Hubnutí - jídelníček a sport - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Hubnutí - jídelníček a sport

Diskuze

Uivatel_5508475
| 31. 1. 2022 18:13
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
anonym
| 31. 3. 2014 20:35
Zdravím!

Já docela dost zhubla minulý rok v létě, kdy jsem se začala víc hýbat a k tomu jsem užívala přípravek Obethin. Pravidelný pohyb (nic vražedného, jen procházky se psem v podstatě) a změna stravovacích návyků a kila šla dolů skoro sama. :)
anonym
| 12. 12. 2013 06:45
Dovolila jsem si vlozit téma, jelikož bych Vám všem, které trápí nějaké zdravotní problémy, ráda představila možnost zdraveho zivotniho stylu. Pokud budete mít zájem kontaktovat mne, ráda Vás nezávazně pozvu na naše pravidelné on-line prezentace, kde Vám budou představeny produkty, které mají již 20ti letou úspěšnost.
Kontaktujte mne a uvidíte, že budete velmi spokojeni. Prezentace se konají jednou za 14 dni v úterý od 20H
prozdravestravovani@seznam.cz
anonym
| 20. 11. 2013 11:47
ahoj ano cvičení je dobré a taky důležité, ale ze své zkušenosti vím, že je nejlepší, když se člověk zaměří hlavně prvně na svoje stravování. Já jsem si nechala poradit odborně a sestavit jídelníček a vše funguje.
anonym
| 20. 11. 2013 11:01
ahoj mohla by jsi mi dát na ní kontakt? Jestli je opravdu, tak dobrá, tak bych jí mohla doporučit sestře, jelikož je teď v prvním měsíci a začala o svoje zdraví dbát a číst knížky, jak se správně stravovat a tak dále. Určitě bych jí tím udělalal radost!
anonym
| 21. 11. 2013 20:37
TO Andrea: Ahoj samozřejmě vše je uvedeno na těchto stránkách a to www.nutrizone.cz Líbí se mi ne ní lidský přístup, snad z toho budete nadšená stejně jako já.
anonym
| 17. 11. 2013 16:08
Ahoj chtěla bych se podělit o velice dobrou zkušenost v Brně se slečnou Fialovou, co mi pomáhá v období těhotenství s výživou. Všem ji vřele doporučuji.
anonym
| 17. 11. 2013 15:16
ahojky už nějaký čas bojuji s nadváhou, chodím cvičit a spoustu dalších věcí. Ale nejdete to vůbec dolů. Co bych měla dělat jinak?
anonym
| 11. 8. 2013 19:20
Pokud si chcete zasportovat, navštivte Lipno sport fest.
V termínu od 17. do 25. srpna 2013 bude Lipno nad Vltavou hostit 2. ročník akce s názvem LIPNO SPORT FEST, akci nabitou sportem a kulturou. Návštěvníci Lipna se budou moci po celých devět dní zdarma účastnit kurzů in-line bruslení, plavání či windsurfingu, budou si moci zaběhat, objet Lipno na kole či si vyzkoušet paddleboard.

