Diskuze

Zpět na výpis diskuze

laserová operace očí

Diskuze

Lasik Párty
Monini
| 20. 4. 2010 09:07
Sháním lidi do skupiny na operaci očí. Když nás bude osm zaplatíme
téměř o polovinu méně. Už jsme 4. Bližší info na mailu
moncanem@seznam.cz. Operace v Brně
Lasik Párty
Monini
| 20. 4. 2010 09:07
Sháním lidi do skupiny na operaci očí. Když nás bude osm zaplatíme
téměř o polovinu méně. Už jsme 4. Bližší info na mailu
moncanem@seznam.cz. Operace v Brně
jituliiik
| 14. 3. 2010 15:27
nosím brýle od svých 10 let, na jednom oku mám 3,5 D, na druhém 5,25 a taky jsem o operaci několikrát uvažovala....Ale jedna věc mě vždycky zaráží, vystřídala jsem už mnoho očních lékařů a všichni byli brýlatí Přitom oni by asi měli být jedni z prvních, kdo si oči nechají operovat, ne? Takže možná že to nebude až tak bezrizikové jak se o tom mluví....
laserová operace očí
yoyinka
| 14. 3. 2010 14:44
Ráda bych znala Váš názor na operaci očí. Nosím brýle od puberty a najednou je tu možnost laserové operace, která dost stojí, moc nebolí a oči jsou po ní jako nové....

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
22. 6. 2026 20:25
17065
Valeria Petruhina
31. 5. 2026 10:39
84
Zuzana Zuzana
26. 5. 2026 13:39
16834
ŽaludPokusnÝ
6. 5. 2026 09:39
12
Káča Říhová
29. 4. 2026 10:54
48
Katka Riedlová
28. 2. 2026 23:20
7
Sabice Ryskova
24. 2. 2026 16:30
44
Zixin Feng
16. 7. 2022 07:03
747
Sabice Ryskova
18. 2. 2026 10:55
286
Dominyka C
5. 2. 2026 11:41
43
masa
15. 8. 2013 16:49
13
Jaroslava Vlčková
27. 1. 2026 17:02
10836
Katka Riedlová
27. 1. 2026 00:04
51
Lucie Tupa
13. 1. 2026 18:57
101
kacenkaj
11. 12. 2025 12:24
280
Anna Vodičková
7. 12. 2025 17:26
25
Suzanka L
3. 12. 2025 13:31
5
Arin
22. 6. 2026 17:43
75095