistila, že nemám jedno obočí z půlky a oční linku mám jen poravou dolní, volala jsem tedy o informace. Paní Březinová mě překvapila svou reakcí s tím, že ji je to - jak řekla - šumák, že ji neustále otravují klientky, že po týdnu to není dokonalé a že mám vědět -netuším jak, když mě o tom neinformovala předem, že se vše samo upraví. Bohužel ani po dvou měsících se to SAMO neupravilo a já došla na korekci, tou dobou jsem už pochopila, že její falešný úsměv a styl nebude jen u klientek, které volali během mé první vávštěvy a že špatný den má asi pořád, co ale přišlo záhy jsem ani v noční můře nepředpokládala.
Na korekci jsem se dostavila ve smluvený čas, venku jsem dalších patnáct min. čekala v 5 C zimě, ale dalo se, vystřídala jsem se s klientkou a ulehla, korekci prováděla opět aniž by mi ukázala barvy, na kterých se domluvíme, ale co mě štvalo nejvíc, i když jsem si chtěla předkreslit tvar obočí nedovolila mi to a tetovala od ruky bez nákresu, předělala linky a udělala rty, po dvou hodinách přišly další dvě klientky, které si usadila za mojí hlavu a tetování zrychlila, na otázku, zda jsem spokojená s výsledkem jsem ji řekla, že bohužel nejsem, měla jsem jedno obočí ktaší, hodně škokovaná a dotčená dodělala pár tahů, ale ono bylo pořád kratší, znovu jsem se připoměla na to mi řekla, že jsem zákazník, kterého když nevyhodí neodejde a jedním dechem dodala, že má další zákaznice a že mám odejít, tentokrát jsem byla šokovaná já!
Zeptala jsem se jí, jestli se jí to zdá korektní, že má počítat s určitým časovým omezením na každou zákaznici, a jestli ji nevadí, že nejsem s prací spokojená, řekla, že jí je to jedno a že mám odejít, nebo mě vyhodí.
Začla jsem se tedy oblékat, načeš do mě začala strkat ať ji vypláznu 2000kč, jinak mě nepustí, řekla jsem, ať dodělá svou práci a já zaplatím, na to ona zavolala svého manžela s výhružkou, že dělá na finančním úřadě(proto asi nedává paragony ), postavili se v tom sklepě před východ a odmítali mě vypustit ven, paní Březinová odmítla dodělat svou práci a mě nezbývalo, než volat policii a manžela, protože se dopouštěla omezování osobní svobody, nejsměšnější ovšem bylo, že ty dvě zákaznice ji přizvukovali( nejspíš v domění, že dostanou nějakou tu desetikačku slevu a já se cítila jako ta nejhorší,jen proto, že jsem si DOVOLILA chtít za své peníze kvalitně odvedenou práci!!

No abych to zhrnula, policie dorazila, samozřejně bzum udělali, nabidli mi podat trestní oznámení, zaplatit i špatně odvedenou službu a po té ji reklamovat, jak jinak, takže hajzli kteří vás šikanujou, omezují na svobodě a protiprávně jednají mají samozřejmě v naší republice přednost a vše se teoleruje, i to že si před příjezdem policie donesli tablet a bez souhlasu si mě natáčeli, i to, že paní Březinová, jak jsem zjistlila používala na různých stránkách mé fotky z prvního tetování anichž bych o tom věděla, nebo to odsouhlasila, protože dle slov policie vlastně o nic nejde, no jo.. ale zdá se vám to skutečně normální, opravdu jsme takové ovce po kterých si může každý šlapat jak se mu zachce, musíme držet hubu a krok, neboli zaplať a odejdi, někomu dáváme své peníze za něco co neodvedl pořádně a ještě si po nás plivne a my si ani nemůžeme dovolit něco říct??!!

Bohužel obdobně to tak je i v různých obchodech, rychle ti nákup přejedou přes kasu, rychle zaplať a jdi, to že ti nákup padá z pásu a mísí se s dalším nákupem kupujícího je jim jedno, účel byl splněn, stejně se zase vrátíme a nakoupíme, ne?! Proto Vás žádam, nebuďme ovce, nenechme si vše líbit, oni nám nedávají nic zadarmo a když nemají tolik slušnosti si nás vážit, ale naopak námi zjevně opovrhují změňme to a ozvěmě se, čím víc lidí si toto chování nenechá líbit, tím spíš si uvědomí, že bez nás nebudou mít co do huby, hezký nekonfliktní zbytek večera Zuzka.
anonym
| 22. 7. 2016 19:25
TO zuzana:
uf...to znam s policii...neuveritelne...ano tj mentalita tady v cr...pracuju v zahranici prvni rok a uplne jini lidi!!! v cr je to hnus...
anonym
| 29. 4. 2019 13:38
anonym
| 4. 9. 2015 10:22
Ahoj, chci se zeptat na permanentní obočí. Nabídky jsou lákavé, ale máte zkušenosti, kde jsou nejlepší? Je to paní na Pekařské nebo paní Alvares nebo další? Poraďte, díky
anonym
| 26. 3. 2015 21:15
zdravím Vás, slyšela jsem že PMU v Karlových Varech nestojí za nic... máte zkušenosti zde ? Mohli by jste poradit nejlepší salon ?
anonym
| 29. 1. 2015 21:55
Nemáte,prosím někdo zkušenost s permanentním make-upem rtů? K vánocům jsem si udělala po letech rozhodování radost a zaplatila si na slevomatu líčení rtů.Línie je skvělá,ale jinak jsem z barvy nešťastná.Linka je široká a velmi tmavá,vypadá spíše jako tetování. Barvu mi doporučili v salónu a ubezpečili mě,že barva bude ideální.Nyní řeším reklamaci a nevím,jak docílit nyní světlé barvy a zda je to vůbec možné. Díky za odpověď.
anonym
| 19. 1. 2015 10:14
holky prosim vas potrebovala bych od nekoho osobni zkusenost s 3D obocim v salonu Evelyn v Brne na Svobodaku. Mate nekdo ? Diky
anonym
| 19. 1. 2015 23:05
ahoj,salon Evelyn ti rozhodne nedoporucuji ........
anonym
| 6. 3. 2015 08:01
já jsem absolvovala stínování rtů a vláskované obočí v Estée centru na Vídeňské, výsledek je skvělý, už tam byla i mamka a doporučila jsem známé.
anonym
| 27. 1. 2016 08:55
Nedoporučuji.Více zmiňovat nebudu.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
smudla4
23. 7. 2021 23:29
51667
strelenkalenka
23. 7. 2021 21:35
16
♥Jarka*Alice♥
23. 7. 2021 15:59
8552
Jan abat
23. 7. 2021 15:24
61
Uivatel_5539377
22. 7. 2021 15:54
61
admiresadmires
30. 1. 2017 19:07
8
strelenkalenka
19. 7. 2021 00:02
62
Veronika pkov
18. 7. 2021 14:48
17
ivuse24
14. 7. 2021 14:05
59
ivuse24
13. 7. 2021 13:30
35
Uivatel_5531329
26. 6. 2021 11:54
16750
Markta ern
5. 7. 2021 10:35
80
Uivatel_5532624
2. 7. 2021 00:14
251
bobinka222
11. 8. 2016 11:09
81
71Daniel
29. 6. 2021 23:15
92
AdaProchm
27. 6. 2021 23:36
317
katulka125
24. 6. 2021 22:40
241

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video