www.trijednicky.cz/…partnerstvim-vzp?…
anonym
| 4. 8. 2013 13:37
Oprava: www.poradce-inbodyhranice.u nas.cz
anonym
| 4. 8. 2013 13:36
Doporučuji www.poradce-inbodyhranice.wz.cz.
Jídelníček na míru,podle osobních chutí.Žádný herbalife, ani zázračné pilulky.
Severomoravský kraj :o)
anonym
| 11. 3. 2013 19:32
Já na žádné diety nejsem, musím se prostě začít víc hýbat pokud chci zhubnout. Teď přes zimu jsem propadla bikrak joze, kdo nezná, tak doporučuju vyzkoušet
anonym
| 11. 3. 2013 10:52
zdravím všechny, je mi 26 a jsem z Brna. Měla jsem problémy s váhou a s tím, abych dobře jedla, a tak mě moje kamarádka poradila slečnu Fialovou a s tou jsem byla velicspokojena, sestavila mi jídelníček který mi velice dobře sednul. Cítila jsem se velice dobře a kila šly postupně dolů, samozřejmě jsem začala se více hýbat. Zde přikládám odkaz kdyby měl někdo zájem http://nutrizone.cz/
anonym
| 1. 3. 2012 23:32
Já si osobně myslím a mně to i pomohlo :) Že když jsem hubla, tak jsem měla fotku, jak jsem chtěla vypadat a když jsem měla chuť na sladké, tak jsem se na ní podívala, jelikož pak si uvědomíš, jak je super dobře vypadat. A hlavně, když zhudneš, tak když si vezmeš ještě nejaké značkové kvalitní oblečení, kabelku atd. tak to je super pocit. Jasný, každý nemá na drahé věci z krámu, podle mého to mají i předražené a to fakt mooocccc!!!Já jsem si našla inter. obchod - italiedoskrine.cz, kde mají kvalitní značkové oblečení, boty, kabelky aj. za přijatelnou cenu :) Doporučuju se na jejich stránky podívat, já jsem s nimi naprosto spokojena :) Zrovna ted tam probíhá dobrá akce na trička a mikiny od lacosty a armaniho.
- http://www.italiedoskrine.cz/…ie-fitch/lacoste
- http://www.italiedoskrine.cz/…ni-tricka-mikiny
Ahoj
petrulinka
| 3. 2. 2011 11:45
pokud chceš zhubnout, tak musíš jíst 5 - 6x denně co 2 - 3 hodiny, mezitím nic, vypít tak 2 - 3 litry čisté vody a hlavně sportovat. Mně se takto podařilo zhubnout a dále si váhu tímto způsobem udržuju. Dle mojí cvičitelky je postava v 70% o jídle a 30% dělá sport, z čehož vyplývá, že nejdůležitější je změnit stravu.
anonym
| 1. 3. 2012 15:54
TO petrulinka:

Nezapomeň, že při sportu je důležitá i volba oblečení! Pomocí kvalitních outfitů vypotíš daleko více než ve vietnamských trikách já kupuji tady http://sportoutlet24.cz
anonym
| 3. 3. 2012 15:13
TO Anonym:

Dobrá stránka :) já preferuji http://sportovnioutlet.webnode.cz/
anonym
| 2. 4. 2013 15:47
TO Františkaa:

