Co nás štve - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Co nás štve

Diskuze

konverzace s neznámým
anonym
| 22. 11. 2006 11:27
Ahojky,koukám, že se tu drbe o všem možném, tak já přidám taky jednu historku.
Nedávno mi přišla sms-ka která, jak už to někdy bývá , nebyla adresována mně. Docela mě pobavila a proto jsem na ni vtipně odpověděla. Po chvíli zvonil telefon a vystrašený mužský hlas se ptá , co tím chtěl básník říct. Vše jsme si vysvětlili, společně se zamáli a položili telefon. Po chvíli další sms , evidentně adresována správně. Tak jsme začali konverzovat a trvalo to asi 3 týdny, kdy jsme se oba bezva bavili. Později, až jsme se dohodli, že bychom mohli ušetřit za telefon a popovídat si někde u kafíčka začala celá věc nabírat zvláštní směr. Z toho, co o sobě neznámý prozradil jsme s kamarádkou začali skládat skládačku a přišli jsme na to, že to je kamarád našeho kamaráda a moje telefonní číslo mu bylo poskytnuto záměrně. On od začátku věděl s kým píše, já jsem prohlídla po určité době. Pochopila jsem, že záměrem bylo mě ulovit i přes to, že jsem vdaná.Později jsme se s kamarádkou dohodli, že to pánům pěkně natřem a taky se tak stalo. Sms-kování přestalo,bylo po zábavě a jediné co mě těší, že jsme jim ukázali, že nejsme takové pipinky, za které nás považují.
Viktorie
RE: nehrajete fér
anonym
| 27. 8. 2006 15:29
A koho se to týká? Kdo je Jakub, Kristýna, Alžběta?!?
nehrajete fér!
anonym
| 27. 8. 2006 15:13
Momentálně je pár lidí, který mě fakt štvou!!
Kristýna-ničí to, co je pro druhý dost důležitý-kamarádství!!Nemám jí ráda!!
Jakub-zná jenom svojí pravdu.Měla sem ho moc moc ráda, možná ještě mám, ale teď se mi jeví jako ZLEJ člověk!Štve mě!
Alžběta-vlezlá a přetvařující se osoba, která si hodně vymejšlí!!
Pisoár
anonym
| 15. 8. 2006 14:44

Tys mne rozesmála.Představila jsem si,že bychom to udělaly my.Mužští to mají lehčí.Ale okamžitě si vzpomenu na Zvonokosy - knížku.jke to děsně důležitá činnosti a jejich filosofie je - když se chce-tak to jde.Snad je takových míň-taky mne to štve a mám chuť jim tu " činnost" vždycky zarazit.Ale mohla bych dopadnout jak ten policajt a čůrající mužský-schoval jsem ho-ale nepřestal
Zeměkoule je jeden velký pisoár
Getha
| 15. 8. 2006 14:08
snad pro všechny chlapy světa. Za hodinovou procházku se psem jsem se v tom znovu utvrdila, a to hned 4 x. Pánové jsou opravdu neskuteční.. Na ulici plné lidí si bez skrupulí tu odskočí za živý plot, tu za betonovu zídku, onde se postaví ke stromu. Hnus! Když jezdím autem, mám chuť jich pár srazit do příkopu nebo přinejmenším do toho jejich čůrání.
Myšička
anonym
| 11. 8. 2006 15:17
Hlad naučil Dalibora housti a tebe - ozvat se.Taky mám problémy-někdy-vždycky si říkám- že ta paní třeba spěchá-ale poslední dobou spěchají všichni-kromě mne.Hlavně staří lidé - chápu, že se jim špatně stojí-ale čeho je moc-je moc.Občas nějakou stařenku pustím, ale pak jsem za pitomu.Jsem už taky babča a ještě dělám a tak toho spěchání mám dost.A teď se přiznám, žer mne ten můj spěch štve ze všeho nejvíc.
Jsem nesmělá
anonym
| 7. 8. 2006 22:00
ale dnes jsem koukala sama na sebe!
Stála jsem ve frontě v bufetě na jídlo, vedle mě nervózní nedočkavý a hladový synek, a prodavačky obsluhovaly tu zprava, tu zleva, a mě přehlížejí, jako bych byla vzduch!!
Možná to bylo z hladu a rozčilení, najednou se slyším, jak říkám, že bych ráda byla obsloužena, a že už mě předběhli dva lidé a že už si připadám neviditelná...!
Normálně se nechám odbýt a nadávám si pak doma v soukromí. Ale tantokrát jsem naprosto asertivně(ne agresivně!) zareagovala, a světe div se, ono to fungovalo!!!
