Stažení barvy z vlasů - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

stažení barvy z vlasů

Diskuze

anonym
| 8. 1. 2012 23:04
potrebuju radu....mela jsem takovou dost spinavou blond barvu vlasu...spis az takovou svetle hnedou no bylo to trochu jako slama tak jsem si koupila zesvetlovac, ale zustalo to takove spis dozluta...asi uplne blond nechci a mozna bych nejradsi tu otresnou barvu co jsem mela predtim...nevite nekdo jestli se s tim da neco delat krome jineho barveni treba na svetle hnedou ??dekuju
anonym
| 24. 8. 2014 00:14
TO Anonym: Kup si silver šampón na vymytí žluté :)
anonym
| 7. 11. 2011 18:52
výborná věc je následující směs, melír Londa, smíchat s pečujícím šamponem,
přidat kapku dětského heřmánkového šamponu a pár kapek levandulového oleje. Nanést na vlasy, navlhčeným hřebenem pročesat, nechat působit půl hodiny. Zesvětlení je tak o tři odstíny, opakovat po čtrnácti dnech. Vlasy zůstanou v perfektní kondici.
anonym
| 1. 5. 2012 22:08
A tahle směs se dá použít i na středně hnědé vlasy??jsem přírodní zrzka a taky jsem udělala tu hloupost s černou barvou akorát už rok přebarvuji na kaštanově hnědou :)
anonym
| 25. 7. 2011 02:36
Ahoj nechala sem si barvu stáhnout...Stáhla mi jí nějákym přípravkem pak mi celou hlavu promelírovala a pak mi na to hodila hnědou barvu....Hlavu mam teď pěkně hnědou a melír je o trochu světlejší a opravdu mi to naprosto všichni pochválili že je to změna k lepšímu...Mám vlasy kousek pod ramena a stálo mě to 1270...A musím říct že se mi to vyplatilo...zatím jsem něják velké poškození vlasů nezpozorovala...
anonym
| 23. 8. 2013 12:55
TO zuzka: Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli ti stahovali tmavě hnědou až černou? A jestli to bylo za jeden den všechno hotové? díky za odpověď
anonym
| 19. 5. 2019 16:12
TO zuzka:
Mohu se zeptat,kde jste byla ?
Pomoc !
Machiko
| 30. 12. 2010 11:33
Když jsem si tuhle diskuzi pročítala,pomyslela jsem si,že s tímto tématem mám také co dělat. Před půl rokem jsem si svoje přírodně tmavě blond vlasy,s také přírodním melírem střední blond,obarvila napřed na tmavě hnědou a nakonc na černo. Nyní jsem si zkoušela v obchodě jen tak z nudy s kamarádkami blond paruku a zjistila jsem,že by mi docela slušela. Zatoužila jsem tedy po světlých vlasech (asi takových,jaký jsem měla ten přírodní melír) . Koupila jsem si tedy odbarvovací prostředek od Joanny.
Po dvou použitích sice barva zizela,zato jsem teď měla úplně strakaté vlasy. Tam,kde byly pouze jednou či dvakrát barvené odrosty,teď byly vlasy kompletně bílé,na koncích vlasu zase podivně zrzavé a na boku hlavy takový tmavší flek... a to nejhorší - posledních (nejspodnějších) 5 centimetrů se úplně spálilo.
Nakonc jsem přeci jen zamířila do kadeřnicví,kde mi spálené vlasy ostříhali a na zbytek mi dali trvalý šampon středně hnědé barvy. Takže tedy musím podotknout,že vlasy mám opravdu světleší,přestože k cílové blond mi schází ještě kus cesty. Chtěla bych teď nechat vlasy alespoň měsíc odpočinout pod kvalitní péčí.
Teď mám dotaz. Slyšela jsem o přípravku od Loreal,nazývaným Efasor,který by mi mohl pomoci barvu co nejvíce stáhnout (samozřejmě pod rukama zkušeného kadeřníka) . Myslíte,že by to bylo vhodné a jaké bych měla riziko ?
Stáhnutí barvy
Maxinka
| 10. 1. 2009 23:22