My celá rodina poslední dobou nakupujeme sportovní oblečení tady http://www.factoryoutlet.cz/ .... Nabízejí všecko a hrozně moc značek.
Hubnutí sportem - Zdenda
FoodyElen
| 2. 2. 2011 15:43
Hubnutí sportem považuji za dobrou cestu, hlavně pro chlapy. Přítel takhle zhubl taky. Jenže jak rostou svaly, tak se zdá, že jde váha dolů pomalejc. Dokonce při intenzivním cvičení se může od určité váhy zdát, že zase nabírá. To je tím, že svaly jsou těžší než sádlo. Tradičním BMI se to nepozná. Přítel se s tím dlouho trápil. Pak na netu našel Kalkulátor BFI (body fit index). Dá se použít pro sportovce - svalovce. Kdyby tě potkalo něco podobného, můžeš ho vyzkoušet.
Jídelníček
FoodyElen
| 1. 2. 2011 15:23
Ahoj Zdendo. To co jsi obdržel od "trenéra" je spíše parodie na pestrý a vyvážený jídelníček. Stejně tak nestačí bilancovat jen bílkoviny a sacharidy. Tuky, vláknina, vitamíny, minerály a pitný režim jsou stejně důležité. Člověk často narazí na rádoby "odborníky", kteří neváhají zneužívat nesnází druhých. Podobné zkušenosti už mám za sebou. Dneska už vím, že od různých "firem", které pracují pod anonymním mailem, se mám držet dál. Taky webovky, kde nejsou kontaktní údaje, hned opouštím. Zhubnout se mi nakonec podařilo při spolupráci s poradcem pro výživu. Nebyl drahý a jídelníček mi zpracoval na míru. A člověk má jistotu, že nedělá něco špatně. A žádné další "zázračné a patentované zaručeně přírodní" a bůhví jakými dalšími přívlastky šperkované prostředky nejsou potřeba.
jidelnicek
lucka25
| 20. 1. 2011 18:19
Ahojky!
Tak nejdriv zacnu tim, ze me totalne dostal tvuj jidelnicek, ktery si dostal od trenera!!! Jeste jsem nikoho nevidela doporucovat snist 800g masa a 1,5kila brambor na den!!! Ono i kdybys moc chtel, myslim, ze bys to dlouho nevydrzel. Podle me to nema vubec zadnej smysl! Pri tve vaze bys mel mit denni prijem zhruba kolem 165g bilkovin, 233g sacharidu a 24g tuku, abys hubnul. Nebo si muzes zkusit vypocitat priblizny bazalni metabolismus a relativne ti to ukaze priblizne kolik bys mel mit kcal za den, abys hubnul. Zkus to na strance http://www.mte.cz/bmr.php Ziskavat bilkoviny jen z masa je strasne tezky, nemluve o cene masa. Idealni je dat si maso na obed a na veceri. 100 g masa ma zhruba kolem 20g bilkovin. Takze k obedu masicko a k veceri bych doporucila rybu. Vyhybat se tukum.
Z moji zkusenosti jde vaha na zacatku krasne dolu, pokud se zacnes hybat a upravis stravovani. Idealni pri tvoji vaze by byla ze zacatku podle me rychla chuze, zhruba 6-7km/hod. S behanim bych nezacinala, ono by na to mohly doplatit tvoje klouby... Postupne az si zlepsis kondicku a nejaky to kilecko pujde dolu, tak bych zaradila intervalovy aerobni trening... 20-25min, kde by si stridal beh s chuzi... muzes zacit napr. minuta beh, dve minuty chuze a takto to stridat... Posilovna je idealni na zpevneni svalu. A cim vic svalove hmoty telo ma, tim vic spaluje. Takze idealne na zacatek prvni mesic zaradit kruhovy trening celeho tela tak 2x tydne a 3x tydne tu chuzi. Po zhruba mesici bych to zmenila na trening 2x tydne, ale 1x vrchni cast tela a 1x spodni cast tela + 3x ten intervalovy aerobni trening. To si myslim podle toho cos psal bylo mozne ne?
Jinak proteinove napoje bych doporucila!!! Jelikoz bez dostatecneho prisunu bilkovin, to je tech 165g denne, by si pri hubnuti ztracel i svalovou hmotu, coz nechceme... ne? Takze pokud si das k obedu 150g masa, k veceri 150g ryby, tak sme na zhruba 60 g bilkovin, zbyva 100g. Dalsi super zdroj jsou vajicka, mliko, jogurty, soja... Budes muse pracovat s tabulkami nutricnich hodnot, aby sis to dokazal rozhodit do denniho rezimu, abys naplnil tech 165g. K tomu ti poslouzi dobre i proteinove napoje. Z rychle vstrebatelnych jsou to hlavne whey proteiny, nejlepe min. 80%. Na noc doporucuju casein protein.
Jinak mne osobne se osvedcilo uzivani L-carnitinu od Aminostaru ten 60.000 a CLA, konkretne od pharma nord se zelenym cajem.