Omluvili se a obsloužili, usmáli se, já taky...jen si myslím, že prostě asi vždy není dobré za každou cenu ustoupit a "neobtěžovat", jak jsem byla zvyklá.
Tohle asertivní jednání mi totiž je absolutně vzdálené, ale jsem ráda, že aspoň ve stresu (šílený hlad a švitoření mé hyperaktivní ratolesti vedle mě) mě donutilo k adekvátní reakci. Je to blbost, ale pro mě obrovský poznatek, jsem na sebe hrdá! :o))
Co mne štve
anonym
| 7. 8. 2006 20:27
Procházela jsem diskusi a je to zajímavé čtení.K potešení.Ale přesto-jakmile se tu objeví nějaký kontraverznější názor-všichni se na něj vrhnou a už to jede.Osočování z nemravnosti,hlouposti-jako kdyby ti jedni neměli právo na postoj nebo názor a ti druzí ano.Nejsem rozhodčí-ale mrzí mne to.Tolik hovoříme o toleranci a tady v té diskuzi se tak často dokazuje,žejen hovoříme.
Omluva
anonym
| 24. 7. 2006 21:17
Nemáš se zač omlouvat i já někdy tropím hlouposti v tom našem jazyce českém.Mě štve to vedro už ho mám docela dost. Kdybych aspoň mohla ležet někde u vody, ale musím chodit do práce a ta odpolední v těch vedrech je fakt síla.
a teď jsem se naštvala i sama na sebe
Getha
| 24. 7. 2006 21:02
Jak jsem jen mohla ve slově závislačka napsat tvrdé y?
Teď nevím je to nepozornost, zbrklost, neznalost, či touha psát nová pravidla jazyka českého? Asi je to nepozornost v kombinaci s překotností s jakou jsem vypsala svůj momentální vztek a ani to po sobě nepřečetla. Tak sorry!
Mě dneska naštvala moje kamarádka
Getha
| 24. 7. 2006 20:18
Byla jsem s ní okouknout nějaký nábytek do jejího nového bytu, chtěla se jít podívat ještě do dalšího obchodu a tak jsem jí navrhla, ať si dáme nějakou limču v klimatizovaném prostředí, než vyrazíme do toho dusna. A ona, že by si chtěla sednout raději někde venku. Co, blázníš, v tom vedru?? Řekla, že si potřebuje (doslova potřebuje) zakouřit! Tak jsem na ní dostala takový vztek a musela jsem se moc krotit, abych jí neposlala někam. Je to strašné, že je taková kuřácká závyslačka. Bohužel, chybí jí silná silná vůle. Vůbec se o to ani nepokouší, přestat.Už jsem s ní tisíckrát na toto téma mluvila, ale marně. Měsíčně prokouří víc než 3000 Kč. Nerozčiluj se, říká můj manžel, je to její problém i její peníze, až bude v důchodu, bude mít pouze na byt a cigarety.
Děti
anonym
| 24. 7. 2006 15:41
Nech ji žít,ona z toho vyroste.Byli jsme taky na zabití-jen jsme neměli tolik příležitostí.Já ochutnala první cigaretu, když mi bylo 6 let-s kamarádem jsme hulili u nioch doma, bylo nám špatně a dostali jsme silně na zadek-jenže teď se vychovávají svobodní jedinci-je to o nich na začátku téhle diskuse.Snad dostanou rozum-určitě.přijdou povinnosti a umoudří se.Syn si v pobertě taky myslel,jak tak geniální dítě může mít tak blbé rodiče. Děti jsou stejné-jen příležitosti se mění.
Děti
anonym
| 24. 7. 2006 15:32
No, když vidím tu mládež v dnešní době, tak je to děs. Hulí to, chlastá to a ještě když se jim něco řekne, tak čumí jako že co si to kdo dovoluje jim něco říct. Nebaví mě to. Mám neteř, které je 13 let a někdy diskuze s ní jsou přímo na zabití. Hrůza.
Ukradený ručník
anonym
| 24. 7. 2006 15:16
No právě-každý si může dělat co chce.A řve se o demokracii.jenže-dost lidí si z toho bere jen svoje práva a ne povinnosti.protože tvoje svoboda končí u mé nohy, pak už ¨začíná moje svoboda a to už se těm lidem nelíbí.jenže co s tím ? Já vím,že to nevyřešíme-alespoň si takhle popláčem a budeme se dušovat, že svoje děti vychováme jinak.
