Věčně unavenej muž - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

věčně unavenej muž

Diskuze

...
Sajrajt
| 29. 1. 2011 00:52
Víš, Jitusko, rozdíl mezi náma dvěma je, že já lidem pomáhám, zatímco ty prostě jen říkáš svůj názor. To si zapamatuj,
sajrat
jituskaaa
| 28. 1. 2011 17:46
Sajrajte nauč se číst. Nechceš dámě třeba poradit, aby ho vykastrovala? to jsi tu už dlouho žádné neradil. Nebo ji napiš zas nějakou básničku, ta jí pomůže.
..
zonan
| 28. 1. 2011 17:40
Celá tato diskuse se mi čte hodně těžce. Další zamilovaná, která si myslí, že svou láskou partnera změní a hledá způsob, jak na to. Děvče zlaté, chceš tomu věnovat celý svůj život? Je to jako boj s větrnými mlýny. Já se, bohužel, přikláním k těm, co říkají, že Tě partner nemiluje. Nech si ho jako přítele. Dále spolu můžete zažívat hezké chvíle, můžete se spolu smát, debatovat, svěřovat se, pomáhat si, ale dejte si naprostou svobodu. Víš, už teď Ti chybí vášeň, dotyky, něha, a bude Ti to chybět stále více a více. Časem začneš sama svého partnera nenávidět, protože budeš vyprahlá a viníka uvidíš v něm. Ale tak to není. Protože tento stav je TVÁ VOLBA. On Ti zcela upřímně říká, že se nezmění, tak proč mu nechceš věřit? Ty to změnit můžeš. Můžeš si najít jiný vztah, který Ti bude vyhovovat.
..
Sajrajt
| 28. 1. 2011 16:12
Dobře, wylde, věz toto:

Nenávist jde v ruku v ruce s láskou. Teprve až opravdová láska naučí člověka doopravdy nenávidět. Stačí malý krůček a ty dva city si vymění místo.

Myslím, že s tím vším ještě není uplně vyrovnaný. Zkrátka nenávist je taky cit, je intenzivní a máš při něm toho druhého plnou hlavu. Pro tebe by bylo ideální, kdyby mu jeho ex byla fuk. Kdyby ji ignoroval a nebo s ní mluvil asi jako s bývalým spolužákem ze střední.

On ji ale nenávidí a to je důkazem toho, že mu na ni záleží. Není mu jedno, co si myslí, co cítí a jaký má život. Jen jí přeje trohu jiné věci, než dřív. Jeho názor, že všechny ženské jsou ku*vy, je u chlapů dost normální. Stejně jako si ženy myslí, že každému chlapovi jde jen o *** a že jsme podvodníci a prasata ( což jsme ), muži si o ženských myslí, že je chtějí využít a že jsou to ***. Naštěstí se nám většinou povede naši psychiku nějak iracionálně přesvědčit, že doma máme výjimku, že zrovna ten náš partner je jiný, lepší...

Ten vzdor, co popisuješ, to je podle mě přenesený vztah s matkou. Něco mu poví a on to natruc neudělá. Nevím, jestli se toho zbaví, až se osamostatní, ale je to spíš minoritní problém. Hlavní je, že tě nemiluje ( jsem si tím skoro jistý ) a otázkou je, co se s tím dá dělat?
odp
lenawylde
| 28. 1. 2011 15:21
Napadlo mě to samé.Že bych mohla být jenom nějaká náhraška,protože ji totálně nenávidí.Jenže se po rozchodu s ní rok a půl trápil.Jenže mám spíš někdy pocit, že ho ta bejvalá přesvědčila o něčem, co není pravda,tím, jak ho neuvěřitelným způsobem podváděla. Má pocit, že všechny ženský jsou stejný a i když není žárlivej, tak mám pocit, že mi vůbec nevěří. Někdy i dokonce nevim, jestli se mi nebojí cokoliv říct, abych se nenaštvala. Třeba příklad: Domluvil se s kamarádama, že pojedou na hory, tak jak jezdili každej rok parta asi deseti kluků a mě to řekl až čtrnáct dní dopředu a když mě to zamrzelo a ptala jsem se, proč mi to neřekl dřív, tak mi odpověděl, že bych byla naštvaná. Přitom já nejsem ani trochu urážlivá, takže to nechápu. Taky proti všem mým radám absolutně sabotuje.Když mu třeba řeknu, že by měl zajít za babičkou, která je už hodně nemocná, tak mi odpoví, že tam půjde až sám bude chtít a prostě tam nejde i kdyby chtěl, jen proto, že jsem si to dovolila vyslovit. Nebo mě to alespoň takhle připadá...Jenže já o něj nechci přijít.Chci mu nějak vyjít vztříc, nějakej kompromis, ale on žádný kompromisy nepříjmá, všechno mi odkejve, ale v závěru jako bych nic neřekla.Řekl mi, že je moc starej na to, aby se měnil, ale já po něm nechci nic převratnýho, mě by stačilo, kdyby mě jenom někdy objal, řekl mi, že mě miluje a napatlal mi kolem pusi trochu toho naivního medu, že jsem pro něj vším, tak jako on pro mě
...
Sajrajt
| 28. 1. 2011 14:44
Jitusko tebe jsme snad ještě neviděl na této diskuzi poradit něco jiného, než rozchod. Ok, je to efektivní způsob, jak problém vyřešit, ale co být příště trochu originálnější?

