Která seznamka je dobrá? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Která seznamka je dobrá?

Diskuze

anonym
| 9. 8. 2015 23:25
Lidi " POZOR "
Všechny seznamky jsou podvodníci, Naughty Date jsou extra šmejdi a zloději, s horšíma jsem se nesetkal. Nemáte šanci někoho najít protože všechny fotky jsou kradený kromě kurev kterých je tam většina. Rozhodně jim nic neplaťte - zaplatíte pár korun a oni vám z kreditky ukradnou tisíce.
anonym
| 15. 9. 2015 17:20
TO djlupa: Souhlasím
anonym
| 30. 11. 2015 23:14
TO Mgic oo: Nesouhlasím
seznamovac...
| 13. 6. 2015 18:20
foto Akce pro nezadané Brno zdarma - seznamovací výlety - seznamka
Ahoj, já sám nezadaný čtyřicátník bez závazků hledám nezadané ženy i muže do 42 let včetně na pravidelné akce pro nezadané v Brně zdarma- seznamovací výlety - seznamku každou neděli ráno za každého počasí- při dešti půjdeme pouze po asfaltkách. Příznivci severské chůze ( nordic walking ) nezapomeňte doma hůlky (není podmínkou). Pokud se chceš akce účastnit, nepiš prosím zde, ale využij přímo některý z kontaktů na našich stránkách:
Více zde: http://seznamovaci-vylet-cz.webnode.cz/
anonym
| 23. 4. 2015 11:38
Seznamky jsou nadějí pro ty, kdo jsou rozvedení, svobodní, nezadaní, těžce navazují kontakty face to face, či jsou nespokojení ve stávajícím vztahu a hledají řešení, jak poznat někoho jiného, aby se mohli rozhodnout a posunout z nevyhovujících konstelací dál, protože je děsí samota a pocit, že budou na všechno sami. Ale HLAVNĚ: SEZNAMKA JE O HLEDÁNÍ TOHO NEJDŮLEŽITĚJŠÍHO POCITU - LÁSKY. Prostě jde vždy o lásku; a je jedno, jak si kdo představuje. Ale lásku člověk potřebuje dávat i přijímat, bezmála jako přijímat potravu . Jinak zmírá podvýživou duše.
Láska není žádná fráze. Je to přirozená potřeba, instinkt. "Láska byla na světě dřív, než artikulovaná řeč", praví klasik. Avšak fakt, drsný a těžký, že je dnes víc než polovina vztahů v kopru a lidi mají na se sebe často očekávání, která nedokáží naplnit, je destruktivní pro obě strany. Někdy je možná lepší počkat, zvolnit, dát si odklad, než v emocích řešit něco ostrým řezem a amputací. O jedné noze se zkrátka špatně chodí... Takže, pokud se nechcete životem jen tak belhat a myslet si, že berle mohou nahradit to, co jste byli schopni k někomu cítit, jen čas a situace to něčím nahlodaly, že už to není takové, jako dřív, tak se nebraňte s někým zůstat nebo najít někoho nového, koho budete schopni milovat a akceptovat takového, jaký je. Míň je někdy víc. Jde jen o úhly, z jakých jsme ochotni něco vidět. Prostě, seznamka je naděje. Já, cestovatelka, novinářka, středo-věká, singl, bez závazků a dluhů, doufající, hledající optimistka
anonym
| 22. 4. 2015 17:16
Je mi opravdu líto konstatování, že na seznamce jsou samí zoufalci. Nejsou! Měla jsem 6 setkání a všichni muži, kteří přišli byli milí, taktní, a prostě hrozně fajn. Nehledala jsem také nikoho zajištěného a bez závazků. Prostě jsem si nekladla nesplnitelné podmínky a ejhle! Zadařilo se. Na setkání u kávy s mužem číslo 6 jsme si opravdu padli do oka a randíme. Jen bych ráda opravila muže, kteří si myslí, že jsou zde tzv. pipinky s IQ pod 100. Nejsou. Bohužel se mi toto stávalo u mužů. Když někdo napíše OZVY SE MY! Tak nevím, jestli se mám smát, nebo plakat. Takže milé dámy, nezoufejte a hledejte dál, má to smysl. Nelze všechny bagatelizovat a házet do jednoho pytle. A život v osamění prostě fajn není. Držím palce.
anonym
| 31. 1. 2015 18:30
Žádná není dobrá !!!!! Jsem zde náhodou, protože jsem si zadal do vyhledávače dotaz, která seznamka je dobrá a najela mi tato stránka.
