Zkoušel někdo alternatívní léčbu rakoviny pomocí přípravku FOLAXAN? Jaké máte zkušenosti? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Zkoušel někdo alternatívní léčbu rakoviny pomocí přípravku FOLAXAN? Jaké máte zkušenosti?

Diskuze

anonym
| 19. 5. 2014 22:13
Múžete se podívat na www. ajurveda-terapie.cz.Je to komplexní léty ověřený léčebný systém s účinky na mnoho nemocí.
anonym
| 19. 5. 2014 22:08
Tento přípravek neznám,ale mám zkušenosti s ajurvédským celostním sytémem.
Cca za 3 měsíce bez opiátů, výrazné zlepšení pohybu a velké omezení únavy.
Dixxi
| 6. 4. 2014 13:21
Má někdo zkušenost s tímto přípravkem ?
děkuji za názory.
anonym
| 2. 5. 2014 08:56
TO tetka64:
Zkoušíme teď asi 3.týden. Diagnostikován velkobunečný TU ve 4.stádiu s meta na páteři, játrech a nadledvinách. Takže nic moc prognóza. Při užívání folaxanu, vyšly teď krevní testy naprosto super, takže se pokračuje v léčbě dál a celkově se uvidí cca tak po 6 týdnech, protože skončí série chemo. Tak uvidíme, případně mohu napsat po kompletních výsledcích, ale dostali jsme na folaxan tak dobré recenze, že věřím, že ty testy dopadnou dobře Asi jsem moc nepomohla, ale myslím, že tohle je fakt dobrý přípravek, jen na měsíc ale vyjde na 9tis, což není zrovna málo a my zkusili ještě sodu s javorovým sirupem (koukněte po netu třeba http://www.uspesna-lecba.cz/…zmensuje-nadory/ ) a myslím, že i tahle mnohem levnější varianta je velmi působivá. Nicméně vyzkoušet se něco musí
Dixxi
| 2. 5. 2014 12:01
TO Katka: Děkuji za názor i radu,ptám se proto,že jsem odmítla operaci i chemo a hledám alternativní léčbu.
anonym
| 4. 7. 2014 16:43
TO tetka64: Držím Vám pěsti,málokdo totiž dokáže odmítnout "odbornou" pomoc chemoterapie a ozařování, i když už je poměrně dost známo,že chemoterapie okyseluje náš organismus a připravuje tím pro rakovinu výtečnou živnou půdu a tím ji vlastně podporuje,dále ničí váčky vlasů,takže ty později začnou vypadávat, ale také ničí a ozařování sice ničí rakovinové buňky,ale neumí ropoznat, jestli se jedná o metastázické nebo ne a štěpí je,čímž rakovinu vlastně v našem těle také rozšiřuje! Vy potřebujete KAŽDÝ den pít vždy ČERSTVOU šťávu z ČERSTVÉ zeleniny a z ČERSTVÉHO ovoce a zároveň něco na odkyselení organismu. Nesmíte zároveň zapomínat na POSILOVÁNÍ IMUNITY! Ovoce a zeleninu však NESMÍTE kupovat v našich obchodech, ale pouze tam, kde víte, že nepoužívají umělé hnojení na tyto plodiny (klidně se na tržnici zeptejte,zda používají umělé hnojivo,pokud ano, nekupujte!). Ty uměle vypěstované plodiny Vám nedají ŽÁDNOU živinu proti rakovině! Také zároveň musíte vysadit úplně všechny léky! KAŽDÝ lék totiž okyselení způsobuje, i obyčejný acylpiryn nebo třeba anopyrin! Z alternativní léčby bych mohl jedině doporučit výrobky OKG family. A rozhodně ne proto,že pro tuto firmu pracuji,ale pro to, že výrobky mám sám na sobě vyzkoušené (ne sice na rakovinu, ale pomohli mi zbavit se