Asymetrie prsou - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

asymetrie prsou

Diskuze

Eliska
anonym
| 7. 5. 2007 12:14
Nojo ale u nich to neni videt tolik....
Eliska
anonym
| 7. 5. 2007 12:13
Ahoj je mi 14 a mam taky asymetrii prsou. Mam prave prso asi dvakrat vetsi nez to leve a moc me to trapi. Doktorka mi doporucila ze mam jit v 18ti na plastiku ale bojim se ze se to treba nepovede. Na druhou stranu bych byla rada aby mi uz 18 bylo a mela jsem to za sebou. Kdyz mame ve skole plavani tak si pripadam strasne:(
Ahoj
anonym
| 3. 3. 2007 11:18
Ahoj, já mám taky jedno prso větší, jenže mě úplně chybí jeden sval , ten základní prsní který se táhne od konce paže do ňadra..je to taky děs..
Díky
anonym
| 2. 3. 2007 23:22
Děkuju
Neblázni
anonym
| 2. 3. 2007 18:19
Právě proto, že je Ti teprv třináct, máš ještě velkou naději, že Ti prso naroste!!!
Něco Ti povím.
Měla jsem spolužačku na základní škole. Ještě v 8. třídě, tedy ve 14-ti letech (tenkrát jsme končili ZŠ 8. třídou)měla jedno prso velké a druhé ŽÁDNÉ. Ne malé, prostě žádné. Jen žebra.
Těžce to nesla, pochopitelně.
Pamatuji si, jak k nám na preventivní prohlídky chodila tenkrát lékařka přímo do školy. Stály jsme , my holky,jen v kalhotkách ve třídě ve frontě (dost potupné) a lékařka nahlas hlásila sestře vše...
A ta spolužačka chudák tam stála s jedním prsem, a my holky se na ni koukaly...muselo ji být strašně...:o(

Ale na střední škole jí druhé prso opravdu samo vyrostlo, a dnes je úplně normální ženská, má chlapečka (3 roky), je v pohodě.

Chápu , jak Ti je, ale určitě se to spraví!
Asymetrie
anonym
| 2. 3. 2007 18:02
Ahoj..já to mám taky jenže je mi teprvě třináct a jsem při těle takže je to ještě horší a je to ještě víc vidět. je to opravdu hrozný, pro mě je příjemný mít jenom např.lambádu, ale jenom na doma, a když mám ve škole normální podprsenku je to děs, a je to nepříjemný když je jeden prs v pohodě a u toho druhýho je milión vycpávek a stejně to ten rozdíl neschová..ale protože je mi teprv 13 let na plastiku ještě nemůžu. Někdy i celé noci probrečím a nenávidim to , co mi příroda nadělila.
Asimetrie
anonym
| 16. 2. 2007 16:31
Ahojky, zdracim vas vsechny, uz jsem sem driv psala prispevek o asimetrii prsu a to ze pujdu na plastickou operaci.....jen jsem vam chtela rict ze dnes je to 10dni po operaci a uz jsem konecne doma, orezila jsem to, jen jsem vam chtela ric pokud by na to nekdo sel at se neboji, vim ze to jde tezko ale ja se tolik bala ale nakonec jsem to prezila a ani to nebylo tag hrozny, abych pravdu rekla tag bych to klidne podstoupila jeste jednou!
a vysledek je uplne uzasny.......jsem s tim nad miru spokojena, sice ted musim mesic nosit tu specialnmi podprsenku tag to tolik krasne nevypada ale bez ni moje prsa vypadaji opravdu krasne.........Kdo ma stejny problem jako jsem mela ja tag doporucuji....a kdyby se nekdo chtel na neco zeptat tag budu rada kdyz mi napise na mail: sanite@seznam.cz !papa mejte se vsichni krasne!
anonym
| 3. 9. 2017 21:30
Ahojky a můžu se prosím zeptat, na kolik to vyšlo? Chtěla bych si to také nechat udělat. Děkuji.
asimetrie prsu
anonym
| 1. 10. 2006 21:13
Ahoj jsem 2 týdny po operaci asimetrie prsou bez implantátů, větší prso mi zmenšovali na velikost menšího,menší mi napnuli nahoru a přešili mi oba dvorce.Zmenšované prso je menší než to druhé,doktorka mi tvrdí, že se prsa časem vymodelují a budou stejná ale já tomu moc nevěřím. Máte někdo zkušenosti s takovým problémem, dekuji za odpověd.ˇ
mudr. andrej sukop
anonym
| 18. 7. 2006 12:41
tak MUDr. Andrej Sukop je ve fakultni nemocnici kralovske vynohrady praha!
mudr. andrej sukop
anonym
| 18. 7. 2006 12:27
ahojik! MUDr.Andrej Sukop je na vinohradsky nemocnici!adresu ted zrovna nevim ale jesli ji jeste budes chtit tak mi napis na mail sanite@seznam.cz a ja ti ji napisu uplne presne a muzu rict ze je to ten nejlepsi plasticky chirurg!to rikam ja a spousta dalsich dokonce i doktoru!pokud si myslis ze uz ti nikdo nepomuze tak on jo!vzydcky neco vymysli!tak se neboj a vazne skus za nim zajit!zatim se mej krasne a hezky porizeni!treba jesli pujdes na operaci tak se tam uvidime ja tam budu nejak na podzim!mejte se nadherne!:o)
asimetrie prsů
anonym
| 5. 7. 2006 10:36
Já vím, že moje poslední věta byla napsaná špatně a uvědomuju si to. Ale každá žena nemá stejný tělo jako já, protože není nikde psáno, že se plastika musí povést u každé ženy. Radši si plastiku zaplatit u sourkomého doktora než jít do státní nemocnice. Pa
plastika
anonym
| 4. 7. 2006 19:28
Pobavila mě tvoje poslední věta. Napřed zde vylíčíš, jaké problémy si s
plastikou měla, s výsledkem spokojená nejsi a na závěr si plastiku
stejně doporučila. Nějak tomu nerozumím .
asimetrie prsů
anonym
| 4. 7. 2006 14:11
Ahoj četla jsem vaší diskusi a nedalo mi ti napsat.Asimetrii jsem měla od malička pravé jedničku a levé tak dvě a půl.Po porodu jsem měla tak prsa zdevastovaná že jsem se rozhodla jít na plastiku.Vybrala jsem si doktora Měštáka a ten mě doporučil na Bulovku,měla jsem to hrazené od pojištovny.Do menčího prsu mi dali silikon a vetčí mi upravili ale po třech měsicích mi to prso bez silikonu začalo pomolu jit dolu tak že jsem byla na tom stejně jen stím rozdílem že pravé bylo pěkné.Tak jsem šla znovu na operaci s tím že jsen chtěla a by mi dali tam silikon ale po operaci mi bylo řečeno že to tam nešlo dát že by levé bylo za se větčí.Po operaci byla prsa docala stejná ale za čas se to za se opakovalo, už je to pomalu čtyři roky a stále jsem se s tím nesmířila že i po plastice ne mám stejné prsa.Ale jesti mužu poradit kdo má stejný problém tak at se nebojí jít na plastiku.
Asymetrie prsou
anonym
| 26. 6. 2006 17:05
Ahoj Sanite,