Nesouhlasím plně ve všem s "John", i když v mnohé pravdu, ale podal bych to slušněji, ale je to dost výstižné.
Ač to pro Vás dámy bude zklamání, jsou muži, kteří opravdu hledají ženu k vážnému seznámení a nemusí to být princezna. Ten dotaz do vyhledávače jsem si zadal, protože nenacházím opravdu seriózní seznamku, kde muž není jen tupý omezenec, který nemůže ani myslet vážně, že by se chtěl seznámit se ženou.
Opak je pravdou, že většina z Vás si na seznamku jde pouze poklábosit a žádný vztah nehledá!!! Proč ti, co chtějí pouze FLIRT (ač muži či ženy) nejdou na stránky k tomu určené, a ti co chtějí jen klábosit nejdou někam na chat???
Nechte seznamky těm, kteří se chtějí seznámit a poznat životní partnery. Je mi 53 let, stále žiji zatím v plné síle, nechystám se do hrobu (pro ty mladé - nejsme ještě starci ) a rád bych poznal ženu pro společný život. . Dejte nám možnost a nechte prostor. Nemohl jsem to nechat bez povšimnutí, děkuji odcházím
anonym
| 14. 7. 2015 15:51
TO Jirka:
taky jsem si zadala která seznamka je dobrá a narazila jsem na Tvůj příspěvek. Líbí se mi, co říkáš nenapíšeš mi ještě něco zajímavého ?
anonym
| 24. 11. 2015 19:26
TO Jirka:
anonym
| 11. 1. 2015 19:51
TO Anonym: potrefená husa se vždycky ozve...koukni na svůj počet dnešních vzkazů na všech seznamkách, na vlnách virtuální slávy si přivoď vlastní masturbací ***...a ve stáří si pobreč do polštáře při oslavě 30.výročí čumění do monitoru...zdar
anonym
| 17. 1. 2015 10:18
TO John: No, pokud takhle mluvite se svou láskou, tak to ji tedy opravdu lituji.
anonym
| 5. 1. 2015 23:17
to jsou stejný kecy pořád dokola...hlavní téma, že muži na seznamkách hledají jen ***...totální nesmysl, nikdy to tak nebylo, není ani nebude. jen zmíním předem, že na seznamce jsem byl a poznal jsem tam svoji životní lásku, se kterou mám již více než 2 roky dokonalý vztah...uvádím to proto, abych omezil reakce, že jsem zoufalec, kterého žádná nechce a má komplexy a podobně, jak je v dnešní době zvykem reagovat na kohokoliv, kdo se nebojí psát pravdu. znám spoustu mužů, kteří na seznamkách hledali výhradně vážný vztah a ani jednomu se to nepodařilo...důvod? ženy si totiž zde pouze zvedají sebevědomí nad počtem vzkazů a shlédnutí profilu a časem se stávají na této trapné virtuální popularitě totálně závislé...blábolí o nedostatku příležitostí k seznámení...těžko se seznámit, když skoro každá jako blbka čumí do mobilního telefonu jak smyslu zbavená, nebo do země...jsem rád, že v době, kdy jsem byl teenager, to fungovalo ještě normálně...tedy vzájemné pokukování, žena dala prvotní signál, že je jí to příjemné a muž ji oslovil..jak snadné a hezké...a dnes nemožné. dále blábolí, jak jsou ze vztahů vyléčené a že nic nehledají, přesto jsou na seznamkách denně přikované a kdyby jim nikdo nenapsal vzkaz pět minut, tak upadnou do deprese. a pak ta soudnost...žena nová na seznamce...myslí si že vypadá normálně, po měsíci bombardování vzkazy od zoufalců už si připadá jako princezna a hledá krásného štíhlého dokonalého muže, přestože sama překypuje špeky a je hloupá...fascinuje mě, jak častý byl požadavek, aby byl muž zajištěný...co je komu do toho? to může zajímat jen ***, která chce zaplatit, jinak v tom nevidím nic rozumného. a dále tak nějak vy ženy na seznamkách jste měly vždy mraky požadavků...ale trochu jste zapomněly na jednu podstatnou věc...