Styx, ty si pleteš muže a poslušným pesjkem, ne? Pro většinu silných a osobitých umělkyň je jejich manžel první a největší kritik. Kdyby moje partnerka řešila svůj nedostatek důvtipu a schopnost pohotově odpovědět na slovní narážku fackováním, mohla by si rovnou balit kufry..

Bouření je pro toho, kdo o to stojí. Pokud máš pocit, že by jsi ve stáří mohla litovat, že jsi nebouřila, prosím, klidně si bouři. Každopádně co se tvého chlapa týče, mám z toho zcela jednoznačný pocit, že tě nemiluje. Ty ho asi celkem miluješ, on je třeba s tebou taky rád, ale nemiluje tě. Nejsi jen náhražka za tu jeho sedmiletou krásku? Nenašel si tě jen na vzdor, aby jeho ex viděla, že pro něj není problém mít novou, mladou.. Jak s ex vychází? Jsou to kámoši, nebo ji nenávidí?

To jeho bydlení u maminky se mi teda moc nelíbí, ale na vesnici to asi chodí trochu jinak.
Styx
jituskaaa
| 28. 1. 2011 12:04
řekla jsi to naprosto přesně

holka jdi od nej, Styx ma pravdu
Chlap
Tatu
| 28. 1. 2011 10:01
kterej použije ten "vtip" "mělas na to stejně času jako já" v reálném životě, řekne to partnerce a myslí to vážně, je hulvát. Tebe to neurazilo, nebo aspoň nemrzelo? Za to by podle mě zasloužil nakopat do rozkroku. Když chceš žít s hulvátem, prosím. Ale jsi mladičká, máš získávat zkušenosti, poznávat lidské nátury a vybouřit se. Až si založíš rodinu, nebudeš si muset říkat věty typu " že já k...a si neužila a uvázala se tady s tím balvanem, kterýho zajímá víc činka nebo fotbal, než moje tělo a touhy" Vykašli se na něj. Když od něj odejdeš, bude mu to asi ,podle všeho co píšeš, stejně jedno. Řekne si: není ta, bude jiná, vždyť je mi 31 a ona byla ucho o deset let mladší, takhle mladičkou naivku si najdu vždycky. Rovnoprávná žena by chlapovi na poznámku o tom domácím zviřátku vlepila takovou facku, že by se připo...l, a skončila by sním. Když o tom takhle mluví, tak tě má asi taky jako zviřátko s kterým se ukazujou snobi, aby druhý čuměli. Nech ho být. Stejně jsi na vdávání moc mladá. Máš deset let čas.
S
odpověďi
lenawylde
| 28. 1. 2011 09:19
tak za 1. sváděla jsem ho už tolikrát a miliony způsoby.ale je těžký, když hlava nechce. Já ho začnu laskat a ošahávat, cítím,jak je vzrušenej a on se stejně otočí zadkem s obtěžujícím zakňouráním,že dneska ne...Bejvalá ho rok a půl podváděla a přesto není ani trochu žárlivej,takže další marnej pokus,točit se za někým cizím,protože on se mi jenom zasměje a řekne mi tak jdi za ním,třeba si tě nechá jako domácí zvířátko...je těžký se vněm jakkoliv vyznat a nechci mu dělat naschváli, nebo se chovat jako ***. Jsme spolu proto, že chceme a tak mu nechci dávat podměty k tomu, že to tak není, jelikož vím,že on nebojuje, on se rovnou vzdává.
2.Popravdě řečeno,nijak mě finančně nezajišťuje.Ani s ním nejsem z jiného nesmyslného důvodu.Je to kluk, kter´ý mě dokáže rozesmát, s kterým mi je dobře.Kluk, se kterým bych si dokázala představit život ve stáří a kluk, který nedělá zbytečný chyby...Jenže nejhorší na to je, že spolu ani nebydlíme, žijeme ve stejné vsi a on bydlí u své maminky. Není to ten nesamostatný tip,který s ní bydlí z pouhé pohodlnosti. I když možná trošku ano,není to účel. Má práci třicet metrů od baráku a nevidí důvod se stěhovat někam jinam.Navíc pronajmout si byt, je holej nesmysl i pro mě,když by nám to zbytečně vzdálilo cestu do práce o několik kilometrů a navíc je to dost nevíhodná investice do něčeho, co nikdy není vaše.A na barák je zase poměrně brzy.Jednou mi řekl, že mu nepříjde normální, aby se dva lidi milovali pětkrát týdně, jenže mě jo.Ba naopak, s bývalím přítelem jsme se mohli milovat i pětkrát denně a neměli jsme pořád jeden druhýho dost, alespoň prví rok a půl.takže už fakticky nevim
Hmmm
zonan
| 27. 1. 2011 21:27
Tak *** je sakra důležitý!!! Nejste spolu ani rok a už žadoníš o *** a nejsi spokojená? A jak dlouho si myslíš, že to ještě vydržíš? Tipuji, že to vzdáš s prvním mužem, který zabrnká na správnou strunu. Vážně, tohle nemá budoucnost. Oba máte právo na partnery, kteří vám budou vyhovovat. On méně náruživou a ty zase více všímavého. Ani květina nerozkvétá, když se o ní dobře nepečuje. Naopak, chřadne. Takže, zkus se podívat do svého nitra a hluboce upřímně si odpovědět na otázku: "proč s ním ještě jsi."1. bojíš se zůstat sama? 2. zajišťuje Tě finančně?3. potřebovala jsi odejít z domova?4. imponuje Ti jeho postava, chování, vystupování...?5. co je to láska?6. jakou lásku bys chtěla prožívat?7. jaká je Tvá cena?Těch otázek může být určitě více, ale ta poslední je nejdůležitější. Jaká je Tvá cena a co můžeš v partnerství nabídnout?No, přeji Ti hodně upřímné srdce při analyzování. Myslím, že jsi příliš mladá, aby ses vzdávala svých potřeb, představ a snů.
***
jituskaaa
| 27. 1. 2011 17:56
no, být tebou, snažila bych se ho prvne nejak vyprovokovat.