Čauky..jak to tu čtu, myslím, že bych k tomuto tématu měla taky co dodat.. přirozeně mám sv. hnědé vlasy, ale jak to tak bývá, několikrát jsem si dala černou..ano, čtete dobře, několikrát...po čase mi začala vadit, ale jak dobří kadeřníci říkají, po odbarvení to chce vydržet..černovlásky, které jsou najednou světlejší, si pak připadají málo výrazné, tzv. vyblité a zanedlouho si napatlají černou znova..i já...už asi rok a půl mám svojí barvu jen s drobným melírkem a jsem spokojená...a jak jsem toho docílila?Připlatila jsem si v kvalitním salóně a milá moje kadeřnice mi dala práše zvaný Efasor od L´oreálu a ten stáhne ráz dva černou - tmavou...ale musí to dělat odborník..důležité je,..jaká je kvalita vlasu, jak dlouho se tam prášek nechá a tak dále..poté následovalo ošetření v podobě masek a nakonec přeliv světlejší - mé skoro stejné - barvy..přeliv proto, že po stahování je šetrnější k vlasům..teď si nechávám odrůst i tu sv. napatlanou abych měla moje úplně..ale nechávat odrůst černou rovnou, jdu se oběsit..to by bylo teda pěkně hnusný..a to několik let...takže jde to, je to ale dražší (kol. 3 tis.), záleží na délce vlasů..ale měl by to dělat odborník..pak se nemusíš bát..kdyby jsi měla zničené vlasy, tak se do toho vůbec nepustí...
anonym
| 5. 2. 2012 20:15
A do jakeho salonu si sla?
Stažení barvy
laaria
| 9. 11. 2008 14:54
Ahoj holky,
když jsem tady tak pročítala příspěvky, taky jsem zatoužila trošičku si vlásky zesvětlit. Mám je tmavě hnědé, své přírodní mám "šedá myš", ta barva co se prostě musí barvit dokonce jsem si i v drogerii koupila zesvětlovač na vlasy a světlejší přeliv od palette na následné dotónování. Musím se ale přiznat, že jsem si to naštěstí na poslední chvíli rozmyslela Musím říct že vlasy jsou moje pýcha, mám je nádherné, zdravé, lesklé, dlouhé a velice husté. Nejeden člověk (a to i neznámý) mi řekl, že mám nádherné vlasy a taky se s nimi cítím krásně. Nakonec jsem se doma podívala do zrcadla a řekla jsem si že tmavá barvička mi moc sluší a že ničit si tak krásné vlasy by byla škoda. Není to sice pravidlo že se odbarvením zničí, ale nerisknu to. Barvičky raději prodám a Vám poradím holky, taky si to promyslete, spousta lidí tu taky psala, že se nechala odbarvit a nakonec se vrátila k původní barvičce, která jim slušela stejně nejvíc, jenže vlasy už byly zničené. Když už, tak nejspíš postupně tím lehkým melírkem....
Stáhnutí barvy z vlasů
nebe
| 30. 10. 2008 20:40
ahojky ja jsem se chtěla zeptat.Ty si tady psala kdyz mas svetle vlasy tak potrebujes na odstraneni tmavsi blond.A ja mam tmavsi hnedou a chcu svetlou hnedou tak si mam koupit svetlej blond na odstraneni.Nebo jak
Návrat k původní barvě
DANiELA
| 10. 9. 2008 22:45
Ahojte, už víc než 6 let si barvím vlasy načerno, moje přírodní barva je tmavě blond. Posledních pár měsíců mi hrozně vypadávaj vlasy a bojím se, že to je právě tím barvením. Myslíte, že si je mám nechat odbarvit na mojí přírodní barvu, nebo prostě počkat, až to odroste? Bojím se, abych do té doby nebyla plešatá.. A na druhou stranu to odbarvení je taky strašná zátěž pro ty vlasy.. Co myslíte? Příp. jaké jsou Vaše zkušenosti?
sebkova
| 5. 2. 2012 22:57
TO DANiELA: Já jsem se na barvení vykašlala, tak 5 let jsem si nechávala dělat blond melír a šíleně mi to zničilo vlasy, takže jsem to nechala přebarvit na přibližně stejný odstín jak jsou mé vlasy a nechávám to pomalu odrůstat, nechám si své. Barvení si nechám až to bude potřeba na šediny:)
přípravek ColorOff
anonym
| 11. 6. 2007 23:06