léků na žaludeční vředy,léků po infarktu myokardu,pomáhají mi bez léků s anginou pectoris, odstranili mi plicní fibrozu, odstranil jsem si s nimi bez lékařského zákroku ostruhu na patě (podle nejnovějších lékařských studií se jedná o nezhoubný druh rakoviny), odstranili mi cukrovku,vysoký tlak a vysoký cholesterol, mé tchyni pomohli vrátit se zpět do normálu po dvou mozkových mrtvicích a po následném ochrnutí poloviny těla,když jí lékaři předpovídali 2 měsíce života a vím tedy,že jsou skutečně funkční,bez vedlejších účinků a nejsou návykové! Samozřejmě se najdou i odpůrci,kteří produkty vyzkoušeli a hlásají,že na ně produkty nezabrali. K tomu mohu říci jen tolik,že každý člověk je jiný,nejsme vyrobeni přírodou podle kopíráku,proto na někoho zabírají rychleji a na někoho pomaleji. Je to z toho důvodu,že produkty řeší přednostně(!) závažnější problém,který v těle objevili a o kterém oni,ale třeba ani lékaři neměli vůbec ponětí,že tam je! Pokud budete mít zájem,můžeme to ještě probrat v emailu a doporučuji přečíst si tento článek: Šokující pravda o rakovině. Najdete ho na stránkách www.Moje pravdy,tam si zadat v pravém rohu do hledáčku "rakovina". I když se jedná o bylinky,musí se vědět,jak je správně užívat,aby bylo dosaženo kýženého výsledku,proto neváhejte mne kontaktovat na email brabecsenior@seznam.cz Jsem nezávislý partner,poradce zdraví u OKG family.
anonym
| 3. 3. 2015 15:41
Zkoušel někdo tu sodu s javorovým sirupem?????????????
Pomůže i na zhoubné nádory na plicích????????
Děkuji
anonym
| 17. 3. 2015 06:52
anonym
| 20. 3. 2015 06:52
Jistotu mám v tom že jsem podával mamce a nedocházelo k žádnemu zlepšení ba naopak ale každej ať si udělá názor sám,nejsou zde žádné pozitivní komentáře,jen když někdo napíše že přípravek je na houby tak někdo odpoví jak je skvělej a tudíž mě to vede k závěru že ty kladné komentáře jsem dávají distributoři tohoto rado by zázračného přípravku. Ať jsem ukazoval složení v lékarně jak klasické tak homeopatické,i doktorům odpověď byla vždy jasné,nemá léčivý učinek.A já osobně myslim že je to jen na vytohování pěněz z lidí kteří jsou v těžké a úzkostlivé situaci jako já a znouze zkouší vše.
Ale každej ať jedná podle sebe.
anonym
| 24. 3. 2015 19:47
TO Roman: LÉČITEL J.PROUZA LÉČIL SYROVÁTKOU KÁŽDÝ DEN BRÁT DVA LITRY DOMÁCÍHO MLEKA OD KRAVY NEBO KOZY,KAŽDE DVA LITRY MUSÍ 3 DNY BÝT V KAMENOVE NADOBĚ AŽ ZKYSNOU PAK 4 DEN DÁT DO PLATĚNÉHO PYTLÍKU A POVĚSIT TO CO VYKAPE JE SYROVATKA= PÍT PO LOKÁCH PO CELÝ DEN.MUSÍ TO MÍT NAVAZNOST DALŠÍ DEN ZASE TO CO LEŽELO V NÁDOBĚ 3 DNY ZASE POVĚSIT A PÍT,SYROVÁTKA MUSÍ BÝT KYSELÁ A ČIRÁ,TVAROH Z PYTLÍKU PACIENT JÍST NESMÍ,JSI V NEMOCNICI V JILEMNICI?HODNĚ ŠTESTÍ PETR D.
anonym
| 25. 3. 2015 21:14
TO AnonymMohu potvrdit syrovátka je super,pomohla hodně lidem,začněte co nejdříve a rakovinu porazíte,pozorně čtěte návod na výrobu srovátky,nejeste maso a k tomu píjte kopřvový čaj s citronem.