Co se tyka sacharidu, volila bych hnedou ryzi, neloupanou ryzi, ryzi basmati, celozrnne testoviny, ovesne vlocky sou idealni pro snidani, celozrnne pecivo v mensim mnozstvi... a pokud brambory tak nejlepe na pare nebo varene ve slupce. Hlavne hodne zeleniny, ktera zasyti. Take ovoce, ale v mensim mnozstvi, protoze to jsou tzv. rychle sacharidy. Napr. ve spojeni bily netucny jogurt + banan apod. Idealne by kazde jidlo melo obsahovat bilkoviny, sacharidy i tuky. Coz je napr. u tohoto i videt ... jogurt obsahuje bilkoviny + malicko tuku a banan jsou sacharidy. Jist bys mel kazde zhruba 2-3 hodiny a tak 6-7 krat denne.
Nevim co bych ti tak jeste napsala... to jsou vsechno jen moje osobni zkusenosti, nejsem zadnej poradce, proste pokud by ti to pomohlo... pouzij tyto informace k tomu, aby se ti podarilo zhubnout. Pokud budes chtit poradit s tema proteinama, klidne napis, nebo jestli te neco napadne... klidne se ptej...
Tak zatim a drzim palce!
Lucka
jidelnicek
lucka25
| 20. 1. 2011 18:18
Ahojky!
Tak nejdriv zacnu tim, ze me totalne dostal tvuj jidelnicek, ktery si dostal od trenera!!! Jeste jsem nikoho nevidela doporucovat snist 800g masa a 1,5kila brambor na den!!! Ono i kdybys moc chtel, myslim, ze bys to dlouho nevydrzel. Podle me to nema vubec zadnej smysl! Pri tve vaze bys mel mit denni prijem zhruba kolem 165g bilkovin, 233g sacharidu a 24g tuku, abys hubnul. Nebo si muzes zkusit vypocitat priblizny bazalni metabolismus a relativne ti to ukaze priblizne kolik bys mel mit kcal za den, abys hubnul. Zkus to na strance http://www.mte.cz/bmr.php Ziskavat bilkoviny jen z masa je strasne tezky, nemluve o cene masa. Idealni je dat si maso na obed a na veceri. 100 g masa ma zhruba kolem 20g bilkovin. Takze k obedu masicko a k veceri bych doporucila rybu. Vyhybat se tukum.
Z moji zkusenosti jde vaha na zacatku krasne dolu, pokud se zacnes hybat a upravis stravovani. Idealni pri tvoji vaze by byla ze zacatku podle me rychla chuze, zhruba 6-7km/hod. S behanim bych nezacinala, ono by na to mohly doplatit tvoje klouby... Postupne az si zlepsis kondicku a nejaky to kilecko pujde dolu, tak bych zaradila intervalovy aerobni trening... 20-25min, kde by si stridal beh s chuzi... muzes zacit napr. minuta beh, dve minuty chuze a takto to stridat... Posilovna je idealni na zpevneni svalu. A cim vic svalove hmoty telo ma, tim vic spaluje. Takze idealne na zacatek prvni mesic zaradit kruhovy trening celeho tela tak 2x tydne a 3x tydne tu chuzi. Po zhruba mesici bych to zmenila na trening 2x tydne, ale 1x vrchni cast tela a 1x spodni cast tela + 3x ten intervalovy aerobni trening. To si myslim podle toho cos psal bylo mozne ne?
Jinak proteinove napoje bych doporucila!!! Jelikoz bez dostatecneho prisunu bilkovin, to je tech 165g denne, by si pri hubnuti ztracel i svalovou hmotu, coz nechceme... ne? Takze pokud si das k obedu 150g masa, k veceri 150g ryby, tak sme na zhruba 60 g bilkovin, zbyva 100g. Dalsi super zdroj jsou vajicka, mliko, jogurty, soja... Budes muse pracovat s tabulkami nutricnich hodnot, aby sis to dokazal rozhodit do denniho rezimu, abys naplnil tech 165g. K tomu ti poslouzi dobre i proteinove napoje. Z rychle vstrebatelnych jsou to hlavne whey proteiny, nejlepe min. 80%. Na noc doporucuju casein protein.
Jinak mne osobne se osvedcilo uzivani L-carnitinu od Aminostaru ten 60.000 a CLA, konkretne od pharma nord se zelenym cajem.
Co se tyka sacharidu, volila bych hnedou ryzi, neloupanou ryzi, ryzi basmati, celozrnne testoviny, ovesne vlocky sou idealni pro snidani, celozrnne pecivo v mensim mnozstvi... a pokud brambory tak nejlepe na pare nebo varene ve slupce. Hlavne hodne zeleniny, ktera zasyti. Take ovoce, ale v mensim mnozstvi, protoze to jsou tzv. rychle sacharidy. Napr. ve spojeni bily netucny jogurt + banan apod. Idealne by kazde jidlo melo obsahovat bilkoviny, sacharidy i tuky. Coz je napr. u tohoto i videt ... jogurt obsahuje bilkoviny + malicko tuku a banan jsou sacharidy. Jist bys mel kazde zhruba 2-3 hodiny a tak 6-7 krat denne.
Nevim co bych ti tak jeste napsala... to jsou vsechno jen moje osobni zkusenosti, nejsem zadnej poradce, proste pokud by ti to pomohlo... pouzij tyto informace k tomu, aby se ti podarilo zhubnout. Pokud budes chtit poradit s tema proteinama, klidne napis, nebo jestli te neco napadne... klidne se ptej...
Tak zatim a drzim palce!
Lucka
Rady
Bruccee
| 17. 1. 2011 02:06
Ahoj Soleil,