že to není výběrové řízení, kde si vyberete, kdo se vám líbí...to zmiňuji jen proto, že v momentě, kdy muž má taky požadavek, tak je hned žena úplně v šoku, že on taky něco chce...nechcete muže jen na ***...tak si taky musíte uvědomit, že to že máte mezi nohama to co tam máte, není vše, co nabízíte za prince na bílém koni...chce prince...musíte být princezny...jasný? příklad z praxe...žena zoufale omílá, jak muži s ní nechtějí vážný vztah, protože má 2 děti a blá blá...a muž napíše, že to nevadí, že má také 2 děti...a žena je v šoku a už hledá jinde...přece nebude mít muže s jeho dětmi...potřebuje muže který bude sponzorovat ji a její děti. takže všeobecně na seznamkách jsou lhářky hlavně ženy, které tam díky své hlouposti zůstanou navždy...takže pro paní Šárku...přestaňte si vytvářet iluze, že muži chtějí po vás jen ***...je to kravina a možná váš tajný ***...nesplnitelný. máte obecný přehled, co na seznamkách muži chtějí...tak to tam máte asi prolezlé skrz na skrz dlouhá léta a patříte mezi ty, co denně se přihlásí a masturbují nad novými projevy obdivu...leč jen virtuálního. jste odstrašující případ moderní doby...feminismus a frigidita...to jsou vaše hlavní hesla...je vám 46, věřte mi, že vaše představa o tom, jak v práci z vás někdo slintá, je jen vaše přání...zdar
anonym
| 9. 1. 2015 21:44
TO John: No,pane John, když máte 2 roky dokonalý vztah, tak by jste již nevyhledával nikdy stránky jako je tato.
anonym
| 15. 1. 2015 23:27
TO John:
hmm, trefně napsané, reální obraz dnešní společnosti, tendence stoupajícího ega jednotlivce, potlačuje toleranci ve vzájemném vztahu
anonym
| 15. 2. 2015 14:04
TO John: Jone v prvni rade ti zavidim ze jsi nasel tu se kterou jsi stasnej ! co tu pises je naprosta pravda !!!!! par seznamek mam za sebou a je to presne jak pises ,vetsinou tupe hloupe zeny a slecny co jsou tam jako inventar cekajici na zazrak v podobe prince -ktrery prijede v novem BMW -bude vyvonenej ,cistej ,okouzlujici ,inteligentni ,a hlavne seriozni -akorat zapominaji na jednu podstatnou vec ,ze jsme kazdy jiny a nemuzeme vsichni byt ti nejlepsi ,nevim co se to z dnesnima lidima deje ,kde je troska soudnosti,trpelivosti,chtit nekoho poznavat,,,,netvrdim ze vsichni na seznamkach jsou jen tohodle typu ,jsou i slusni jak chlapi tak zensky ale je to jako jehla v kupce sena ,na par rande jsem byl a pripadam si jako ze chci nejaky zazraky ,nejhorsi je opravdu to ze jsou tam Diliny ktere ti pisou ja tady nic nehledam ,nic nechci ,chlapa na seznamce uz vubec ne ,TAK TY PICO TUPA CO TAM HLEDAS -milionare co zrovna zakopne o tvuj profil??? a rekne ty jsi bozska a jedinecna ,asi ,myslim ze tehle co absolutne nevedi ktera bije je vetsina ,a mely by si jit na pojebanej Facebok a jine soc site a tam si psat ze se prave vysrala -neumyla si ruce a zere ted picu :) a ne to posirat vsem tem co se chteji seznamit a doufaji ze treba i hezka holka muze byt mila ,normalni a slusna ...kazdopadne diky za realne objasneni jak to dnes funguje.. PITR
anonym
| 15. 9. 2015 17:24
TO PiTr: Souhlasím
anonym
| 15. 9. 2015 17:28
TO John: Jste realista .souhlas
anonym
| 28. 10. 2014 22:38
Varovani pred eDarlingem

Dobry den,
pokud uvazujete o clenstvi na seznamce eDarling.cz, tak si prosim, dejte pozor! Budete muset platit a to nemale penize a vypovezeni sluzby nejde – clenem MUSITE BYT ROK i kdybyste nechteli! Totiz: abyste mohli sluzby plnohodnotne pouzivat (cist zpravy, koukat na fotky, reagovat na otazky, atd.) MUSITE se stat VIP clenem, coz je placene – a ne zrovna levne! Pisou mesicne, ale v podstate se jim ZVAZETE na rok! A hlavne, Vase clenstvi neni vubec jednoduche zrusit!!!