Zkoušela jsem si stahovat barvu podomácku s tímto přípravkem-ale doporučit fakt nemůžu-jednak se to muselo dělat na třikrát (z jednoho balení teda) - je to v návodu.Color Off stál asi 400,- Kč.Nejhorší ale bylo, že mi pak asi tak měsíc a půl smrděla hlava po něčem jako čpavek spíš něco podobného co mělo ještě ostřejší smrad . A když jsem s tou hlavou zmokla,tak si ode mě lidé v dopr.prostředku odsedávali jak to páchlo.Přítel taky nemohl vedle mě spát a mě samotnou ten smrad v noci budil. Každopádně barvu mi to stáhlo-teda ne na moji původní,ale z té tmavě hnědé na jakousi prapodivnou zrz, která se teda postupem času změnila do světlejší hnědé, ale je vidět, že to je barvené na tmavší. Teď stejně čekám,až mi ta tmavá úplně odroste-ono o prázdninách pomůže i sluníčko a když mě chytne můra z toho, jak to vypadá blbě ten odrost, dávám si na to ten pytlíkový přeliv od Palette- ten první stupeň co se nejlíp vymývá. Já bych si to po druhé na hlavu nedala!
Lenka
Stáhnutí barvy z vlasů
anonym
| 11. 6. 2007 21:39
No já sem na tom úplně stejně,jenže než černá odroste nebo jakštakš zmizí,to je tak na 2-3roky..už sem si to zažila=)...a nechce se mi čekat...a nevíš prosimtě jestli se to dá z černý stáhnout až na úplně světlou?...díky moc=)
anonym
| 31. 8. 2014 10:31
Ahoj, měla jsem nechtěně obarvené vlasy na skoro černou barvu. Abych je zesvětlila, tak jsem si dala na vlasy barvu od Garnier tu nejsvětlejší blond a potom umyla vlasy Silver šamponem. Vlasy se mi mi opravdu hodně zesvětlily. Na středně hnědou
anonym
| 20. 6. 2017 19:23
TO : zkus ssampon na blond vlasy ne cernou celken stahl
Stáhnutí barvy
Jennisek
| 2. 3. 2007 10:33
Kadeřník ti barvu stáhne, ale nedoporučuje se to. Mám přírodní světle hnědé vlasy, obarvila jsem si je na černo. Teď se mi barva nelíbí a tak jsem se rozhodla, že si jí nechám stáhnout. Kupodivu mi to kadeřník vymluvil s tím, že je škoda tak kvalitní vlasy ničit stáhnutím barvy ať to raději nechám odrůst. Stažení barvy nejvíc ničí vlasy. Alespoň takhle mi to řekl.
Takže si barvu nechávám odrůst
anonym
| 26. 9. 2016 16:32
TO Jennisek: No bud drahej přípravek kterej vlasy neničí ale pokud řekl že to vlasy zniči myslel tim odbarvovač (melír) vlasy opravdu niči :( znám to ze sve skušenosti
jasně že jde
anonym
| 12. 2. 2007 16:37
barva ti pak bude sice odrůstat,ale nebude to skoro vůbec (nebo jen vůbec ) vidět.Já to tak udělala a je to super.Takže s těma "kočičkama" bych tady moc nešermovala a radši si nejřív zjistila všechno,co jde Ale u tebe to asi nejde ani náhodou že,kočičko?
jasně že jde
anonym
| 12. 2. 2007 16:35
Jasně že to jde.Garnier má odbarvovač vlasů,stojí kolem 170 Kč...Ale je to jen pokud máš tmavou barvu,tu odstraníš odbarvovačem a pak na to hodíš tvojí původní barvu.Všechny barvy chytají o odstín tmavší-tedy barvy pro domácí barvení... takže pokud jsi např.světle hnědá,tak si kup tmavou blond atd.
anonym
| 31. 8. 2014 10:25
díky za tip
stažení barvy z vlasů
anonym
| 11. 2. 2007 18:56


.......a ty si mylslíš že to jde.......ani náhodou kočičko.....
stažení barvy z vlasů
anonym
| 18. 12. 2006 21:37
Ahoj.Chci si nechat stáhnout barvu vlasů na původní...
Nevíte jak se to dělá,kolik to stojí a eventuelně jestli se to
nedá ufělat doma?Dík
anonym
| 16. 3. 2012 08:38
TO : Jde to :) měla jsem před 2lety čenou a sama jsem si ji stáhla,hodně jsem vlasy umívala aby se mi barva co nejvíce smila, pak jsem si koupila ten nejlepší zesvětlovač a barva se mi stáhla o jeden odstín, takže jsem ji měla spíše už do hněda, po pár dnech jsem si tak postupně zesvětlovala vlasy až jsem měla čistě peroxid blond :)
anonym
| 14. 9. 2016 19:34
TO Sab: a jaký je ten "nejlepší zesvětlovač" co jsi použila??
anonym
| 17. 1. 2017 11:01
Tvoje vlasy budou černé jako můj windowns

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
23. 4. 2024 19:22
70297
2112Hana
23. 4. 2024 18:39
11813
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video