diky moc za rady urcite neco z toho pouziju. Ten pristroj si domu porizovat ale nebudu protoze chodim trikrat tydne do posilovny. Kazdej den se psem a az bude leto, nebo alespon silnice az budou suche a nezapadane, tak jako tady u nas na severu, tak zacnu i behat (tak obden, udeto nastridacku s posilovnou).

Bohuzel jsem ted mel slabou chvilku, i pres veskerej celozivotni odpor a neduverivost k "prirodnim vyrobkum" jsem se pustil do vyrobku od spolecnosti HERBALIFE, byl jsem tak nadchnut z toho, kdyz mi rekli, ze bych diky jejich koktejluma vsem tem mohl shodit vysnenejch 20 a dokonce i vice kg a to vse do zacatku leta .... Takze jsem se ani nedival na zkusenosti ostatnich spotrebitelu ... hloupe sem naletel na lakavou reklamua ujisteni od operatoru dane spolecnosti ...

Takze jsem si ten produkt koupil ... na mesic ... vyplazl jsem za to 4 500 ,- ... to bylov patek, v sobotu my to tak nejak zacalo srotovat v hlave a v nedeli jsem uz vedel ze ten vyrobek nechci pouzivat ... ja vim sem hloupej, ze jsem si to uvedomil takhle pozde, ze nechci byt otrokem (zavislym) nejakeho vyrobku po cely zivot ... Protoze jak jsem cetl komenty, tak po stopnuti pouzivani jejich vvyrobku nasleduje okamzite jo-jo efekt ... jak jinak ze

Kdyz nebudu pocitat ty komentare jiny spotrebytelu herbalife, tak me ejste dostalo, kdyz jsem ddostal do ruky, jejich CD, kde na zadni strane se pise: "I vy se muuzete stat Wellness poradcem. Kontaktujte: *** " ... po tomhle shlidnuti, ztratil tento vyrobek pro me uplnou duveryhodnost. Protoze kdyz s ejim muze stat kazdy, tak to nebude ta uroven asi nic moc. Podle meho je to spis takovy vymivani mozku, troska psychologie (kvuli zakaznikum) a troska teorie (ale ne o zdrave vyzive-protoze kdyz jsem se ty svy poradkyne ptal na neco co se tykalo zdravy vyzivy, ale ne jejich vyrobku, tak mi rekla, ze to nevi, tudiz se tam uci jen vse o tom jejich vyrobku)

Takze jsem sice utratil 4,5 litru za nic, na druhou stranu jsem nad tim vyhral aspon trosku, protoze predstava ze se ted budu 3 mesice trapit s herblifem a po vysazeni budu zase 3 mesice pribyrat ... neee dekuji ... aneb dekujeme, odchazime

Tak zatim cafko
...
Soleil
| 13. 12. 2010 15:16
Ahoj Zdendo,

nejsem sice ani trenér, ani žádný výživový poradce, přesto si dovolím se k tomu vyjádřit. Moje váha je 115 kg, teda podobně jako ty a na tuto váhu mi byl sestaven jídelníček i tréninkový plán u odborníků na tělovýchovné klinice Fakultní nemocnice. Nechme stranou, že to zatím nedodržuju Když vezmu v úvahu, že jsi muž a pravděpodobně vyšší než já, a když vynechám čísla a vezmu to spíše obecně, doporučila bych ti následující:
za á) v jídelníčku je zbytečně moc masa - není to ani zdravé, ani zrovna levné. Co se týče množství bílkovin, uvažovala bych o cca 120 g denně (mně bylo doporučeno 90-110 g a to necvičím), s tím, že max. jedna porce denně by byla masová. Dalšími zdroji jsou vajíčka, fazole, sója, atd. atd., známe.
za bé) co se týče sportu, doporučovala bych ti pořídit si domů eliptical a cvičit podle své tepové frekvence (já spaluju tuky při 125-135 t/m). Já už nevěděla, jak mám sportovat (při běhu bolí kyčel, domácím posilováním tuky moc nespálíš), tak jsem se rozhodla, že si na eliptical vydělám (paradoxně pečením cukroví ) a již jsem skoro u cíle. Je to zdravej pohyb, kterej tě bude bavit a kterej můžeš dělat každej den. Pokud ti tedy jde o spalování tuků.
za cé) proteiňáky jsem jednou zkoušela a jako nevím, no...to je názor od názoru. Podle mě je to vyhazování peněz oknem, navíc nic tě neuspokojí tak, jako dobrý jídlo - rozhodně bych jím nenahrazovala třeba večeři, jak to někdo dělá. To už se hodněkrát vymstilo.
A ještě něco...určitě se nepokoušej vše dodržovat gram od gramu...dlouho bys to nevydržel. Mně na klinice taky nesestavovali jídelníček na gramy, spíš za použití selského rozumu, tzn. moc masa není dobrý, 400 g jogurtu najednou taky není moc dobrý, zeleninovej salát na večer bez sacharidů nestačí (a propagátoři bílkovin - sežerte mě).
Jídelníček, jaký mi doporučili, jsem dodržovala cca dva týdny (9000 kj cca) a váha se mírně pohla směrem dolů, a to jsem prakticky necvičila.
Asi jsem ti vůbec nepomohla, jen jsem chtěla říct, co doporučili mně a že v tom rozhodně nebyla přemíra masa ani přemíra čehokoliv jiného, zkrátka - všeho s mírou a vyváženě. Sportovat se musí hodně, na eliptical nebo spinning můžeš klidně docházet do posilovny, ale dost se ti to prodraží, uvažovala bych o jednorázový investici v podobě domácího stroječka
Tak hodně zdaru a snad ti někdo poradí líp
Hubnutí - jídelníček a sport
Bruccee
| 13. 12. 2010 14:28
Ahoj všem , jmenuju se Zdenda, je mi 23 let a vazim 114 kg nyni. Chtěl bych se poradit s někým o mém jídelníčku. Zdřívějších dob, kdy jsme vážil 120, dokonce i 135 kg, mam schovany jídelníček od trénera z posilovny, kam jsem chodival. Jedna se o jídelníček založený na počítání bílkovina sacharidů. Teď když se na něj opět dívám, tak mi přijde takový přehnaný, co do počtu bílkovin (tedy zejména masa, které zas tka levné není když se ho má denně sníst 800g): tady je tabulka jež mi byla od toho tenera sestavena:

undefinedundefinedundefinedundefined

Den

Bílkoviny

Sacharidy

1.

160 g
- 800
g masa

300 g
- 360
g těstovin nebo 1,5 kg brambor

2.

160 g
- 800
g masa

200 g
- 240
g těstovin
nebo 1 kg brambor

3.

160 g
- 800
g masa

300 g
- 360
g těstovin nebo 1,5 kg brambor

4.

120 g
- 600
g masa

200 g
- 240
g těstovin
nebo 1 kg brambor

5.

130 g
- 650
g masa

100 g
- 120
g těstovin nebo 0,5 kg brambor

6.

160 g
- 800
g masa

300 g
- 360
g těstovin nebo 1,5 kg brambor

7.

110 g
- 550
g masa

200 g
- 240
g těstovin
nebo 1 kg brambor

8.

110 g
- 550
g masa

100 g
- 120
g těstovin nebo 0,5 kg
brambor

9.

130 g
- 650
g masa

300 g
- 360
g těstovin nebo 1,5 kg brambor

10.

170 g
- 850
g masa

0 g - 0

11.

160 g
- 800
g masa

300 g
- 360
g těstovin nebo 1,5 kg brambor

12.

50 g - 250 g masa

200 g
- 240
g těstovin
nebo 1 kg brambor

13.

160 g
- 800
g masa

300 g
- 360
g těstovin nebo 1,5 kg brambor

14.

160 g
- 800
g masa

100 g
- 120
g těstovin nebo 0,5 kg brambor

15.

160 g
- 800
g masa

200 g
- 240
g těstovin
nebo 1 kg brambor

Tato tabulka je dělaná na moji tehdejší míru, tedy 120 kg. Když jsem počítal kolik bych podle teto tabulky snědl masa za měsíc, tak jsem se zhrozil, téměř 20 kg, což celkem leze i do peněz, samozřejmé hdně bílkovin je třeba v naklíčených zrnkách luštěnin, obilovin, či čeho - trebu Mungo je dobrý

Je mi jasný, že k hubnutí se musím hýbat. Takže moje sportovní aktivity, bych měl asi takovéto: 2 x týdně - 2 h trénink WT (/kung-fu) a Escrimy (sebeobrana), 3 x týdně posilovna (každý den by se cvičily jiné partie samozřejmě), mno a když bylo léto tak jsem chodíval běhat se psem o víkendu, ale teď v zime mě nenapadá žádny sport, který bych takto mohl dělat - mám slabší imunitu, takze kdybych se nějak moc zadejchal zime, tak jsem i přes dobrý oblečení, hned za pár dní nemocný. Že bych něco dělal s kamarádame je celkem nemožný, protože většina z nich je z daleka, protože já jsme z malýho města :)

Také bych se chtěl zeptat zda má někdo nějaké zkušenosti s pitím proteinových drinků (já mám SANAS, banán, 90%), myslim) - zda jej mám pít když hubnu/tvaruju tělo a nebo spíše raději ne. A pokud ano, tak kolikrát denně.

Předem děkuji za nějaké odpovědi, reakce, rady a srko, že je tot ak dlouhý ;)

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
23. 4. 2024 15:31
70295
helena.07
23. 4. 2024 13:42
11812
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video