Stylem ze bych se treba pred nim otocila za nejakym hezkym klukem schvalne tak, aby to videl.
Nebo nechala v historii nejaky odkazy na *** nebo na stranky s nahejma chlapama, např. http://www.beautyandthebum.com.au/
Schválně bych si ho nevšímala a *** po něm přestala loudit. Buď tohle zabere a on si Tě začne všímat, nebo ne.
Narovinu aby Tě chlap takhle odbýval je divný. Ve dvaceti mit petiminutovej *** za 14 dni je teda dost bida.
Jinak si dej na vahu pro a proti, on ten spatnej *** muze byt jenom zacatek...
věčně unavenej muž
lenawylde
| 27. 1. 2011 17:36
Ahoj.Je mi 21 a mám přítele, kterému je 31. Jsme spolu už skoro rok. Ve vztahu, až na pár malých rozporů, všechno klape. Potom ale skoro vždy během dvou měsíců vybuchnu a začnu přítelovi nechtěně vyčítat jeho všemožný aktivity, díky nimž se mnou nespÍ.
Představte si naprosto nadrženou ženskou svýjející se před chlapem, snažící se v něm vyvolat jakoukoliv chuť na *** a on se k ní otočí zadkem se slovy: ,,Dneska ne, já sem fakt děsně utahanej." Každovečerní záležitost...
Chápu,že má spoustu aktivit,hraje aktivně fotbal, chodí každý večer do posilovny a samozdřejmně nejoblíbenější aktivita asi každýho chlapa hospoda.
Můj přítel nijak zvlášť nepije, ale rád posedí u dvou tří piv s přáteli, což v tomto případě je pro mě výhra.Protože za střízliva,pokud náhodně na moje vrkání odpoví, nevydrží dýl než deset minut i s předehrou. Je neuvěřitelně strohý k jakým koliv experimentům, ke střídání poloh -je prostě ***uálně pasivní...a to naprosto.Pokud ovšem vypije více než tři piva, vydrží třeba dvě hodiny a protože už předem ví, že se neudělá,ani kdybych si dala nohy za hlavu,tak ho to prostě nebaví a dělá to jenom proto, že cítí,že už začínám krapet pěnit.Přitom se mi naprosto bezestudu přiznal, že sás si to dělá i třikrát týdně, nicméně to pro něj není natolik fizicky náročný a tudíž jednodušší.Snažila jsem se mu tisíckrát vysvětlit, že si připadám jako blbec,když spolu třeba dva týdny nespíme a pak se do mě behem pěti minut vysype. Tomu se pěkně zasměje a řekne mi,že na to mám času stejně jako on...Je to kluk, kterej má svůj najetej životní styl a denní program,kterej nehodlá měnit a ani měnit sebe,tudíš nějaký ***uální experimenty v jeho případě naprosto obyčejný udělání pusou nepřichází v úvahu.Miluju ho a příjde mi hloupý opouštět někoho, kvůli tomu,že s ním *** není to co bych úplně chtěla,ale vážně mě to štve a nevím co s tím.Vím stoprocentně,že mě nepodvádí.Je to hodnej kluk, který předemnou byl pouze s jednou holčinou sedm let

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video