Mne po roce uzivani sice prislo upozorneni o vyprseni rocniho clenstvi (par dni predem), a at zaplatim DLUZNOU CASTKU (pritom NIKDY v prubehu neprisla zadna vyzva k platbe!), ale nez jsem na tento email stihla reagovat, tak mi jiz chodily vyhruzky, ze jsem nezaplatila a ze vse predaji prislusne inkasni spolecnosti.
Jeste pred zaplacenim, jsem jim psala email s dotazem, za jake je to obdobi a ze chci clenstvi ihned zrusit. Bez reakce. Hned jsme tedy RADEJI zaplatila. Ale tim jsem se bohuzel znovu AUTOMAICKY dostala na ucet, coz pro ne znamena, ze jsem „…prostřednictvím svých osobních údajů a své IP-adresy uzavřela smlouvu o VIP členství…“. Po zaplaceni mi tedy SAMI (i pres predhozi prosbu o ukonceni clenstvi) znovu aktivovali me puvodni clenstvi („…že jsme održeli Vaši platbu a Vaše VIP členství bylo opět aktivováno…“), ktere bylo mnou vedome sjednano na 1 rok. Tak jsem ZNOVA psala, ze to chci zrusit, ze to jiz nechci vyuzivat a zase platit za cely dalsi rok. Na to mi ovsem napsali, ze mi to zrusi za rok, ze jsme propasla lhutu, kdy jsem se mohla odhlasit (tohle jste nekdy slyseli??) a ze tedy me clenstvi zrusi az za rok – to znamena, ze to MUSIM OPET CELY ROK PLATIT!! Opakovane jsem zadala o zruseni clenstvi, ze uz nechci platit, ze sluzbu nevyuzivam. A oni mi neustale pisou, ze maji nejake podminky pro kazdeho stejne a ze to nejde („…Jistě chápete, že nemůžeme dělat výjimky z těchto pravidel, která platí pro celou naši uživatelskou komunitu…“). Muzu se nejak branit? Chapala bych vypovedni dobu 2mesice, ale oni mne NUTI byt clenem cely dalsi rok, za ktery mi pak poslou opet ucet 3500,–) a zaplatit to musite jinak vyhrozujou („…předáme pohledávku inkasní společnosti, která zahájí právní kroky…“)). Nikam se nedovolate, tel. maji uvedeny jen do Nemecka, odpovidaji jak kolovratek stale dokola. Pripomina mi to praktiky ala „smejdi“, kdy vas na neco nalakaji a odstoupit od smlouvy pak nelze.
Pokud presto chcete byt clenem teto „VIP SEZNAMKY“, udelejte to radeji tak, ze v den kdy si sluzbu aktivujete, to radeji IHNED vypovezte (oni vas prinuti platit to cely rok), ale aspon budete mit jistotu, ze tak zaplatite pouze 3500,–Kc i v pripade, ze to nebudete chtit uz vyuzivat. Rok totiz utece velice rychle, vy se zrovna par dni nekouknete na mail, a najednou mate na krku inkasni spolecnost a jistotu, ze za rok MUSITE platit zase, prootze jsem propalsa jaousi jejich lhutu, kdy jste se mohli prece odhlasit..

Byla jsem plna nadeji, ze jde o seriozni seznamku, ze to vypada moc dobre – viz reklamy v TV, na internetu, atd… A zatim – jsem velice zklamana timto vynucovacim rezimem! Pokud nekdo vite, jak se mohu branit, tak diky za reakci! Mam pred sebou totiz jeste 11 mesicu NUCENEHO PLACENEHO VIP clenstvi!
anonym
| 16. 10. 2014 23:04
Vykašlete se na seznamky a vylezte ven. Je hrůza, když se člověk nemůže pořádně ani seznámit, když všichni sedí za monitorem.
anonym
| 17. 10. 2014 10:15
TO Jiri: Líp bych to nevystihla.
pavla82.tu...
| 16. 9. 2014 17:44
Seznamek je dnes plno, ale například koukněte po seznamce, která je na trhu cca 3 měsíce a já jsem si tam našla fajn přítele. Uvidíme, jak to bude pokračovat.
anonym
| 1. 8. 2014 12:56
Za mě stojí za zkoušku http://www.jenvazne.cz. Sice je to nová seznamka se zatím omezeným množstvím profilů, ale celkový koncept a zaměření se na hledání opravdového vztahu.
anonym
| 10. 7. 2014 13:19
Doporučil bych www.pojdnakafe.cz
Patřím k těm, kdo seznámením přes internet prošli a mé hlavní zjištění bylo - může to fungovat a nemusí.