anonym
| 10. 6. 2014 15:53
TO tetka64: Přímo s tímto přípravkem zkušenosti nemám, ale znám potravinové dopňky, které dokáží vyléčit rakovinu, záleží ale v jakém stádiu se nachází a léčba je docela nákladná. Jedná ce o východní medicínu, která řeší příčinu nemoci a podle poškození organizmu se určuje také doba léčby
Dixxi
| 5. 7. 2014 05:46
TO tomas: Velmi děkuji za upozornění na Vaši firmu,možná Vás v případě nutnosti budu kontaktovat.Nejprve ale musíte vědět,s kým máte tu čest.to ,že odmítám ,,medicínu" jako takovou má svůj důvod.Před dvanácti lety jsem díky medicíně na tom byla tak,že mi hrozilo umístění do ústavu (alzheimer) a léky,které do mně hustili mi tak poškodily tělo,že jsem zůstala na vozíku.Tenkrát jsem se rozhodla,že se nedám.Přestěhovala jsem se do přírody na chatu,vyhodila všechny léky a začala s přírodní léčbou.Nebudu jmenouvat bylinku,která mi pomohla postavit se znova na nohy,ale nic lepšího neznám.Dnes se věnuji sběru bylinek a jejich využítí.Na půdě své chaty jsem našla staříčký herbář i s návody na využítí bylinkek a příravy ,,letkvarů,jím jen to,co si sama vypěstuji a piji vodu ze svého lesního pramenu.Nejím mražené potraviny,jen čerstvé nebo vlastnoručně zavařené bez chemických pomůcek.Kromě ryb,taky ze svého rybníčku a divočiny,nejím žádné maso,hlavně ne to kupované.BRRRRR.Vlastně kromě soli,jedině mořskou,nemusím kupovat nic.Elekrtiku v chatě mám jen na internet,na nic jiného ji nepoužívám.A můžu vám říct,je mi fajn a kdybych nemusela se zlomeninou do nemocnice,nemusela jsem se dozvědět ani o tom nálezu.Jenže doktoři jsou ,,chytřejší"
SORRY,ASI MNĚ POVAŽUJETE ZA BLÁZNA.,ALE ŽIJI TAK,JAK MI TO VYHOVUJE A NIKOMU SVŮJ STYL NEVNUCUJI ANI NEPŘESVĚDČUJI NIKOHO,ŽE BY TAK MĚL ŽÍT.
anonym
| 14. 7. 2014 12:01
TO tetka64: Dobrý den. Děkuji za reakci a rozhodně si nemyslím,že by jste měla být "blázen" se svým životním stylem,právě naopak!!!Moc Vám držím pěsti a přeji jen to dobré a blahopřeju Vám k takovému kroku! Opravdu málokdo je toho schopen(nebo spíš ochoten). Bohužel pro většinu lidí znamená jejich pohodlí i přes velmi těžké zdravotní postižení více,než aby se toho vzdali a raději spoléhají na lékaře a očekávají od nich zázraky. Já také svou pomoc nikomu nevnucuji,ostatně, je to věc každého z nás, jak se zachováme. Jen se snažím lidem dát vědět o této možnosti a ostatní je pouze na nich,zda ji využijí nebo ne. Pevně věřím,že se svým přístupem pomoc našich produktů potřebovat nebudete a upřímně před Vámi smekám klobouk! Osobně se znám s jednou kolegyní,která také prodělala rakovinu a nedávno jí vyšla kniha. Jmenuje se Simona Kratochvílová a kniha nese název: ...a život jde dál. Jestli tedy budete mít chuť,doporučil bych ji. Nikdy není od věci dovědět se,že i jiní jsou na tom podobně nebo stejně a že se dá vše zvládnout jako to zvládáte Vy dvě! Byl bych rád,kdyby jste mi třeba napsala , jak se Vám daří nebo nedaří, co Vás trápí apod. Samozřejmě jen pokud Vám to nebude dělat jakékoli potíže. Hluboce se před Vámi skláním a ještě jednou přeji jen vše nejlepší! S veškerou úctou k Vám, Tomáš Brabec

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
milica
20. 4. 2024 17:44
70272
helena.07
20. 4. 2024 10:33
11801
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video