mohla by jsi prosim napsat na ktere klinice se Dr. Andrej Sukop nachazi, byla bych moc vdecna. Dekuji Paja
mudr. andrej sukop
anonym
| 23. 6. 2006 18:37
ahojik pokud by jsi chtela tak bych ti poradila aby jsi sla k mudr. andrej sukop je to skvelej doktor!jeden z nejlepsich a hlavne jesli se na tebe podiva a usoudi ze to mas vrozeny tak ti to bude platit pojistovna a ne ty!
anonym
| 8. 10. 2017 22:03
TO :
asimetrie
anonym
| 23. 6. 2006 18:33
ahojik jmenuju se Naommy aje mi 17let uz od svych 14 mam asimetrii prsu asi o dve tri cisla!byla jsem na mamografiia rekli ze to jedno uz mi nedoroste!je to desny na psychyku, uplne zavidim holkam ktere maji krasna prsa a muzou nosit krasny tricka s vystrihem, to ja bohuzel nemuzu!rekla jsem to mame a ta me objednala k plastickemu chyrurgovi!i pomylseni na to jak vypadam jsem se rozbrecela ale on rekl ze se dohodnem na terminu operace!desne se bojim, ale budu konecne vypadat tak jak si preju!kuli asimetrii nesnasim leto!kdyby mi chtel nekdo napsat tak muze na sanite @ seznam .cz a mejte se krasne a nebojte se s tim neco delat!rika se ,,na vzhledu nezalezi,, ja rikam ze trochu prece jo ale na sebevedomi nejvic jesli se sebou nejste spokojeni delejte neco proto aby jste se meli radi takovy jaky jste!
kazde jine
anonym
| 16. 5. 2006 13:06
Ahoj,
chtela jsem se zeptat,na keter klinice si to tvoje kamaradka nechala delat a co to je za zakrok, kdyz nejsou potreba implantaty. Slysela jsem o modelovani prsou liposukci...Dekuji
asimetrie prsou
anonym
| 5. 4. 2006 16:19
Ahoj, i mně je 22 a trápí mě rozdílná velikost mých prsou. Ale vůbec nepomýšlím na to, že bych šla na nějaký zákrok. Jsem s tím smířená stejně jako když někomu odstávají uši a nedá si je přišít k hlavě. Nezoufej, je nás víc.
Ivča
každé jiné
anonym
| 5. 4. 2006 15:35
Ahojky!

kamarádka měla ten samý problém co ty.

Každé prso jinak veliké a jiného tvaru.Nenáviděla letní sezonu, kdy
nemohla sehnat žádné plavky a tak u druhého menšího prsa musela plavky
vycpávat.

"Ta co to nemá, neví jak moc to vadí" pořád vyprávěla.

Pak jsme se nějakou dobu neviděly.

Když pak za mnou přijela, chlubila se, že má nová krásná prsa.

Nevěřila jsem ji. Vždy jsem ji záviděla její trojky.

Nechala si prsa plasticky upravit - aby byla stejná( bez implantátů)

A je nadmíru spokojená. jizvy po operaci sice má, ale téměř neznatelně a její psichyka je teď úplně někde jinde.

Celá operace ji stála kolem 32 tisíc.
asymetrie prsou
anonym
| 5. 3. 2006 01:24
Ahoj. Je mi 22 let a trápí mě asymetrie prsou. Velikostní rozdíl je asi jedno číslo. Způsobuje mi to problémy při výběru podprsenky. A navíc už jen samotný pocit, že o tom vím, mi na sebedůvěře nepřidá. Můžete mi prosím poradit? Máte s tím nějaké zkušenosti? Plastika? ( na to jsem snad ještě mladá) Posilovat? ( ale jak posilovat jedno ňadro?) Nebo antikoncepce? Je možné, že se to po kojení "vyrovná". (ale děti zatím neplánuji. Moc děkuji Hanka

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
24. 4. 2024 19:29
70302
Slavka2
24. 4. 2024 14:25
11818
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video