Ukradený ručník
anonym
| 24. 7. 2006 15:00
To chce klid. Nám v neděli ráno kradla z okna přehozený růžový ručník nějaká bába a když jsem jí řekla ať ho vrátí, tak mi řekla, že ho k němu přilákalo sluníčko a že je tudíž její. Vylítla jsem ven, nejdřív po dobrém jsem na ní žádala vrácení a pak po zlém - vyndala jsem jí ho z tašky. Tak bábu nic jiného nenapadlo, než nám pod okny 1/2 hodiny vyřvávat, že jsem kráva, p..a, ***, atd. Pak jí to přešlo, když jsem na to nereagovala. Nemám naprosto slov kt omu, co se dnes děje.
Mistr
anonym
| 24. 7. 2006 14:56
Tak si představte- máte vedle v domě hudebníka, hrajícího na trubku.A protože je to blb, tak troubil ráno-protože tak se nejlíp cvičí - tak od 4,00 hod.Pořád u nás platí vyhláška o nočním klidu, tak jsem velmi slušně požádala o ohleduplnost.Dost špatně se budíte hlasem trubky-opravdu.Takže chvilku to přestalo a troubil po šesté ráno- mohu spát do 7,00 - štval mne,ale může-co nadělám.Jenže - opět začal cvičit-dnes v 5,30.Jsem z něj hysterická a vůbec se nedivím, že někomu rupne v hlavě a v tom návalu zlosti někoho zabije.O nějaké ohleduplnosti tady nemůže být ani řeč- prostě je to " mistr".
silniční zákon
anonym
| 22. 7. 2006 16:17
Souhlasím s tebou, že občas to policajti přepísknout a s gustem pokutují řidiče i když by nemuseli. Na druhou stranu ale musím říct, že se cítm ns silnicích mnohem bezpečněji a statistiky to jen potvrzují. Taky mě nebaví sledovat tachometr a třepat se, abych ho nepřekročila, ale pokud to chrání lidské životy a neumírá tolik lidí, ráda to omezení příjmu.
Dneska mě štvou městští stážníci
Getha
| 21. 7. 2006 19:11
Je na nich přímo vidět, jak si užívají toho, že se díky zprasené vyhlášce dostanou konečně ke slovu a hlavně k buzeraci. Dnes jsem to viděla na vlastní oči. Strážník kráčel po chodníku, terčíkem se poplácával po noze a ostřížím zrakem si vyhlížel protijedoucí auta, koho zbuzeruje. Zvedl terčík a odstavil k chodníku až starou škodovku plnou evidentně mladých kluků. A hned začal být důležitý a začal úřadovat. Ráda bych slyšela vo co gou, ale šla jsem raději pryč, abych se nepřipletla, protože jsem v jádru drzá ženská. Dneska jsem od kamaráda dostala právní výklad k tomu, co můžu po policii požadovat, když bude tvrdit, že jste překročila rychlost př. na 55 km. Je to dobré a tyhle obstrukce se opravdu naučím a použiju. Když jedu, tak mám pořád víc oko na tachometru, abych náhodou nepřekročila, než na vozovce. Jsem zvědavá, kdy do někoho bouchnu.
TO: babičkakulička
anonym
| 20. 7. 2006 21:43
Ano,
to je pravda,
buďme rády za ty "hrozné" muže, kteří nás "zlobí".
Takže : Díky Bohu za tyhle "nedokonalé" muže, vždyť co bychom si bez nich poičali.... :o)))
Jsem žena, která je relativně soběstačná a a svého muže přes jeho "neodpustitelné" prohřešky MILUJI!
štve mně
ividol
| 20. 7. 2006 21:01
že jsem předtím tak fňukala. Když jsem se teď podívala na předchozí příspěvky, vaše ikonky mi okamžitě zvedly náladu. Mrkající čarodějnička mezi poskakujícími krtečky- to prostě nemá chybu! Tomu říkám kouzlo nechtěného. Je to paráda, zvedla se mi nálada a asi se vrhnu na další diskuze. Zatím....
jezinka
anonym
| 20. 7. 2006 20:48
Máš pravdu jezinko,je to takový koloběh života ale vítězí láska porozumění a také trochu toho ústupku musí být, to se nedá nic dělat.Milé slovo srdce otevírá. Mějte se dámy zase mezi vás přijdu.babča.
usmějte se
anonym
| 20. 7. 2006 20:32
Máš pravdu-jsou na zabití-ale my je máme rády.Jak jsem psala-chyby milovaného přítele-ale bacit bych ho chtěla tak dvakrát denně.Ale jsem si vědomá toho, že má občas stejné touhy a tak to vzdávám.