Ono totiž jde o to, pokud to myslíte vážně, se CO NEJDŘÍV S DRUHÝM POTKAT a to ideálně na nějakém veřejném místě, kavárně nejlépe. Jedině tak totiž poznáte, kdo je ten druhý zač. Web pak vlastně slouží jen jako provotní a rychlý výběr. A navíc se takto odfiltruje velké množství lidí, kteří se vlastně seznámit nechtějí.
A druhá věc - pochopte, že každý provozovatel seznamky potřebuje vydělávat. A ten výdělek obvykle nemá z úspěšného seznámení (pokud nezpoplatní registraci), ale z toho, že tam lidé tráví čas. Úspěšně seznámený pár už není klientem webu. Proto je většina seznamek potřebuje, aby tam lidé trávili čas a NESEZNÁMILO SE.
Tohle mě štvalo.
Takže jsem po zkušenostech osobních a po mnohých konzultacích ze zahraničí udělal seznamku, která skutečně funguje, budete překvapeni - www.pojdnakafe.cz. Neberte to jako spam, ale spíše doporučení, jak to taky může vypadat :) DT
anonym
| 31. 12. 2014 09:58
TO David:
Otevřela jsem si obchodní podmínky a tam je hned na začátku napsané, že zaregistrováním na www.pojdnakafe.cz automaticky souhlasím s obchodními podmínkami a je tam zmínka o ceníku, který je dole a v podstatě tam taky člověk nekontaktuje nikoho dokud "nezaplatí kafe" a vysává to a vysává. Zřejmě je to stejná žďímačka penězí jako e-.
anonym
| 21. 1. 2014 18:27
dámy já jsem byla zděšena, když jsem na jiné diskusi viděla jak se k tomu staví chlapi, většina se z nich vyjádřila, že si hledají jen známosti na jednu dvě noci. Proto bych určitě nevěřila chatem a pokud bych chtěla využít takovou možnost, tak bych se obrátila na seriózních lidí.
anonym
| 25. 1. 2014 21:26
TO Inga: na jedné straně co jiného by se dalo od nich čekat, málokterý je takový že hledá vážný vztah. Ale z takových si nedělej těžkou hlavu, i na ně to jednou přijde a budou chtít vážný vztah. Ještě v pubertě jsem se také poznala s jedním klukem přes internet, chodili jsme spolu tehdy půl roku a nakonec jsme přišli že chceme něco úplně jiného .. první lásky :)
anonym
| 31. 12. 2014 10:36
TO Šárka: dle textu usuzují,že jste ještě stále mladá ( do 30 let) mi je 46 let zkouším to již hodně dlouho a musím bohužel konstatovat, že to na ně nepřijde nikdy. Na seznamkách celkově chlapi chtějí jen *** a osobnost ženy, jestli je fajn parťák pro život a "stojí za to" je vůbec nezajímá (tedy alespoň ti co stojí za schůzku). A to mluvím o těch nezadaných. Např. na Rande.cz chlapi, kteří tam nemají fotku u profilu, a to je tak 80%, jsou většinou ženáči (aby je tam ty jejich nenačapaly), stačí si otevřít profil a pozorně si ho přečíst..... diskrétnost.....bez boření již zavedeného apod. To ani nemusím hledat na seznamce. Kdybych takového chtěla, to bych si mohla vybrat nějakého z těch slintajících ženáčů u mě v práci, kteří jen čekají až si o to řeknu. Není divu že je tam 3tis.chlapů a 1tis. žen.
liliana2
| 25. 12. 2013 22:44
osobně jsem vyzkoušela renaseznamka.cz, super přístup, všechno jsem měla zdarma. Líbí se mi na nich, že mají "ověřené" klienty se kterými se setkávají osobně. Prostřednictvím nich jsem se seznámila s Hansem z Německa. Dnes jsme již 2. rok manželé a čekáme přírůstek do rodiny :)
anonym
| 19. 12. 2013 12:43
se seznamkou mám také své zkušenosti, přiznám se že jsem vyzkoušela různé, některé byly jedna lež, jiným šlo jen o peníze, nakopon jsem se dostala přes doporučení k jedné přes kterou jsem si našla svého životního partnera.♥

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
23. 4. 2024 19:22
70297
2112Hana
23. 4. 2024 18:39
11813
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video