Jsou z jiného světa a je potřeba se s tím smířit.Uklízet drobky / slepice v obýváku nemám/,špinavé prádlo, připravit oblečení -ale kdyby to nebylo, na co bychom nadávaly a kdo by nám zvedal adrenalin?A kdo by nás chválil a říkal, že nám to sluší a že je jídlo dobré a že jsme šikulky.Takže - jsou to kluci z Marsu - ale naši.
usmějte se
anonym
| 20. 7. 2006 20:16
Když tak čtu ty vaše nářky jedna má hodného muže druhá bordeláře tak za tím vším cítím lásku a takovou pýchu, že vám ji závidím , měla jsem také takového někdy na zabití , někdy na objímání a teď nemám nic ó jak ráda bych uklízela,žehlila a ono není komu.Uznejte dámy, že to s nima není až tak hrozné že?babča.
usmějte se
anonym
| 20. 7. 2006 20:16
Když tak čtu ty vaše nářky jedna má hodného muže druhá bordeláře tak za tím vším cítím lásku a takovou pýchu, že vám ji závidím , měla jsem také takového někdy na zabití , někdy na objímání a teď nemám nic ó jak ráda bych uklízela,žehlila a ono není komu.Uznejte dámy, že to s nima není až tak hrozné že?babča.
usmějte se
anonym
| 20. 7. 2006 20:16
Když tak čtu ty vaše nářky jedna má hodného muže druhá bordeláře tak za tím vším cítím lásku a takovou pýchu, že vám ji závidím , měla jsem také takového někdy na zabití , někdy na objímání a teď nemám nic ó jak ráda bych uklízela,žehlila a ono není komu.Uznejte dámy, že to s nima není až tak hrozné že?babča.
jednou horko, pak zase zima
anonym
| 16. 7. 2006 22:34
Mě štve jak jsou lidi pořád nespokojení. Když byla zima a hromada sněhu, remcal každý, už ať je léto a teplo, kdo má ten sníh odhazovat. A teď, když je léto a teplo, tak zase, že prý je vedro. Já vedrům taky neholduju, ale raději to, než se klepat zimou a být zakuklená od hlavy až k patě. Jo, zima umí být kouzelná, ale léto, to je energie. Když jsem se teď večer sprchovala a ofoukl mě chladnější větřík, otřepalo mnou a vzpomněla jsem si na zimu. A už se těším až po mě bude téct pot proudem. Vždyť si toho sluníčka za ten rok moc neužijeme a nikdo z toho nemá radost.
Humor
anonym
| 16. 7. 2006 19:08
Ta tvoje kočička se nádherně tváří.
Mužský humor je někdy z Marsu-ale zaplaťpánbůh,že ještě po letech s námi mají humor.Horší by bylo,kdyby řekl ,že přijde se "starou".Když to u někoho slyším,děsně mne to vytáčí.
Viktorka
anonym
| 16. 7. 2006 17:15
No to máš báječného manžela! Já myslím, že to vlastně není stížnost, vždyť smysl pro humor je moc důležitý!
manžel
lenka
| 16. 7. 2006 14:14
Tak já jsem se dneska naštvala na manžela tak si jdu hned postěžovat. Užjsem si zvykla, že mi místo Lenko říká Viktorko a když vidí, že si tady čtu, tak se mě ptá-co je nového u splavu? No a dneska mu volal po dlouhé době náš známý, byl v cizině, tak jsme ho delší dobu neviděli ,jestli k nim večer nechceme přijít na grilování, no a můj vtipný manžel mu řekl -no jasně, přijdeme i s Viktorkou. Kamarád s hned ptal, jestli jsme se rozvedli a jestli má novou "babu", na to se manžel smál a řekl mu, ať se nechá překvapit- Vůbec mu to nevysvětlil, takže už vidím, jak musím večer všem vysvětlovat, jak to je a že manžel nemá žádnou milenku. No vtipálek...., ale na grilování se těším, dám si do nosu
Mysicko
anonym
| 14. 7. 2006 22:01
víš,všimla jsem si jedné věci.Ono to není jen tím,že stárnou,většinou ti velcí nespokojenci a ti co jsou na tom hůř než druzí,tak takový byli vždycky.Jsem optimista,usměvavá a prý i hodná celý život.Vůbec nemyslím na to,že léta utíkají a kdyby mě to nepřipomínaly ty různé potíže,bolístky a jiné hlouposti,tak se mi věk zastavil tak na čtyřicítce.A taky si myslím,že je doba ,kdy jsou ti staří osamoceni.A každý snáší osamění jinak.Někdo si najde koníčky,zabaví se,je rád na světě.A druhý je smutný,naštvaný a nadává na celý svět.Ale jiné to už asi nebude.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
4. 5. 2024 09:30
11860
Elka
4. 5. 2024 08:40
70403
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video